رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست عضویت

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Power_Man.png
• سن واقعی: 16
• اسم واقعی: محمدرضا 
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش اخلاق با مرام مشتی غیرتی نبات لات جنگی عشق گیم 
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 6 
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 2:00ظهر تا 12 شب 
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خستگی 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه زیادی به فکشن Ng دارم دوست دارم بیام به فکشن و لیدر خوبی داره حقوق خوب داره 
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه 
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 4+

بَِسَِــَِوَِزَِ تَِـاَِ بَِسَِــَِاَِزَِیَِ

DeXa.png

Boold.png

MoNg.png

92c030_24c737d2fd-dedd-434d-b0af-457eb4f

ز گهواره تا گور ماشین پرست ام.❤️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 8.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنلRexa.png
• سن واقعی: 20
• اسم واقعی: محـــمدرضـــــــا 
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:
مـــودب، با حوصلــــــه، فــــعال و تابع قوانیــــن
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ حداکـــثر 6 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 الی 18:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: تنوع
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): کسب تجربه
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ مورد دیگری نیافتم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ بالای 2 مرتبه

+الّلهُمَّ صَلّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ+

Rexa.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: WASTE.png

• سن واقعی: 15

• اسم واقعی: طاها

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوب , با معرفت , پررو , با ادب , مهربون, لاتی , دشمن کش , با تجربه , رفیق باز , به سوی موفقیت , کینه ای , عیاشگر , قانون مدار , مدافع حقوق بشر , بشر دوست , مدافع حقوق حیوانات , اخلاق خوب , رفتار خوب , مورد احترام و احترام گزار بقیه ، با تجربه ، پلیس دوست

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 6

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 18:00 تا 23:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: استفا و اومدن به این اقلیت

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه ی زیادی به کاپ داریم و اینکه دوستانه ما همه در این اقلیت حضور دارند و ماهم میخوایم بریم این اقلیت و اکتیویتی این اقلیت راحته و دوست دارم عضوش باشم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ تجربه و علاقه به اقلیت

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 3

ایراد اینه که من بودم با وجدان طرف

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: VisuaI.png
• سن واقعی: 19
• اسم واقعی: محمد
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون،خون سرد،با استعداد،فعال،کاری در تلاش،رفیق باز،کنیه ای،عیاشگر،،مدافع حقوق حیوانات،مورد احتراح گزار
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۵ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:یادم نیست
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): پول،تجربه به کاپ دارم،علاقه زیادی به کاپ دارم،سوم اینکه دوستم تو فکشن هستن
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ تجربه علاقه
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ همیشه باز 

I tased alcohol in my youth, i was drunk,I didn't understand what i did

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: WrighT.png
• سن واقعی: 17
• اسم واقعی: عرفان
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون،خون سرد،با استعداد،فعال،کاری در تلاش،رفیق باز،کنیه ای،عیاشگر،،مدافع حقوق حیوانات،مورد احتراح گزار
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۵ساعت
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:یادم نیست
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): پول،تجربه به کاپ دارم،علاقه زیادی به کاپ دارم،سوم اینکه دوستم تو فکشن هستن
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ تجربه علاقه
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ همیشه باز 

abcc11_23watermark.jpg 

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Speder.png
• سن واقعی: 17
• اسم واقعی: علی
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: اروم عشق گیم فعال گانر
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 10
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 10:00 تا 20:00
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون لیدرش داداشیمه
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون لیدر خوبی دارد و جای مناسبی برای من است
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 8

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ali_Tk021.png

• سن واقعی:  علی 

• اسم واقعی: 16

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوب , با معرفت , پررو , با ادب , مهربون, لاتی , دشمن کش , با تجربه , رفیق باز , به سوی موفقیت , کینه ای , عیاشگر , قانون مدار , مدافع حقوق بشر , بشر دوست , مدافع حقوق حیوانات , اخلاق خوب , رفتار خوب , مورد احترام و احترام گزار بقیه ، مشتی.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4 ساعت 

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):1 ظهر تا 3 و 8 شب تا 10 شب‌.

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خستگی

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه زیادی به این فکشن دارم و فکشن بسیار خوبیه و حقوق خوبی داره و عالیه 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه به اقلیت

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5

04da14_24IMG-۲۰۲۴۰۲۱۳-۱۵۴۸۰۳.jpg

از اون موقع که آدم هارو بیشتر شناختم دل بستم به ماشینم...!

My account
ProFeN.png

My brothers

G0DLike.png

Boold.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Fayez.png

• سن واقعی:  ۱۶

• اسم واقعی: عرفان

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: شوخ ، با جنبه، صبور، رفیق باز، زیاد راب میزنم، عاشق تنوع، دوست دارم همیشه جایی باشم که دوستام توش هستن، بعضی وقت ها آرام و بعضی وقت ها کمی رفتار های عجیب

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۵ ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  14:30-19:30

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای اومدن به دسته ی ویژه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): شناخت بهتر دسته ی ویژه و تسلط بیشتر به قوانین و شناخت لیدر و اعضای این فکشن، تجربه کار در محیط جدید و لذت بردن از امکانات دسته ویژه همچنین پیوستن به دوستام 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ قطعا خوب خواهد بود

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۲۰+ بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Slap.png

• سن واقعی: 14

• اسم واقعی: مهران

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: کمک کننده - خیر - اصیل - با معرفت - با جنبه - تعصبی - هوادار - گانر - با استعداد - با مرام - دانا - مودب - احترام گذار - وقت شناس - مسئولیت پذیر - مشتی - لوتی - کار بلد - قوی - حافظ قوانین - توسعه دهنده - قابلیت انجام کار در سریع ترین زمان و با کیفیت - وفادار - ساکت - با ادب ولی بی ادبم اگه بی ادب ببینم

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 15:00 - 03:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: جالب نبود

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): سرگرم کننده هست - علاقه دارم - چون وظیفه شناسم - چون کار تیمی درونش هست - سخت گیری روی قانون و خلافکار های سرور - گانر هستم و میتونم با مجرمینی که دارای حق تسلیم نیستن به راحتی مبارزه بکنم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ بهش علاقه دارم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 50+

ما با ترس غریبه ایم

لینک به دیدگاه

•عکس سایز کوچک از اطلاعات من از طریق کنترل پنل: 

Cappuccino.png

• سن واقعی: 17

• اسم واقعی:علی

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: صبور شوخ و سختکوش

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 15:00-18:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: دسترسی نداشتن ب مدت زیاد ب سیستم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): جای مناسبی است

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون ارومم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟1الی3

f9e925_241708761906781.png

𝑀𝑦 𝑎𝑐𝑐𝑜𝑢𝑛𝑡

Cappuccino.png

𝑀𝑦 𝐵𝑟𝑜𝑠

Cartoon.png

Automat.png

لینک به دیدگاه

• عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: Abol4azl.png

• سن واقعي: 18

• اسم واقعي: آرا

• در 30 کلمه خود را توصيف کنيد: خوب , با معرفت , پررو , با ادب , مهربون, لاتي , دشمن کش , با تجربه , رفيق باز , به سوي موفقيت , کينه اي , شوخ  , قانون مدار , مدافع حقوق بشر , بشر دوست , مدافع حقوق حيوانات , اخلاق خوب , رفتار خوب , مورد احترام و احترام گزار بقيه , با جنبه , صبور , جدي

• روزانه چقدر بازي مي کنيد؟ 8

• در چه ساعت هايي بازي مي کنيد؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 تا 22:00

• چرا شما فکشن قبلي را ترک کرديد: استفا و اومدن به اين اقليت

• براي چه مي خواهيد به اين فکشن بياييد؟ (حداقل 30 کلمه): اول از همه اين که تجربه اين کار رو داريم دوم اينکه علاقه ي زيادي به اين اقليت داريم و سوم اينکه دوستانه ما همه در اين اقليت حضور دارند و ماهم ميخوايم بريم اين اقليت

• چرا فکر مي کنيد که اين فکشن جاي مناسبي براي شما هست؟ تجربه و علاقه به اقليت

• روزانه چند بار انجمن را چک مي کنيد؟ 3

The Rulers Of The West Are OuTLawS 

Ara.png

:My Loves

TravisScott.png

Shahrooz.png

Juice.png

Salma.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  

Arda.png
• سن واقعی: 15
• اسم واقعی:  آردا

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون، خوش اخلاق، گیمر، قدرت مند، سریع، خشن، مودی، علاقه مند به رپ، گانر و علاقه زیاد به بدنسازی

فردی اجتماعی و قانون مند که به تمامی قوانین جمهوری اسلامی و قوانین ارساکیا گیم مسلط است

علاقه مند به زیست و فیزیک

دوست دارم با همه خوب باشم و کسی باهام مشکلی نداشته باشه و علاقه زیادی به کمک کردن به دیگران دارم
• روزانه چقدر بازی می کنید؟  ۷ الی ۱۰ ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  10:30 الی 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: بیام به این اقلیت همچنین تکراری شده بود
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه زیادی دارم که بصورت مخفیانه بازیکنان رو بکشم 

و رنگ اسمم آبی باشه

کشتن پلیر حسه خوبی بهم میده و باعث میشه دوپامین در بدنم تولید بشه

همچنین اشنا شدن با اعضای این اقلیت برام جذابه
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون به قوانین مسلط هستم و بخوبی کارمو انجام میدم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10 بار

ویرایش شده توسط Arda
..

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

یه خنیاگر یه هدفونِ بی ترانست...

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Arda.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    You are my everything

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DaTe.png
• اسم واقعی: وحید
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: اروم - تنها - خوش اخلاق - زودجوش در بعضی مواقع عصبی
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای این فکشن
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): ون Paycheck خوبی داره و راحت میتونم Activity بزنم و داشتن دوستان زیاد در فکشن
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه به فکشن
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 3 بار

DaTe.png

ι leαrɴed ғroм тнe ѕeα тo drowɴ αɴyoɴe wнo weɴт тoo ғαr!

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: sped.png
• اسم واقعی: حیدر
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش اخلاق و کمک کننده - خیر - اصیل - با معرفت - با جنبه - تعصبی - هوادار - گانر - با استعداد - با مرام - دانا - مودب - احترام گذار - وقت شناس - مسئولیت پذیر - مشتی - لوتی - کار بلد - قوی - حافظ قوانین - توسعه دهنده - قابلیت انجام کار در سریع ترین زمان و با کیفیت - وفادار

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 09:00 - 22:00
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): سرگرم کننده هست - علاقه دارم - چون وظیفه شناسم - چون کار تیمی درونش هست - سخت گیری روی قانون و خلافکار های سرور - گانر هستم و میتونم با مجرمینی که دارای حق تسلیم نیستن به راحتی مبارزه بکنم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون که هست
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +8 بار

☆Federal Bureau of Investigations☆

Abolfaazl.png

Abolfazl_m870.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Patricio.png

• سن واقعی: 20

• اسم واقعی: ایمان

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون، خوش اخلاق، باهوش و علاقهمند به هدف های خود و با تلاش برای رسیدن به هدف، بی ازار و با دیگران کاری ندارم و سعی میکنم دیگران از خود راضی نگه دارم تا کسی را ناراحت نکنم و همیشه برای پیشرفت تمام تلاشم را خواهم کرد.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۱۰ ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 8:00 الی 22:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: حوصلم سر رفته بود

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون می خواهم علایقم را دنبال کنم و با استفاده از اختیاراتی که دارم نظم و نحوه رانندگی درست را ایجاد کنم و در کنار بقیه بازیکنان و به کمک انان یک محیط خوب را فراهم کنم و گاهی با اعمال قانون افراد را متوجه اشتباه خودشان کنم تا سعی کنند با رعایت قوانین، رانندگی درست را فرا بگیرند

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ سابقشو دارم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۲۰ بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Amir_gang0022.png

• اسم واقعی: امیر

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون_خوش اخلاق بسیار بسیار باهوش هستم با کسی مشکلی ندارم پسر با مرامی هستم پایبند ب قوانین هستم

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 10 الی 12 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 الی 18:00 الی 21:00 الی 00:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:ک بیام دسته ویژه 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه خیلی زیادی ب NG دارم خیلی دوس دارم بیام فکشن NG و یکی از بهترین فکشن ها هست

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون علاقه زیادی دارم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10 الی 15 بار

«زنٌّدگُيي مِّٓیکٍّٰنم با قٍّوانٍیٍن خْٰٰودم!» ️ 

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ali.ps.png

• سن واقعی: ۱۶

• اسم واقعی: علیرضا 

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش اخلاق با روحیه 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۸

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 11:00-2:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:اومدن به دسته ویژه 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): تجربه و دوست داشتن زیاد به فکشن های کاپ 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون علاقه دارم به فکشن

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 

FunnyBoY.png
ali.ps.png

OneAndOnly.png

ایــنــو بــــدونـــ کـــه خــلــیـــی هــا بــــا تــــمـــام وجـــود بــــی وجــود هــســـتـــن!

Number One Family                  

لینک به دیدگاه

@Ara با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی موافقت شد. (با اکانت Abol4azl) (ساعت بازی کرده در ماه: 81)
@Ara با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی مخالفت شد. (با اکانت Juic) اکانت شما دارای تنبیه اقلیت است.

@Ara با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی مخالفت شد. (با اکانت Rasht) حضور در اقلیتی دیگر.
@Ara با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی مخالفت شد. (با اکانت Its_Clown) اکانت شما دارای تنبیه اقلیت است.
@AmIrYY با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی مخالفت شد. اکانت شما دارای تنبیه اقلیت است.
@ss2002g با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی موافقت شد. (با اکانت Roblox) (ساعت بازی کرده در ماه: 61)
@Alonso با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی موافقت شد. (با اکانت Respect) (ساعت بازی کرده در ماه: 83)
@KRATOS9700 با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی موافقت شد. (با اکانت Sped) (ساعت بازی کرده در ماه: 60)
@SuTuN با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی مخالفت شد. حضور در اقلیتی دیگر.
@MOHAMMADAFE با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی موافقت شد. (با اکانت MOHAMMADAFE) (ساعت بازی کرده در ماه: 37)
@Frenzo با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی مخالفت شد. حضور در اقلیتی دیگر.
@Jerry با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی موافقت شد. (با اکانت Seyed_mohamad1) (ساعت بازی کرده در ماه: 18)
@Abolfaazl با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی موافقت شد. (با اکانت Syedealii) (ساعت بازی کرده در ماه: 25)
@Whip با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی موافقت شد. (با اکانت Wright) (ساعت بازی کرده در ماه: 138)
@BlaCkStaR با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی موافقت شد. (با اکانت Power_Man) (ساعت بازی کرده در ماه: 81)
@iRexa با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی موافقت شد. (با اکانت Rexa) (ساعت بازی کرده در ماه: 101)
@MadeInPersia با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی موافقت شد. (با اکانت Waste) (ساعت بازی کرده: 85)
@VisuaL با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی مخالفت شد. فرم درخواست عضویت به درستی پر نشده است.
@Spedere با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی مخالفت شد. حضور در اقلیتی دیگر.
@Tkk با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی موافقت شد. (با اکانت Ali_tk021) (ساعت بازی کرده: 15)
@Fayez با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی موافقت شد. (با اکانت Fayez) (ساعت بازی کرده: 57)
@MehranS با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی موافقت شد. (با اکانت Slap) (ساعت بازی کرده: 115)
@AliP با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی موافقت شد. (با اکانت Cappuccino) (ساعت بازی کرده: 63)
@Arda با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی موافقت شد. (با اکانت Arda) (ساعت بازی کرده: 34)
@WaR با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی موافقت شد. (با اکانت Date) (ساعت بازی کرده: 69)
@Amirgang212121 با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی موافقت شد. (با اکانت Amir_Gang0022) (ساعت بازی کرده:133)
@jadval2 با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی موافقت شد. (با اکانت ali.ps) (ساعت بازی کرده: 11)

الویت بندی به شکل زیر است:

1- WrighT.png
2- Amir_gang0022.png
3- Slap.png
4- Rexa.png
5- WASTE.png
6- respect.png
7- Abol4azl.png
8- Power_Man.png
9- DaTe.png
10- Cappuccino.png
11- RoBloX.png
12- sped.png
13- Fayez.png
14- mohammadAFE.png
15- Arda.png
16- Seyedalii.png
17- seyed_mohamad1.png
18- Ali_Tk021.png
19- ali.ps.png

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

موارد تست:

1.ده سوال از قوانین عمومی سرور

2.پانزده سوال از قوانین عمومی دسته ویژه

3.ده سوال از قوانین گارد ملی

(+دو تست Duel هم توسط Deagle و هم M4)

اماده تست باشید.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

هرگونه ایجاد مزاحمت برای لیدر و سابلیدر منجر به رد درخواست شما خواهد شد و به ترتیب از اولویت ها تست به عمل خواهد آمد.

داخله بازی جهت تست زین پس آنلاین باشید با شما تماس گرفته خواهد شد و فروم رو به صورت روزانه کنترل نمایید با شما برای تست اقلیت داخله بازی و فروم هماهنگ خواهد شد و پس از بررسی نکردنِ فروم بعد از 24 ساعت درخواست شما رد خواهد شد.

موفق باشید.

بزرگترین اشتباه زندگیم اونجا بود که

فکر کردم اگه با بقیه کاری نداشته باشم

بقیه هم کاری با من ندارن 

AngeL.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Vortlu.png

• سن واقعی: 15

• اسم واقعی: امیر

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: کاری،پرتلاش،6ماه PB بودم،نیاز به داشتن گان تو Safezone،مردمو میگردم،جلوگیری از قاچاق،صبورم،گنگم،زیاد آهنگ گوش میدم،فیلم ترکی گوش میدم،کلا آدم پارتی بازی نیستم،میخوام راب ها رو فیل کنم،خیلی هم صبورم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 تا 5 ساعت.

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 17:00 - 22:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:برای اومدن به این فکشن.

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه زیاد به این دسته،کیل کردن دشمن،گانر بشم،از بی کاری در بیام،تست بدم،گان بکشم،اکتیوتی بزنم،پول در بیارم،برم هیتمن،R5 بگیرم،اکثر دوستان اونجا هستند.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ هست.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟+1000

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

GodWorld.png

• سن واقعی: 21

• اسم واقعی: محمد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوب

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 10 الی 12 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 الی 18:00 الی 21:00 الی 00:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:ک بیام دسته ویژه 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه خیلی زیادی ب NG دارم خیلی دوس دارم بیام فکشن NG و یکی از بهترین فکشن ها هست

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون علاقه زیادی دارم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10 الی 15 بار

?? ????????, ??? ???????? ?? ????? ?? ???? ??? 

GodWorld.png

&

wilson_RGR.png

لینک به دیدگاه

•عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: https://agsa.arsacia.ir/players/general/.DoKi

• سن واقعی: ۱۷

• اسم واقعی: یاسین

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: شوخ با جنبه خون گرم

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ بالای ۱۰ ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ۱ تا ۱۱ شب

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای تنوع دادن به گیم و دادن نظم به سرور

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):علاقه  

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه به فکشن پلیس

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟۳

f9e925_241708761906781.png

𝑀𝑦 𝑎𝑐𝑐𝑜𝑢𝑛𝑡

Cappuccino.png

𝑀𝑦 𝐵𝑟𝑜𝑠

Cartoon.png

Automat.png

لینک به دیدگاه

•عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .DoKi.png

• سن واقعی: ۱۷

• اسم واقعی: یاسین

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: شوخ با جنبه خون گرم

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ بالای ۱۰ ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ۱ تا ۱۱ شب

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای تنوع دادن به گیم و دادن نظم به سرور

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):علاقه  

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه به فکشن پلیس

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟۳

ee1d11_241707667010869.png

Cartoon.png

𝙼𝚢 𝙱𝚛𝚘𝚜:

Cappuccino.png

Automat.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Nazario.png
• سن واقعی: ۱۶
• اسم واقعی: کوروش
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: علاقه مند به گیم و درس و فیلم و سریال و چیز های استراتژیک باهوش تمیز خوشتیپ فارغ التحصیل شده دانشگاه هاروارد و کلی خصوصیات دیگه و مواردی از ای قبیل
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۳ الی ۵ ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): (10:00 - 12:00) - (21:00 - 00:00)
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: به درخواست خودم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون دنبال ی شغلم که کسب در آمد کنم و از این بیکاری در بیام پول نیازمندم و کلا علاقه به شاغل بودن تا بیکار بودن دارم و مواردی از این قبیل
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ قطعا هست
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۲ الی ۵ بار

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز

اقلیت گارد ملی عضو فعال و واجد شرایط می پذیرد

نکته: تمامی پست های ارسال شده قبل از این پست نادیده گرفته خواهند شد،

از حالا می توانید اقدام به ارسال درخواست خود کنید.

بزرگترین اشتباه زندگیم اونجا بود که

فکر کردم اگه با بقیه کاری نداشته باشم

بقیه هم کاری با من ندارن 

AngeL.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Cappuccino.png

• اسم واقعی: علی

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: با مرام و معرفت، سرم تو کار خودمه، سعی میکنم بهترین باشم، پایه، تابع قوانینم و از گیم خوشم میاد و حامی دوستام و علاقه مند به ماشین و ماشینبازی و در حد خودم گانریم بد نیست و مسئولیت پذیر

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۳ الی ۵ ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12 تا 22

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خسته شده بودم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): می‌خوام تجربه جدید کسب کنم و به دسته ویژه وارد بشم، دوستای جدید پیدا کنم و یه درآمدی داشته باشم و گانریمو بسنجم و ببینم که چقدر میتونم مفید باشم و تو نظم سرور همکاری داشته باشم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون از cop خوشم میاد

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۲ بار

ویرایش شده توسط AmuAmiir

ee1d11_241707667010869.png

Cartoon.png

𝙼𝚢 𝙱𝚛𝚘𝚜:

Cappuccino.png

Automat.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

• SFC موضوع را قفل کرد
  • SFC باز شد و قفل شد در موضوع
  • SFC موضوع را باز کرد

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...