رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

حرکت انقلابی یا چی؟

SFC

ارسال‌های توصیه شده

در 3 دقیقه قبل، SFC گفته است:

سلام به همه

سلام

در 4 دقیقه قبل، SFC گفته است:

پس حتما نظرتو برام بگو

چشم. ادامه بده منتظر یه چیز توپیم

در 4 دقیقه قبل، SFC گفته است:

دوستون دارم  ❤️

منم دوست دارم ❤️

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ

Reza.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 9 دقیقه قبل، SFC گفته است:

این مسابقات طبق برنامه ریزی و زمان بندی دقیق انجلم میشه و همه کار های مربوطه رو خودم به کمک بچه های برگزار کننده مسابقات ویژه انجام میدیم. 

زمانش یجوری تنظیم کنی با مسابقات جام جهانی قاطی نشه حله ??.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

بنازمممم

خیلی خفن میشه اگه اجرا شه و بی شک خیلی هم استقبال میشه ازش ?

...ᴛʜᴇʀᴇ'ꜱ ᴀʟᴡᴀʏꜱ ᴀ ʀᴀɪɴʙᴏᴡ ᴀᴛ ᴛʜᴇ ᴇɴᴅ ᴏꜰ ᴇᴠᴇʀʏ ʀᴀɪɴ.

════════════════════════════════════════════════════════════════

Asal.png

════════════════════════════════════════════════════════════════

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، SFC گفته است:

سلام

حاجی پشمام 

ناموسا همین دیشب داشتم بش فک میکردم 

در 26 دقیقه قبل، SFC گفته است:

خب

فکر خیلی خوبیه من هستم ❤️❤️??

سلامتی اون پدری ک 

ساقی نبود اما هر روز عرق ریختو

ما خوردیم هی پیر تر شد و ما مردیم.!

لینک به دیدگاه

عالی امیر فکر خوبی کردی سرور از بی حالی در میاد 
ادامه بده...:DD

?
        ?ArAsh.png?       

Multi Account        

?[DeaDShoT.png]?
           سرم تو لاکه ولی بیاد بیرون دهن خیلیا به فاکه....×                                                      
                                                                                                                                                                                                            ?                       

Pishro              ↻  ㅤㅤㅤ❚❚ㅤ ㅤ                

لینک به دیدگاه

درود 

بنظر ایونت جالبی میاد بهتره هرچه زودتر اجرا شه ?

خسته شدیم از ایونت های تکراری کمی هیجان خوبه??

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

بنازم، منتظر برگزار شدنش هستیم ?

「 !...ᴵ ᵂᵒᵘˡᵈ ᴿᵃᵗʰᵉʳ ˢᵖᵉⁿᵈ ᴱᵛᵉʳʸ ᴹᵒᵐᵉⁿᵗ ᴵⁿ ᴬᵍᵒⁿʸ ᵀʰᵃⁿ ᴱʳᵃˢᵉ ᵀʰᵉ ᴹᵉᵐᵒʳʸ ᴼᶠ ʸᵒᵘ 

𝙳𝚊𝚖𝚘𝚗 𝚂𝚊𝚕𝚟𝚊𝚝𝚘𝚛𝚎 -

2a60-ca%C3%ADn-damon-salvatore.gif

2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

AmirHosseiN.png

2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

لینک به دیدگاه

اگه طبق نظم برگذار بشه خوبه چون هرچقدر هم بازی بخواد جذاب باشه اگه نظم و گاد خوبی نداشته باشه لذتی نداره

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

[1?️Aone.png [1?️]

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

?م̴ن̴ ̴س̴ق̴و̴ط̴ ̴ک̴ر̴د̴م̴ ̴و̴ ̴ه̴م̴ه̴ ̴س̴ک̴و̴ت̴ ̴ک̴ر̴د̴ن̴?

?م̴ن̴ ̴چ̴ه̴ ̴س̴و̴خ̴ت̴ ̴ق̴ل̴ب̴م̴و̴ ̴ه̴م̴ه̴ ̴چ̴ه̴ ̴س̴و̴د̴ ̴ک̴ر̴د̴ن̴?

?

لینک به دیدگاه

بنظر هیجان انگیز میاد!

موفق باشین انشاالله?

ویرایش شده توسط CaKe

من رو تکرارم همش       اسم تو میارم همش

????????

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، SFC گفته است:

خب خب 

سلام به همه

سلام به تو

سلام به اون 

اینسری اومدم با یه حرکت انقلابی خفن امیدوارم که بتونیم حال همتون رو یکمم که شده خوب کنیم. یه مدتی بود که تو فکرم همش کلنجار میرفتم که این حرکت رو بزنم یا نه؟ که بالاخره دل زدم به دریا و یکسری از کارا رو انجام دادم که بتونم استارتشو بزنم

خب شاید بپرسید استارت چی؟

استارت Mafia nightS در آرساکیا?

از اونجایی که این پرژه از 1 سال پیش برنامه ریزی کرده بودم گفتم چرا که حالا می تونم انجام ندم؟ پس زدم تو کارش.

این مسابقات طبق برنامه ریزی و زمان بندی دقیق انجلم میشه و همه کار های مربوطه رو خودم به کمک بچه های برگزار کننده مسابقات ویژه انجام میدیم. 

قسمت خوشمزه این داستان جوایزش هست که  دستمون بازه.

خب برای این که ما انرژی بگیریم و این مسابقات رو شروع کنیم نیاز به انرژی های از سمت شما داریم. هرچه تعداد شرکت کننده بیشتر باشه جذابیت بازی هم بیشتر میشه. پس می خوام که حداکثر بازنشر رو داشته باشیم که همه مطلع بشن از این موضوع. اگه حداقل شرایط رو داشت سریع مسابقات رو شروع می کنیم.

از همه دوستان که این تاپیک رو می بینن میخوام لینک این تاپیک تو انجمن به اشتراک بزارن. نظراتتون واسم خیلی مهمه پس حتما نظرتو برام بگو ?

دوستون دارم  ❤️

@Alireza, @Meli, @ORTEGA, @SajjiLey, @Markeloff, @LuTi, @Omid, @SkuiL, @DrEaMeR, @Asall, @Palycity, @EnDWaY, @Pokers, @Damon, @Freaky, @Refigh, @Feu, @MaslhKhan, @PhaNTuM, @Aone, @Spider, @Brutalest, @OverGrown و بقیه دوستان.....

ما آماده همکاری با شما هستیم امیر جان عالی میشه

¸¸♫·¯·♪¸¸♩·¯·♬¸¸  Legedns Also Die ¸¸♫·¯·♪¸¸♩·¯·♬¸¸

لینک به دیدگاه

به امید برگذاری زود تر.

============================================================================================

نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

ما اولین بار است بندگی می کنیم

ولی او بی زمانی است که خدایی می کند

اعتماد کن به خدایی اش

=================================================================================

iMammad.png

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، SFC گفته است:

1 سال پیش

n00692144-b.jpg

♛ ??? ♛

انسان به گریه و عشق احتیاج داشت ؛

خداوند حسین ‹ع› را آفرید:)

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Asir.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Pirouzi.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Metadun.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/RedRooM.png

لینک به دیدگاه

ما که بلد نیستیم? ولی پایه ایم

ᴛʜᴇ ʟᴀsᴛ ᴍᴀɴ sᴛᴀɴᴅɪɴɢ

rasputin.png

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ -------------------------------------------------------------------------------------------------------         

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، SFC گفته است:

خب خب 

سلام به همه

سلام به تو

سلام به اون 

اینسری اومدم با یه حرکت انقلابی خفن امیدوارم که بتونیم حال همتون رو یکمم که شده خوب کنیم. یه مدتی بود که تو فکرم همش کلنجار میرفتم که این حرکت رو بزنم یا نه؟ که بالاخره دل زدم به دریا و یکسری از کارا رو انجام دادم که بتونم استارتشو بزنم

از اونجایی که این پرژه از 1 سال پیش برنامه ریزی کرده بودم گفتم چرا که حالا می تونم انجام ندم؟ پس زدم تو کارش.

خب برای این که ما انرژی بگیریم و این مسابقات رو شروع کنیم نیاز به انرژی های از سمت شما داریم. هرچه تعداد شرکت کننده بیشتر باشه جذابیت بازی هم بیشتر میشه. پس می خوام که حداکثر بازنشر رو داشته باشیم که همه مطلع بشن از این موضوع. اگه حداقل شرایط رو داشت سریع مسابقات رو شروع می کنیم.

از همه دوستان که این تاپیک رو می بینن میخوام لینک این تاپیک تو انجمن به اشتراک بزارن. نظراتتون واسم خیلی مهمه پس حتما نظرتو برام بگو ?

دوستون دارم  ❤️

@Alireza, @Meli, @ORTEGA, @SajjiLey, @Markeloff, @LuTi, @Omid, @SkuiL, @DrEaMeR, @Asall, @Palycity, @EnDWaY, @Pokers, @Damon, @Freaky, @Refigh, @Feu, @MaslhKhan, @PhaNTuM, @Aone, @Spider, @Brutalest, @OverGrown و بقیه دوستان.....

سلام همه منتظر یک چیز توپیم???

??

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، SFC گفته است:

خب خب 

سلام به همه

سلام به تو

سلام به اون 

دوستون دارم  ❤️

سلام @SFC عزیز ، ایده خوب که نه خیلی عالیه فقط باید عملی بشه این مورد و به نظر جذاب میاد امیدوارم هرچه سریعتر 

مقدماتش رو فراهم کنی و سریعتر اجرا کنی ، واقعا سرور جای پیشرفت با همچین ایده هایی رو داره و خیلی بیشتر از اینا لیاقتشه و خوشحال میشم با بچه های آرساکیا هم Mafia nights بزنیم ?

ویرایش شده توسط PedarKhande

hla.png ????  ??  ????  ???  ??? hla.png

l904326_1.gif

♛ ??? ♛

GoD._.FatheR.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...