رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست عضویت

Ali

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و درود؛

اقلیت Hitman Agency پنج عضو فعال و دارای شرایط ذکر شده در صفحه ی اول عضویت میپذیرد.

هم اینک میتوانید جهت عضویت در این اقلیت اقدام نمایید.

توجه داشته باشید که پست های قبل از این پست نادیده گرفته می شود.

نکته 1:  اولویت تست، داشتن بیشترین تایم پلی در ماه میباشد.

نکته 2:  پست عضویت تا 48 ساعت آینده باز خواهد بود، در ساعت 22 تاریخ 2024/03/19 بسته خواهد شد.

نکته 3:  کپی برداری از پست های دیگران و کامل پر نکردن فیلدهای درخواست عضویت، موجب رد شدن درخواست عضویت شما می شود.

ویرایش شده توسط special76
اصلاحیه
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Boold.png

• سن واقعی: 16

• اسم واقعی: محمدرضا 

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: پسر خوب، خوش اخلاق، مشتی، بامرام، گانر، با معرفت، رودار، صلح طلب، کمک کننده، مهربان، دانا، با استعداد، با ادب، عاشق گیم، بافر، رو راست، یاری رسان، رفیقامو دوست دارم، صبور، متهد به قوانین، قانون مدار. 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت 

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 16:00 تا 21:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای آمدن به این اقلیت.

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): عاشق رنگ این فکشن،من همه ی فکشن هارو دوست دارم،عاشق ماشین هاش، عاشق کمک کردن به دیگران،حال میده این فکشن،میتونم با حقوقش پول در بیارم و این خیلی خوب هستش،عاشق اومدن به این فکشن، کار با این فکشن راحت هست،میتونم فرد مفیدی باشم واسه ی این فکشن،تایم دارم واسه ی اومدن به این فکشن.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ فکشن خوبیه و علاقه دارم.

روزانه چند بار انجمن را چک میکنید؟+6

04da14_24IMG-۲۰۲۴۰۲۱۳-۱۵۴۸۰۳.jpg

از اون موقع که آدم هارو بیشتر شناختم دل بستم به ماشینم...!

My account
ProFeN.png

My brothers

G0DLike.png

Boold.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Farbod.png

• سن واقعی: 17

• اسم واقعی: فربد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فعال و پر انرژی، کم حوصله، درون گرا، مهربون، با استعداد، دلسوز، پرتلاش، سخت کوش، باهوش، منطقی، خشن، صبور، بخشنده، پایبند به قوانین، ساده، پاکدل، خون گرم، عاشق، کاری با کسی ندارم سرم تو لاکه خودمه

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 16:00 تا 21:00 

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: همینطوری

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): فکشن بسیار خوب و پر هیجان، ‌کسب درآمد، کمک به بازیکنان، تجربه کردنه این فکشن، فکشنه لذت بخشیست، این فکشن رو خیلی دوست دارم، جایه باحالیه، ممبرایه باحالی داره، لیدرش هم خوبه

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه دارم و فرده خوبی برایه این فکشن هستم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10 بار

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

OmidReza.png

• سن واقعی: 20

• اسم واقعی: امیدرضا

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فعال و اهل کار هستم،برای دوستام هرکاری میکنم،پایبند به قوانین هستم، در زمان لازم اقدامات لازمش رو انجام میدم،عاشق مخفی کاری هستم،در استتار و مخفی شدن مهارت دارم و به سلاح اسنایپر تسلط دارم و به درستی و به موقع میتونم ازش استفاده کنم و با کمترین خطا کار رو تموم کنم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3-4 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 18:00 تا 00:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: اومدن به هیتمن

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): قبلا در این فکشن تا رنک 5 حضور داشتم و از امکانات مناسب و عالیش مطلع هستم - وقتشه کمی برای تجدید خاطرات گذشته و کمی لذت تلاشمو بکنم که به هیتمن برگردم و مجددا از سمت و کارم در پلیس فدرال بازنشست بشم و از فضای ملتهب اقلیت های انتظامی فاصله بگیرم و از سکوت و آرامش این اقلیت لذت ببرم.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ سابقه و علاقه ای که دارم.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ هر 10 دقیقه یک بار.

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Spicy.png
• سن واقعی: 18
• اسم واقعی: امیر

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: با ادب فعال, با شعور, با جنبه, درست کار, با ادب, کمک کننده, عاشق بازی, صبور, با فکر, دور اندیش, محتاط, عاشق موسیقی, تابع قوانین, دوست دار عدالت, پر تلاش, خودآموز, با استعداد, کم حرف, پر کار, منظم, متعهد, با اعصاب, با تعصب, مسئولیت‌ پذیر, جدی, پاک, ساده, خودمونی, با مرام, آروم, وطن پرست, دوست دار طبیعت, زود رنج
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 16 تا 22 
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خستگی
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه و تجربه کافی رو دارم فکشن خوب و بسیار پر هیجان، کسب درآمد، کمک به بازیکنان، جایه باحالیه، ممبرایه باحالی داره، لیدرش هم خوبه
چون می خواهم علایقم را دنبال کنم ,درامد خوب, بیشترین سابقه در این اقلیت رو دارم) تجربه زیاد,  واینکه رفیقام در این فکشن حضور دارن حقوق و پول خوب
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون علاقه دارم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5 بار

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ
Spicy.png
AmiRSpicy.png

My brothers
Reza.png
Adwin.png
MwM.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Rasputin.png
• سن واقعی: 25
• اسم واقعی: علی
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فعال و پر انرژی. کاری ب کار کسی ندارم معمولا با بقیه خوبم. دنبال مسخره بازی نیستم سرم تو کار خودمه. پر انرژی و فعالم. مهربون، صادق، با ادب، خوش اخلاق، متعهد، صبور، اجتماعی، با مرام، با معرفت، آشنا با کار تیمی. تمام تلاشم رو برای بهتر شدن در هر چیزی که انجامش میدم میکنم. با هیچ کسی مشکل و دشمنی ندارم. کاملا پایبند به قوانین هستم. مسئولیت‌ پذیر نسبت به انجام کار ها. سریع و پر سرعت در انجام فعالیت های مربوطه. کاری به کار کسی ندارم!
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ +3 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 10-12 - 00 - 02
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: فعالیت نداشتم برای بقیه جا باز کردم 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقمند به این فکشن. جمع کردن سریع وانتد ها در زمان هایی که پلیس کمتری توی سرور هست و سرور خلوته. داشتن علاقه و حس میکنم در دستگیری مجرمین مهارت دارم و دوست دارم نظم رو به سرور برگردونم،مجرمین رو دستگیر کنم و برای تنبیه به زندان بفرستم تا درباره ی کار خود بیشتر فکر کنند،وقت زیادی برای این فکشن خواهم گذاشت و در نهایت میتوانم در آن موفق باشم!!
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون تجربه و علاقه دارم.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Desolator.png
• سن واقعی: 22
• اسم واقعی: علی
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: من فردی ارام و ساکت هستم و باحوصله فراوان کار هایم را دنبال میکنم و همیشه سعی میکنم انتخاب های درستی داشته باشم و در برخی از کار هایم با بقیه مشورت کنم و امور را با پشتکار زیاد و علاقه دنبال میکنم و از انجام کار هایی که دیگران را ناراحت میکند پرهیز میکنم و دوست دارم که همه از من راضی باشند و با همه خوش برخورد و خوش اخلاق باشم و از کمک کردن به دیگران خوشحال می شوم
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 - 19:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای ورود به این اقلیت 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون می خواهم علایقم را دنبال کنم ,درامد خوب, بیشترین سابقه در این اقلیت رو دارم (9 ماه) تجربه زیاد, داشتن کلکسیون انواع کنتراکت با انواع اسلحه ها واینکه رفیقام در این فکشن حضور دارن حقوق و پول خوب
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون به این اقلیت علاقه مند هستم و تجربه کافی را در این زمینه دارا هستم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10 بار

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  palpatine.png
• سن واقعی:  22
• اسم واقعی:  حسام
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:  پر انرژی هستم خوشحال هستم خونگرم هستم باهوش هستم شاهکار - قوی - اجتماعی خوش اخلاق - آدم فعال و راضی به همه چی هستم و همیشه به دنبال رفاقت و صمیمیت و سخت کوش و آدمه با صداقتی هستم که همیشه انجام کارا از رو مرامه و تلاش
• روزانه چقدر بازی می کنید؟  10
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):   12:00 تا 24:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خستگی
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):  از قابلیت های این فکشن خوشم میاد و از نوع فعالیت هایی که دارند و از همه مهمترین ماهیت و ریشه ی هیتمن که معمولا مورد علاقه همه هستش و مورد علاقه خودمم هست و لذتی که در گرفتن اسنایپ در دست هست در هیچ چیز دیگری نیست، نشونه بگیری رو سرش و تق
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه دارم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟  +2

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  April.png
• سن واقعی:  20
• اسم واقعی: امیر
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: پسری مهربان و صبور , پایبند به قوانین , علاقه زیاد به کسب به تجربه , دنبال دوستی و رفاقت , و همچنین دنبال کل انداختن هستم و همیشه باهمه کل دوستانه دارم , سعی میکنم همیشه بهترین ورژن خودمو نشون بدم و با همه بهترین رفتارم رو داشته باشم مگر اینکه احترام نگه ندارند که در ان موقع این احترام عکس میشه
• روزانه چقدر بازی می کنید؟  6 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 تا 24:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: ورود به اقلیت هیتمن
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): اینکه هم بتونم داخل فکشن باشم هم گان داشته باشم هم گان هایی که مخصوص اقلیت هیتمن هست رو بگیرم به اضافه کسب تجربه اقلیت هیتمن و دیگه همه میدونند که هیتمن فکشن خاص هست و پول خوبی که داخل فکشن هست من رو مشتاق تر میکنه برای ورود به فکشن 
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به دلیل مصلت به قوانین سرور
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟
1

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Frostmourne.png

• سن واقعی:25

• اسم واقعی:سجاد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:خوش اخلاق-صبور در انجام کار-بامرام-با معرفت-لوتی-خرخون-عشقماشین-متعهد-اجتماعی-کاربلد-پایبند-کمک رسان به دیگران-مدافع سرزمینم-توانا بر انجام وظیفه و اکتیویتی زدن-علاقه به دوستی بااعضای اقلیت ها-با جنبه-کنجکاو-قانون مدار-رفیق باز-آدم فان-عشق به میهنم و عاشق دسته ویژه

• روزانه چقدر بازی می کنید؟10 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):از 16:00 تا 24:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:برای ورود به دسته ویژه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):چون از آن روزی که وارد سرور خوب ارساکیا شدم خدا خدا میکردم کهروزی عضو اقلیت هیتمن بشم و کمک رسان باشم و به خواست خدا انشاالله بشوم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟چون از اول دوست داشتم وارد اقلیت هیتمن بشم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟10بار

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Broker.png

• سن واقعی: 19
• اسم واقعی:حسین
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: من فردی ارام و ساکت هستم و باحوصله فراوان کار هایم را دنبال میکنم و همیشه سعی میکنم انتخاب های درستی داشته باشم و در برخی از کار هایم با بقیه مشورت کنم و امور را با پشتکار زیاد و علاقه دنبال میکنم و از انجام کار هایی که دیگران را ناراحت میکند پرهیز میکنم و دوست دارم که همه از من راضی باشند و با همه خوش برخورد و خوش اخلاق باشم و از کمک کردن به دیگران خوشحال می شوم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون می خواهم علایقم را دنبال کنم ,درامد خوب, بیشترین سابقه در این اقلیت رو دارم (9 ماه) تجربه زیاد, داشتن کلکسیون انواع کنتراکت با انواع اسلحه ها واینکه رفیقام در این فکشن حضور دارن حقوق و پول خوب
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون به این اقلیت علاقه مند هستم و تجربه کافی را در این زمینه دارا هستم

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: JaZaB.png
• سن واقعی: 16
• اسم واقعی: حیدر
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:  علاقه مند به رپ خوب , خونسرد, خوش اخلاق , گانر هستم , پایبند و متعهد به قوانین , بافر هستم, داشتن نظم و همچنین دارای برنامه ریزی برای هر نوع کار, صبور هستم,  داشتن برخورد خوب هنگام مواجهه با دیگران و همچنین مسئولیت پذیر, قوی هستم,  خوب و فردی اجتماعی و دارای اعتماد به نفس بالا 
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 - 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: لیدر بودم و دیگه حوصله نداشتم نیاز به استراحت داشتم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون میتونم وقتی یکی داخله خونه باشه برم چاقو بردارم بکشمش و وانتد نگیرم و به این اقلیت علاقه زیادی دارم و برای اولین بار هم که شده میخوام امتحانش کنم همچنین اسلحه اسنایپر هم میخوام امتحان کنم و ببینم جو اقلیت هیتمن چجوریه درسته که قوانین خیلی سختی داره ولی فکر کنم ارزشش رو داشته باشه
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون قاتل خوبی هستم و میتونم به راحتی دیگران رو به قتل برسونم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 4 بار

ᴛʜᴇ ʟᴀsᴛ ᴍᴀɴ sᴛᴀɴᴅɪɴɢ

rasputin.png

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ -------------------------------------------------------------------------------------------------------         

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Roulette.png
• سن واقعی: 20
• اسم واقعی: مهدی
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: صبور، منظم، با اراده، قوی، پرتلاش، مشتی ،پرطرفدار، حرفه ای، دارای اعتماد به نفس بسیار بالا، اماده کشتن، ورزشکار، کاماندو، رنجر، تکاور، قاتل ، زاده شده برای کشتن ، بی رحم، صداقت در وجودم موج میزنه، عاشق تیکه تیکه کردن دشمنان ، عاشق طبیعت گردی ، عاشق حیوانات ، علاقه بسیار زیادی به سر به نیست کردن دشمنان دارم، بسیار دوست داشتنی, معتقد به دین مبین اسلام، تند رو ، روابط اجتماعی بسیار بالا، عاشق صبح , عاشق زندگی, عاشق اجتماع , علاقه بسیار زیاد به اسلحه خصوصا تک تیرانداز دارم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ بین 1 تا 3 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  13:00 تا 18:00  و  21:00 تا 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خسته شده بودم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): دارای رنگ بسیار جذابیه این فکشن و قابلیت های بسیار زیادیم داره, پول خوبی توی ادمکشیه و کلا لذت زیادی هم توی این کار میبینم و بدم نمیاد همیشه اینجا باشم, قرارگاه خیلی خوبیم داره و دوست دارم با دیگر افراد هیتمن نیز تیم شوم و با هم کار مردم رو تموم کنیم همچنین بجز تک تیرانداز به چاقو هم علاقه زیادی دارم خصوصا اگه استفاده شده باشه و خون خود طرف و خانوادشم مونده باشه روی اون چاقو و من هم دیگه یک دل نه صد دل عاشق اون سلاح سرد بشم.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه زیادی به  هیتمن دارم و هر جا باشم واسم مناسبه
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +6

𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷𝓽 𝓱𝓪𝓿𝓮 𝓫𝓪𝓵𝓵𝓼 𝓽𝓸 𝓼𝓪𝔂 𝓫𝓾𝓵𝓵𝓼𝓱𝓲𝓽 𝓲𝓷 𝓶𝔂 𝓯𝓪𝓬𝓮

𝓝𝓾𝓶𝓫𝓮𝓻 𝓞𝓷𝓮 𝓕𝓪𝓶𝓲𝓵𝔂                      

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MmliX.png

• سن واقعی: 22

• اسم واقعی: محمد علی

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون و اهل تلاشو کوشش، بسیار مسئولیت پذیر و به کار تیمی پایبندم و تمام تلاشم رو میکنم تا همیشه بهترین خودم باشم؛ عاشق بازی های ویدیویی و هنر؛ یکی از سرگرمی های من پلی دادن در این سرور است تا بتونم اوقات خوشی رو در کنار دوستان بگذرونم

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ +10 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ 10:00 تا 15:00 و 19:00 تا 24:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: استفاء

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ چون جای باحالیه ، همکاران خوبی داره  ، حقوقش خوبه ، اکتیویتی زیاد میزنم ، ساکتو  ارومم ، با حوصله با پلیر ها ، اکتیویتی خیلی زیاد ، همیشه انلاین ، عاشق این فکشن ام ،داشتن سابقه ، لیدر باحالی داره ، ممبراش خوبن با کسی کاری ندارم و سرم تو کار خودمه

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه به این فکشن باعث شده تا بخوام من هم عضوی از این جمع باشم و بنظرم استعداد خوبی تو قتل های خاموش و بی سرو صدا دارم!

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +10

74ce02_24ezgif-com-optimize-1-.gif

MmliX.png

MohammadAli.png

لینک به دیدگاه

Fayez.png

• اسم واقعی: عرفان

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:  مهربون، فعال، سخت کوش، پرتلاش، دلسوز ، با ادب، درون گرا، احساساتی، قابل اعتماد، تابع قوانین، پر انرژی، دارای روابط عمومی بالا، با دقت، دارای حافظه ی ماهی، منطقی، با سواد، با استعداد

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 6 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00-17:00 و 20:00 -23:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: آمدن به این فکشن.

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): اقلیت خوبی میباشد. علاقه ی زیادی به این اقلیت دارم و میخواهم خرج و مخارج زندگیم رو از این راه تأمین کنم و به بازیکنان دیگر نیز از این راه کمک کنم.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به دلیل اینکه این فکشن میتونه فضای خوبی رو داشته باشه.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10+ بار

لینک به دیدگاه

HoxeiN.png
•سن واقعی: 20
• اسم واقعی: حسین
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: باادب بااحترام فعال شوخ طبع علاقمند به محیط زیست عاشق اهنگای ملایم و اهسته شب بیدار سخت کوش دوستدار رفقا کاربلد مسوولیت پذیر پرانرژی باهوش اینده نگر خوش برخورد دوستدار کار تیمی عاشق هایده و مهستی و ابی مدافع حقوق مردم و بشر دوست
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 الی 6 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ظهرا ساعت 2 تا 7 عصر / شبا 9 تا 12
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: 1سال PD بودم خسته شدم دیگه
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): تاحالا تجربش نکردم خیلی دوس دارم بیام و با دوستای جدید و فضای جدید اشنا بشمو آدما رو از دور به قتل برسونم. درضمن ممبراشم دوس دارم قبلا باهم توی یه فکشن بودیم. امیدوارم بتونم بیام و قبول شم 
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون خیلی گنگه منم عاشق چیزای گنگم 
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 1 الی ۲ بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Sorfi.png
• سن واقعی: 
22
• اسم واقعی: پدرام
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون، صادق، با معرفت، خوش اخلاق، متعهد، صبور، خلاقی بسیار عالی، با مرام ، تمام تلاشم رو برای بهتر شدن در هر چیزی که انجامش میدم میکنم. با هیچ کسی مشکل و دشمنی ندارم. کاملا پایبند به قوانین هستم. مسئولیت‌ پذیر نسبت به انجام کار هایی که انجام دادم و میدم. سریع و پر سرعت در انجام فعالیت های مربوطه. کاری به کار کسی ندارم مگر اینکه اون با من کار داشته باشه.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 2 الی 5 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 - 22:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: از فکشن گارد ملی خسته شده بودم استعفا دادم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه شدید، سرگرم کننده و جذاب. بودن دوست های خوبم در این فکشن. فکشن خوب. وقت گذرانی. تجربه کردن فکشن هیتمن. لیدر خوب. کشتن افراد در سریع ترین حالت ممکن. علاقه به دنبال کردن با اسنایپ و کشتن.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه دارم و دوست دارم تجربه کنم.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 1 الی 3 بار

Inverse.png
                                                                                                       Nothing is permanent                                                            

NiVaX.png 

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Terror.png

• سن واقعی: 21

• اسم واقعی: محمد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: با مرام و با معرفت و عصبی و ناراحت اهل دعوا

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 9

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12 الی 21

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: اومدن به دسته ویژه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): گانری خوب و فعال با استعداد پایبند قوانین

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟  هست , شک نکن !

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 8+

彡     و اونجاس کـہ  ✯   בاریوش میگـہ گرهم گلـہ اے  هست  ✯  פּ בگر حوصلـہ اے نیست    彡                                                                                                  

☠  ▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  TerroR  ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁ ☠

♛    ♛    ♛   Terror.png   ♛   ♛   ♛   

♛    ♛    ♛   AghaTerror.png   ♛   ♛   ♛     

لینک به دیدگاه

عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: Ara.png

سن واقعي: 18

اسم واقعي: آرا

در 30 کلمه خود را توصيف کنيد: خوب , با معرفت , پررو , با ادب , مهربون, لاتي , دشمن کش , با تجربه , رفيق باز , به سوي موفقيت , کينه اي , شوخ  , قانون مدار , مدافع حقوق بشر , بشر دوست , مدافع حقوق حيوانات , اخلاق خوب , رفتار خوب , مورد احترام و احترام گزار بقيه , با جنبه , صبور , جدي

روزانه چقدر بازي مي کنيد؟ 8

در چه ساعت هايي بازي مي کنيد؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 تا 22:00

چرا شما فکشن قبلي را ترک کرديد: استفا و اومدن به اين اقليت

براي چه مي خواهيد به اين فکشن بياييد؟ (حداقل 30 کلمه 😞 اول از همه اين که تجربه اين کار رو داريم دوم اينکه علاقه ي زيادي به اين اقليت داريم و سوم اينکه دوستانه ما همه در اين اقليت حضور دارند و ماهم ميخوايم بريم اين اقليت

چرا فکر مي کنيد که اين فکشن جاي مناسبي براي شما هست؟ تجربه و علاقه به اقليت

روزانه چند بار انجمن را چک مي کنيد؟ 3

ویرایش شده توسط HardiN
لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Eugene.png

• سن واقعی: ۱۸

• اسم واقعی: علی

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: صبور و دارای انگیزه برای رسیدن به موفقیت و پرتلاش و کوشش، آرام و خوش اخلاق و فردی با سلیقه، بامرام و معرفت و بسیار خونسرد، برای رسیدن به اهداف بسیار تلاش میکنم و برای موفق شدن تمام تلاشم را خواهم کرد.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۱۰ ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 تا 00:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: لیدر بودم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): برای کسب تجربه های بیشتر در اقلیت و اینکه استفاده از تفنگ اسنایپر برای کشتن دیگران و مزاحمان و اینکه تنها فکشنی هست که تجربه نکردم و از رنگ فکشن خوشم میاد و از کشتن دیگران با تنفگ های این فکشن لذت میبرم از جمله اسنایپر و چاقو 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه 

روزانه چند بار انجمن را چک میکنید؟ ۱۰ بار

ویرایش شده توسط Eugene
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Vince.png
• سن واقعی: 23
• اسم واقعی:  وحید 
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوب فعال با مرام مشتی  آرام 
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ +7 ساعت و متغیر
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  16:00 تا 23:00 
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: عدم دسترسی به سیستم 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):  فشکن خوبیه و مخفی کاری  و هیجان 
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ باهاش اشانییت کامل دارم و فکشن خوبیه 
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +11

Vince.png

Tezcas Family

Vince

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Ramtin.png

• اسم واقعی: رامتین

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: 

خوش اخلاق  کینه ای و لجباز صبور عاشق مجازات شدن دیگران 

صاف و ساده با احترام کم حرف و MOODY

فعال با سابقه 

سابقه حضور در تمامی فکشن های سرور 

رنک 4 HM رنک 4 PD رنک 3 FBI و دارنده R2 تمامی فکشن ها 

ادمین 5 سابق 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۵ ۶ ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 16:00 الی 22:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: بوجود امدن یکسری ناراحتی ها و تصمیم گیری بر اساس احساسات

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):  علاقه زیادی به FAIL کردن راب ها

کشتن مجرمین  دوست داشتن تمامی ممبر های اقلیت NG بجز مصیب

علاقه زیاد به رنگ فکشن و Frisk نشدن

FAIL کردن JB زندانی ها و رسیدگی به امورات زندان

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ لیدر و اقلیتشو دوست دارم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟

15 بار 

لینک به دیدگاه

Mohammad.png

• سن واقعی: 20

• اسم واقعی: محمد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فعال و اهل کار هستم،برای دوستام هرکاری میکنم،پایبند به قوانین هستم، در زمان لازم اقدامات لازمش رو انجام میدم،عاشق مخفی کاری هستم،در استتار و مخفی شدن مهارت دارم و به سلاح اسنایپر تسلط دارم و به درستی و به موقع میتونم ازش استفاده کنم و با کمترین خطا کار رو تموم کنم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3-4 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 18:00 تا 00:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: اومدن به هیتمن

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): قبلا در این فکشن تا رنک 5 حضور داشتم و از امکانات مناسب و عالیش مطلع هستم - وقتشه کمی برای تجدید خاطرات گذشته و کمی لذت تلاشمو بکنم که به هیتمن برگردم و مجددا از سمت و کارم در پلیس بازنشست بشم و از فضای ملتهب اقلیت های انتظامی فاصله بگیرم و از سکوت و آرامش این اقلیت لذت ببرم.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ سابقه و علاقه ای که دارم.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 1باز

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

LoVerBoy.png
• اسم واقعی: سهیل

LoVerBoy.png

Latino.png

آنکـہ راخوبےکنیم هارےنگیرבآرزوستـ

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mehrshad.png
• سن واقعی: 22
• اسم واقعی: مهرشاد
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: با اعتماد به نفس 
• روزانه چقدر بازی می کنید؟  10 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 20 تا 06

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: علاقه داشتن به فکشن هیتمن
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): برای اینکه دوس دارم اینجا باشم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ واسه اینکه فعال هستم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 6 بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  hoomansa.png

• سن واقعی: 19

• اسم واقعی: هومن

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: حرفه‌ای-با تجربه-مشتی-درستکار-نیکوکار-حامی حیوانات-با فرهنگ-شوخ طبع-حامی پلیرها-قانونمدار-روراست-مهربان-پرتوان-صبور-صلح طلب-منطقی-باهوش-ساده-پاکدل-عاشق-درونگرا-خشن-متعهد-با تعصب-اروم-زودرنج-منظم-تمیز-هنرمند-هنردوست

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ +7 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): از 12:00 تا 02:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: به دلیل نداشتن تایم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون بسیار علاقمند به این فکشن هستم و دارای تجارب زیاد در سرور، این فکشن برای من ساخته شده،اکتیویتی زیاد میزنم،با کسی کاری ندارم و سرم تو کار خودمه،وقتشه که بیام هیتمن و نشون بدم که ما میتوانیم خواستن توانستن است ، من برای این فکشن ساخته شدم وقتی بدنیا اومدم بابام میخواسته اسممو بزاره هیتمن ولی ثبت احوال گفته نمیشه برای همین گذاشته هومن

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ تجربه لازم برای پیوستن رو دارم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 3 + بار

لینک به دیدگاه

عکس  سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:   Mehdi.png

• سن واقعی:  29
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: برای اهداف خود تلاش و پشتکار دارم و به کسی اسیبب نمی رسانم و سعی میکنم همه را از خود راضی نگه دارم،  خوش اخلاق، منطقی، پرتلاش و خونسرد و صبور و از همه مهم تر قانونمند.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟  7 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟  18:00 - 03:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: بیام هیتمن
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ چون استفم و همچنین ادمین و این فکشن خیلی ساکت و آرومه و وارنِ اظافی نداره.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟  قبلا توش بودم ساکت و آرومه.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ هر 30 دقیقه یکبار.

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

@Suzhee درخواست عضویت شما برای اکانت Boold با تایم پلی 66  قبول شد.

@lFarbod درخواست عضویت شما برای اکانت Farbod با تایم پلی 120 قبول شد.

@OmidGH درخواست عضویت شما برای اکانت  OmidReza با تایم پلی 162 قبول شد.

@iSpicy درخواست عضویت شما برای اکانت Spicy با تایم پلی 28 قبول شد.

@Rasputin درخواست عضویت شما برای اکانت Rasputin با تایم پلی 28 قبول شد.

@FeaRLeSS درخواست عضویت شما برای اکانت Roulette با تایم پلی 0 قبول شد.

@4Ever درخواست عضویت شما برای اکانت MmliX با تایم پلی 142 قبول شد.

@Fayez درخواست عضویت شما برای اکانت Fayez با تایم پلی 36 قبول شد.

@Inverse درخواست عضویت شما برای اکانت Sorfi با تایم پلی 3 قبول شد.

@SaIeh درخواست عضویت شما برای اکانت Saleh با تایم پلی 130 قبول شد.

@Terrorism درخواست عضویت شما برای اکانت Terror با تایم پلی 57 قبول شد.

@HardiN درخواست عضویت شما برای اکانت Ara  با تایم پلی 74 قبول شد.

@Eugene درخواست عضویت شما برای اکانت Eugene با تایم پلی 107 قبول شد.

@Vince درخواست عضویت شما برای اکانت  vince با تایم پلی 142 قبول شد.

@Robert درخواست عضویت شما برای اکانت Ramtin با تایم پلی 40 قبول شد.

@Mero درخواست عضویت شما برای اکانت Mehrshad با تایم پلی 261 قبول شد.

@Spartan درخواست عضویت شما برای اکانت Mehdi با تایم پلی 53 قبول شد.

@Rasputin درخواست عضویت شما برای اکانت  های JaZaB Broker, FrostmourneApril , Desolator palpatine رد شد. ( پست عضویت باید خود شخص قرار داده شود).

@HoxeiN درخواست عضویت شما برای اکانت HoxeiN   رد شد. ( 3 روز از رد شدن شما نگذشته است).

@Omid  درخواست عضویت شما برای اکانت Mohammad  رد شد. ( کپی برداری از پست عضویت دیگران).

@LoverBoy درخواست عضویت شما برای اکانت Loverboy رد شد. ( کپی برداری از پست عضویت دیگران).

@HardiN درخواست عضویت شما برای اکانت hoomansa رد شد. ( پست عضویت باید خود شخص قرار داده شود).

.......................................................................................................................

الویت بندی با توجه به تایم پلی در ماه تا ساعت 22:00 تاریخ 2024/03/19 بصورت زیر می باشد:

Mehrshad.png

OmidReza.png

MmliX.png

Vince.png

Saleh.png

Farbod.png

Eugene.png

Ara.png

Boold.png

Terror.png

Mehdi.png

Ramtin.png

Fayez.png

Spicy.png

Rasputin.png

Sorfi.png

Roulette.png

.....................................................................................................................................

موارد تست:

15 سوال از قوانین عمومی سرور.

20 سوال از قوانین اقلیت هیتمن.

5 تست Duel با اسلحه های (Deagle، MP5، M4، SDPistol و AK-47)

تعداد فرصت برای پاسخ های اشتباه: 3/3

.....................................................................................................................................

نکته: توجه داشته باشید هرگونه تماس، کنجکاوی، سوال پرسیدن درمورد سوالات و تست، زمان گرفتن تست، از لیدر و ساب لیدر موجب رد شدن پست شما می شود. در اسرع وقت لیدر یا ساب لیدر نسبت به تست با شما تماس یا در فروم پیام میدهند. 

نکته: شما 24 ساعت فرصت از الان برای اماده شدن برای تست دارید و هرگونه بهونه اعم از ( نتم فیکس نیست، چند ساعت دیگ میام تست، آماده ی تست نیستم و ...) قابل قبول نمی باشد و موجب عدم حضور شما برای تست خطاب می شود.

آماده تست و همچنین موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• SFC موضوع را قفل کرد
  • SFC موضوع را باز کرد

با سلام و درود؛

اقلیت Hitman Agency  عضو فعال و دارای شرایط ذکر شده در صفحه ی اول عضویت میپذیرد.

هم اینک میتوانید جهت عضویت در این اقلیت اقدام نمایید.

نکته 1:  اولویت تست، داشتن بیشترین تایم پلی در ماه میباشد.

نکته 2:  پست عضویت تا 48 ساعت آینده باز خواهد بود،

نکته 3:  کپی برداری از پست های دیگران و کامل پر نکردن فیلدهای درخواست عضویت، موجب رد شدن درخواست عضویت شما می شود.

لینک به دیدگاه

LoVerBoy.png
• اسم واقعی: سهیل

LoVerBoy.png

Latino.png

آنکـہ راخوبےکنیم هارےنگیرבآرزوستـ

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MartyR.png
• سن واقعی: 20
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: با ادب، آرام، کم حرف و خوش اخلاق، سعی میکنم کسی رو ناراحت نکنم و از حاشیه دور باشم، قوانین رو میپذیرم و دوستدار عدالت ام. از وقت گذروندن با دوستام لذت میبرم و سعی میکنم با افراد بیشتری اشنا بشم و تجربه های بهتری کسب کنم. در لحظه زندگی میکنم و با این حال از اینده ترس دارم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 21:00 - 05:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: از دسته متوسط و حاشیه خسته شدم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): اقلیت آرومیه و دوست دارم تجربش کنم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ مناسب تایم و علایقم هست
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 3 بار

ویرایش شده توسط MartyR

.Reality is wrong. Dreams are for real

Martyr.png

Perfume.png

silentWraith.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...