KiyaRaSh

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  94
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

4 عادی

درباره KiyaRaSh

 • درجه
  عضو پیشرفته
 • تاریخ تولد 04/04/2000

اطلاعات شخصی

 • نام کاربری در RPG
  MrKiya

آخرین بازدید کنندگان نمایه

510 بازدید کننده نمایه
 1. KiyaRaSh

  عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: • سن واقعی:20 • اسم واقعی: کیارش • در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خاکی و بی آذار. افسرده • روزانه چقدر بازی می کنید؟ بستگی به روزش داره • در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): زیاد • چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: VLA بودم رفتم لیدری میخوام برگردم • برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): میدوست • چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه • روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10
 2. KiyaRaSh

  برنده شب قبل ما: تبریک! کسانی که AV دریافت کردند:
 3. KiyaRaSh

  @reza1385 و @MaT و @Hesamii درخواست عضویت شما قبول شد، به دلیل پر بودن ظرفیت اقلیت شما در صف قرار میگیرید. موارد تست: 1- 8سوال از قوانین عمومی 2- 7سوال از قوانین دسته ملایم 3- 5سوال از قوانین اقلیت News Reporter **به علت کم بودن فضا برای ملحق شدن شما** **هرگونه تماس با Leader و SubLeader موجب رد شدن درخواست شما خواهد شد.** افراد زیادی در صف هستن پس از ارتباط با Leader و SubLeader خودداری کنید!
 4. KiyaRaSh

  @hasanolya با درخواست استعفا شما موافقت شد.
 5. KiyaRaSh

  برنده شب قبل ما: تبریک! کسانی که AV دریافت کردند:
 6. KiyaRaSh

  @ShyroX و @Ker98 و @Teenager و @GoDSaVaGe و @Eh3an176fff و @SuzuKi درخواست عضویت شما قبول شد، به دلیل پر بودن ظرفیت اقلیت شما در صف قرار میگیرید. موارد تست: 1- 8سوال از قوانین عمومی 2- 7سوال از قوانین دسته ملایم 3- 5سوال از قوانین اقلیت News Reporter **به علت کم بودن فضا برای ملحق شدن شما** **هرگونه تماس با Leader و SubLeader موجب رد شدن درخواست شما خواهد شد.** افراد زیادی در صف هستن پس از ارتباط با Leader و SubLeader خودداری کنید! @mahsamasoumi درخواست عضویت شما, رد شد. شما در اقلیت دیگری حضور دارید.
 7. KiyaRaSh

  @Sinawasadi درخواسته مرخصی شما قبول شد، موفق باشید.
 8. KiyaRaSh

  @farzadafazel و @AlirezA0098 و @Aech و @GoDSaVaGe درخواست عضویت شما قبول شد، به دلیل پر بودن ظرفیت اقلیت شما در صف قرار میگیرید. موارد تست: 1- 8سوال از قوانین عمومی 2- 7سوال از قوانین دسته ملایم 3- 5سوال از قوانین اقلیت News Reporter **به علت کم بودن فضا برای ملحق شدن شما** **هرگونه تماس با Leader و SubLeader موجب رد شدن درخواست شما خواهد شد.** افراد زیادی در صف هستن پس از ارتباط با Leader و SubLeader خودداری کنید!
 9. KiyaRaSh

  @FaRnaM و @pouyas660 درخواست عضویت شما قبول شد، به دلیل پر بودن ظرفیت اقلیت شما در صف قرار میگیرید. موارد تست: 1- 8سوال از قوانین عمومی 2- 7سوال از قوانین دسته ملایم 3- 5سوال از قوانین اقلیت News Reporter **به علت کم بودن فضا برای ملحق شدن شما** **هرگونه تماس با Leader و SubLeader موجب رد شدن درخواست شما خواهد شد.** افراد زیادی در صف هستن پس از ارتباط با Leader و SubLeader خودداری کنید!
 10. KiyaRaSh

  برنده شب قبل ما: تبریک! کسانی که AV دریافت کردند:
 11. KiyaRaSh

  @DeadSea شکایت شما از Posetive در حال بررسی است... موفق باشید. @DeadSea با توجه به توهین و فحاشی با شدت کمه Posetive در برابر همکار با شکایت شما موافقت شد، فرد مورد نظر یک FW دریافت کرد.
 12. KiyaRaSh

  @reza1385 و @MrAbol و @SpaDe درخواست عضویت شما قبول شد، به دلیل پر بودن ظرفیت اقلیت شما در صف قرار میگیرید. موارد تست: 1- 8سوال از قوانین عمومی 2- 7سوال از قوانین دسته ملایم 3- 5سوال از قوانین اقلیت News Reporter **به علت کم بودن فضا برای ملحق شدن شما** **هرگونه تماس با Leader و SubLeader موجب رد شدن درخواست شما خواهد شد.** افراد زیادی در صف هستن پس از ارتباط با Leader و SubLeader خودداری کنید!
 13. KiyaRaSh

  @BASSOUR درخواست عضویت شما قبول شد، به دلیل پر بودن ظرفیت اقلیت شما در صف قرار میگیرید. موارد تست: 1- 8سوال از قوانین عمومی 2- 7سوال از قوانین دسته ملایم 3- 5سوال از قوانین اقلیت News Reporter **به علت کم بودن فضا برای ملحق شدن شما** **هرگونه تماس با Leader و SubLeader موجب رد شدن درخواست شما خواهد شد.** افراد زیادی در صف هستن پس از ارتباط با Leader و SubLeader خودداری کنید!
 14. KiyaRaSh

  @h660 و @sepehr2882 درخواست عضویت شما قبول شد، به دلیل پر بودن ظرفیت اقلیت شما در صف قرار میگیرید. موارد تست: 1- 8سوال از قوانین عمومی 2- 7سوال از قوانین دسته ملایم 3- 5سوال از قوانین اقلیت News Reporter **به علت کم بودن فضا برای ملحق شدن شما** **هرگونه تماس با Leader و SubLeader موجب رد شدن درخواست شما خواهد شد.** افراد زیادی در صف هستن پس از ارتباط با Leader و SubLeader خودداری کنید!
 15. KiyaRaSh

  @makhmalدرخواسته مرخصی شما قبول شد، موفق باشید.