رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکل شماره اکانت ها

New

ارسال‌های توصیه شده

به نام یزدان پاک با سلام 

مشکلات زیادی برای اکنت های ما در بازی هست من فقط یکی از این ها رو می خوام باز گو کنم

مشکل این هست که ما نمی توانیم شماری اکانت را تقیر دهیم من یه فکر به ذهن من امد که این هست که ما می توانیم به استفاده از چند روش میتوانم کار کوچکی کنیم که بتوانیم شماره ی اکانت را تقیر دهیم

-1 روش اول اینه که ما میتوانم که با یک تا دو بار بتوانیم شماره ی اکانت رو تقیر دهیم فقط برای 1 تا دو بار که بعد از این 1 تا دو بار دیگر نمیشه تقیر داد و ( یک بار هم کافی هست)

-2 روش دوم اینه ما میتوانم با محدودیت گذاری میتوانیم شماره ی اکانت را تقیر دهیم مثال هر 30 یا 60 روز یک بار یا دو بار بشه شماره اکانت رو تقیر داد

-3 روش سوم ما میتوانم برای همیشه بشه شماره ی اکانت رو عوض کر  و با تایید همان شماره ی اصلی اکانت تقیر داد (ولی همه ی روش ها باید با تایید شماره ی تقییر دهیم ) 

-4 و روش چهارم اینه که شما می توانید با سطح یا همون Level بازیکن در نظر بگیرید و مثال برای Level +25  یا 30 اینطور نا عدالتی هم صورت نمیگیره و در پایین عرض کردم که یک مجازات سنگین در نظر بگیرید

(و حالا من میگم چون نفراتی که بازی یا  CMD های بازی رو بلد نیستن و و نفراتی که از این CMD سو استفاده میکنن یک مجازات سنگین براشون در نظر بگیرید)

و من با شخص جناب جناب اقای موسس @ArSaCiA صحبت کردم و درباره ی این موضوع گفت و گو کردیم و عرض کردن که شاید پنجاه پنجاه هست ولی این موضوع واقعا مهم هست و همه ی دوستان و

بازیکنان با این موضوع واقعا رازی هستن و همه میدانن که نظر اخر را جناب اقای علی جان میگن ولی لطفا دربارش تصمیم بگیریم چون واقعا مهم هست 

ولی در اخر  لطفا در باره ی نظر ها یک جلسه بین مدیران بگیرید یا یک رای گیری در قسمت UCP بزارید تا ببینید که بازیکنان نظر هارو بگن و شاید راه کار های خوبی داشته باشن 

و با تشکر از دوست عزیزم مهدی جان @AmirMahdi  بابته کمک کردن مرسی

لطفا نظرات خود را در همین تاپیک بگیر شرمنده از اون هایی که تک نشدن

بدرود

ویرایش شده توسط LajBaZ
  • دوست دارم که 7
  • مرسی 1

Revengers

━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━

if i Had A Pair Of Wings          i Would Fly Far Away

Abbas.png___________

Rabin.png                                

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه بیاد به این شکل باشه که اگر قصد عوض کردن شماره داشتیم یک کد بیاد برای همون شماره ای که روش ثبت شده در حال حاضر و بعد کد رو وارد کنه شماره جدید رو بزنه و دیگه ادامه...

''.§ ''▌ Proofessor▌ '' §.''

".".".". §Proofessor.png§."."."."

".".".§MrAlireza.png§."."."

".".§Magnet.png§."."

".§Ground.png§."

لینک به دیدگاه

فکر میکنم پیشنهاد تکراری هستش 

اما نظرم ( + ) هست 

پ.ن: به نظر من این کار ۱ بار و برای همیشه

بشه انجامش داد و باید یه کد تایید برای شماره ی قبلی بره و این کار هم باید داخل UCP بخش امنیت اضافه بشه و وقتی که تمامی این کار هارو انجام دادید مورد تایید 

بشه. 

In God We Trust

84997821485423733397.gif

HarDoN.png

90604759218937439941.gif

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، LajBaZ گفته است:

تقییر

تغییر*

رازی

راضی*

بگیر

بگید*

تک نشدن

تگ*

عوض کر

عوض کرد*

اکنت

اکانت*

تقیر

تقیر

مجددا تغییر*

در باره ی

از نظر املایی فاصله نداره 

درباره ی*

@Arshiyam @Asir @LoverBoy شمام کمک کنید شاید من ندیدم دیگه

بزارید

بذارید*

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، CyberDyne گفته است:

تغییر*

راضی*

بگید*

تگ*

عوض کرد*

اکانت*

مجددا تغییر*

درباره ی*

بذارید*

عزیزم من فقط وایساده بودم شما قلط املایی من بگیرید و بعد کسی شمارو تگ کرد؟؟ 

در هم اکنون، AmirHessaM گفته است:

فکر میکنم پیشنهاد تکراری هستش 

اما نظرم ( + ) هست 

پ.ن: به نظر من این کار ۱ بار و برای همیشه

بشه انجامش داد و باید یه کد تایید برای شماره ی قبلی بره و این کار هم باید داخل UCP بخش امنیت اضافه بشه و وقتی که تمامی این کار هارو انجام دادید مورد تایید 

بشه. 

روش اول درباره این هست!! 

ویرایش شده توسط LajBaZ

Revengers

Abbas.png___________

Rabin.png                                

لینک به دیدگاه

قلط

غلط*

وایساده

ایستاده *

کسی شمارو تگ کرد؟؟ 

چه ربطی داره، شما میتونی تاپیک خصوصی بزنی و حالا یا به موسس یا پشتیبان اطلاع بدی، اینکارو واست بکنن 

در غیر این صورت همه توانایی نظر گذاشتن دارن

لینک به دیدگاه

Revengers

Abbas.png___________

Rabin.png                                

لینک به دیدگاه

@LajBaZ چرا انقد جدی میگیری. من نمیخوام که خدایی نکرده تحقیرت کنم. 

من از اینام که فقط سوژه طنز پیدا میکنم. تو بجای اینکه نقطه ضعف نشون بدی خودتم بخند. 

لینک به دیدگاه

XD

ولی حالا اینا رو ولش درباره تاپیک نظر بده

Revengers

Abbas.png___________

Rabin.png                                

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، CyberDyne گفته است:

@LajBaZ چرا انقد جدی میگیری. من نمیخوام که خدایی نکرده تحقیرت کنم. 

من از اینام که فقط سوژه طنز پیدا میکنم. تو بجای اینکه نقطه ضعف نشون بدی خودتم بخند. 

سیگما خودتی داش بقیه اداتو در میارن

• هاها 1

.Sometimes we perceive things as what we want them to be instead of what they actually are

لینک به دیدگاه

با سلام و درود؛

نظر بنده (+) هست.

اما متاسفانه پاسخ نهایی از طرف مدیریت در رابطه با روش هایی برای تغییر شماره‌ی اکانت (-) میباشد.

• مرسی 1

Olden.png

367325_24ezgif-com-effects-1-.gifcc4125_24TVdb-ezgif-com-resize.gif367325_24ezgif-com-effects-1-.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

XD

ولی حالا اینا رو ولش درباره تاپیک نظر بده

تکراری عه، فکر نکنم اتفاقی بیوفته 

ولی

+ همه راضین 

مخصوصا عین همون لول 25

ویرایش شده توسط CyberDyne
لینک به دیدگاه

با سلام نظرم +

ولی متأسفانه مدیریت نظرش منفی هست

و حتما رد میشه

اون قسمت پنجاه پنجاه رو هم جدی نگیرید

متأسفانه سرور جوری هستش که اگر چیزی رو بخوایم باید اینقدر داد و بی داد کنیم تا عملی شه

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، CyberDyne گفته است:

تغییر*

راضی*

بگید*

تگ*

عوض کرد*

اکانت*

مجددا تغییر*

درباره ی*

بذارید*

دستت درست

لینک به دیدگاه

عزیزم رد میشه چون علی قبلن جوابشو داده و مخالف سفت و سخت این داستانه

ولی خب شاید اگه تقاضا برای این موضوع زیاد و دلایل بازیکنا قانع کننده باشه برای تیم مدیریتی مجموعه، باهاش موافقت بشه...

• دوست دارم که 1

ArLo.png

لینک به دیدگاه

با سلام و درود ، نمیدونم راستش نظر قطعیم راجع به پیشنهاد شما چیه ولی خوب هر طرفش یک سری مزایا و مشکلات داره ، باید مدیریت تصمیم بگیره.

hla.png ????  ??  ????  ???  ??? hla.png

l904326_1.gif

♛ ??? ♛

GoD._.FatheR.png

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، LajBaZ گفته است:

به نام یزدان پاک با سلام 

مشکلات زیادی برای اکنت های ما در بازی هست من فقط یکی از این ها رو می خوام باز گو کنم

مشکل این هست که ما نمی توانیم شماری اکانت را تقیر دهیم من یه فکر به ذهن من امد که این هست که ما می توانیم به استفاده از چند روش میتوانم کار کوچکی کنیم که بتوانیم شماره ی اکانت را تقیر دهیم

-1 روش اول اینه که ما میتوانم که با یک تا دو بار بتوانیم شماره ی اکانت رو تقیر دهیم فقط برای 1 تا دو بار که بعد از این 1 تا دو بار دیگر نمیشه تقیر داد و ( یک بار هم کافی هست)

-2 روش دوم اینه ما میتوانم با محدودیت گذاری میتوانیم شماره ی اکانت را تقیر دهیم مثال هر 30 یا 60 روز یک بار یا دو بار بشه شماره اکانت رو تقیر داد

-3 روش سوم ما میتوانم برای همیشه بشه شماره ی اکانت رو عوض کر  و با تایید همان شماره ی اصلی اکانت تقیر داد (ولی همه ی روش ها باید با تایید شماره ی تقییر دهیم ) 

-4 و روش چهارم اینه که شما می توانید با سطح یا همون Level بازیکن در نظر بگیرید و مثال برای Level +25  یا 30 اینطور نا عدالتی هم صورت نمیگیره و در پایین عرض کردم که یک مجازات سنگین در نظر بگیرید

(و حالا من میگم چون نفراتی که بازی یا  CMD های بازی رو بلد نیستن و و نفراتی که از این CMD سو استفاده میکنن یک مجازات سنگین براشون در نظر بگیرید)

و من با شخص جناب جناب اقای موسس @ArSaCiA صحبت کردم و درباره ی این موضوع گفت و گو کردیم و عرض کردن که شاید پنجاه پنجاه هست ولی این موضوع واقعا مهم هست و همه ی دوستان و

بازیکنان با این موضوع واقعا رازی هستن و همه میدانن که نظر اخر را جناب اقای علی جان میگن ولی لطفا دربارش تصمیم بگیریم چون واقعا مهم هست 

ولی در اخر  لطفا در باره ی نظر ها یک جلسه بین مدیران بگیرید یا یک رای گیری در قسمت UCP بزارید تا ببینید که بازیکنان نظر هارو بگن و شاید راه کار های خوبی داشته باشن 

و با تشکر از دوست عزیزم مهدی جان @AmirMahdi  بابته کمک کردن مرسی

لطفا نظرات خود را در همین تاپیک بگیر شرمنده از اون هایی که تک نشدن

بدرود

این داستان ه می تونه خوب باشه هم بد برای اونی که شمارش رو بخواد عوض کنه مشکلی نداره ولی برای اونی که بخواد اکانت یک نفر دیگه رو بدزده با این کار به راحتی تمام مشخصت رو عوش میکنه و هیچ دسترسی نخواهد داشت به اکانت تنها راهش هم فرستادن OTP به اون شماره اول که باز برای کسانی که به شماره اول دسترسی ندارن و برای همین می خوان شماره رو عوض کنن داستان داره

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، grandpa گفته است:

این داستان ه می تونه خوب باشه هم بد برای اونی که شمارش رو بخواد عوض کنه مشکلی نداره ولی برای اونی که بخواد اکانت یک نفر دیگه رو بدزده با این کار به راحتی تمام مشخصت رو عوش میکنه و هیچ دسترسی نخواهد داشت به اکانت تنها راهش هم فرستادن OTP به اون شماره اول که باز برای کسانی که به شماره اول دسترسی ندارن و برای همین می خوان شماره رو عوض کنن داستان داره

دوست عزیز من گفتم خوده علی جان یک مجازات سنگین برای این کار قرار دهند @grandpa

Revengers

Abbas.png___________

Rabin.png                                

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

سلام، با دقت مطالعه کنید.

تحت هیچ شرایطی CMD برای این کار گذاشته نمیشه، بنده مخالفم.

چند تا سناریو که شخصاً طرح کردم رو بررسی کنید (سناریو شما عزیزان رو هم میبینیم محدودیت نداره):

1. با محدودیت اما همیشگی

در این سناریو شماره تلفن حساب کاربری می تواند به دفعات متعدد اما با محدودیت های معقول صورت گیرد.

محدودیت ها بازه های 14 روزه، 30 روزه، 60 روزه و 365 روزه را شامل می شوند. (با تاریخ میلادی).

توجه) قبل از هرگونه تغییراتی تمامی ضوابط و شرایط انجام چنین کاری قبل از انجام عملیات به صاحب حساب کاربری یا بیننده جاری (کسی که به عنوان شخص ثالث وارد حساب شده بدون هماهنگی یا با هماهنگی کامل) اطلاع داده می شود و اخطاری تحت عنوان عواقب قانونی این عمل صادر خواهد شد.  

1-1 احراز هویت FaceID، کدملی یا یک شناسه معتبر قانونی

جهت انجام عملیات می بایست از طریق FaceID، شناسه ملی (National Code) و یا یک شناسه معتبر قانونی که از طریق آن هویت افراد را می توان به صورت غیرمستقیم یا مستقیم از مراجع قضائی شناسایی و دریافت کرد، احراز هویت کرد. این روش نیازمند اتصال آرساکیا به درگاه قانونی یا دریافت سرویس G2G از سازمان مربوطه است یا توسط فن‌آوری یادگیری عمیق (Deep Learning) از طریق خود آرساکیا هویت صاحب حساب کاربری مشخص شود. این روش ممکن است با مخالفت مدیریت، بازیکنان یا توسعه دهندگان رو به رو شود. 

1-2 احراز هویت تنها با OTP

جهت انجام عملیات تنها نیاز است تا شماره تلفن جدید و قدیمی باهم به یکباره احراز شوند. این روش را می توان با استفاده از کد یکبار مصرف اعتبار سنجی انجام داد که در حال حاضر نیز در کنترل پنل کاربری برای ثبت شماره تلفن حساب کاربری مورد نظر صورت می گیرد. این روش در مقایسه با 1-1 از امنیت کمتری برخوردار است.

2. بدون محدودیت اما تنها یکبار

در این سناریو شماره تلفن حساب کاربری می تواند تنها یکبار تغییر یابد و هیچ محدودیتی برای آن از نظر زمانی وجود ندارد. موارد 1-1، 1-2 نیز در این روش صدق می کنند.

2-1 احراز هویت تنها با ارسال مدارک

با ارسال تیکت به یک دپارتمان که از قبل تعیین وظایف شده است، مدارکی که برای احراز هویت صاحب شماره تلفن استفاده می شود از قبیل عکس از اسناد سجلی یا کارت ملی پشت و یا غیره احراز هویت صاحب حساب کاربری (یا به نقلی بازیکن) صورت می گیرد. این روش زمان بر اما مطمئن است و از امنیت بالایی برخوردار است اما همچنان از نظر امنیتی از 1-1 پیروی نمی کند.

[ ! ] عواقب تغییر شماره تلفن (حتماً بخوانید) [ ! ]

حساب های کاربری در سرور دارای اطلاعات بسیار زیادی هستند که در صورت از دست رفتن، بازگردانی آنها سخت یا غیر ممکن است و عموماً از همۀ آنها تاریخچه به جا نمی ماند. مقدار پول، تعداد ماشین ها، اطلاعات ماشین ها و اطلاعات ریز و درشتی که اصلاً بازیابی آنها ممکن نیست و گاهاً از لحاظ شهودی شاید بتوان به آنها دست یافت. پیگیری چنین مطالبی مانند جرائمی همانند و هم تراز کلاهبرداری، دزدی و رخنه گری (Hack) است. چندی پیش یک عملیات Phishing با آدرس جعلی https://agsa.arsacia.ml صورت گرفت (بنا به اخبار) که نمونه ای از عملیات های مهندسی اجتماعی همسو با رخنه گری است. زمانی که کلاهبرداری یا جعل حساب کاربری یا مدارک یا نظیر این جرائم صورت می پذیرد، تنها اطلاعات قانونی شخص آدرس های IP است که با آن به سرور متصل شده و مهم ترین آنها صاحب حقیقی / حقوقی شماره تلفنی‌ست که روی حساب کاربری ثبت شده است. با تغییر شماره تلفن، سابقه شماره تلفن قبل ذخیره شده و شماره تلفن جدید نیز ذخیره می شوند. در صورتی که روش (2) در نظر گرفته شود، تمام شماره هایی که ثبت شده اند در صورت باز شدن پرونده قضائی یا اعمال ضوابط عمومی سرور دخیل هستند. این مشکل ممکن است باعث شود تا افرادی که به ناحق در دردسر افتاده اند پایشان به یک پرونده جرایم سایبری باز شود که موجب خراب شدن سابقه آنها و حتی نادآوری و مجازات به ناحق شود! از طرف دیگر اگر شماره تلفن های ثبتی در دیگر اکانت های اشخاص دیگر قبلاً ثبت شده باشند یا جدیداً ثبت شوند مشکل عظیمی را به وجود می آورد که در صورت مرجع قضائی به چنین مواردی وقت افراد بی اطلاع صرف اموری می شود که متخلفان انجام داده اند.

rsz_31emam-hosein-12_filr.jpg

لینک به دیدگاه

Revengers

Abbas.png___________

Rabin.png                                

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز 

نظر بنده در مورد چینج شدن شماره به کل منفی میباشد (-) 

جون این راه رو برای خرید و فروش اکانت برای بازیکنان تازه وارد یا قدیمی هموار می‌کند 

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...