رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Skill/ جدید برای Biz Robbery

Semtex

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت تمام بازیکنان عزیز ارساکیا گیم بنده یه پیشنهاد دارم که بنظرم پیشنهاد خوبیه از نظر بنده از زمانی که Biz Robbery امده و با Bank Robbery هردو در داخل یه Skill/ قرار گرفتند بشدت اسکیل اپ راحت شده و تعداد اسکیل های بالا بشدت زیاد شده من پیشنهادی دارم بشه Skill/  در  Biz Robbery و Bank Robbery از هم جدا بشن و یه اسکیل جدید براش ساخته بشه مثل  Bank Robbery که بتونیم کسانی که در بانک زدن مهارت دارند رو انتخاب کنیم از زمانی که این 2 اسکیل که فقط شباهت اینها در دزدی هست یکی شدند اصلا بالانس نیست و همه راحت میان اسکیل Bank Robbery  که واقعا در قدیم خیلی تلاش زیادی نیاز داشت تا حتی اسکیل 2 بشیم رو راحت با  Biz Robbery بالا اورد  

برای مثال ما چند وقت پیش یک فردی رو داخل   Cr/  اوردیم که اسکیل این فرد 4 بود ولی حتی بلد نبود از در رد بشه و اون موقع من به اوج فاجعه این مشکل برخوردم

نکته : پیشنهاد بنده فقط برای ساخت Skill/ جدید هست ن بر فرض عوض شدن شکل Biz Robbery یا کم یا زیاد شدن پول 

مقدار پولی که میگیرند مثل اسکیل Bank Robbery بالا تر بره

و اخرین صحبت اگر دوستان نظری دارند ممنون میشم مطرح کنند.

ویرایش شده توسط Semtex
  • دوست دارم که 1

Kazem.png

S3mtex.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با عرض سلام موافقم

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

کاملا مخالفم همین جوریشم ما با هزار تا بدبختی اسکیل آپ میکنیم چه برسه به این حرفا دوست دارید برای اسکیل آپ ۲ سال وقت بزاریم بعدشم دیگه بکشیم بیرون از این کار ؟ نه ملومه که نه باید اسکیل آپ جای خودش باشه چرا که بعد اسکیل ۵ وقتی هم براش بمونه که بتونیم دوباره راب بزنیم یا نه ؟

در 20 دقیقه قبل، Semtex گفته است:

برای مثال ما چند وقت پیش یک فردی رو داخل   Cr/  اوردیم که اسکیل این فرد 4 بود ولی حتی بلد نبود از در رد بشه و اون موقع من به اوج فاجعه این مشکل برخوردم

طرف اهل مطالعه نیست چه ربطی داره طرف ندونسته یه کاری کرده خب قبل راب در انتخاب افراد دقت کنید پچه ۱۰ ساله رو نکنید گانر بزاریدش رانر  خب 

در ظمن برداشتن پول از گاوسندوق کوچیک بیز یا گاوسندوق بزرگ بانک تاثیر خاصی نداره بنده خودم در هر راب پیشنهاد دادم که هکر بشم متاسفانه با اسکیل کاراگاه بازم به هیچ وجه اجازه یک بار تجروبه اون رو نمیدن من خودم ۱ بار گانر شدم هواسم نبود دودزارو با فاصله از دوستانم پرت کنم همه لورفتیم و ... کلا این پیشنهاد منطقی نیستش 

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، faty1 گفته است:

کاملا مخالفم همین جوریشم ما با هزار تا بدبختی اسکیل آپ میکنیم چه برسه به این حرفا دوست دارید برای اسکیل آپ ۲ سال وقت بزاریم بعدشم دیگه بکشیم بیرون از این کار ؟ نه ملومه که نه باید اسکیل آپ جای خودش باشه چرا که بعد اسکیل ۵ وقتی هم براش بمونه که بتونیم دوباره راب بزنیم یا نه ؟

طرف اهل مطالعه نیست چه ربطی داره طرف ندونسته یه کاری کرده خب قبل راب در انتخاب افراد دقت کنید پچه ۱۰ ساله رو نکنید گانر بزاریدش رانر  خب 

در ظمن برداشتن پول از گاوسندوق کوچیک بیز یا گاوسندوق بزرگ بانک تاثیر خاصی نداره بنده خودم در هر راب پیشنهاد دادم که هکر بشم متاسفانه با اسکیل کاراگاه بازم به هیچ وجه اجازه یک بار تجروبه اون رو نمیدن من خودم ۱ بار گانر شدم هواسم نبود دودزارو با فاصله از دوستانم پرت کنم همه لورفتیم و ... کلا این پیشنهاد منطقی نیستش 

خیلی ممنون وقت برای مطالعه گذاشتید 

بنده چند نکته رو به شما میگم امید وارم 1 طرفه نگاه نکنی و با دقت و منطق پاسخ بدید

من فکر نمیکنم شما بیشتر از 2ماه باشه که وارد این سرور شدید و شما در زمانی وارد سرور شدید که مقدار ارپی مورد نیاز برای بانک 10تا شده و بیز راب هم به این جمع اضافه شده پس این فرقی در روند بازی شما نمیکنه مهارت بانک رابری با مهارت بیز رابری با هم خیلی فرق دارند و بانک رابری بشدت سخت تر است از بیز رابری چنان چه بانک رابری مقدار پلیر بیشتر و طولانی تر است از چه لحاظ چند نمونه رو میگم بهتون

1-جمع کردن حداقل 6پلیر که بیشتر افراد از مورد 8نفره استفاده میکنند

2-هکر خوب شما معمولا قراره یه عدد از 1 تا 500000 عدد رو پیدا کنید تا فقط در اول باز شه 

3-نیاز مند گانر خوب

4-نیاز مند کار تیمی 

5- اگر بر فرد 1نفر از افراد هم همکاری نکنه فیل میشه راب

6- اگر رانر اول وارد سیپی بشه و پول تحویل بده و رانر دوم بمیره راب فیل میشه

7- ووو...

پس اینجا میفهمیم که بانک رابری خیلی سخت تره از بیز رابری

و اینکه من یه نکته رو برای شما بگم در سال های گذشته میشد اسکیل هارو خرید کرد به وسیله تیکت دادن و اینکه افرادی که در اون زمان خریدند حقشون ضایع میشه و با این مقدار راحت بودن اسکیل اپ واقعا عاقلانه نیست.

و اینکه بازم میگم قرار نیست اسکیل نداشته باشه و فقط یه چیز بی دلیل باشه

اگر با پیشنهاد موافقت شه اسکیل جدید برای بیز رابری میاد

و شما میتوانید در اون اسکیل اپ کنید و اسکیل بانک رابری و بیز رابری از یک دیگر جدا میشوند

ویرایش شده توسط Semtex

Kazem.png

S3mtex.png

لینک به دیدگاه

ما داریم زحمت میکشیم :| 

نظرم ( - ) است.

فکر کنم جدیدا راب بیز نزدید ببینید چقدر سخت شده.

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

بله تست کردم درسته سختی خودش داره اما بازم اگر اسکیل خاص اه خودشو داشته باشه بهتره

ویرایش شده توسط Semtex

Kazem.png

S3mtex.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Semtex گفته است:

با سلام خدمت تمام بازیکنان عزیز ارساکیا گیم بنده یه پیشنهاد دارم که بنظرم پیشنهاد خوبیه از نظر بنده از زمانی که Biz Robbery امده و با Bank Robbery هردو در داخل یه Skill/ قرار گرفتند بشدت اسکیل اپ راحت شده و تعداد اسکیل های بالا بشدت زیاد شده من پیشنهادی دارم بشه Skill/  در  Biz Robbery و Bank Robbery از هم جدا بشن و یه اسکیل جدید براش ساخته بشه مثل  Bank Robbery که بتونیم کسانی که در بانک زدن مهارت دارند رو انتخاب کنیم از زمانی که این 2 اسکیل که فقط شباهت اینها در دزدی هست یکی شدند اصلا بالانس نیست و همه راحت میان اسکیل Bank Robbery  که واقعا در قدیم خیلی تلاش زیادی نیاز داشت تا حتی اسکیل 2 بشیم رو راحت با  Biz Robbery بالا اورد  

نکته : پیشنهاد بنده فقط برای ساخت Skill/ جدید هست ن بر فرض عوض شدن شکل Biz Robbery یا کم یا زیاد شدن پول 

مقدار پولی که میگیرند مثل اسکیل Bank Robbery بالا تر بره

و اخرین صحبت اگر دوستان نظری دارند ممنون میشم مطرح کنند.

باو خدایی الان فردا پس فردا میان اسکیلا رو جدا میکنن بعد دوباره باید از ٠٠ استارت راب زدن رو بزنی 

درسته یکی میاد راب اسکیلش بالاس ولی نمیتونه از در رد بشه الان یکی هم اکانت میخره اینطوری به فنا تون میده

باید با اشناها و کسایی که میشناسی بری راب که اینطوری نشه 

در ۱ ساعت قبل، vartoluYT گفته است:

درود.

ممنون بابت تگ.

موافقم (+).

بدجنس منو تگ نکرد ??

در 1 ساعت قبل، TheExpert گفته است:

ما داریم زحمت میکشیم :| 

نظرم ( - ) است.

فکر کنم جدیدا راب بیز نزدید ببینید چقدر سخت شده.

راحته باو باز کردتش کار ۱ دقیقس ولی اون دلقک ماهی که واستاده میخاد زنگ رو بزنه خیلی اذیت میکنه

ما یِ نَسلِ #غمگین با صورتایِ #شادیم.

?? ??? ??? #??? ?????????? ???? #????? ????? ??

ForCes.png

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، Nikotin گفته است:

راحته باو باز کردتش کار ۱ دقیقس ولی اون دلقک ماهی که واستاده میخاد زنگ رو بزنه خیلی اذیت میکنه

تموم شد ؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، faty1 گفته است:

تموم شد ؟

چیه نمیتونی راب بیز بزنی؟ ??

ForCes.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Nikotin گفته است:

چیه نمیتونی راب بیز بزنی؟ ??

چه حرفا من تو ۲ روز ۲ میلیون تومن از این راه زدم به جیب

کجایی عشقی بیا پایین رو تا رو هوا نزدمت :D

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، faty1 گفته است:

چه حرفا من تو ۲ روز ۲ میلیون تومن از این راه زدم به جیب

کجایی عشقی بیا پایین رو تا رو هوا نزدمت :D

تومن،  کاملا درسته 

اره باسه وقتی بوده که راب بیز باگ بوده؟ 

با ممد ترک باگ میزدین 

ممد ترک ۲ ت اینفرنوس خرید؟ 

بقیشم بگم؟! 

در 4 ساعت قبل، vartoluYT گفته است:

این بده?

والا ??

ForCes.png

لینک به دیدگاه

درود، حقیقتش یه جورایی موافقم.

مهارت های دزدی از بانک و تجارت از همه لحاظ جدا هستن و باهم دیگه یک دنیا فرق دارن، از لحاظ هک کردن، گانریش و همینطور رانری یا فرار کردنشون.

من واقعا دلیلی نمیبینم که این دو مورد (دزدی از تجارت و بانک) مهارت هاشون یکی باشه، یه جورایی انگار داریم میگیم چون فروختن مواد مثل ساخت متریال کار خلافیه پس اسکیل این دو هم یکی باشه، چون شغل کاراگاه و وکیل چکپوینتشون برای گتجاب توی cityhall هستش  و کار قانونی محسوب میشن پس باید این دو تا هم اسکیل هاشون یکی باشه.

به نظر من اصلا منطقی نیست که چون دزدیه و چون هر دو توی خودشون هک کردن رو دارن بخاطر همین اسکیل هاشون هم یکی باشه.

اگر اسکیل رو بخوایم معنیش رو بگیم میشه مهارت، همونطور که میدونید هک کردن، فرار کردن و جمع کردن پول ها توی دزدی از تجارت یک مهارته و هک کردن، کار تیمی و دزدی از دست پلیس و پنهان شدن از دستش (رانر) یک مهارت جداست!

اگر بخشی از حرفام اشتباه بود و معتقد هستید که دزدی از بانک و تجارت کاااملا شبیه هم هستن و شباهت دارن در همین تاپیک بگید!

@ArSaCiA @Toofan

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Farab گفته است:

مهارت های دزدی از بانک و تجارت از همه لحاظ جدا هستن و باهم دیگه یک دنیا فرق دارن، از لحاظ هک کردن، گانریش و همینطور رانری یا فرار کردنشون.

من واقعا دلیلی نمیبینم که این دو مورد (دزدی از تجارت و بانک) مهارت هاشون یکی باشه، یه جورایی انگار داریم میگیم چون فروختن مواد مثل ساخت متریال کار خلافیه پس اسکیل این دو هم یکی باشه، چون شغل کاراگاه و وکیل چکپوینتشون برای گتجاب توی cityhall هستش  و کار قانونی محسوب میشن پس باید این دو تا هم اسکیل هاشون یکی باشه.

به نظر من اصلا منطقی نیست که چون دزدیه و چون هر دو توی خودشون هک کردن رو دارن بخاطر همین اسکیل هاشون هم یکی باشه.

اگر اسکیل رو بخوایم معنیش رو بگیم میشه مهارت، همونطور که میدونید هک کردن، فرار کردن و جمع کردن پول ها توی دزدی از تجارت یک مهارته و هک کردن، کار تیمی و دزدی از دست پلیس و پنهان شدن از دستش (رانر) یک مهارت جداست!

اگر بخشی از حرفام اشتباه بود و معتقد هستید که دزدی از بانک و تجارت کاااملا شبیه هم هستن و شباهت دارن در همین تاپیک بگید!

@ArSaCiA @Toofan

آخه برادر طرف اومده گان گرفته دستش تیر خالی میکنه نهایتان پولو از گاوسندوق برداره بزاره تو کیسه فیریزر یا رانر که چندان زیاد خاصی انجام نمیده که جز یک جا پنهان شدن چی میخواد اینقدر بزرگش کردین 

هرکی کار خودشو انجام میده اصلا نیازی به این اضافه کاریا نیست سیستم دست نخورده باقی بمونه بهتره

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، faty1 گفته است:

آخه برادر طرف اومده گان گرفته دستش تیر خالی میکنه نهایتان پولو از گاوسندوق برداره بزاره تو کیسه فیریزر یا رانر که چندان زیاد خاصی انجام نمیده که جز یک جا پنهان شدن چی میخواد اینقدر بزرگش کردین 

هرکی کار خودشو انجام میده اصلا نیازی به این اضافه کاریا نیست سیستم دست نخورده باقی بمونه بهتره

من بازم این نکته رو میگم فکر نمیکنم بیشتر از ۲ماه باشه وارد سرور شده باشید خیلی نکات رو نمیدونید از  نظر بنده که حداقل نظر دوستان محترمم رابر حساب میشم میگم مهم ترین نقش رو بین تمام ۶ یا ۸ نفر تیم رو رانر انجام میده

در 5 ساعت قبل، Farab گفته است:

@ArSaCiA @Toofan

خیلی ممنونم وقتتون برای مطالعه تاپیک گذاشتید

حرف شما چیزی جز حقیقت نبود امید وارم این این اتفاق بیوفته و این ۲مهارت از هم دیگر جدا بشن

Kazem.png

S3mtex.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Semtex گفته است:

من بازم این نکته رو میگم فکر نمیکنم بیشتر از ۲ماه باشه وارد سرور شده باشید خیلی نکات رو نمیدونید از  نظر بنده که حداقل نظر دوستان محترمم رابر حساب میشم میگم مهم ترین نقش رو بین تمام ۶ یا ۸ نفر تیم رو رانر انجام میده

آره ۳ ماه تو سرورم خب ؟

خدا یا بسه دیگه ما خسته شدیم 

من خودم تو همه راب ها رانر بودم اینقدری که شما دارین از رانر ها تعریف می کنید من بهش حتی فکر نکردم یا خودمو دسته بالا نگرفتم :/

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، faty1 گفته است:

آره ۳ ماه تو سرورم خب ؟

خدا یا بسه دیگه ما خسته شدیم 

من خودم تو همه راب ها رانر بودم اینقدری که شما دارین از رانر ها تعریف می کنید من بهش حتی فکر نکردم یا خودمو دسته بالا نگرفتم :/

موتورت چ رنگیه ??

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۶/۲۲ در 01:05، Olden گفته است:

درود، نظرم (-)

درود

نظر منم (-)

از سمت دیگه موقعی که شما از طریق Biz Robbery اسکیل آپ میکنی، اونوقت می ارزه که بابت ۱۰۰k به بالا Bank Robbery کنی.

اما اسکیل های ۱ برای بانک آخرین باری که بانک زدیم پایین ۵۰k گرفتیم که البته با تاخیر بوجود اومده رانر وانتد کیل هم شدیم که طبیعتا ارزش اون همه وانتدو نداشت، یعنی بیز الان سودش بیشتر بود.

درسته اونم سختش کردند که حداقل برای پولی که درمیاد ارزش قائل باشیم و درست هک کنیم.

و باید بدونید که هر چیز تا آخر عمر یکسان نمیمونه و سرور برای جذب پلیر نیاز به آپدیت داره.

.".".''.§ ''▌ FaZaEI▌ '' §.''.".".

Fazaei.png

PVKING.png

Mψ Br⊕†hεr

MrCrack.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۶/۲۳ در 13:10، faty1 گفته است:

دوست عزیز.
بنده به عنوان یک عضو از NG قدیم, یک شخصی که بیشتر از 3 سال توی سرور بازی کرده و بیشتر از 200 بار از بانک دزدی کرده, چه با اکانت اصلی چه مولتی, به عنوان شخصی که توی دزدی های از بانک بارررررر ها رانر بوده و همینطور جدیدا به هکری چیره شده و بعضی مواقع هم گانر بوده دارم میگم. شما رو نمیدونم که چه مدت یا چند بار یا توی چه شرایطی راب زدی و رانر بودی و تونستی رابت رو با موفقیت به پایان برسونی ولی لطفا اگر شرایط و وضعیت یک رانر رو توی راب نمیدونید دربارش نظر اشتباه ندید!
یک رانر اول از همه باید هویت خودشو محفوظ نگه داره, دوم باید جایی رو انتخاب کنه تا قایم بشه تا NG هایی که درحال گشت زنی هستند نتونن رانر رو پیداش کنن, سوم باید سریعا بعد از فعال شدن دستور Getcp ازش استفاده کنه و زودتر به CP نرسه تا لو نره, اگر رانر موقعی که پول داره یک تیر... فقط یک تیر بخوره 6 درجه ی تحت تعقیب میگیره و به صورتی ریسکی ترین نقش توی راب رو داره! اگر 2 عدد رانر کشته بشن کل دزدی شکست میخوره, بنابراین کل دزدی به 2 عدد رانر بستگی داره!
آیا همچنان با وجود این شرایط معتقدید که رانر ها "چندان زیاد خاصی انجام نمیده که جز یک جا پنهان شدن

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

توجه داشته باشید هر دوتا سیستم بیس کارشون یک موضوع هست (دزدی).

شما در هر صورت داری دزدی میکنی و از این طریق داری پول در میاری و همینطور جریمه هم میشی ( +1 ساعت جیل).

بیزینس رابر ها هم سختی میکشن تا اسکیل آپ کنن همینطوری کشکی که نمیان اسکیل ۵ بشن!

بنده مخالفم

Darioosh.png

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Farab گفته است:

دوست عزیز.
بنده به عنوان یک عضو از NG قدیم, یک شخصی که بیشتر از 3 سال توی سرور بازی کرده و بیشتر از 200 بار از بانک دزدی کرده, چه با اکانت اصلی چه مولتی, به عنوان شخصی که توی دزدی های از بانک بارررررر ها رانر بوده و همینطور جدیدا به هکری چیره شده و بعضی مواقع هم گانر بوده دارم میگم. شما رو نمیدونم که چه مدت یا چند بار یا توی چه شرایطی راب زدی و رانر بودی و تونستی رابت رو با موفقیت به پایان برسونی ولی لطفا اگر شرایط و وضعیت یک رانر رو توی راب نمیدونید دربارش نظر اشتباه ندید!
یک رانر اول از همه باید هویت خودشو محفوظ نگه داره, دوم باید جایی رو انتخاب کنه تا قایم بشه تا NG هایی که درحال گشت زنی هستند نتونن رانر رو پیداش کنن, سوم باید سریعا بعد از فعال شدن دستور Getcp ازش استفاده کنه و زودتر به CP نرسه تا لو نره, اگر رانر موقعی که پول داره یک تیر... فقط یک تیر بخوره 6 درجه ی تحت تعقیب میگیره و به صورتی ریسکی ترین نقش توی راب رو داره! اگر 2 عدد رانر کشته بشن کل دزدی شکست میخوره, بنابراین کل دزدی به 2 عدد رانر بستگی داره!
آیا همچنان با وجود این شرایط معتقدید که رانر ها "چندان زیاد خاصی انجام نمیده که جز یک جا پنهان شدن

درود بر شرفت 

حالا دیگه متوجه شدیم که هر کسی کار خودشو میکنه و به اندازه خودش محترمه و نیازی به جدا کردن این دو تا مهارت نیستیم 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، DrThrax گفته است:

توجه داشته باشید هر دوتا سیستم بیس کارشون یک موضوع هست (دزدی).

پس یعنی اگر Arms Dealer & Drugs dealer چون هر دو کارشون خلافه یعنی باید Skill هاشون یکی بشه؟ چون هر دوتاشون توی دسته متوسط کاربرد داره باید Skill هاشون یکی باشه؟

شما در هر صورت داری دزدی میکنی و از این طریق داری پول در میاری و همینطور جریمه هم میشی ( +1 ساعت جیل).

دزدی داریم تا دزدی عزیزم

بیزینس رابر ها هم سختی میکشن تا اسکیل آپ کنن همینطوری کشکی که نمیان اسکیل ۵ بشن!

خب همینطور بانک رابر ها زحمت میکشن و سختی میکشن یا حتی کشیدن تا اسکیل 5 یا حداقل 4 شدن و به همین راحتی یکی که از طریق Biz Robbery اسکیل خودشو به 5 رسونده و میاد توی Bank Robbery ولی هیچی بلد نیستش و از همه هم بیشتر پول میگیره و همینطور برعکس هم صدق میکنه!

در 3 ساعت قبل، faty1 گفته است:

درود بر شرفت 

حالا دیگه متوجه شدیم که هر کسی کار خودشو میکنه و به اندازه خودش محترمه و نیازی به جدا کردن این دو تا مهارت نیستیم 

?

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

• Mohny قفل شد، باز شد و قفل شد در موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...