رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سیستم فروش قسطی وسیله نقلیه

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستان و پلیر های عزیز آرساکیا. 

تا حالا زیاد پیش اومده که ببینیم کسی قصد فروش (یا خرید) وسیله نقلیه ای (ماشین، موتور، هواپیماو...) رو داره و حتی با خریدار (یا فروشنده) اون وسیله هم روی قیمت به توافق رسیده، ولی مثلا خریدار به هر دلیلی کمبود مالی داره و در اون لحظه نمیتونه تمام پول رو پرداخت کنه و چون روی قیمت توافق کردن نمیخواد اون وسیله رو هم از دست بده، تا بتونه پول کامل رو برای خرید وسیله به طریقی بدست بیاره (قرض کردن، /fish, فروش طلا/خانه/تجارت و...) 

__

از این رو پیشنهاد میکنم سیستمی برای این موضوع طراحی بشه که از طریق اون دو طرف بتونن به صورت قسطی وسیله مورد نظرشون رو بخرن یا بفروشن و نیاز به حضور ادمین و... هم نباشه. 

تقاضا میکنم این تاپیک رو با حوصله بخونید?

____

سیستم فروش اقساطی وسایل نقلیه یا (Installment sales of vehicles) 

توضیح کلی : برای اینکه مقصود کلی رو از این سیستم متوجه بشید میشه گفت این سیستم به این صورت میتونه باشه که برای مثال :

شما میخواین یک عدد ماشین infernus رو به قیمت 3,200,000$ به فردی بفروشید و اون فرد با قیمت شما موافقه و خواهان وسیله هم هست ولی اون موقع پول کامل رو نداره... 

و میگه : من مثلا تا فردا یا پس فردا قطعی پولم جوره. 

و بعد از توافق، شما میتونید از طریق این cmd پیشنهادی وسیله رو به صورت قسطی به اون فرد بفروشید:

Sellcarynstall[M]ent/

یا به اختصار SellCarbim/

که همون معنی فروش قسطی خودرو رو میده. 

حالا بقیه کار به این صورت میتونه باشه /SellCarbim Id Price PrePayment Days

و ادامه مثال ما برای معامله بالا میتونه به اینصورت باشه:

/SellCarbim id 3200000 500000 2

که به توضیح جداگانه هر فیلد می پردازم. 

________

توضیح با جزئیات:

بخش زیادی از کار مثل فروش عادی ماشینه و فکر نمی کنم برای کسی سخت باشه ولی بخش های اضافه شده به این شکل هستن

- PrePayment یا پیش پرداخت : فرد میگه از این قیمت من الان مقدار x نقد دارم یا فروشنده میگه حداقل مقدار x رو الان باید پرداخت کنی که وسیله رو بهت بفروشم. 

این مقدار توافقیه 

-Days : طبق مثال فرد میگه به هر طریقی من طی x رو آینده یا حتی کمتر از 1 روز پولم جور میشه که وسیله رو بخرم

این فیلد مشخص میکنه معامله انجام شده برای چند روز اعتبار داره و خریدار تا چه زمانی میتونه قسط یا اقساط رو پرداخت کنه و مالکیت کامل رو بدست بیاره

این مقدار هم توافقیه

هرچند پیشنهاد میکنم سقفی داشته باشه مثلا 7روز که بعدا مشکلی پیش نیاد چون سیستم برای تضمین دو طرفه از انجام شدن، غیر قابل لغو در کمتر از زمان Days تعیین شده هستش. 

احتمالا سوالاتی براتون به وجود اومده که در شرایط مختلف و پیشامد هایی رو برای 2 طرف به همراه داره که تا جایی که در ذهنم باشه مزایای این سیستم رو شرح میدم:

1- راحت شدن خیال خریدار و فروشنده از عدم کلاه برداری یکدیگر:

چون حتی اگر به روش قدیمی شما برای معامله ادمین هم بیارید و خریدار جلوی ادمین هم تضمین به پرداخت بقیه پول تا زمان توافقی رو بده، باز هم قطعی نیست که اینکارو انجام بده؛ شاید وسیله نقلیه رو sellback بده یا به کس دیگه ای بفروشه یا حتی ban شدن رو به جون بخره ولی بقیه پول رو نده! 

که در این صورت کار به شکایت به دلیل کلاه برداری میکشه و حتی با بررسی @Meli و @SFCو پذیرفته شدن شکایت و پس گرفتن اموال، وقت قابل توجهی از شما میگیره و دردسر هایی رو که داره مثل داشتن مدرک معتبر و غیره هم به کنار... 

2- تضمین خاطر خریدار و فروشنده از از دست ندادن معامله و ضرر نکردن :

طبق بخشی که در بالا توضیح دادم شما مقداری از پول رو که توافق کردید به صورت بیعانه یا پیش پرداخت از خریدار میگیرید،[ که البته باید طوری این سیستم طراحی بشه که مقدار بیعانه (PrePayment) از مقدار فروش(Price) 

نتونه بیشتر باشه که منجر به کلاه برداری نشه.] 

دلیل اینکه شما بیعانه یا پیش پرداخت رو میگیرید این هست که با این سیستم وقتی معامله تایید بشه از 2 طرف، ماشین تا زمان اعتبار معامله و کامل شدن یا فسق شدن معامله در اختیار خریدار قرار میگیره مثل ماشینی که اجاره شده باشه.

ولی هنوز خودرو به نام خریدار نیست و طبیعتا خریدار توان فروش، trade/ یا /park کردن رو نداره

و خودرو به نام فروشندست تا زمانی که خریدار بقیه پول رو پرداخت کنه.

به این صورت که اگر خریدار به هر دلیل خواست بزنه زیر معامله و بقیه پول رو نده، فروشنده ضرر نمی کنه، 

چون مقداری پول رو بیعانه گرفته و بیعانه در صورت کامل نشدن معامله به خریدار بر نمیگرده 

و ضرر احتمالی که فروشنده ممکنه بخاطر از دست دادن وقتش و یا خریدار های بهتری که ممکن بوده برای ماشینش پیدا بشن ولی بدلیل فروختن قسطی دیگه ماشینی براش نمونده که بخواد بفروشه رو نداره

همچنین برای رعایت شدن عدالت و اینکه اگر خریدار بدون قصد بد و واقعا ناتوانی قادر به پرداخت قسط ماشین نباشه ضرر زیادی نکنه اینه که مقدار پیش پرداخت رو برای یک ماشین مثلا 3 میلیونی میتونه پیشنهادی حدود 400k یا 450k باشه که همون طور که اشاره کردم این مقدار بیعانه توافقیه.

از طرف دیگه خریدار هم خیالش راحته که خودروی مدنظرش به کس دیگه ای فروخته نمیشه و میتونه ازش استفاده کنه تا زمانی که قسط کامل رو بده و مالکیت کامل رو بدست بیاره.

------

یک سری ریز نکات هم وجود داره که برخی از مهم ترین های اونها به این صورته :

1- نحوه پرداخت قسط:

پرداخت قسط خیلی راحته و نیاز به حضور، تایید یا انلاین بودن فروشنده نداره

مثل وقتی که شما بیزینس خودتون رو برای فروش به قیمتی تعیین میکنید و حتی در صورت غیاب شما و خریده شدن بیزینس پول به حساب بانکی شما منتقل میشه، قسط یا اقساط خودرو هم پس از پرداخت شدن به حساب بانکی فروشنده منتقل میشه و نیاز به حضور شخص مالک در بازی نیست. 

(حتی برای جالب تر شدن میشه مثل زمان خریدوفروش طلا وقتی خریدار قسط رو پرداخت میکنه از طرف بانک sms بره برای فروشنده که مثلا آقای x این مقدار از باقی مانده پول خودروی z رو پرداخت کرد و y مقدار باقی مانده) 

خب نحوه پرداخت به این صورته که مثل وقتی شما میخواین برای ماشین تون بیمه خریداری کنید، سوارش میشید و با دستور /buyinsurance اینکارو انجام میدید،

اینجا هم با زدن یه cmd مثل

payinstallment amount/ یا هر cmd تاییدی دیگری مقداری که در اون لحظه توانایی دارین و میخواید رو پرداخت کنید

و بعد هر پرداخت (که میتونه حتی به صورت یکباره تمام باقی مانده پول رو پرداخت کنید) سرور به شما تاییدی بده که انقدر پرداخت کردید و انقدر هم باقی مانده که تا تاریخ x میتونید پرداخت کنید. 

که باز هم پیشنهاد من اینه که قسط رو پس از بدست اوردن کامل پول خودرو به صورت یکباره پرداخت کنید تا اگر نتونستید کامل پول رو جور کنید مشکلی پیش نیاد.

2- خریدار نتونه بعد از حداکثر 2 یا 3 بار از بین بردن ماشین تا زمان پرداخت قسط کامل از وسیله استفاده کنه

چون همونطور که اشاره کردم تا قبل از پرداخت کامل قسط و مالک شدن خودرو توسط خریدار، اون هنوز متعلق و به نام فروشندست و اگر خودروی معامله شده گرون باشه مثل hotring یا monster، قیمت بیمه اون هم زیاده و اگر برای مثال شما بیعانه کمی حدود 400k برای همچین وسیله ای بگیرید، اگر خریدار بتونه تمام بیمه ماشین رو استفاده کنه و معامله هم فسق بشه در واقع فروشنده ضرر کرده چون کل پول بیعانه صرف خرید بیمه میشه. 

-البته میشه به گونه ای هم این موضوع رو تغییر داد، به صورتی که خریدار بعد از هر بار از بین بردن ماشین، قبل از پرداخت بیمه نتونه از اون استفاده کنه تا بیمه رو پرداخت کنه یا قسط ماشین رو پرداخت کنه و مالک اون بشه. 

3- بعد از پرداخت کامل قسط خودرو به صورت اتوماتیک به نام خریدار میشه و نیاز به حضور فروشنده نیست. 

4- فروشنده تا زمان پایان معامله فقط مالک خودرو هست ولی توانایی استفاده، جا به جایی، خرید بیمه، فروش خودرو به شخص دیگه یا... رو نداره. 

---------------

اگر موارد دیگه هم هست، در این لحظه که دارم تاپیک رو مینویسم به ذهنم نمیاد لطفا شما بیان کنید. 

دوستان عزیز این تاپیک تماما پیشنهادی بوده و اجباری در انجام تمام موارد گفته شده در صورت تایید شدن اون نیست و موسس گرامی سرور میتونن با صلاحدید خودشون به انجام دادن یا ندادن نکات بپردازند. 

وقت زیادی برای طرح ریزی و ریزه نکات این تاپیک صرف شده و تقاضا دارم به صورت سر سری و روزنامه ای اون رو مطالعه نکنید  

از این که وقت گذاشتید و تمام تاپیک رو خوندید سپاسگزارم

لطفا با نظرات، انتقادات یا پیشنهاداتتون مارو همراهی کنید 

@Ali @Meli @SFC @SirMehdi @Mary @OmidGH @Farab @iErfaN @Lazyboy @Owner @Sami @PabloEscobar @AliAgent @LeytoM @N0B0DY @Taaj @SajAli @AwAkeN @Wick @RealSlimShady @Rony @Soli @PriNcesS @Reyhne @Reduce @llPrincessll @mohhamadhadi @Roblox @SaLiOne @Original @iDeaTH @Cake @Shxyan @MeTi @Kiyarash @anita @ORTEGA @Angelips @Olden @JohnnyDepp @Monty @arshiya

@Somyri @KARLO

و بقیه دوستانی که از قلم افتادند... 

ویرایش شده توسط ThePunisheR
  • دوست دارم که 6
  • مرسی 1

xr2w_webp.net-resizeimage_(1).png                                                                                                        

Alive For National Guard    285.png 

PunisheR.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود

این خیلی کار داره بنظرم و بعید میدونم عملی بشه پیشنهاد های خیلی ساده تر و مفیدتری بودن ک عملی نشده

و الان هم بقول دوستان لول های 10 دیگه اینف سوارن

کاش یکم برف بیاد آدم بسازیم ...

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، ThePunisheR گفته است:

تا حالا زیاد پیش اومده که ببینیم کسی قصد فروش (یا خرید) وسیله نقلیه ای (ماشین، موتور، هواپیماو...) رو داره و حتی با خریدار (یا فروشنده) اون وسیله هم روی قیمت به توافق رسیده، ولی مثلا خریدار به هر دلیلی کمبود مالی داره و در اون لحظه نمیتونه تمام پول رو پرداخت کنه و چون روی قیمت توافق کردن نمیخواد اون وسیله رو هم از دست بده، تا بتونه پول کامل رو برای خرید وسیله به طریقی بدست بیاره (قرض کردن، /fish, فروش طلا/خانه/تجارت و...) 

__

از این رو پیشنهاد میکنم سیستمی برای این موضوع طراحی بشه که از طریق اون دو طرف بتونن به صورت قسطی وسیله مورد نظرشون رو بخرن یا بفروشن و نیاز به حضور ادمین و... هم نباشه. 

____

توضیح کلی : برای اینکه مقصود کلی رو از این سیستم متوجه بشید میشه گفت این سیستم به این صورت میتونه باشه که برای مثال :

شما میخواین یک عدد ماشین infernus رو به قیمت 3,200,000$ به فردی بفروشید و اون فرد با قیمت شما موافقه و خواهان وسیله هم هست ولی اون موقع پول کامل رو نداره... 

و بعد از توافق، شما میتونید از طریق این cmd پیشنهادی وسیله رو به صورت قسطی به اون فرد بفروشید:

Sellcarynstall[M]ent/

یا به اختصار SellCarbim/

________

توضیح با جزئیات:

بخش زیادی از کار مثل فروش عادی ماشینه و فکر نمی کنم برای کسی سخت باشه ولی بخش های اضافه شده به این شکل هستن

- PrePayment یا پیش پرداخت : فرد میگه از این قیمت من الان مقدار x نقد دارم یا فروشنده میگه حداقل مقدار x رو الان باید پرداخت کنی که وسیله رو بهت بفروشم. 

این مقدار توافقیه 

-Days : طبق مثال فرد میگه به هر طریقی من طی x رو آینده یا حتی کمتر از 1 روز پولم جور میشه که وسیله رو بخرم

این فیلد مشخص میکنه معامله انجام شده برای چند روز اعتبار داره و خریدار تا چه زمانی میتونه قسط یا اقساط رو پرداخت کنه و مالکیت کامل رو بدست بیاره

این مقدار هم توافقیه

هرچند پیشنهاد میکنم سقفی داشته باشه مثلا 7روز که بعدا مشکلی پیش نیاد چون سیستم برای تضمین دو طرفه از انجام شدن، غیر قابل لغو در کمتر از زمان Days تعیین شده هستش. 

احتمالا سوالاتی براتون به وجود اومده که در شرایط مختلف و پیشامد هایی رو برای 2 طرف به همراه داره که تا جایی که در ذهنم باشه مزایای این سیستم رو شرح میدم:

چون حتی اگر به روش قدیمی شما برای معامله ادمین هم بیارید و خریدار جلوی ادمین هم تضمین به پرداخت بقیه پول تا زمان توافقی رو بده، باز هم قطعی نیست که اینکارو انجام بده؛ شاید وسیله نقلیه رو sellback بده یا به کس دیگه ای بفروشه یا حتی ban شدن رو به جون بخره ولی بقیه پول رو نده! 

که در این صورت کار به شکایت به دلیل کلاه برداری میکشه و حتی با بررسی @Meli و @SFCو پذیرفته شدن شکایت و پس گرفتن اموال، وقت قابل توجهی از شما میگیره و دردسر هایی رو که داره مثل داشتن مدرک معتبر و غیره هم به کنار... 

طبق بخشی که در بالا توضیح دادم شما مقداری از پول رو که توافق کردید به صورت بیعانه یا پیش پرداخت از خریدار میگیرید،[ که البته باید طوری این سیستم طراحی بشه که مقدار بیعانه (PrePayment) از مقدار فروش(Price) 

دلیل اینکه شما بیعانه یا پیش پرداخت رو میگیرید این هست که با این سیستم وقتی معامله تایید بشه از 2 طرف، ماشین تا زمان اعتبار معامله و کامل شدن یا فسق شدن معامله در اختیار خریدار قرار میگیره مثل ماشینی که اجاره شده باشه.

ولی هنوز خودرو به نام خریدار نیست و طبیعتا خریدار توان فروش، trade/ یا /park کردن رو نداره

به این صورت که اگر خریدار به هر دلیل خواست بزنه زیر معامله و بقیه پول رو نده، فروشنده ضرر نمی کنه، 

چون مقداری پول رو بیعانه گرفته و بیعانه در صورت کامل نشدن معامله به خریدار بر نمیگرده 

و ضرر احتمالی که فروشنده ممکنه بخاطر از دست دادن وقتش و یا خریدار های بهتری که ممکن بوده برای ماشینش پیدا بشن ولی بدلیل فروختن قسطی دیگه ماشینی براش نمونده که بخواد بفروشه رو نداره

همچنین برای رعایت شدن عدالت و اینکه اگر خریدار بدون قصد بد و واقعا ناتوانی قادر به پرداخت قسط ماشین نباشه ضرر زیادی نکنه اینه که مقدار پیش پرداخت رو برای یک ماشین مثلا 3 میلیونی میتونه پیشنهادی حدود 400k یا 450k باشه که همون طور که اشاره کردم این مقدار بیعانه توافقیه.

از طرف دیگه خریدار هم خیالش راحته که خودروی مدنظرش به کس دیگه ای فروخته نمیشه و میتونه ازش استفاده کنه تا زمانی که قسط کامل رو بده و مالکیت کامل رو بدست بیاره.

------

1- نحوه پرداخت قسط:

مثل وقتی که شما بیزینس خودتون رو برای فروش به قیمتی تعیین میکنید و حتی در صورت غیاب شما و خریده شدن بیزینس پول به حساب بانکی شما منتقل میشه، قسط یا اقساط خودرو هم پس از پرداخت شدن به حساب بانکی فروشنده منتقل میشه و نیاز به حضور شخص مالک در بازی نیست. 

(حتی برای جالب تر شدن میشه مثل زمان خریدوفروش طلا وقتی خریدار قسط رو پرداخت میکنه از طرف بانک sms بره برای فروشنده که مثلا آقای x این مقدار از باقی مانده پول خودروی z رو پرداخت کرد و y مقدار باقی مانده) 

خب نحوه پرداخت به این صورته که مثل وقتی شما میخواین برای ماشین تون بیمه خریداری کنید، سوارش میشید و با دستور /buyinsurance اینکارو انجام میدید،

payinstallment amount/ یا هر cmd تاییدی دیگری مقداری که در اون لحظه توانایی دارین و میخواید رو پرداخت کنید

و بعد هر پرداخت (که میتونه حتی به صورت یکباره تمام باقی مانده پول رو پرداخت کنید) سرور به شما تاییدی بده که انقدر پرداخت کردید و انقدر هم باقی مانده که تا تاریخ x میتونید پرداخت کنید. 

که باز هم پیشنهاد من اینه که قسط رو پس از بدست اوردن کامل پول خودرو به صورت یکباره پرداخت کنید تا اگر نتونستید کامل پول رو جور کنید مشکلی پیش نیاد.

2- خریدار نتونه بعد از حداکثر 2 یا 3 بار از بین بردن ماشین تا زمان پرداخت قسط کامل از وسیله استفاده کنه

چون همونطور که اشاره کردم تا قبل از پرداخت کامل قسط و مالک شدن خودرو توسط خریدار، اون هنوز متعلق و به نام فروشندست و اگر خودروی معامله شده گرون باشه مثل hotring یا monster، قیمت بیمه اون هم زیاده و اگر برای مثال شما بیعانه کمی حدود 400k برای همچین وسیله ای بگیرید، اگر خریدار بتونه تمام بیمه ماشین رو استفاده کنه و معامله هم فسق بشه در واقع فروشنده ضرر کرده چون کل پول بیعانه صرف خرید بیمه میشه. 

-البته میشه به گونه ای هم این موضوع رو تغییر داد، به صورتی که خریدار بعد از هر بار از بین بردن ماشین، قبل از پرداخت بیمه نتونه از اون استفاده کنه تا بیمه رو پرداخت کنه یا قسط ماشین رو پرداخت کنه و مالک اون بشه. 

3- بعد از پرداخت کامل قسط خودرو به صورت اتوماتیک به نام خریدار میشه و نیاز به حضور فروشنده نیست. 

4- فروشنده تا زمان پایان معامله فقط مالک خودرو هست ولی توانایی استفاده، جا به جایی، خرید بیمه، فروش خودرو به شخص دیگه یا... رو نداره. 

---------------

اگر موارد دیگه هم هست، در این لحظه که دارم تاپیک رو مینویسم به ذهنم نمیاد لطفا شما بیان کنید. 

دوستان عزیز این تاپیک تماما پیشنهادی بوده و اجباری در انجام تمام موارد گفته شده در صورت تایید شدن اون نیست و موسس گرامی سرور میتونن با صلاحدید خودشون به انجام دادن یا ندادن نکات بپردازند. 

وقت زیادی برای طرح ریزی و ریزه نکات این تاپیک صرف شده و تقاضا دارم به صورت سر سری و روزنامه ای اون رو مطالعه نکنید  

@Ali @Meli @SFC @SirMehdi @Mary @OmidGH @Farab @iErfaN @Lazyboy @Owner @Sami @PabloEscobar @AliAgent @LeytoM @N0B0DY @Taaj @SajAli @AwAkeN @Wick @RealSlimShady @Rony @Soli @PriNcesS @Reyhne @Reduce @llPrincessll @mohhamadhadi @Roblox @SaLiOne @Original @iDeaTH @Cake @Shxyan @MeTi @Kiyarash @anita @ORTEGA @Angelips @Olden @JohnnyDepp @Monty @arshiya

@Somyri @KARLO

تشکر که من رو تگ کردید ?

بله موافقم عالیه 

موفق باشید

تا وقتی برات کم نزارن، تا وقتی احتیاج نداشته باشی که به گدایی نمیوفتی!
گدایی کردن عیب هست اما نه عیب اونی که گدایی میکنه، عیب اونیه که باعث شده به گدایی بیوفتی ۷۸
من نگویم که مرا از قفس آزاد کنید...
قفسم برده به باغی و درش باز کنید!
خودم میرم ۷۸ :)

لینک به دیدگاه

پیشنهاد جالبیه

یکم ایراد داره این کار ولی در کل کار جالبی میتونه باشه 

میشه اینطورم گفت که مثلا بعد از تموم شدن مهلت راس ساعت 00:00 باقی پول از تو حساب بانکی خریدار بره تو حساب فروشنده.

ولی در کل

خوشمان آمد

..Dᴏɴ’ᴛ ʟᴇᴛ ᴀɴʏᴏɴᴇ sᴛᴇᴘ ᴏɴ Yᴏᴜʀ Dʀᴇᴀᴍs  

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، ThePunisheR گفته است:

Sellcarynstall[M]ent/

این cmd اشتباه افتاده منظورم /sellcarbyinstallment بود اما نمی دونم چرا تو ادیت بد افتاده

در 33 دقیقه قبل، N0B0DY گفته است:

این خیلی کار داره بنظرم و بعید میدونم عملی بشه پیشنهاد های خیلی ساده تر و مفیدتری بودن ک عملی نشده

به هر حال اینم یه پیشنهاده، اولش نخواستم پست کنم، اما وقتی پیشنهاد های دیگه ای رو دیدم که خیلی از لحاظ اسکریپت سخت تر و پیچیده تر بودن اما قبول شدن گفتم

ارسالش ضرر نداره

در 26 دقیقه قبل، KARLO گفته است:

موفق باشید

?

در 26 دقیقه قبل، JohnnyDepp گفته است:

خوشمان آمد

?

PunisheR.png

لینک به دیدگاه

حوصله خوندن نداشتم ولی خوبه

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، Reduce گفته است:

پس چجوری میگی خوبه ?

کاش یکم برف بیاد آدم بسازیم ...

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

خیلی مشکل پیش میاد اومد و اون طرف پولی نداشت بده تو موعد قرار و رسیدگی به 200 300تا قرار این چنینی... 

این جوری یا همه بن میشن یا اصن از این کار استفاده نمی کنن

میرن 2روز دیگه میان با خیال راحت میگیرن که به استرس و اینکه اگه ندم چی میشه خودشو جر بده یا نتونه بیاد و حسابشو بده

بعله

کی چی دیده اصن غیر خوبیام

CENT.png

لینک به دیدگاه

پیشنهاد خوبیه اگه عملی بشه عالی میشه

زندگی مِثلِ تاس میمونه اِمروز حکم میکنی فردا اِلتماس. :ph34r:

⚫ Death..png ⚫

⭕

⚫ Ruger.png ⚫

لینک به دیدگاه

با سلام ممنون از دعوت من به نظر سنجی هاتون با این که بنده از سرور محروم شدم باز هم دعوت میکنید! 

بله قشنگ بود ولی علی باید کاری کنه که مثلا کسی که میره ماشین رو قسطی میفروشه ماشین از اکانتش در میاد و اگر به فرض مثال اونی که ماشین رو قسطی خریده پول رو پرداخت نکنه و معامله فسق بشه و فروشنده 2 تا ماشین داشته باشه ماشین قبلیش هم بیاد میشه 3 تا ماشین یا مثلا معامله فسق شده باشه پولی که دست فروشنده بوده اونم خرجش کرده باشه پول خریدار دیگه برنمیگرده!

این دو مشکل رو نداشته باشه و Update fix باشه من موافقم! 

مرسی که دعوت کردی.

یا علی! 

LiN.png

NumberOne Family

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ThePunisheR گفته است:

__

____

Sellcarynstall[M]ent/

یا به اختصار SellCarbim/

________

توضیح با جزئیات:

این مقدار توافقیه 

این مقدار هم توافقیه

------

1- نحوه پرداخت قسط:

---------------

@Somyri @KARLO

ممنونم از دعوت شما.

پیشنهاد عالیه.امیدوارم که عملی بشه.

?‍♂️
GranDeuR.png

لینک به دیدگاه

سلام برای شرکت دادنم ممنونم

نظر من اینه که تعیین کنن هر ساعت چقدر پول از روی Paycheck کشیده شه و بره به حساب صاحب ماشین

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

• مدیریت

درود، ممنون از اینکه به بنده اشاره کردید.

بله سیستم و فکر جالبیه البته مقداری پیچیده!

اما فکر نمیکنم عملی بشه.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

سلام. موافقم درکل سیستم خوب و بدرد بخوری هست. امیدوارم عملی بشه

در 1 ساعت قبل، OmidGH گفته است:

نظر من اینه که تعیین کنن هر ساعت چقدر پول از روی Paycheck کشیده شه و بره به حساب صاحب ماشین

گلابی طلایی یادت رفت

لینک به دیدگاه

درود و ممنون از دعوت به نظرسنجی.

فوق العاده کاربردی امیدوارم نهایی بشه!

ویرایش شده توسط Soli

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

♅ ???? ???? ??????? ?????? ✤  

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، 50Cent گفته است:

خیلی مشکل پیش میاد اومد و اون طرف پولی نداشت بده تو موعد قرار و رسیدگی به 200 300تا قرار این چنینی... 

این جوری یا همه بن میشن یا اصن از این کار استفاده نمی کنن

میرن 2روز دیگه میان با خیال راحت میگیرن که به استرس و اینکه اگه ندم چی میشه خودشو جر بده یا نتونه بیاد و حسابشو بده

بعله

خب نه دیگه، لابد کامل مطالعه نکردین تاپیک رو که همچین حرفی میزنین. 

اصلا دلیل اومدن این روش اینه که کار بدون واسطه (ادمین) انجام بشه و دیگه راهی هم برای شکایت و... نمی مونه چون این کار توافقی انجام شده و شما با اطلاع از توانایی خودتون از مقداری که میتونین پرداخت کنین، پیش پرداخت میدین

شاید 100درصد مطمئن باشی تا یساعت دیگه پولت جوره و بیانه زیادی بدی، شایدم مطمئن نباشی و کمتر بیانه بدی تا پول بدست بیاری. بیانه هم اسمش روشه یعنی پولی که به عنوان پیش میدی تا در صورت انجام نشدن کار، صاحب اون کار ضرر نکنه بخاطر از دست رفتن وقت و... خودش

از طرفی این یک اجبار واسه استفاده نیست بلکه یک جور تضمین خاطر دو نفرست

مثال : شما یه نفر رو میبینی که Bullet صفر کیلومتر خودش رو حراج زده و میخواد مفت بفروشه(مثلا 2.5 میلیون)

شما هم خیلی مشتاقی که این ماشینو بگیری  و میدونی اگر از دستت بره ضرر کردی چون این ماشین راحت فروش میره و سود خالصه، بعد میبینی یه مقدار پول (اینم برای مثال 300،400کا کم داری) 

با طرف هماهنگ میکنی ماشین رو بهت قسطی بده تا در یه زمان یکی دو روزه یا هر زمان مورد توافق دیگه ای بقیش رو جور کنی(به هر طریق) 

(تهه ته کار اینه روزی 2 ساعت فیش بگیری) 

ولی دیگه ماشین از دستت نمیره. 

سلامت باشید. 

در 15 ساعت قبل، Reduce گفته است:

?

در 14 ساعت قبل، Lazyboy گفته است:

پیشنهاد  بسیار خوب و مفید بود

امیداورم عملی شه چون با این کار معامله ها بسیار راحت تر میشن

?

در 13 ساعت قبل، iDeaTH گفته است:

?

در 13 ساعت قبل، Somyri گفته است:

علی باید کاری کنه که مثلا کسی که میره ماشین رو قسطی میفروشه ماشین از اکانتش در میاد و اگر به فرض مثال اونی که ماشین رو قسطی خریده پول رو پرداخت نکنه و معامله فسق بشه و فروشنده 2 تا ماشین داشته باشه ماشین قبلیش هم بیاد میشه 3 تا ماشین یا مثلا معامله فسق شده باشه پولی که دست فروشنده بوده اونم خرجش کرده باشه پول خریدار دیگه برنمیگرده!

این دو مشکل رو نداشته باشه و Update fix باشه من موافقم! 

مرسی که دعوت کردی.

یا علی!

درود، طبق نکته ای که گفتم، ماشین تا زمان پرداخت کامل قسط به نام فروشندست(یعنی اسلات ماشینش خالی نمیشه) 

اون پیش پرداخت هم بیانه ست، همونطور که اشاره کردم، این مقدار توافقیه و نباید هم برگرده، بخاطر وقتیه که از فروشنده گرفته میشه تا در صورتی که قصد خریدار فقط تلف کردن وقت فروشنده باشه، فروشنده ضرر نکنه. 

مثال: شما یه ماشین hotring رو برای فروش میزاری و یه نفر فقط بخاطر اینکه وقت شما رو حروم کنه میگه من ماشینو قسطی بر میدارم و در مدت 4 روز کل پول رو میدم و یه مقدار هم بیانه میده. 

اگر قرار باشه معامله فسق بشه و خریدار پول رو نده در حالی که شما مجبور باشین پول پیش پرداخت رو پس بدین، پس قطعا شما ضرر میکنید دیگه. 

سلامت باشید ?

در 12 ساعت قبل، Taaj گفته است:

ممنونم از دعوت شما.

پیشنهاد عالیه.امیدوارم که عملی بشه

?

در 10 ساعت قبل، OmidGH گفته است:

?(گل برای گل) 

در 7 ساعت قبل، Anita گفته است:

پیشنهاد جالبی بود...

امیدواریم که عملی بشه ?

?

در 8 ساعت قبل، Roblox گفته است:

با سلام و درود:

تشکرمندیم که به ما اشاره کردید

?

در 8 ساعت قبل، Soli گفته است:

درود و ممنون از دعوت به نظرسنجی.

فوق العاده کاربردی امیدوارم نهایی بشه

?

در 9 ساعت قبل، SirMehdi گفته است:

سلام. موافقم درکل سیستم خوب و بدرد بخوری هست

❤️

----

?

در 9 ساعت قبل، RealSlimShady گفته است:

درود، ممنون از اینکه به بنده اشاره کردید.

بله سیستم و فکر جالبیه البته مقداری پیچیده

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

PunisheR.png

لینک به دیدگاه

پیشنهاد خوب و کاربردی هست.

احتمالا در AG:SAMP شاهد این سیستم باشیم

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

به نظرم یه چیز اضافی هست و بودنش خیلی به کار نمیاد :| در دنیای واقعی هم همچین سیستمی نداریم و معمولی هست کسی که میخواد معامله بکنه باید خودش 100 درصد اطمینان حاصل کنه از طرف یا فردی که میخواد بخره صبر کنه پولش برسه به اون مقدار موردنظر ? چرا عجله آخه؟

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، iDeaTH گفته است:

راس میگی؟

در 2 ساعت قبل، Original گفته است:

به نظرم یه چیز اضافی هست و بودنش خیلی به کار نمیاد :| در دنیای واقعی هم همچین سیستمی نداریم و معمولی هست کسی که میخواد معامله بکنه باید خودش 100 درصد اطمینان حاصل کنه از طرف یا فردی که میخواد بخره صبر کنه پولش برسه به اون مقدار موردنظر ? چرا عجله آخه؟

علی کجایی نیسی

!Washup/

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Rony گفته است:

راس میگی؟

در 2 ساعت قبل، Original گفته است:

کسی با تو بود ؟?

زندگی مِثلِ تاس میمونه اِمروز حکم میکنی فردا اِلتماس. :ph34r:

⚫ Death..png ⚫

⭕

⚫ Ruger.png ⚫

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...