رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

فکشن برای پلیر یا کارکنان ؟

ارسال‌های توصیه شده

در 6 دقیقه قبل، faty1 گفته است:

با سلام و عرض خسته نباشید از نظرتون سپاس گذارم 

می خواستم همین الان یکسری موضوع دیگه رو هم مطرح کنم شاید بتونه کمکی کنه به وضعیت ناسامان فعلی 

در مورد آزار و اذیت هیچ شکی ندارم که این کار رو می کنند و برای اون من به شخصه خیلی اوقات شکایت کردم ولی در هر مورد شکایت من رد شد من نمیدونم تیم کارکنان رو از چه افرادی تشکیل میده که در هر صورت اگر خلافی کرده باشه مدرک هم ارائه بدیم هم شما اصلا برچسب (متخلف)

رو به هیچ عنوانی رو اون فرد نه میزارید و نه مجازات میکنید . انگار این افراد مانند معصومین از هر آلودگی  و گناهی پاک هستند . 

این افراد درست همانند خودمون هستند شاید ایشون ۲ ماه زود تر از من به سرور اومده دلیل نمیشه که سرور در هر حالت برای اینکه خود سرور زیر سوال نره بیاد از این افراد در هر شکایتی پشت اونارو بگیره

من به شخصه به دلیل اینکه متن نوشته شده اسناد بر این هست که فرد از CMD استفاده کرده تا به اکتیویتی مورد نیاز خودش برسه رو دارم ولی به خاطر این که تصور همه بر این هست که فقط پلیر ها دچار هوی و هوس میشن و سمت این کار ها میرند  

در کل این مشکلی هست که نه تنها من بلکه پلیر های دیگرو نیز در گیر کرده 

به عنوان مثال هلپر ها و ادمین ها به عنوان نظارت کننده به فعالیت های درون سرور کار دارند و در صورت نیاز به پلیر ها کمک میکنند تا مشکلات بر طرف شود 

نه این که خودشون رو قاطی باقالیا کنند برن تو دل فعالیت سرور 

یک آماری که بنده بعد از تست گیری اقلیت گارد ملی بدست آوردم ۱ سوم افراد داخل این اقلیت رو اختصاص داده شده به کارکنان .

دوست دارم خودتونو جای پلیر بزارید و بگید دوست دارم برای ۱ روز هم که شده این اقلیت رو امتحان کنم 

ولی باید به خاطر افرادی که نه به خاطر فعالیت های گارد ملی بلکه فقط و فقط برای درآمد بالای اون این اقلیت رو پر کردند برند و این فرصت رو از شما به خاطر طمع بگیرند 

و دقیقا آمار اینجا جالب میشه که کارکنان چون به خاطر اجباری بودن تایم زدن در روز در ۱۰ نفر اول قرار گرفتند و این باعث این همه نا عدالتی شده  در صورتی که میشه گفت اون ها شغلی برای انجام دادن دارند ولی اون پلیر ساده چطور ؟

میشه این کارکنان رو در آخر لیست قرار داد تا اگر فردی برای این پست بالا مقام وجود نداشت از کارکنان کمک گرفته بشه ولی حداقل یه فرصت به پلیر ها داده بشه فقط ۱ فرصت همین

و در مورد اکتیویتی جوری نباشه که در اول هفته مثله ۳ روز اول بعد متینگ اکتیویتی رو سبز کنند و دیگه بعد این داستان برای انجام کار های شخصی خودشون فقط بگذارند 

می تونید بگید برای هر مقدار ساعتی که آنلاین شدید باید ۷۰ در صد وقتشون رو در اختیار سرور بگذارند 

چیزی که شما میگید یا حسودی شماست یا دارید میگید که چون کارکنانه نباید بره فکشن های بالا

در 7 دقیقه قبل، faty1 گفته است:

به عنوان مثال هلپر ها و ادمین ها به عنوان نظارت کننده به فعالیت های درون سرور کار دارند و در صورت نیاز به پلیر ها کمک میکنند تا مشکلات بر طرف شود 

نه این که خودشون رو قاطی باقالیا کنند برن تو دل فعالیت سرور 

توی این حرف قشنگ به ماشین بودن کارکنان اشاره کردید

در 9 دقیقه قبل، faty1 گفته است:

و دقیقا آمار اینجا جالب میشه که کارکنان چون به خاطر اجباری بودن تایم زدن در روز در ۱۰ نفر اول قرار گرفتند و این باعث این همه نا عدالتی شده  در صورتی که میشه گفت اون ها شغلی برای انجام دادن دارند ولی اون پلیر ساده چطور ؟

خب اون کارکن زحمت کشیده عمرشو گذاشته

ولی اون پلیر ساده ای که شما میگید چی؟

اونم میتونست زحمت بکشه و از کارکنان جلو بزنه

به شخصه یه رفیق دارم از کل کارکنان(بجز ماتریکس) بیشتر تایم میزنه

و یه پلیر سادس و الان وضعش هم خداروشکر خوبه

کسایی که شما میگید یا میخوان با زحمت کم به مقامات بالا برسن

یا الکی اعتراض کنن و وقت مردم رو بگیرن

+ موفق باشید

ما با ترس غریبه ایم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 14 دقیقه قبل، MehranS گفته است:

پیشنهاد شما 99 درصد قبول نخواهد شد

حتی فکر کردن راجب این موضوع هم غیر منطقی هست

همانند بقیه پیشنهاداتی که راجب ساخت بیس و HQ برای تیم کارکنان بود

بنده نمی خواهم به کارکنان بی ادبی کرده باشم ولی شما اگه کارتون رو فقط درست و بجا انجام بدین عیبی داره ؟ خودتون هم که میگید بعد ۱۰۰ تا هلپ و ریپورت دیگه فقط برای کارای دیگه ندارید پس چرا نمی زارید این پست به دست کسی که وقتش رو داره برسه کسی که به خاطر تک تک لحظه های بودن تو این اقلیت ها داره لحظه شماری میکنه 

نمی دونم آیا میتونید درک کنید یا نه ولی فکر کنید 

فکشن معلم ها با کارکنان خیلی رابطه نزدیک و تگاتنگی دارند چرا که اعضای این فکشن معلم بعد آموزش آزمون میگیره حالا در بین شما در مورد برخی جاها سوالات جزئی از درس سوال دارید که اینو نازم یا هلپر جواب میده و در صورت بروز مشکل مدیر به این ها رسیدگی کنه که همون ادمین ها هستند ما نمی تونیم مدیر رو با یک دانش آموز بندازیم داخل یک کلاس کار شما چنین معنی رو میده که بگیم عیب نداره بزار جفتشون تو یه میز به کار خودشون برسند 

در 13 دقیقه قبل، MehranS گفته است:

چیزی که شما میگید یا حسودی شماست یا دارید میگید که چون کارکنانه نباید بره فکشن های بالا

توی این حرف قشنگ به ماشین بودن کارکنان اشاره کردید

خب اون کارکن زحمت کشیده عمرشو گذاشته

ولی اون پلیر ساده ای که شما میگید چی؟

اونم میتونست زحمت بکشه و از کارکنان جلو بزنه

به شخصه یه رفیق دارم از کل کارکنان(بجز ماتریکس) بیشتر تایم میزنه

و یه پلیر سادس و الان وضعش هم خداروشکر خوبه

کسایی که شما میگید یا میخوان با زحمت کم به مقامات بالا برسن

یا الکی اعتراض کنن و وقت مردم رو بگیرن

+ موفق باشید

کسی حق و حقوق شما رو پایمال نمیکنه فقط به شما ۲ تا گذینه میده تا انتخاب کنید که آیا مایلید در بین کارکنان یا قوه قضایه باشید با در فکشن های کاپ یا قوه مجریه به اجام فعالیت بپردازید همین تا فرصتی به دیگران هم برسه تا خودی نشون بدن شما تا نزارید زره ای نور خورشید به گیاهی برسه نمیتونه رشد کنه چرا که کارکنان مثل درخت نمیزارن که دیگران فرصت رشد داشته باشند 

سوالات جزئی از درس سوال دارید که اینو نازم

سوالات جزئی از سیستمی که در آن هستید سوال دارید که اینو ناظم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، faty1 گفته است:

بنده نمی خواهم به کارکنان بی ادبی کرده باشم ولی شما اگه کارتون رو فقط درست و بجا انجام بدین عیبی داره ؟ خودتون هم که میگید بعد ۱۰۰ تا هلپ و ریپورت دیگه فقط برای کارای دیگه ندارید پس چرا نمی زارید این پست به دست کسی که وقتش رو داره برسه کسی که به خاطر تک تک لحظه های بودن تو این اقلیت ها داره لحظه شماری میکنه 

نمی دونم آیا میتونید درک کنید یا نه ولی فکر کنید 

فکشن معلم ها با کارکنان خیلی رابطه نزدیک و تگاتنگی دارند چرا که اعضای این فکشن معلم بعد آموزش آزمون میگیره حالا در بین شما در مورد برخی جاها سوالات جزئی از درس سوال دارید که اینو نازم یا هلپر جواب میده و در صورت بروز مشکل مدیر به این ها رسیدگی کنه که همون ادمین ها هستند ما نمی تونیم مدیر رو با یک دانش آموز بندازیم داخل یک کلاس کار شما چنین معنی رو میده که بگیم عیب نداره بزار جفتشون تو یه میز به کار خودشون برسند 

اصلا بگیم شما درست میگی

من خودم School instructors ام تا میام تو گیم 300 نفر کال میدن هلپ می میاد و از اینجور داستانا و ما هندل میکنیم

طبق چیزی که شما میگید یعنی اینکه ما کارکنان رو کنار بزاریم از اقلیت ها و پلیر های عادی که معلوم هم نیست مولتی اکانت باشن یا نه رو بزاریم توی اقلیت ها

این شکلی یعنی اینکه شما دارید به حقوق تیم کارکنان توهین میکنید و به پلیر های ساده ای که همونجور که گفتم رای میدهید و طرفداری اونارو میکنید

تنها زمانی به شما حق میدم که این 2 طبقه حقوقش رعایت بشه که همین الانش اوکی هست از نظر من منتها جمعیت سرور بالا رفته و اقلیت ها اسلاتشون کمه

دلیل نمیشه چون کارکنانیم از لذت بردن از بازی محروم باشیم که

اونموقع به قول دوستمون برده داری مدرنه نه تنها هیشکی نمیره استف و نظم سرور به هم میخوره

قول میدم بهت اگه عملی بشه تعداد هلپرا میاد پایین 15 و همین الانش این 20 تا خورده ای هلپر توانایی رسیدگی به کل تیکت ها و اموزش به بازیکنان تازه وارد و ندارن و روز به روز هم دارید سیستم کارکنان رو بدتر میکنید

شما برو حقوق تیم کارکنانو یه نگاه بنداز

3400 دلار حالا برای هلپرا یه 1000 دلار میزارن روش

خودت فکرشو بکن؟ اون هلپر هم به تو برسه هم به فکشن سختش نیست؟ یعنی نمیتونه به علاقش برسه؟ تیم کارکنانی که هر 1 ساعت که اکتیو تایم بزنه انقدر بگیره کم نیست؟

خدایی لیاقت کارکنانو نمیدونی؟

میفهمم چی میگی منتها قبول ندارم

بنده نمی خواهم به کارکنان بی ادبی کرده باشم ولی شما اگه کارتون رو فقط درست و بجا انجام بدین عیبی داره ؟

9 گناه کبیره...

منع کردن کارکنان از اقلیت ها...

زدن تهمت بیکاری به هلپرا و...

ما کارمون رو همیشه درست انجام دادیم و میدیم منتها کم شدن هلپرا و سرد شدن بازیکنان از کارکنان و بالارفتن بازیکن با همین شرایط ببخشیدا ولی به ... کارکنان زور میاد

هیچ ناعدالتی ای هم صورت نگرفته همه چی طبق قوانین بوده و هست

- دسته ملایم

هر کی زودتر پست بزاره زودتر میاد تو فکشن

- دسته متوسط

هر کی لول بالاتری داشته باشه زودتر میاد توی فکشن

که البته این بازیکنان زحمت کش دسته متوسط رو ول کردن و به قول شما اصلاااا دنبال پول نیستن و فقط دنبال علاقه هستن

- دسته ویژه

بالاترین تایم پلی در ماه زودتر میاد توی فکشن

اینجا بحث زحمت کشیدنش هم مطرح میشه که معلوم هست که اون کارکنان زحمت بیشتری نسبت به اونی که هیچی تایم پلی نزده و فقط به گفته خودش علاقه داره میکشه

مثلا یه کارکنان تو هفته اول 70 ساعت تایم میزنه

یه پلیر که میگه من علاقه دارم به این فکشن و اصلاااا برای پول هم نمیرم با تایم پلی 12 ساعت

خب اینجا کجاش ناعدالتیه؟ معلوم هست که کسی که زحمت بیشتری کشیده اون کارکنانه و حقشه که بیاد توی فکشن

+ بدرود

منتظر پاسخ هستم

ما با ترس غریبه ایم

لینک به دیدگاه

ببین نصفشو متوجه نشدم ولی اگه منظورت اینه که بعد رنک 3 یا 4 استفا بدن و حقوق بازنشستگی بگیرن ایده خوبیه و قبلا با ادمین Amir در اقلیت PD (تا جایی که یادمه ولی مطمئنم که Amir گفته بود) صحبت کرده بودیم و قرار بود که پیشنهاد بدن و بعد از اون خود بنده پیگیر نشدم و متوجه نشدم که بقیه پیگیر هستن یا نه ولی در کل پیشنهاد خوبیه و من موافقم +

ᏞᝪᝪᏦ Ꮖᑎ Ꭹᝪᑌᖇ ᕼᗴᗩᖇᎢ

ᗰᏆᏀᕼᎢ ᗷᗴ Ꮖᑎ Ꭲᕼᗴᖇᗴ

زمان فعالیت در بازی: در روز های کاری تمام تایم ها به جزء ساعات 11 الی 19

:acigar:

Arise.png

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، MehranS گفته است:

من خودم School instructors ام تا میام تو گیم 300 نفر کال میدن هلپ می میاد و از اینجور داستانا و ما هندل میکنیم

متوجه نشدم 

در 8 ساعت قبل، MehranS گفته است:

طبق چیزی که شما میگید یعنی اینکه ما کارکنان رو کنار بزاریم از اقلیت ها و پلیر های عادی که معلوم هم نیست مولتی اکانت باشن یا نه رو بزاریم توی اقلیت ها

این شکلی یعنی اینکه شما دارید به حقوق تیم کارکنان توهین میکنید و به پلیر های ساده ای که همونجور که گفتم رای میدهید و طرفداری اونارو میکنید

شما کارکنان رو سر ما جا دارید دوست داریم که فقط داستان یک طرفه نباشه تو همون نظر قبلیم هم گفتم افرادی که علاقه به این دسته ویژه دارند می تونند از تیم کارکنان باشند و در این گونه اقلیت ها حضور داشته باشند به شرطی که پلیری دیگری مایل به همکاری در این زمینه نباشد و اینجا می توان از کارکنان کمک گرفت 

به عنوان مثال شما در یک ساعت پیش تشنه بودید و یک لیوان آب خوردید و فرد دیگری از راه میرسه که ۵ ساعت یک قطره آب هم نخورده و شما اگر بشکه آب داشته باشید با اون شریک نمیشید مثل افرادی که خیلی وقت پیش نه ۱ قرن پیش به این دسته رفتن ولی بعد ۲ ماه دوباره دوست دارند در اون دسته حضور داشته باشند اون کارکنان برای یک بار هم که شده سیراب شدن اومدن بیرون ولی اون کسی که میبینه شما ها با اینکه تشنه نیستید و ایقدر آب دارید طرف از تشنگی میمیره از سرور میره که کجاش درسته ؟ درسته زحمت کش هستند ولی کلمه لطف و یا محبت به گوشتون خورده ؟ حداقل در حق یک نفر هم که شده لطف کنید 

دقیقه مشکل همینه فردی که ۱۲ ساله بوده اومده در سرور شده ۱۴ ساله حالا می خواد بره دسته ویژه

اینجا است که باید به اون فرو فرصت داده بشه تجربه کنه که چه مشقتی در این فکشن ها وجود دارد

این سرور RPG هست که بتونند چیزی رو تجروبه کنند 

وگرنه که من افراد ۳۰ ساله با تجروبه میارم به سرور دیگه کسی نتونه رو دست اونها کاری کنه 

این که طرف با مولتی میاد رو بر روی خود مدیران سرور هست همان ادمین ها که باید نظارت کنند ولی در جای دیگه ای مشغول به کار دیگری هستند 

در مورد هلپر ها که خودم رو جای بچه ۱۱ ساله میزارم که به دعوت دوستم به این سرور اومدم حالا دوست دارم کار هایی که امکان در سرور انجام داد رو انجام بدم ولی روندشو بلد نیستم مثال دزدی از بانک من وقتی به هلپر میگم بهم هک کردن رو یاد بده جز اینکه میگه برو wiki یا به دوستات برو بانک خودت یاد میگیری چیز دیگه ای نمیگه اگر بحث روی انجام وظیفه است چرا پس تنبلی می کنند ؟ الان یه دوست دارم که هلپرا بهش در مورد روند کار های دزدی از بانک یا بیز کمک نمی کنند و خودم هم به صورت تئوری و عملی بهش آموزش میدم اینجا من باید بهش آموزش بدم ؟ اگر من  دارم بهش آموزش میدم پس چرا در حق منی که دارم وقتم رو به جای منافع شخصیم بزارم دو دستی دارم میدمش به سرور ولی در حق من سرور چیکار کرد ؟  خودم به هلپرا در حدود ۱ ماه پیش گفتم ولی ۱ در صد اگر به پلیری که در خواست راهنمایی کرده ارزش بدن درست بهش یاد بدن (افراد دلسوز نیستند) کلا حوصله صحبت کردن ندارند می گن برو فروم برو ویکی برو برو فقط برووووووو 

اگر شما میگید برای هر ساعت اینقدر گیرشون میاد خب بر مبنای دیگری کار کنید حتما بحث زمان نباشد کمیت و کیفیت نیز مهم هستن نباید همیشه تک بعدی پیش رفت 

در 9 ساعت قبل، MehranS گفته است:

دسته ویژه

بالاترین تایم پلی در ماه زودتر میاد توی فکشن

اینجا بحث زحمت کشیدنش هم مطرح میشه که معلوم هست که اون کارکنان زحمت بیشتری نسبت به اونی که هیچی تایم پلی نزده و فقط به گفته خودش علاقه داره میکشه

مثلا یه کارکنان تو هفته اول 70 ساعت تایم میزنه

یه پلیر که میگه من علاقه دارم به این فکشن و اصلاااا برای پول هم نمیرم با تایم پلی 12 ساعت

خب اینجا کجاش ناعدالتیه؟ معلوم هست که کسی که زحمت بیشتری کشیده اون کارکنانه و حقشه که بیاد توی فکشن

آیا تعداد ساعت باید مد نظر باشه ؟ شما برید تایمی که برای هلپ و یا ریپورت دادند رو مشاهده کنید نه فقط تایم از همه احاظ مورد برسی قرار بگیره 

شما بجز اینکه تایم پلی این فرد رو در نظر داشته باشید برید ببینید چقدر از زمان خودشون رو در جهت منافع شخصی صرف میکنند اونجا به حرف من میرسید  

در 9 ساعت قبل، MehranS گفته است:

شما برو حقوق تیم کارکنانو یه نگاه بنداز

3400 دلار حالا برای هلپرا یه 1000 دلار میزارن روش

خودت فکرشو بکن؟ اون هلپر هم به تو برسه هم به فکشن سختش نیست؟ یعنی نمیتونه به علاقش برسه؟ تیم کارکنانی که هر 1 ساعت که اکتیو تایم بزنه انقدر بگیره کم نیست؟

خدایی لیاقت کارکنانو نمیدونی؟

میفهمم چی میگی منتها قبول ندارم

کاری کنید که ارزش ها حفظ شوند تا شاهد این نباشیم که از سر و کول پلیر ها بالا برند و جای اون ها رو در اقلیت ها پر کنند 

نظر بنده این است باز هم خودتون بهتر می دونید 

۱ فکشن برای این افراد ساخته بشه 

۲ قابلیت ها و امکانات بیشتری افزوده بشه 

۳ تعداد ، نوع ، زمان فعالیت ها گسترش یابد 

۴ حقوق هفته ای و فعالیتی آنها به جز تایم بر مبنای دیگری هم برسی بشه 

(۵ داشتن اختیار برای عضو شدن در اقلیت ها اما برای زمان معین و محدود و نوبتی همچنین اشغال نکردن جای اعضای پلیر در فکشن ها) این در صورتی که قبل از انجام هر گونه فعالیت از مقام بالاتر از خود مشورت بگیرد 

لینک به دیدگاه

مشکل دیگه ای که هست اینه که قوانین باید درش تغییراتی اعمال بشه چرا که فرض کنید در زمان قدیم یک کلانتر در شهر میگذاشتن و کلانتر در هر اموری که بحث امنیت وسط باشه به اونها رسیدگی می کرد که قاعداتا این عمل در موردی بوده که افراد شهر نشین تعداد کمی داشتند ولی امروزه به دلایل مختلفی از جمله افزایش جمعیت به نیروی کار بیشتری مورد نیاز هست 

ولی امروزه میبینم به شخصه که یک فرد هم به عنوان های لیدر هلپر ادمین شناخته میشه ولی با این وجود هم در فکشن های دسته ویژه حضور دارند خب ایشون یک نفره درسته زحمت می کشه ولی از اونطرف به اندازه ۴ نفر حقوق دریافت میکنه و اینجا پلیر های عادی که باید از آنها دعوت بشه به همکاری رو رد می کنند و جای ۴ شغل رو می گیرند که باعث کمبود نیرو در کارکنان هستیم 

الان جوری کارکنان به فکشن گارد ملی هجوم آوردند که فردا پس فردایی اگر خواستیم بریم در مورد قوانین یا داشتن مشکل به گارد ملی مراجعه کنیم انگار نه انگار که گارد ملی موظف به رسیدگی یک سری تخلفات سنگین داخل سرور هست نه چیز دیگری 

کارکنان یعنی : کسانی که کار میکنند 

پس این افراد شغل و فعالیتی برای انجام آن دارند 

این افراد منبع درآمدی دارند 

پست و مقامی برای خودشون دارند 

پلیر چطور کدومو از این ها رو داره ؟ 

آیا شما موقعی که به سرور وارد شدید از لحظه ورود ادمین شدید یا هلپر ؟ 

بلکه با گذشت زمان و تلاش خودتونو اثبات کردید که لایق این پست هستید پس بزارید این فرصت به دیگران نیز داده بشه 

پلیر ها شغل اول یا چیزی برای کسب درآمد ندارند ولی کارکنان دارند این آیا عدالت هست 

که یک نفر یک شغل اول و یک شغل دوم داشته باشد و پلیر اصلا شاغل نباشد ؟

قانون جالبی  هست که به خاطر اینکه یک پلیر نمی تونه با ۲ اکانتش بیاد و به فکشن ها ملحق بشه اگر چه مدیران بفهمند در دو اقلیت آن ها را اخراج میکنند ولی شما یه نگاه بندازید به تیم کارکنان در صورتی که با همون اکانت دارند کسب درآمد می کنند و برای خودشون شاغل هستند باز هم با همان اکانت قادر هستند به فکشن های دیگری بروند مشکل اصلی اینجاست که این افراد کاملا به صورت قانونی می توانند در دو فکشن حضور داشته باشند 

مشکل از جایی شروع میشود که فکشن برای کارکنان به وجود نیامد که شاهد این همه نواقص هستیم 

ویرایش شده توسط faty1
متن افزوده
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، faty1 گفته است:

@TheExpert @EnDWaY @ArSaCiA @MiladME @ZombieRanger @OmidGH @Omid 

خوش حال میشم نظرات شما رو بدونم :)

@Ravin @SuperMaN @Farab @Omid @Toofan @AmirMahdi @SFC @MaSiH

والا فکر نکنم این ایده مناسبی باشه شاید طرف با وجود استف بودنش فعال باشه یه نمونه خودم که هم FBI بودم هم ادمین و به مشکلی نمیخوردم.

اما این بحث که باید برای افرادی که فقط اکتیویتی سبز میکنن یه فکری کرد به خیلی قدیم بر میگرده و بحث جدیدی نیست باید برای بازیکنانی که رنک بالایی دارن و دیگه کارایی قدیم رو ندارن فکری بشه میشه با ساخت یه رنک جدید که اسلات اشغال نکنه و برای افراد بازنشسته باشه و زدن اکتیویتی توش اختیاری باشه اما دیگه حقوق فکشنو نگیرن و فقط پول اکتیویتی رو بگیرن این مشکلو حل کرد اما به شرطی که این رنک دارای اسلات باشه

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، OmidGH گفته است:

والا فکر نکنم این ایده مناسبی باشه شاید طرف با وجود استف بودنش فعال باشه یه نمونه خودم که هم FBI بودم هم ادمین و به مشکلی نمیخوردم.

اما این بحث که باید برای افرادی که فقط اکتیویتی سبز میکنن یه فکری کرد به خیلی قدیم بر میگرده و بحث جدیدی نیست باید برای بازیکنانی که رنک بالایی دارن و دیگه کارایی قدیم رو ندارن فکری بشه میشه با ساخت یه رنک جدید که اسلات اشغال نکنه و برای افراد بازنشسته باشه و زدن اکتیویتی توش اختیاری باشه اما دیگه حقوق فکشنو نگیرن و فقط پول اکتیویتی رو بگیرن این مشکلو حل کرد اما به شرطی که این رنک دارای اسلات باشه

چقدر گل گفتین :*

از نظرتون بسیار سپاس گذارم :)

اگه نظر شما اجرایی شه بنظرم هیچ کسی پیدا نمیشه مخالفت کنه

ویرایش شده توسط faty1
متن افزوده
لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

درود @faty1 از اونجایی که نمی خونید، نمی بینید، شاید باز نکنید و اکنون نمی روید و شاید اهمیت ندهید و نخواهید داد، بنده تحت هیچ شرایطی نظری نمیدم.

پ.ن: تیم کارکنان خیلی سرش شلوغه و خیلی جاها ممکنه افسار از دستش در بره.

rsz_31emam-hosein-12_filr.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، AmirMahdi گفته است:

درود @faty1 از اونجایی که نمی خونید، نمی بینید، شاید باز نکنید و اکنون نمی روید و شاید اهمیت ندهید و نخواهید داد، بنده تحت هیچ شرایطی نظری نمیدم.

پ.ن: تیم کارکنان خیلی سرش شلوغه و خیلی جاها ممکنه افسار از دستش در بره.

از اینکه حداقل تایپیک را مطالعه کردید متشکرم ولی 

من متوجه افسارش نشدم :/

افسار نفس و هوی هوس انسانی 

افسار رسیدگی به مشکلات 

افسار برای بودن و نبودن در یک پست یا مقام ؟

@AmirMahdi منتظر پاسخ شما هستم تا بتونیم افسارش رو هم کنترل کنیم که دیگه در نره :D

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده
در 2 دقیقه قبل، faty1 گفته است:

از اینکه حداقل تایپیک را مطالعه کردید متشکرم ولی 

من متوجه افسارش نشدم :/

افسار رسیدگی به مشکلات 

خیلی عجیبه که خوندید، دیدید، باز کردید و اکنون رفتید و اهمیت دادید و خواهید داد.

خب ببینید این که میگید دیگه این انگیزه قدیم رو ندارند درسته ولی من با وجود اینکه در تیم کارکنان حضور دارم، وظیفه کدنویسی و تجهیزات وب بر دوش بنده هست و ادمین تشریف دارم هنوز با دپارتمنت همراهی لازم رو دارم و حتی بیشتر از اون فعالیت می کنم. من روزی رو در سرور بودم که بالغ بر 7+ بار دزدی از بانک و بیزنس انجام شد.

بنظرم تاپیک شما دلیل کافی برای ساخت همچین فکشن غیرعقلانی نداره.

اگر فکر می کنید خلاف عقلانیت، انسانیت و شخصیت و مهم تر از همه مقررات موردی در حال رخداد هست سریع، فوری و انقلابی با مدارک کامل شکایت کنید.

اینکه یکی استف هست و میره به خواب زمستانی یا بر عکس توجیه مناسبی نیست. ما همواره تلاش خودمونو می کنیم و اینکه هاستر هم اسمش روشه، کسی که امکانات یا یک پارت از استف رو خریده تا بتونه بازیشو بکنه و لذت ببره منتها محدود به شروطی که در تاپیک اون مطرح شده و همچنین رعایت قوانین در هرجایی که حضور داره. با یک تاپیک که مشارکت پائینی داره نمیتونید مانع این موضوع بشید و مهم تر اینکه سرور نیازمند تأمین بودجه هست پس وجود هاستر، اسپانسر یا مدیریت مالی به شدت نیازه.

پ.ن: پروفایل شما رو به قیمت بالایی خریدارم ?

rsz_31emam-hosein-12_filr.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، AmirMahdi گفته است:

اینکه یکی استف هست و میره به خواب زمستانی یا بر عکس توجیه مناسبی نیست. ما همواره تلاش خودمونو می کنیم و

امیر مهدی فشاری می‌شود :

مشکل داری؟مشکل داری؟ما اینجا داریم زحمت میکشیم.?

در 2 ساعت قبل، AmirMahdi گفته است:

من روزی رو در سرور بودم که بالغ بر 7+ بار دزدی از بانک و بیزنس انجام شد

عجب روزایی بود?

رفت هیف شد?

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۶/۲۰ در 01:27، Dillon گفته است:

ممنونم ما رو دور ننداختی ??

منم داشتم فک میکردم ب جز تو دیگه کی استیمر ??

در 3 دقیقه قبل، vartoluYT گفته است:

امیر مهدی فشاری می‌شود :

مشکل داری؟مشکل داری؟ما اینجا داریم زحمت میکشیم.?

والا منی که زحمت نمیکشمم دارم زحمت میکشم ?

در 4 دقیقه قبل، vartoluYT گفته است:

عجب روزایی بود?

رفت هیف شد?

حاجی ما هنوزم روزی ۲ ۳ تا راب رو میزنیم ???

ما یِ نَسلِ #غمگین با صورتایِ #شادیم.

?? ??? ??? #??? ?????????? ???? #????? ????? ??

ForCes.png

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Nikotin گفته است:

منم داشتم فک میکردم ب جز تو دیگه کی استیمر ??

والا منی که زحمت نمیکشمم دارم زحمت میکشم ?

حاجی ما هنوزم روزی ۲ ۳ تا راب رو میزنیم ???

?گانگ

🍁🍁

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، faty1 گفته است:

افسار رسیدگی به مشکلات 

چیزی نیست دوره ی مختار به اسب میبستن ??

در هم اکنون، vartoluYT گفته است:

?گانگ

سرعت جوابتو عشقه ??

ForCes.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۶/۲۰ در 05:35، Alonso گفته است:

نظرم منفیه ما هلپرا چه گناهی کردیم که به فکشن نریم؟

به به مبارکا باشه

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/XKasra_Morrison.png

فهمیدن زبون آدم نفهم سخت تر از یادگیری زبان انگلیسی و آلمانی و فرانسوی هست...

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Guardian گفته است:

ببین نصفشو متوجه نشدم ولی اگه منظورت اینه که بعد رنک 3 یا 4 استفا بدن و حقوق بازنشستگی بگیرن ایده خوبیه و قبلا با ادمین Amir در اقلیت PD (تا جایی که یادمه ولی مطمئنم که Amir گفته بود) صحبت کرده بودیم و قرار بود که پیشنهاد بدن و بعد از اون خود بنده پیگیر نشدم و متوجه نشدم که بقیه پیگیر هستن یا نه ولی در کل پیشنهاد خوبیه و من موافقم +

اگه منظور اینه +

نکشید واس من کلشو بخونم ?

در هم اکنون، TheWestSide گفته است:

به به مبارکا باشه

?

ForCes.png

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Nikotin گفته است:

چیزی نیست دوره ی مختار به اسب میبستن ??

سرعت جوابتو عشقه ??

24 ساعته آنیم ?✌️

🍁🍁

لینک به دیدگاه

@faty1

حاجی خوب یکی از یه فکشنی خوشش میاد ت رنک ۴ میمونه و نمیخاد از فکشن بره 

دسته ملایم @GnGsTeR

دسته متوسط @AToMiX

دسته ویژه @TheExpert

در 1 دقیقه قبل، vartoluYT گفته است:

24 ساعته آنیم ?✌️

منم از گیم میام بیرون میام فروم??♥

ForCes.png

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Nikotin گفته است:

@faty1

حاجی خوب یکی از یه فکشنی خوشش میاد ت رنک ۴ میمونه و نمیخاد از فکشن بره 

دسته ملایم @GnGsTeR

دسته متوسط @AToMiX

دسته ویژه @TheExpert

منم از گیم میام بیرون میام فروم??♥

پسر با شعله شمع پروفایلت سوختم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، TheWestSide گفته است:

پسر با شعله شمع پروفایلت سوختم

فندکه عشقم ??

ForCes.png

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Nikotin گفته است:

فندکه عشقم ??

عاااا دقت نکرده بودم نایس 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، TheWestSide گفته است:

عاااا دقت نکرده بودم نایس 

قلبونت عزیزم ?

ForCes.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۶/۲۰ در 04:35، Alonso گفته است:

نظرم منفیه ما هلپرا چه گناهی کردیم که به فکشن نریم؟

با اینکه جزو هلپرا و یا ادمین ها نیستم ولی اینکه بخوای یک ادمین یا هلپر را بخاطر مسئولیتش از بودن در فکشن محروم کنیم درست نیست.

2d0b26_24%D9%84%D8%B0%D8%B0%D8%B0%D8%B0%        f5b526_24%D9%84%D9%84%D9%84.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...