Refigh

هلپر های محیط کاربری
 • تعداد ارسال ها

  220
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  1

آخرین بار برد Refigh در September 10 2019

Refigh یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

32 عالی

درباره Refigh

 • درجه
  عضو حرفه ای
 • تاریخ تولد 01/01/2002

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. Refigh

  -عکس سایز کوچک از اطلاعات کاربری از کنترل پنل: -اسم واقعی: متین -سن واقعی: 18 -بیوگرافی خود: متین هستم یک مشهدی پایبند به شله, از همونایی که خداوکیلی 100 تومن میدم. -مقدار محبوبیت شما در سرور از نظر خود: (یک عدد از 1 تا 10) بین 8 تا 10. -برای چه میخواهید شهردار آرساکیا شوید؟ کمک به سرور و.... -چرا فکر میکنید Mayor جای مناسبی برای شماست؟ چون علاقه دارم و میدونم میتونم به خوبی مدیریت کنم. -یک شعار انتخاباتی: کینه ای نیستیم از (چ,َ پ) بخوریم ازراست میزنیم.
 2. Refigh

  • عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: • سن واقعی: 18 • اسم واقعی: اقا متین • در 30 کلمه خود را توصیف کنید: به موقع شوخ به موقع جدی • روزانه چقدر بازی می کنید؟ محدودیت نداره • در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12 تا 2 • چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: یادم نیست • برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه • چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ جون هست • روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +10 بار
 3. Refigh

  @REXOR درخواست مرخصی شما پذیرفته شد، موفق باشید.
 4. Refigh

  @Wanderer درخواست مرخصی شما پذیرفته شد. موفق باشید.
 5. Refigh

  با سلام و درود و خسته نباشید به اعضای محترم فکشن خبرنگار 2020-06-03 برنده بهترین عکس روزانه: @AmiirHosein افرادی که به دلیل ارسال نکردن عکس روزانه AV دریافت کردند: دوستان سعی کنید از خلاقیت خودتون استفاده کنید و یک عکس متنوع و زیبا بگیرید ( F7 رو دو بار بزنید چت بازی محو میشود تا بتونید عکس قشنگ تری بگیرید ) سعی کنید از دوربینتون عکس بگیرید که بتونید عکس های قشنگ تری ارسال کنید زمان گذاشتن عکس هاتون از ساعت 11:45 ساعت 11:45 ( ۲۴ ساعت مهلت برای گذاشتن عکس اجباری‌ ) دوستان لطفا عکس هاتون رو نزارید برای اخر وقت و سعی کنید که زود تر ارسال کنید با تشکر از عزیزانی که عکس هاشون رو به موقع فرستادند و فرم را به دقت پر کردند توجه داشته باشید دوستانی که مرخصی هایشان قبول شده است نیازی به گذاشتن عکس روزانه ندارند دوستانی هم که درخواست استعفاء گذاشته اند تا زمانی که کیک نشده اند باید عکس های روزانه را ارسال کنند
 6. Refigh

  با سلام @azim007 درخواست استعفا شما قبول شد. شما با 10 FP از اقلیت خارج خواهید شد. لحظات خوشی برای شما آرزومندیم.
 7. Refigh

  با سلام : @TrevoR درخواست شما برای ملحق شدن به اقلیت پذیرفته شد. توجه: بازیکنانی که با درخواست آن ها موافقت شده است برای تست آماده باشند. مواردی که از آن ها تست گرفته خواهد شد به شرح زیر است: 1. 8 سوال از قوانین عمومی. 2. 7 سوال از قوانین دسته ملایم. 3. 5 سوال از قوانین مربوط به اقلیت.
 8. Refigh

  با سلام @REXOR درخواست استعفا شما قبول شد. لحظات خوشی برای شما آرزومندیم.
 9. Refigh

  با سلام و درود و خسته نباشید به اعضای محترم فکشن خبرنگار 2020-06-02 برنده بهترین عکس روزانه: @Parmida75 افرادی که به دلیل ارسال نکردن عکس روزانه AV دریافت کردند: دوستان سعی کنید از خلاقیت خودتون استفاده کنید و یک عکس متنوع و زیبا بگیرید ( F7 رو دو بار بزنید چت بازی محو میشود تا بتونید عکس قشنگ تری بگیرید ) سعی کنید از دوربینتون عکس بگیرید که بتونید عکس های قشنگ تری ارسال کنید زمان گذاشتن عکس هاتون از ساعت 11:45 ساعت 11:45 ( ۲۴ ساعت مهلت برای گذاشتن عکس اجباری‌ ) دوستان لطفا عکس هاتون رو نزارید برای اخر وقت و سعی کنید که زود تر ارسال کنید با تشکر از عزیزانی که عکس هاشون رو به موقع فرستادند و فرم را به دقت پر کردند توجه داشته باشید دوستانی که مرخصی هایشان قبول شده است نیازی به گذاشتن عکس روزانه ندارند دوستانی هم که درخواست استعفاء گذاشته اند تا زمانی که کیک نشده اند باید عکس های روزانه را ارسال کنند
 10. Refigh

  با سلام : @WoX درخواست شما برای ملحق شدن به اقلیت پذیرفته شد. توجه: بازیکنانی که با درخواست آن ها موافقت شده است برای تست آماده باشند. مواردی که از آن ها تست گرفته خواهد شد به شرح زیر است: 1. 8 سوال از قوانین عمومی. 2. 7 سوال از قوانین دسته ملایم. 3. 5 سوال از قوانین مربوط به اقلیت.
 11. Refigh

  با سلام : @789 درخواست شما برای ملحق شدن به اقلیت پذیرفته شد. توجه: بازیکنانی که با درخواست آن ها موافقت شده است برای تست آماده باشند. مواردی که از آن ها تست گرفته خواهد شد به شرح زیر است: 1. 8 سوال از قوانین عمومی. 2. 7 سوال از قوانین دسته ملایم. 3. 5 سوال از قوانین مربوط به اقلیت. 
 12. Refigh

  با سلام و درود و خسته نباشید به اعضای محترم فکشن خبرنگار 2020-05-30 برنده بهترین عکس روزانه: @Guilty افرادی که به دلیل ارسال نکردن عکس روزانه AV دریافت کردند: 2020-05-31 برنده بهترین عکس روزانه: @azim007 افرادی که به دلیل ارسال نکردن عکس روزانه AV دریافت کردند: افرادی که به دلیل ارسال نکردن عکس روزانه FW دریافت کردند: 2020-06-01 برنده بهترین عکس روزانه: @Mary دوستان سعی کنید از خلاقیت خودتون استفاده کنید و یک عکس متنوع و زیبا بگیرید ( F7 رو دو بار بزنید چت بازی محو میشود تا بتونید عکس قشنگ تری بگیرید ) سعی کنید از دوربینتون عکس بگیرید که بتونید عکس های قشنگ تری ارسال کنید زمان گذاشتن عکس هاتون از ساعت 11:45 ساعت 11:45 ( ۲۴ ساعت مهلت برای گذاشتن عکس اجباری‌ ) دوستان لطفا عکس هاتون رو نزارید برای اخر وقت و سعی کنید که زود تر ارسال کنید با تشکر از عزیزانی که عکس هاشون رو به موقع فرستادند و فرم را به دقت پر کردند توجه داشته باشید دوستانی که مرخصی هایشان قبول شده است نیازی به گذاشتن عکس روزانه ندارند دوستانی هم که درخواست استعفاء گذاشته اند تا زمانی که کیک نشده اند باید عکس های روزانه را ارسال کنند
 13. Refigh

  با سلام : @NewT درخواست شما برای ملحق شدن به اقلیت پذیرفته شد. توجه: بازیکنانی که با درخواست آن ها موافقت شده است برای تست آماده باشند. مواردی که از آن ها تست گرفته خواهد شد به شرح زیر است: 1. 8 سوال از قوانین عمومی. 2. 7 سوال از قوانین دسته ملایم. 3. 5 سوال از قوانین مربوط به اقلیت. 
 14. Refigh

  با سلام : @mehdi1380 درخواست شما برای ملحق شدن به اقلیت پذیرفته شد. @Show درخواست شما برای ملحق شدن به اقلیت پذیرفته شد. @Ravager درخواست شما برای ملحق شدن به اقلیت پذیرفته شد. توجه: بازیکنانی که با درخواست آن ها موافقت شده است برای تست آماده باشند. مواردی که از آن ها تست گرفته خواهد شد به شرح زیر است: 1. 8 سوال از قوانین عمومی. 2. 7 سوال از قوانین دسته ملایم. 3. 5 سوال از قوانین مربوط به اقلیت. 
 15. Refigh

  با سلام: @WoX درخواست استعفا شما قبول شد. @reza1385 درخواست استعفا شما قبول شد. لحضات خوشی برای شما ارزو مندیم.