رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Empty

شخص بسیار مهم (VIP)
 • تعداد ارسال ها

  765
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  3
 • حمایت مالی

  50,000 تومان 

تمامی مطالب نوشته شده توسط Empty

 1. 🕯️🕯️🕯️

  1. EzraeeI

   EzraeeI

   حیف شد استعفا دادی 😔

 2. Empty

  YoungSud

  به به
 3. Empty

  درخواست رفع محرومیت (Unban)

  درود، اوقات به کام @Baki عزیز لطف کنید جهت رفع محرومیت به قسمت فروشگاه تیکت پشتیبانی ارسال کنید تا مسئول عزیز بررسی های لازم را انجام دهد و شما را از قیمت رفع محرومیت مطلع کند.
 4. Empty

  بن بی مورد - Amirhossein

  درود توضیحات و مدارکِ مربوطه به مدیریت ارسال شد.
 5. Empty

  باگ کنترل پنل Leader

  @Toofan +
 6. Empty

  رد شکایت - Endway

  با سلام و احترام خدمت شاکی محترم @LiN طبق بررسی های صورت گرفته از طرف مسئولین ادمین، لیدر و همینطور مدیریت... ساب - لیدر سابق مدارک سوالات را برای ما ارسال کرده با اینکه از 7 روز گذشته بود تاریخ مدارک، اما تست دوئل که حجم آن کمتر است همینطور زمان آن با بهونه های متعددی که ایشان ذکر کردند برای ما ارسال نشده! جدا از این مسائل به تقلب شما در تست سوالات میپردازیم↶ مورد اول ⇠ همانطور که در قوانین اقلیت HM نوشته شده: جواب داخل سوالاتی که طرح شده↶ جواب شما↶ ------------- مورد دوم ⇠ همانطور که در قوانین اقلیت HM نوشته شده: جواب داخل سوالاتی که طرح شده↶ جواب شما↶ ------------- مورد سوم ⇠ همانطور که در قوانین اقلیت HM نوشته شده: جواب داخل سوالاتی که طرح شده↶ جواب شما↶ ------------- مورد چهارم ⇠ همانطور که در قوانین اقلیت HM نوشته شده: جواب داخل سوالاتی که طرح شده↶ جواب شما↶ ------------- جالب تر از همه ی این سوال و جواب ها... قسمت اخر تست که مسئولین به آن اشاره نکردند این موضوع بوده که شما در قسمت پایانی تست همانطور که از اشتراک گذاری سوالات برخوردار بودید، جواب سوالات را جابجا دادید! مدارک جهت رفع ابهامات شما: مورد پنجم ⇠ جابجا بودن جواب هایی که دادید در جواب سوال هایی که پرسیده شده سوال و جواب داخل سوالاتی که طرح شده↶ و بعد از این موضوع فکر نمیکنم دیگر جایی برای شکایت یا کنایه های بی دلیل و بی جهت یا تگ کردن بی مورد مدیریت و موسس باشد. هر شخصی که به دلیل شکایت بی مورد از سرور محروم شده یا شکایت آن رد شده به درستی بوده و لازم به بررسی کردن توسط مقامات بالاتر نیست. ✘ درضمن↶ شما باتوجه به اینکه از این موضوع آگاه بودید که تقلب کردید و پس از آن باز هم اقدام به شکایت کردید... به دلیل شکایت بی مورد به مدت 5 روز طبق قانون زیر مجازات خواهید شد↶ شکایت شما رد شد. بسته شد.
 7. Empty

  ArSaCiA Logo

  خوبه اما همونطور که بقیه گفتن میتونی با کار کردن روش یچیز خفن تر در بیاری ازش
 8. Empty

  فستیوال دسته متوسط

  ₰ دسته متوسط های برترِ فستیوال این دوره (25-02-2024) ₰ رتبه های برتر↶ ╗═ ೋღ❤ღೋ ═╔ رتبه اول ╝═ ೋღ❤ღೋ ═╚ ╗═ ೋღ❤ღೋ ═╔ رتبه دوم ╝═ ೋღ❤ღೋ ═╚ ╗═ ೋღ❤ღೋ ═╔ رتبه سوم ╝═ ೋღ❤ღೋ ═╚
 9. Empty

  درخواست رفع محرومیت (Unban)

  درود، اوقات به کام @AkMsLp عزیز وضعیت حساب کاربری شما هم اکنون فعال می باشد.
 10. Empty

  Ban - EnDWaY

  با سلام و درود خدمت شما شاکی عزیز @Killed پوزش بابت تاخیر در پاسخگویی. - طبق بررسی های انجام شده... ♦ شکایت شما پذیرفته شد و ادمین مربوطه یک عدد AV دریافت خواهد کرد. - لازم به ذکر است شما باید صبر میکردید تا بنده رسیدگی کنم و شما را از محرومیت خارج کنم که لاگی برای شما باقی نماند. شما با توجه به اینکه میدانستید کارتان مشکلی نداشته باز هم حساب خود را با پرداخت گلد از محرومیت خارج کردید ( با دلایلِ شخصی و مهمی که داشتید ) و ما با عرض پوزش نمیتوانیم گلد را به شما برگردانیم. موفق باشید، بسته شد.
 11. Empty

  باگ مود و اسکین و سیستم ویس چت

  - عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: - توضیح کامل باگ: باگ شدن اسکین و مود های سرور و همینطور باگ شدن یک سری قسمت های سیستم ویس چت - قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): در پیام شخصی موسس @Ali ارسال خواهد شد. - توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): - Private Message
 12. درود خدمت مدیریت ارسال شد.
 13. درود مدارک جهت دفاعیه به مدیریت ارسال شد.
 14. Empty

  بن کردن بی دلیل AmirHossein

  درود مدارک جهت دفاعیه به مدیریت ارسال شد.
 15. درود مدارک جهت دفاعیه به مدیریت ارسال شد.
 16. Empty

  فستیوال دسته متوسط

  ₰ دسته متوسط های برترِ فستیوال این دوره (30-01-2024) ₰ رتبه های برتر↶ ╗═ ೋღ❤ღೋ ═╔ رتبه اول ╝═ ೋღ❤ღೋ ═╚ ╗═ ೋღ❤ღೋ ═╔ رتبه دوم ╝═ ೋღ❤ღೋ ═╚ ╗═ ೋღ❤ღೋ ═╔ رتبه سوم ╝═ ೋღ❤ღೋ ═╚
 17. Empty

  درخواست رفع محرومیت (Unban)

  درود، اوقات به کام @CLown - @parsadosti - @Terrorism لطف کنید برای رفع محرومیت به قسمت فروشگاه تیکت پشتیبانی ارسال کنید و اگر ارسال کردید صبور باشید تا مسئول عزیز بررسی های لازم را انجام دهد. @Bardiyam عزیز اکانتی که به دلیل Too much AFK kicks in a day از سرور محروم شده را با خریدن طلا از فروشگاه از محرومیت خارج کنید. پس از آن، تمامی اکانت های شما که شماره آنها مشترک است از محرومیت خارج میشود.
 18. Empty

  درخواست مرخصی

  عکس بخش "اطلاعات کاربری" در UCP: - از چه تاریخی تا چه تاریخی درخواست مرخصی دارید؟ 2024/02/09 - به چه دلیل درخواست مرخصی دارید؟ عدم دسترسی به سیستم برای حضور در میتینگ
 19. Empty

  بن اشتباه-Endway

  با سلام و درود خدمت شما شاکی عزیز @2930338593 ♦ شکایت شما رد شد. توضیحات جهت رفع ابهامات شما: شما به دلیل نقض قانون زیر مجازات شدید↶ • با توجه به اینکه شما 2 بار در [Helpme/] توهین کردید، 2 بار از سرور محروم شدید. ✘ لازم به ذکر است در صورت تکرار شکایت های بی مورد... طبق قانون زیر با شما برخورد خواهد شد↶ بسته شد.
 20. Empty

  درخواست رفع محرومیت (Unban)

  درود، اوقات به کام @HaMiDGamer شما میتوانید با خریدن طلا از فروشگاه حساب خود را از محرومیت خارج کنید. توضیحات: اول وارد بازی میشوید و از قیمت رفع محرومیت مطلع میشوید و سپس اقدام به خرید آن برای رفع محرومیت میکنید. حتما برای حساب خود طلای بازی خریداری کنید و توجه داشته باشید شما نباید کارت هدیه خریداری کنید.
 21. Empty

  درخواست رفع محرومیت (Unban)

  درود، اوقات به کام @Yasin281 زمانی که شما فحاشی میکنید طبق قوانین در هر قسمتی از شما شکایت کنند، در همان بخش هم مجازات خواهید شد.
 22. Empty

  درخواست رفع محرومیت (Unban)

  درود، اوقات به کام @pedramjan وضعیت حساب کاربری شما فعال می باشد. شما لازم است فقط یکبار داخل سرور Login کنید.
 23. Empty

  رد شکایت اشتباه Endway

  با سلام و درود خدمت شما شاکی عزیز @FeaRLeSS ♦ شکایت شما رد شد. - طبق بررسی مدارک و شکایت قبلی شما... ? همانطور که در قانون به صورت کامل شفاف سازی شده شما چه زمانی که درجه تحت تعقیب دارید چه زمانی که افسر هر اقلیتی میخواهد شما را مجازات کند یا درجه ی تحت تعقیب به شما بدهد... شما نباید از آن فرار کنید! چه خودکشی کنید چه از بازی به هر نحوی خارج بشوید فرقی نمی کند. • بند قانون: - همچنین عملکرد مسئول و ادمینِ مربوطه صحیح بوده است. بسته شد.
 24. Empty

  رد کردن شکایت EndWaY

  با سلام و درود خدمت شما شاکی عزیز @HamedBhn ♦ شکایت شما رد شد. توضیحات جهت رفع ابهامات شما: - طبق بررسی مدارک که توسط ادمین ارائه شده... شما پس از سقوط یک سری تمسخر هایی انجام دادید به ادمین Aliagent! و زمانی که ادمین میخواست شما را بگردد با دستور [Frisk/] شما به سمت آتش رفتید و خودکشی کردید. بنابراین ایشان شما را به دلیل نقض قانون زیر مجازات کردند: ✗ درضمن توجه داشته باشید زین پس: ? همچنین عملکرد مسئول و ادمینِ مربوطه صحیح بوده. بسته شد.
×
×
 • اضافه کردن...