رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کم شدن در امد NG

ارسال‌های توصیه شده

در 3 ساعت قبل، ForgeT گفته است:

با سلام

بنده به عنوان یکی از با سابقه ترین اعضای گارد ملی با اشتراکی شدن درجه تحت تعقیب "Biz Robbery" کاملاََ مخالفم و تنها طبق شرایطی که  @SuperMaN گفتند ممانعتی ندارد

زیرا ما در چت اقلیت هماهنگ هستیم و به صورت کامل تمامیه wanted هارو در کمترین زمان رسیدگی می کنیم و زمانی اشتراکی شه این هماهنگی از بین می رود

همچنین دوستان PD و FBI شما دنبال اکتیویتی یا pay check اگر بودید به wanted های Police department که Collaborationشون به صورت شبانه روز باز است رسیدگی می کردید

لطفا بجای دنبال بهبود سازی سرور، دنبال تخریب سرور نگردید.

@ArSaCiA حالا که خیلی علاقه دارید به مشکلات دسته ویژه رسیدگی کنید کمی از مشکلات مهم دسته ویژه و گارد ملی بگم:

1- زمانی فردی به عنوان نگهبان در حیاط زندان حضور دارد (در وقت هواخوری زندانی ها) طبق قوانین خودتون حق نداره یکجا بایستد و روی یک نفر کلیک کنه

خوب خیلی ها هستند که اقلیت گارد ملی با اینکه می دانند این فرد قراره از زندان فرار کنه اما نمی توانند زیاد بروند سمتش، چون مجازات میشوند 

و زمانی طرف به Area69 spawn می شوند نگهبانی که در حیاط حضور دارد باید 45ثانیه صبر کنه تا alarm بیاد که از زندان فرار کرده تا spawnشه Area69 و توی این 45ثانیه فرد حداقل 1km فاصله گرفته و هیچکس نمی تواند با وسایل نقلیه ای همانند FCR-900 به فردی که حداقل 1km فاصله گرفته از area69 برسه.

راه حل:

یک دستور بیاد مثال "ReportJB ID/" که زمانی نگهبانی که در حیاط متوجه میشه یک نفر از زندان فرار کرده از این دستور استفاده کنه و در صورتی که بدرستی واقعا JB داده wanted شه و نگهبان حیاط spawn شه Area69 و در صورتی اشتباه بوده ID برای نگهبان Error بده، این پرسه تنها برای اینه که زودتر بتونیم به فرد برسیم

2- گاهاََ برای تمامیه افراد دسته ویژه پیش اومده که مجرمی سوار وسایل نقلیه ای همانند "Lamborghini و Shamal" باشند و به دلیل اینکه رنک بالایی در آن اقلیت حضور ندارد یا آنلاین نیست بخاطر یک مجرم مجبور به باز کردن Collaboration شدن تا اقلیت های دیگه به کمکشون بیان.

راه حل:

یک دستور برای اعضای دسته ویژه اضافه شه که این دستور همانند Togcollab/ تنها بالاترین افراد آنلاین در اقلیت بتوانند از این دستور استفاده کنند که مجرمی سوار وسایل نقلیه ای همانند "Shamal و Lamborghini" شده اند با دستوری برای مثال "Collabhelp ID/" که باعث میشه این مجرم اشتراکی شه برای تمامیه اقلیت های ویژه

و در اخر @ArSaCiA تحت تاثیر حرف 2نفر که فقط دنبال منافع خودشونن که بیشتر پول گیرشون بیاد قرار نگیرید، و اگر واقعا دنبال رسیدگی به مشکلات دسته ویژه هستید به اینگونه موارد رسیدگی کنید.

+

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 155
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

یجوری از هماهنگی صحبت میشه، انگار قراره راب بانک Fail کنن... تکی دنبال وانتد رفتن هم هماهنگی میخواد؟

الان کلاب PD همیشه بازه واسه وانتداش هماهنگی انجام میشه؟

رنک یک NG هم باشی یه Personal Veh برداشتن و رفتن دنبال وانتد که هماهنگی نمیخواد! ( مگه اینکه ماشین کاپ برداری لا به لای هماهنگی ها یه Arrest هم بزنین ? )

قرار هم نیست وانتد Biz Rob از NG گرفته بشه که ناهماهنگ بشید! میتونین هماهنگی هاتون رو واسه بانک چک کردن و JB انجام بدید.

ما هم یه باری از دوش سنگین NG برمیداریم که اینقدر خسته نشن 

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، Supervisor گفته است:

یجوری از هماهنگی صحبت میشه، انگار قراره راب بانک Fail کنن... تکی دنبال وانتد رفتن هم هماهنگی میخواد؟

الان کلاب PD همیشه بازه واسه وانتداش هماهنگی انجام میشه؟

رنک یک NG هم باشی یه Personal Veh برداشتن و رفتن دنبال وانتد که هماهنگی نمیخواد! ( مگه اینکه ماشین کاپ برداری لا به لای هماهنگی ها یه Arrest هم بزنین ? )

قرار هم نیست وانتد Biz Rob از NG گرفته بشه که ناهماهنگ بشید! میتونین هماهنگی هاتون رو واسه بانک چک کردن و JB انجام بدید.

ما هم یه باری از دوش سنگین NG برمیداریم که اینقدر خسته نشن 

منظور از هماهنگی اینه که دیگه 5نفر دیگه نروند دنبال یک نفر و هرکسی یک کاری رو انجام دهد

بزرگترین اشتباه زندگیم اونجا بود که

فکر کردم اگه با بقیه کاری نداشته باشم

بقیه هم کاری با من ندارن 

AngeL.png

لینک به دیدگاه

بنده ترجیح وظیفه فعلی خودمو به نحوه احسنت انجام بدم تا اینکه در کار دیگران دخالت کنم.

Death is the wish of some

The Relief of many

And the end of all

========================================================================

Desolator.png304.png

Frostmourne.png303.png     

=========================================================================

لینک به دیدگاه

بنده به شدت مخالف این موضوع هستم به دلایل متعدد

جناب @ArSaCiA اقلیت NG مدت ها حتی اکتیوتی ساده هم نداشته و تازه اقلیت NG جون گرفته همیشه قوانین سخت گیران روی این اقلیت بوده مثل قانون /ta یا قانونی که نمیشه رانرو نزد تا راب fail بشه 

درحال حاضر اعضای اقلیت NG تازه میتوانند بدون دردسر گیم پلی بدهند شما یک نگاه به بخش شکایت اعضا بندازید متوجه این موضوع میشید قبلا اعضای NG مجبور بودند برای پر کردن اکتیویتی خودشون هرکار غیر قانونی انجام بدن اما الان بدون دردسر هرکسی داره کار خودشو میکنه

اقلیت PD چندین سال هست که paycheckقابل توجه ای داره و همیشه اعضای NG درامد پایینی داشتن حالا هم این حسادت غیر قابل درک هست

اقلیت FBI هم برای خودش میتونه وانتد بسازه و اگر بجای پریدن جلوی paintball به لوکیشن شغل trucker برود چندین اکتیویتی در روز میتواند هر عضو برای خود بسازد

.....................

امیدوارم مسئول مجموعه این رو در نظر بگیرد که درحال حاضر با حداقل شکایات در خصوص  افراد اقلیت NG رو به رو هستیم و این رو مدیون اپدیت جدید هستیم که خیلی مفید بوده

و در اخر : بخیل نباشید دوستان و حسادت رو کنار بزارید و یک نگاهی به دوره این چندسال NG بندازید یاد زمانی بیوفتید که ما حتی برای چک کردن بانک باید پول اینتر بیز هم میدادیم 

و هیچ یک از اعضای اقلیت دیپارتمنت پشت ما نبودند

@Nigga

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، TheMachine گفته است:

بنده به شدت مخالف این موضوع هستم به دلایل متعدد

جناب @ArSaCiA اقلیت NG مدت ها حتی اکتیوتی ساده هم نداشته و تازه اقلیت NG جون گرفته همیشه قوانین سخت گیران روی این اقلیت بوده مثل قانون /ta یا قانونی که نمیشه رانرو نزد تا راب fail بشه 

درحال حاضر اعضای اقلیت NG تازه میتوانند بدون دردسر گیم پلی بدهند شما یک نگاه به بخش شکایت اعضا بندازید متوجه این موضوع میشید قبلا اعضای NG مجبور بودند برای پر کردن اکتیویتی خودشون هرکار غیر قانونی انجام بدن اما الان بدون دردسر هرکسی داره کار خودشو میکنه

اقلیت PD چندین سال هست که paycheckقابل توجه ای داره و همیشه اعضای NG درامد پایینی داشتن حالا هم این حسادت غیر قابل درک هست

اقلیت FBI هم برای خودش میتونه وانتد بسازه و اگر بجای پریدن جلوی paintball به لوکیشن شغل trucker برود چندین اکتیویتی در روز میتواند هر عضو برای خود بسازد

حق +

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۵/۳۰ در 23:57، ArSaCiA گفته است:

تا این لحظه بنا بر نظرات بازیکنان عزیز تصمیم بر اشتراکی شدن وانتد Biz Robbery بین دو اقلیت FBI و NG گرفته شده، در صورتی که دیگران مشکل ندارند به خصوص اعضای کنونی اقلیت گارد ملی ( @Nigga ) این تغییر اعمال گردد.

موافقم

و اینکه 

سلام خوبید؟

من خیلی خواستم صحبتی نکنم و حاشیه درست نکنم ولی خب میبینم صحبت های جالبی نمیشه 

اینکه فقط وانتد های بیز رابری مشترک بشه به هیچ وجه فکر نمیکنم مقداری از درامد شما کم کنه

چون تنها دلیلی که من فک میکنم آدم از کمک خواستن بدش بیاد اینه که توش پول یا منفعت باشه!

عزیز سفره ای پهنه همه ممبر های شما و بنده هردو میتونند با همکاری از این استفاده کنن چرا اینطور نشه؟

چون شما درامد بیشتری میخوای؟

باشه چشم عزیزم وایمیسم وانتد ها که به دقیقه 5 یا 10 رسید از 20 شما همه کاراتو که انجام دادی اینم بری بزنی 

دیگه تو بیست دقیقه حتی مییییوویی هم میتونه وانتد های C-6  رو جمع کنه xd

بعد لازم به ذکره که شما هایی که این حجم از ادعا دارید که خوبید جلوی چشم خودم نمیتونستید 1 به 3 یک وانتد بیز رو بزنید :)

ما حقیقتا ولا که داستان نیستیم ولی خب FBI به جز تایم راب که سریع Getsample میرسونیم بقیه اوقات کار فوری نداریم و فریسک میزنیم و با کمک ما میتونید ب راحتی تموم کنید 

و اینکه بازم حقیقتا من دنبال هیچ بحث اضافه و حاشیه ای نیستم همتونم دوست دارم ولی ی سریا صحبتاشون صرفا از روی منفعت خودشونه و این واقعا قشنگ نیست

موفق و رفیق باشید

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، BuTleR گفته است:

موافقم

و اینکه 

سلام خوبید؟

اینکه فقط وانتد های بیز رابری مشترک بشه به هیچ وجه فکر نمیکنم مقداری از درامد شما کم کنه

چون تنها دلیلی که من فک میکنم آدم از کمک خواستن بدش بیاد اینه که توش پول یا منفعت باشه!

عزیز سفره ای پهنه همه ممبر های شما و بنده هردو میتونند با همکاری از این استفاده کنن چرا اینطور نشه؟

باشه چشم عزیزم وایمیسم وانتد ها که به دقیقه 5 یا 10 رسید از 20 شما همه کاراتو که انجام دادی اینم بری بزنی 

بعد لازم به ذکره که شما هایی که این حجم از ادعا دارید که خوبید جلوی چشم خودم نمیتونستید 1 به 3 یک وانتد بیز رو بزنید :)

ما حقیقتا ولا که داستان نیستیم ولی خب FBI به جز تایم راب که سریع Getsample میرسونیم بقیه اوقات کار فوری نداریم و فریسک میزنیم و با کمک ما میتونید ب راحتی تموم کنید 

و اینکه بازم حقیقتا من دنبال هیچ بحث اضافه و حاشیه ای نیستم همتونم دوست دارم ولی ی سریا صحبتاشون صرفا از روی منفعت خودشونه و این واقعا قشنگ نیست

موفق و رفیق باشید

?❤️

NuMber One Family

Wizardry.png

حقو وِلِش اَدَب فَداش ...

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، BuTleR گفته است:

موافقم

و اینکه 

سلام خوبید؟

موفق و رفیق باشید

دقیقا... +++ ??

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، BuTleR گفته است:

موافقم

و اینکه 

سلام خوبید؟

موفق و رفیق باشید

اصلا بحث پول نیست دادا 

با مشترک شدن فوقش میخاد ۱۰۰ یا ۱۵۰ ک از حقوقمون کم شه که ۱۵۰ک پولی نی 

اگه بری بالا صحبت های بچه های NG رو ببینی متوجه میشی بحث سر هماهنگیه، اگه میخاین بیز راب مشترک رو به NG تحمیل کنید، من موافقم، امیدوارم به خواستتون برسین بلکه حقوقتون افزایش پیدا کنه

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Alarm گفته است:

اصلا بحث پول نیست دادا 

با مشترک شدن فوقش میخاد ۱۰۰ یا ۱۵۰ ک از حقوقمون کم شه که ۱۵۰ک پولی نی 

اگه بری بالا صحبت های بچه های NG رو ببینی متوجه میشی بحث سر هماهنگیه، اگه میخاین بیز راب مشترک رو به NG تحمیل کنید، من موافقم، امیدوارم به خواستتون برسین بلکه حقوقتون افزایش پیدا کنه

بنظرم تو گیم بیا صحبت کنیم 

چت مسخرست 

دادایی❤

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، BuTleR گفته است:

بنظرم تو گیم بیا صحبت کنیم 

چت مسخرست 

دادایی❤

تو گیم صدا ندارم باز باید چت کنی ?

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Alarm گفته است:

تو گیم صدا ندارم باز باید چت کنی ?

زنگ بزن بم xd

در 7 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

پاشیم یک میتینگ ALL کاپ بزاریم ??

ب مولا

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

جالبه

!!? ⃟▬▬▭••????? ???? ?? ??? , ??? ????'? ?????? ????▴♱!!
?Francium.png?

!!? ⃟▬▬▭••????? ???? ?? ??? , ??? ????'? ?????? ????▴♱!!

| ⚽?⚽|     

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

پاشیم یک میتینگ ALL کاپ بزاریم ??

من سرم دنگ دنگ میکنه واسه میتینگ All Cop

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۵/۳۱ در 04:43، Nigga گفته است:

بهتره نظر همه بچه های National Guard رو بدونیم که یه موقع یکی از بچه ها ناراحت نشه و همه شریک باشن توی این تصمیم.

@iNViSiBIe @DeaDHerO @SuperMaN @ForgeT @ViCtiM @Alarm @ImmoraL @BAsil @Scorpro @Vince @IAshkan

@AbneR @MohammadMahaN @Champion @TheMachine 

سلام و با احترام مخالفم! 

بنده هم FBI بودم و مشکلاتشونو درک میکنم اگه بحث اکتیویتیه که FBI به wk کمی نیاز داره تا NG ولی بحث سر Paycheck هست که باید فکری درمورد افزایش درآمد فکشن کرد نه اینکه بیاد دست تو درآمد فکشن دیگه کنه مثلا چرا نباید برای فریسک هم paycheck بیاد؟! وقتی مثلا مدیکی هیل میده طرف یه چیزی سرور میده بهش فریسک هم سهولتش اندازه همونه باید بین 200$تا 500$ سرور paycheck به مامور fbi بده 

❤️

.We Can Have a Richly Life Without Anything Lie.

.Scorpro..png

Mr.English.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • مؤسس
در در ۱۴۰۲/۶/۲ در 11:14، Supervisor گفته است:

من سرم دنگ دنگ میکنه واسه میتینگ All Cop

اینم پیشنهاد خوبیه چون متأسفانه الان بعد از مطلع شدن بچه های گارد ملّی نظرات کاملاً متفاوتی دیده میشه، از لیدر های National Guard و FBI درخواست دارم بعد از برگزاری یک جلسه مشترک نتیجه رأی گیری و جلسه را در این تاپیک ارسال نمایند تا مشخص شود که آیا نیاز به ایجاد تغییری در این زمینه مشترکی شدن وانتد های Biz Robbery و حالا مشکلی که در این تاپیک پست اول مطرح شده هست یا خیر و به چه صورت.

@AbbasMZ

@Nigga

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ArSaCiA گفته است:

اینم پیشنهاد خوبیه چون متأسفانه الان بعد از مطلع شدن بچه های گارد ملّی نظرات کاملاً متفاوتی دیده میشه، از لیدر های National Guard و FBI درخواست دارم بعد از برگزاری یک جلسه مشترک نتیجه رأی گیری و جلسه را در این تاپیک ارسال نمایند تا مشخص شود که آیا نیاز به ایجاد تغییری در این زمینه مشترکی شدن وانتد های Biz Robbery و حالا مشکلی که در این تاپیک پست اول مطرح شده هست یا خیر و به چه صورت.

@AbbasMZ

@Nigga

درود

متاسفانه یا خوشبختانه هیچ کس علاقه ندارد که لگد به بخت خود بزند و اگر من هم عضوی از تیم National Guard باشم بدون شک با این پیشنهاد که وانتد ها اشتراکی شوند مخالفم 

اما باید هر دو طرف را در نظر بگیرید که چه بسا /BankPatrol برای National Guard دارای PayCheck هست و معمولا هر وانتد کیل 8,000$ میانگین به دست میاورند.

و راب بانک هم با توجه به اپدیت اخیر زیاد شده و به اندازه کافی اکتیویتی هست به نظرم اگر انجام بشه خوب میشه چون FBI واقعا وانتد آنچنانی نداره و افراد در فدرال مجبور هستند به سختی وانتد به دست بیاورند.

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، TheExpert گفته است:

درود

متاسفانه یا خوشبختانه هیچ کس علاقه ندارد که لگد به بخت خود بزند و اگر من هم عضوی از تیم National Guard باشم بدون شک با این پیشنهاد که وانتد ها اشتراکی شوند مخالفم 

اما باید هر دو طرف را در نظر بگیرید که چه بسا /BankPatrol برای National Guard دارای PayCheck هست و معمولا هر وانتد کیل 8,000$ میانگین به دست میاورند.

و راب بانک هم با توجه به اپدیت اخیر زیاد شده و به اندازه کافی اکتیویتی هست به نظرم اگر انجام بشه خوب میشه چون FBI واقعا وانتد آنچنانی نداره و افراد در فدرال مجبور هستند به سختی وانتد به دست بیاورند.

با پیشنهاد شما موافقم 

Kazem.png

S3mtex.png

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، TheExpert گفته است:

درود

کاملا موافقم

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

با سلام 

دوستان عزیز ! 

طبق گفته های یکسری دوستان قدیمی که داخل فکشن انجی بودن و زمان های قبل و خودمون بین هم صحبت میکردیم 

گفته میشد که انجی بزور میتونست وانتد کیل خودش رو جمع کنه  و برای راب فیل کردن دست به یسری کار ها میزدن که بتونن اکتویتی خودشون سبز کنن 

حالا یه سیستمی اومده که انجی بتونه وانتد کیلشو که بازم با سختی با درگیری  و تعقیب زیاد و حتی بعضی ها میرن سراغ شمل و فلان و کم بودن رنک بالا در این فکشن باید بزور رنک 1 با راستلر بره کیل کنه 

و در نهایت مجبور به باز کردن کلاب بشه که رنک بالا های دیگه فکشن ها با هایدرا برن دنبال طرف کیل کنن که بازم هیچ سودی به نفع رنک های پایین ان جی نیست 

اشتراکی شدن این راب بیز باعث میشه اون رنک پایین تر نتونه وانتدش سبز کنه  و همچنین بقول دوستمون هیچ هماهنگی بین NG/FBI صورت نمیگیره 

یه پلیر تو فکشن خودش C-5 میده بعد فرض بر این که یه فکشن دیگه میره کیل میکنه بعد این بنده  خدا باید صبر کنه تا یه وانتد جدید اضافه شه دوباره C-5 بده قبل از همکارش 

در رابطه با راب بانک هم که میگید فیل کردنش و یا حتی وانتد شدن دوستان رابر بعد از تایم 50/50 عه چرا؟ چون الان رانر ها جمر هستن کلن  دوم هم یکسری ها یه هاستر با خودشون میبرن و فول هک و غیره ... 

بانک پاترولم که ما درامد داریم یک سیستم مخصوص انجی هستش 

اف بی ای هم میتونه درد فریسک خودش رو بگه که با گرفتن پی چک میتونه مثل بانک پاترول انجی یه سیستمی رو داشته باشه 

پس به اینکه بخواد راب بیز اشتراکی بشه فکر خوبی نیست 

ولی اینکه سیستم های جدیدی به فکشنی اضافه بشه بهتره تا اینکه به چیزی که هست رو هعی ویرایشش بدیم  بفکر یک سیستم جدید باشید نه ویرایش کردنش

Vince.png

Tezcas Family

Vince

لینک به دیدگاه

درود

بنده با اشتراکی شدن این وانتد با اف‌بی‌ای موافقم، تنها درصورتی که حداقل 50 درصد پیشنهادات زیر اعمال شود: @ArSaCiA

- اضافه شدن دستوری جهت اشتراکی کردن وانتد با دیگر اقلیت های دپارتمان

- قطع شدن میکروفون زندانی بعد از Punish

- محیط جدیدی برای Jail Management در Cop App

- اضافه شدن وسیله نقلیه جدید در Headquarter گارد ملی

- کم شدن Cooldown بانک پاترول از 6 دقیقه به 3 دقیقه و در عوض 4 برابر شدن تعداد BankPatrolها در هفته (بدون تغییر Paycheckاش)

- سایر مشکلات گارد ملی

همچنین به جای اشتراکی شدن، لطفاً پیشنهاد فرعی بنده مطالعه شود شاید مورد پسند شما واقع شد:

فردی که از تجارت دزدی کند و وانتد دریافت کند (چه در داخل تجارت، چه بعد از خروج از تجارت) وانتدی که دریافت می‌کند از نوع C-7 و مختص PD و FBI باشد، سارق بعد از اتمام موفقیت‌آمیز سرقت، وانتدش تبدیل به C-6 و مختص به NG شود.

- اگر عضو کاپ قبل از اتمام سرقت به مجرم Running داد، وانتد همچنان مختص PD و FBI خواهد بود و NG دخالتی نخواهد داشت.

- اگر عضو کاپ قبل از اتمام سرقت به مجرم MS داد، تا 40 ثانیه بعد از اتمام سرقت وانتد C-6 و مختص به NG نشود تا فرد کاپ فرصت Running دادن را داشته باشد

ویرایش شده توسط SuperMaN

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

با درود فراوان به تمامی دوستان 

بنده در خصوص پیشنهادی که جناب آقای @SuperMaN دادن موافقم و از طرفی از طرف خودم میگم که اشتراکی شدن یا نشدن این بیز راب ها در واقع چون یک سیستم جدید هست نیازمند به تغییر هست تا ...

به طور مثال چند نمونه از تغییراتی که روی سیستم بیز راب اعمال بشه که هم به سود دو طرفه NG , FBI و همچنین خود بازیکنان میشه 

1_ امکان استفاده از سلاح سرد که باید حتما (Knife) باشه . استفاده بشه که اگر از سلاح سرد استفاده کنن این در صورت لو رفتن بیز راب این وانتد برای FBI بره در غیر این صورت برای NG. 

2_  (در برخی از مواقع بات در داخل بیز نباشد) و شما باید در خود بیز را باز کنید سپس از گاوصندوق دزدی کنید که در این صورت میتوان بعد خروج دزد از بیز برای FBI سمپل درست کرد تا آنها هم بتوانند به جای wkill به وظیفه اصلی خود برسند .

3_ می توان بیز راب رو 1 یا 2 نفره کرد که اگر 2 نفره بود دیگر نیازی به هک گاوصندوق نباشه بلکه خود بات بتواند با صلاح گرمی که از قبل در بیز داشته به آنها شلیک کرده که سمپل درست کرده یا با آنها همکاری کنه ولی بعد خروج آنها سریعا به پلیس گذارش شود و این نوع از گذارشات برای NG  باشد

و درصورت کشته شدن 1 نفر روب فیل شده کسی که کشته شده توسط NG و کسی که توانست فرار کنه به دست FBI دستگیر بشه .

4_ در خصوص 2 نفره شدن بیز راب اگه فردی که تیر خورده توانست بات را با (اسپری) بکشد زنگ خطر به صدا در نیاید و اگر با سلاح گرم کشت زنگ خطر به در بیاید سپس بعد کشتن بات فردی که بات را کیل نکرده به گاوصندوق رفته و با دریل سوراخ کرده که در این صورت زنگ خطر به صدا در نمیاد یا می توانند از  C4 استفاده کنند که بلافاصله زنگ خطر میخود  سپس پول جمع می کند و این کار را با سرعت  spaice  زدن انجام دهد یا به صورت عادی بعد enter پول به صورت خودکار برداشته شود که اگر در حالت مخفی از بیز خارج شوند وانتد نمی گیرند تا اینکه راب وین شه یا سمپل توسط FBI جمع آوری بشه که در این صورت وانتد برای FBI  میشه و در غیر این صورت وانتد NG  خواهد بود یا (اگه بخواهیم با انصاف باشیم دیگه بعد از بین رفتن سمپل دیگه وانتد نگیرند :) ) و در روش پر سر و صدا که با صلاح گرم بات را کیل یا از C4 استفاده کنند در جا وانتد NG  خواهد بود .

5_ در مورد 2نفره شدن بیز راب که ماموری RAM/ بزنه وانتد از نوع درگیرکننده بشه و وانتد NG  میشه و در مورد RAM/ زدن در مواقعی که راب 1 نفره است هم به نظرم FBI باشه بهتره بازم خودتون میدونید .

بهم گفتن بزرگ ترین دروغی که گفتی چی بود؟ 

گفتن حالت چطوره ؟ 

منم میگفتم حالم خوبه :) 

خوش حال میشم نظر شما رو بشنوم :)  

@ArSaCiA

@Vince

@Supervisor

@TheExpert

@BuTleR

@Semtex

ویرایش شده توسط faty1
مطلب ویرایش شد
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، SuperMaN گفته است:

درود

بنده با اشتراکی شدن این وانتد با اف‌بی‌ای موافقم، تنها درصورتی که حداقل 50 درصد پیشنهادات زیر اعمال شود: @ArSaCiA

- اضافه شدن دستوری جهت اشتراکی کردن وانتد با دیگر اقلیت های دپارتمان

- قطع شدن میکروفون زندانی بعد از Punish

- محیط جدیدی برای Jail Management در Cop App

- اضافه شدن وسیله نقلیه جدید در Headquarter گارد ملی

- کم شدن Cooldown بانک پاترول از 6 دقیقه به 3 دقیقه و در عوض 4 برابر شدن تعداد BankPatrolها در هفته (بدون تغییر Paycheckاش)

- سایر مشکلات گارد ملی

همچنین به جای اشتراکی شدن، لطفاً پیشنهاد فرعی بنده مطالعه شود شاید مورد پسند شما واقع شد:

فردی که از تجارت دزدی کند و وانتد دریافت کند (چه در داخل تجارت، چه بعد از خروج از تجارت) وانتدی که دریافت می‌کند از نوع C-7 و مختص PD و FBI باشد، سارق بعد از اتمام موفقیت‌آمیز سرقت، وانتدش تبدیل به C-6 و مختص به NG شود.

- اگر عضو کاپ قبل از اتمام سرقت به مجرم Running داد، وانتد همچنان مختص PD و FBI خواهد بود و NG دخالتی نخواهد داشت.

- اگر عضو کاپ قبل از اتمام سرقت به مجرم MS داد، تا 40 ثانیه بعد از اتمام سرقت وانتد C-6 و مختص به NG نشود تا فرد کاپ فرصت Running دادن را داشته باشد

عالیه

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

• Mohny قفل شد و باز شد در موضوع

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...