رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Arsacia GanG

Syd

ارسال‌های توصیه شده

عالی بود ❤️

FunnyBoY.png
ali.ps.png

OneAndOnly.png

ایــنــو بــــدونـــ کـــه خــلــیـــی هــا بــــا تــــمـــام وجـــود بــــی وجــود هــســـتـــن!

Number One Family                  

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هم اکنون، Fayez گفته است:

باز هم عالی ولی مگه چیزه بدی داشت🙂

الفاظ رکیک گویا😂

هم اکنون، Rika گفته است:

یادم نمیاد اونجا چی گفتم برار 😂

برار لایکم کنی کفایت میکنه😂❤️

هم اکنون، FunnyBoY گفته است:

عالی بود ❤️

عزیزه دلی❤️‍🔥

-Dead_Side.png-

-Swear.png-

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔               ℑ 𝔞𝔪 𝔩𝔢𝔞𝔯𝔫𝔦𝔫𝔤 𝔱𝔥𝔞𝔱 𝔴𝔥𝔬               ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔

╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                       ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔             . ℑ 𝔞𝔪 𝔦𝔰 𝔫𝔬𝔱 𝔰𝔬 𝔟𝔞𝔡            ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                     ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

کار قشنگی شد❤️

متاسفانه ذره‌بین خیلی رو ما زوم شده

در همین روز های گذشته، فیلم هایی با الفاظ رکیک در فروم بارگذاری شده که ناظمان عزیز بجای تذکر و هاید کردن، لایکش کردن🖤

ee1d11_241707667010869.png

Cartoon.png

𝙼𝚢 𝙱𝚛𝚘𝚜:

Cappuccino.png

Automat.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Fail گفته است:

کار قشنگی شد❤️

در همین روز های گذشته، فیلم هایی با الفاظ رکیک در فروم بارگذاری شده که ناظمان عزیز بجای تذکر و هاید کردن، لایکش کردن🖤

👍🏻

f9e925_241708761906781.png

𝑀𝑦 𝑎𝑐𝑐𝑜𝑢𝑛𝑡

Cappuccino.png

𝑀𝑦 𝐵𝑟𝑜𝑠

Cartoon.png

Automat.png

لینک به دیدگاه

عالی بود👏🏻(بخصوص سکانس هایی که من توش بودم 😎😂)

چاقالا شما همه تیم بشید من تک!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Solo.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Fail گفته است:

کار قشنگی شد❤️

فداتشم❤️‍🔥

هعی داداش نگو دلم خونه 

هم اکنون، Perspolis گفته است:

عالی بود👏🏻(بخصوص سکانس هایی که من توش بودم 😎😂)

بنازم😂❤️

1 دقیقه قبل، Rika گفته است:

زنگ بزنم بیان لایک کنن برن؟😁

@Syd

بزن زنگووو=))

-Dead_Side.png-

-Swear.png-

╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                       ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔             . ℑ 𝔞𝔪 𝔦𝔰 𝔫𝔬𝔱 𝔰𝔬 𝔟𝔞𝔡            ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                     ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، Syd گفته است:

الان زمه

ویرایش شده توسط Rika

f9e925_241708761906781.png

𝑀𝑦 𝑎𝑐𝑐𝑜𝑢𝑛𝑡

Cappuccino.png

𝑀𝑦 𝐵𝑟𝑜𝑠

Cartoon.png

Automat.png

لینک به دیدگاه

سلام حاجی عالیه دمتونم گرم👌

انشالله همیشه همینطور بر فراز قله های موفقیت پیش برید🤩

با آرزوی موفقیت برای تمامی دست اندرکارانی که در ساخت این ویدئو جذاب نقش داشتند❤

MySelf

27.png

iElyas.png

142.png

PiNo.pngMy Brother

iBlack.png

لینک به دیدگاه

عالی بود

بوس به شما

Champ.png

respect.png
............
.......................................................................

.𝓦𝓮 𝓒𝓪𝓷'𝓽 𝓒𝓱𝓪𝓷𝓰𝓮 𝓦𝓱𝓪𝓽'𝓼 𝓓𝓸𝓷𝓮, 𝓦𝓮 𝓒𝓪𝓷 𝓞𝓷𝓵𝔂 𝓜𝓸𝓿𝓮 𝓞𝓷

لینک به دیدگاه

50 دقیقه قبل، Syd گفته است:

آقا دوباره سلام😂

متاسفانه تاپیک قبلی مشکل فنی خوردیمو گشت ارشاد فروم کردمون تو گونی و تاپیک هاید شد!

و مجبور شدم یه تیکه از موزیک رو سانسور کنم و مجددا تاپیک رو ارسال کنم...  19ce27_24download-3-.jpg

امیدوارم از دیدن ویدیو لذت ببرید❤️

https://uploadkon.ir/uploads/669c27_24Arsacia-Tizer.mp4

با تشکر ویژه از دوستانی که در ساخت این ویدیو همراهی کردن 3>

@Mortezaa @DoNaLd @FriendOfGod @Perspolis @Fayez @Mehrdad1385 @Fail @None @AkbarGta @Elone 

ممنون میشم اگه از ویدیو خوشتون امد نظراتتون رو در میون بگذارید. (بعضیا مجددا😂❤️)

@Ali @Kamyab @Mohny @SFC @Toofan @Meli @Facism @ORTEGA @Seyedalii @Abolfaazl @Rika @GodWorld @Ara @LasTBroke @Vazir @Supervisor @Rasputin @iliya @Omid @Dnis @Alarm @AliSm @ZakhareAsli @DrEaMeR @Alonso @View @MohammadMahaN @Hamester @ElmiraKamrani58 @iSpicy @SuperMaN @Blank @BlackArch @LiN @AbneR @EnDWaY @FBI @OddiN @iKamyar @Sorena @Iranian @Hos3ein3 @XFaCToR @AqaMamad @AliAgent @Martyn @iNViSiBIe @Parshan @OmidGH @Shahrooz @Flame @iTaha @Dalu @Farab @AmirVortlu @Pokers @Javad @TheExpert @DrDep @Noise @Spoke @Opener @Rotex @Nicolay @AbbasMZ @DawN @Exile @HajAbdollah @Spartan @Nuclear @hamidreza1234 @Thony @Cry @Dragon1 @ArmouR @Champ @Dawat @FunnyBoY @LOREN @Momojaja @BuTleR @Gerye @KasraOsati @LoverBoy @MmliX @ProAlit @Sepehr @SiNER @WhalteR و بقیه دوستان ....

ادیتش ساده بود ولی صحنه های خیلی جذابی داشت

خیلی خیلی خیلی هم عالیه

ولی ای کاش واس پایان ویدیو و اسم کلن یه لوگوی مخصوص درست میکردی
بازم میگم که عااالیه

الان لیمیتم ولی قطعا بعد لایک میکنم

خسته نباشی

2d0b26_24%D9%84%D8%B0%D8%B0%D8%B0%D8%B0%        f5b526_24%D9%84%D9%84%D9%84.png

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Syd گفته است:

آقا دوباره سلام😂

متاسفانه تاپیک قبلی مشکل فنی خوردیمو گشت ارشاد فروم کردمون تو گونی و تاپیک هاید شد!

و مجبور شدم یه تیکه از موزیک رو سانسور کنم و مجددا تاپیک رو ارسال کنم...  19ce27_24download-3-.jpg

@Mortezaa @DoNaLd @FriendOfGod @Perspolis @Fayez @Mehrdad1385 @Fail @None @AkbarGta @Elone 

ممنون میشم اگه از ویدیو خوشتون امد نظراتتون رو در میون بگذارید. (بعضیا مجددا😂❤️)

@Ali @Kamyab @Mohny @SFC @Toofan @Meli @Facism @ORTEGA @Seyedalii @Abolfaazl @Rika @GodWorld @Ara @LasTBroke @Vazir @Supervisor @Rasputin @iliya @Omid @Dnis @Alarm @AliSm @ZakhareAsli @DrEaMeR @Alonso @View @MohammadMahaN @Hamester @ElmiraKamrani58 @iSpicy @SuperMaN @Blank @BlackArch @LiN @AbneR @EnDWaY @FBI @OddiN @iKamyar @Sorena @Iranian @Hos3ein3 @XFaCToR @AqaMamad @AliAgent @Martyn @iNViSiBIe @Parshan @OmidGH @Shahrooz @Flame @iTaha @Dalu @Farab @AmirVortlu @Pokers @Javad @TheExpert @DrDep @Noise @Spoke @Opener @Rotex @Nicolay @AbbasMZ @DawN @Exile @HajAbdollah @Spartan @Nuclear @hamidreza1234 @Thony @Cry @Dragon1 @ArmouR @Champ @Dawat @FunnyBoY @LOREN @Momojaja @BuTleR @Gerye @KasraOsati @LoverBoy @MmliX @ProAlit @Sepehr @SiNER @WhalteR و بقیه دوستان ....

عالی و مشتی🔥

(والا من که کاری نکردم تو ساختش فقط یه گوشه بودم ولی در کل خسته نباشی😂❤️)

نُقطه نوری میانِ ظُلماتِ اَفکار!

FriendOfGod.png

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Alonso گفته است:

گنگ مواد دختر

عالی دادا

😂😂❤️

7 ساعت قبل، Cry گفته است:

سلام حاجی عالیه دمتونم گرم👌

انشالله همیشه همینطور بر فراز قله های موفقیت پیش برید🤩

با آرزوی موفقیت برای تمامی دست اندرکارانی که در ساخت این ویدئو جذاب نقش داشتند❤

عزیزه دلمی، سلامت باشی داداش گلم❤️❤️

6 ساعت قبل، Champ گفته است:

عالی بود

بوس به شما

بوس به خودت🫦💋

6 ساعت قبل، ijoker گفته است:

ادیتش ساده بود ولی صحنه های خیلی جذابی داشت

خیلی خیلی خیلی هم عالیه

ولی ای کاش واس پایان ویدیو و اسم کلن یه لوگوی مخصوص درست میکردی
بازم میگم که عااالیه

الان لیمیتم ولی قطعا بعد لایک میکنم

خسته نباشی

واسه ویدیو های بعدی حتما یچیز بهتر از این اب در میاد،

عشق منی😉❤️

6 ساعت قبل، LoverBoy گفته است:

GT ON TOP🤟

Gang gang

5 ساعت قبل، Rotex گفته است:

عالی بود

دمتون گرم❤️

عزیزه دلی❤️❤️

4 ساعت قبل، ORTEGA گفته است:

بی نظیر و درجه یک ❤

اقای رضای گل❤️‍🔥

4 ساعت قبل، MmliX گفته است:

عالی بود ❤️

قربونت برم❤️❤️

24 دقیقه قبل، AmirVortlu گفته است:

گویا کلمه ی Fuc. باید Bep گذاشته می شد.

بسیار هم عالی و درجه یک💚👌

داداش نمیشه که یهو وسط کار صدای بوق بیاد فرض کن جای حساسه کاری یهو...بووووووق😂😂

کلا حذفش کردم که قابل تحمل تر بشه

قلب❤️‍🔥

22 دقیقه قبل، FriendOfGod گفته است:

عالی و مشتی🔥

(والا من که کاری نکردم تو ساختش فقط یه گوشه بودم ولی در کل خسته نباشی😂❤️)

نفرپایید سوتون شما نبودی کی باید نقش پلیس زحمت کش رو ایفا میکرد😂❤️

-Dead_Side.png-

-Swear.png-

لینک به دیدگاه

14 دقیقه قبل، Syd گفته است:

نفرپایید سوتون شما نبودی کی باید نقش پلیس زحمت کش رو ایفا میکرد😂❤️

@Epic هم اونجا حاضر بود😂❤️

نُقطه نوری میانِ ظُلماتِ اَفکار!

FriendOfGod.png

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Syd گفته است:

آقا دوباره سلام😂

حرف نداشت عالی  

ادامه بده 

چپیک چپیک 👏

𝕀 𝕒𝕞 𝕟𝕠𝕥 𝕒 𝕡𝕝𝕒𝕪𝕖𝕣…𝕀’𝕞 𝕥𝕙𝕖 𝕘𝕒𝕞𝕖

4c3204_24%D8%A7%D9%85%D8%B6%D8%A7.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...