رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

فکشن برای پلیر یا کارکنان ؟

ارسال‌های توصیه شده

آقا خسته نباشین من میخواستم به عرضتون برسونم که در یک اقلیت به جز افراد لیدر و ساب لیدر 

شخص دیگری حضور نداشته باشد به طور مثال 

ادمین ها هلپر ها و هاستر ها و ... به جز استریمر و پلیر های عادی در اقلیت وجود نداشته باشند چرا که در برخی مواقع یا شاید اکثر مواقع بنده دیدم که این

۱ افراد در حین on duty در دسته ویژه به دیگر پلیر ها در حال صحبت در hl/ و al/ هستند 

۲ این افراد دیگه اون حس هیجان رو ندارند که بخواهند آنچه انتظار سرور هست رو براورده کنند 

۳ صرفا برای در آمد بیشتر به این اقلیت های دسته ویژه می آیند و بعد از اوکی کردن اکتیویتی دیگه اگه رنک ۳ باشند به خواب زمستانی میرن :(

۴ این گونه افراد با اختیاراتی که دارند هر کاری بخواهند را انجام میدهند و حتی اگر آن کار اشتباه باشد باز هم چون در راستای هدف (?شیطانی?) آنهاست از آن دریق نمیکنند به شخصه در ۴ مورد از این موارد برخورد کردم که در هر بار شکایت از آن ها رد شد ? 

۵ این فکش ها برای پلیر ها است نه کارکنان این افراد فقط جای آن پلیری رو که اشتیاق ، هیجان ، انرژی و تایم بالایی برای این فکشن دارند رو ،     کنار زده و باز نشسته ها رو در فکشن نگهداری می کنید بنده خودم ساعت ۷ صبح که راب زدم بعدش یک کاپ که قصد کیل کردن منو داشت رو ۶ بار کیل کردم و متوجه شدم این افراد دیگه هیچ انگیزه ای برای رقابت و جنگیدن و درگیری ندارند این افراد حقوق باز نشتگی نیاز دارند و تمام 

و در آخر برای این افراد یک فکشن ساخته بشه و در اونجا به فعالیت خودشون ادامه بدهند و بیشتر از این باعث رنج چه پلیر ها و چه مدیران سرور نشوند

امیدوارم کارکنان صادقانه در این مورد نظرشون رو اعلام کنند 

با تشکر در پناه حق 

اگر امکانش هست به کارکنان کارهایی سپرده بشه که اینقدر در سرور بیکار نباشند که در فکشن های دیگر حضور داشته باشند 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 5 دقیقه قبل، Semtex گفته است:

اصلا متوجه نشدم یعنی مثلا یکی رنک ۳ هستش جز تیم استف هستش؟  لطفا بیشتر توضیح بدید

آره فرد مورد نظر که ممکن هست در اقلیت های دسته ویژه رنک ۳ داشته باشه و از طرفی هم در تیم کارکنان هم چه به عنوان هلپر و ادمین حضور دارد 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، LordMeysam گفته است:

نخوندم ندیدم اهمیت ندادم

ببخشید داشتم گیفرو نگاه میکردم.

مرسی :x

همین ۵ دقیقه قبل گذاشتمش بازم تشکر 3>

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، faty1 گفته است:

آقا خسته نباشین من میخواستم به عرضتون برسونم که در یک اقلیت به جز افراد لیدر و ساب لیدر 

ادمین ها هلپر ها و هاستر ها و ... به جز استریمر و پلیر های عادی در اقلیت وجود نداشته باشند چرا که در برخی مواقع یا شاید اکثر مواقع بنده دیدم که این

۱ افراد در حین on duty در دسته ویژه به دیگر پلیر ها در حال صحبت در hl/ و al/ هستند 

۲ این افراد دیگه اون حس هیجان رو ندارند که بخواهند آنچه انتظار سرور هست رو براورده کنند 

۳ صرفا برای در آمد بیشتر به این اقلیت های دسته ویژه می آیند و بعد از اوکی کردن اکتیویتی دیگه اگه رنک ۳ باشند به خواب زمستانی میرن :(

۴ این گونه افراد با اختیاراتی که دارند هر کاری بخواهند را انجام میدهند و حتی اگر آن کار اشتباه باشد باز هم چون در راستای هدف (?شیطانی?) آنهاست از آن دریق نمیکنند به شخصه در ۴ مورد از این موارد برخورد کردم که در هر بار شکایت از آن ها رد شد ? 

۵ این فکش ها برای پلیر ها است نه کارکنان این افراد فقط جای آن پلیری رو که اشتیاق ، هیجان ، انرژی و تایم بالایی برای این فکشن دارند رو ،     کنار زده و باز نشسته ها رو در فکشن نگهداری می کنید بنده خودم ساعت ۷ صبح که راب زدم بعدش یک کاپ که قصد کیل کردن منو داشت رو ۶ بار کیل کردم و متوجه شدم این افراد دیگه هیچ انگیزه ای برای رقابت و جنگیدن و درگیری ندارند این افراد حقوق باز نشتگی نیاز دارند و تمام 

و در آخر برای این افراد یک فکشن ساخته بشه و در اونجا به فعالیت خودشون ادامه بدهند و بیشتر از این باعث رنج چه پلیر ها و چه مدیران سرور نشوند

با تشکر در پناه حق 

اگر امکانش هست به کارکنان کارهایی سپرده بشه که اینقدر در سرور بیکار نباشند که در فکشن های دیگر حضور داشته باشند 

ممنونم ما رو دور ننداختی ??

شهر از بالا قشنگه، آدما از دور…

Im s† ???? ?????? ?? ???????? ?????? ???

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، faty1 گفته است:

با تشکر در پناه حق 

بنظرم یه فکشن جداگونه مخصوص تیم هلپر و ادمین ها درست بشه بهتره...

با حقوق و مزایای بهتر و بیشتر از بقیه فکشنا و البته اختیاری بودن حضور در فکشن استف برای کارکنان.

Darioosh.png

لینک به دیدگاه

اگه نظرت درمورد اینه که ادمینا با کامند میان داخل فکشن اصلا اسلات نمیگیره اگه نظرت یک چیزی دیگست اهمیت ندادم?

There are only two genders

Men and Woman

AmuMehdi.png

Mmdpheonix.png

modern-warfare2-ghost.gif

لینک به دیدگاه

نظرم منفیه ما هلپرا چه گناهی کردیم که به فکشن نریم؟

👑 National Guard For Ever 👑

Alonso.png
GloriouS.png

انسان ها شبیه هم عمر نمیکنن 
یکی زندگی میکند 
یکی تحمل...

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Alonso گفته است:

نظرم منفیه ما هلپرا چه گناهی کردیم که به فکشن نریم؟

در این تایپیک به ۵ مورد از آن گناهان کبیره شما که امکان دارد انجام دهید نام برده شده است :*

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، faty1 گفته است:

در این تایپیک به ۵ مورد از آن گناهان کبیره شما که امکان دارد انجام دهید نام برده شده است

من یک گناه کبیره دیگر هم میگم.

وقتی دختر هلپ می میده سریعتر اکسپت میکنن??

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، vartoluYT گفته است:

تکذیب نمی کنم اشکان خطیبی?

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، vartoluYT گفته است:

کاملا باهات موافقم خودم با هر اکانتی که درخواست میدادم ۲ سانیه ای قبول می کردن :D

لینک به دیدگاه

???

============================================================================================

نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

ما اولین بار است بندگی می کنیم

ولی او بی زمانی است که خدایی می کند

اعتماد کن به خدایی اش

=================================================================================

Abol.png

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، vartoluYT گفته است:

داداش /Helpme به صورت اتوماتیک است 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Dillon گفته است:

داداش /Helpme به صورت اتوماتیک است 

متوجه ام.

منظورم اینه که سریعتر جواب میدن?

🍁🍁

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، vartoluYT گفته است:

متوجه ام.

منظورم اینه که سریعتر جواب میدن?

به قول قدیمی‌ها هلپر باباش در میاد یک دختر هم هلپمی بده بد نیس دیگه ?

لینک به دیدگاه

بدک نبود

FunnyBoY.png
ali.ps.png

OneAndOnly.png

ایــنــو بــــدونـــ کـــه خــلــیـــی هــا بــــا تــــمـــام وجـــود بــــی وجــود هــســـتـــن!

Number One Family                  

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Dillon گفته است:

به قول قدیمی‌ها هلپر باباش در میاد یک دختر هم هلپمی بده بد نیس دیگه ?

??

🍁🍁

لینک به دیدگاه

@TheExpert @EnDWaY @ArSaCiA @MiladME @ZombieRanger @OmidGH @Omid 

خوش حال میشم نظرات شما رو بدونم :)

@Ravin @SuperMaN @Farab @Omid @Toofan @AmirMahdi @SFC @MaSiH

ویرایش شده توسط faty1
متن افزوده
لینک به دیدگاه

با سلام بنده نیز نظرم 

-

میباشد 

زیرا که اگر کسی در تیم کارکنان موسس سرور حضور دارد مبنی بر کمک کردن به سرور جهت بهبود سرور میباشد نه آزار و اذیت 

درصورت آزار و اذیت هر یک از افرادی که در تیم استف حضور دارند میتوانید مدرک بگیرید و ازشون شکایت کنید و طبق قانون مجازات خواهند شد

در مورد رنک 3 

گاهی وقتا رنک 1 هم خسته میشه مثلا یک هفته میاد 500 تا ارست 509 تا کیل 200 تا تیکت بعنوان مثال میده 

اخر هفته مثلا 2 میلیون گیرش میاد در عوض هفته بعد خسته میشه دیگه سبز میکنه پس نمیشه گفت چون استف هست خسته میشن 

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Omid گفته است:

با سلام بنده نیز نظرم 

-

میباشد 

زیرا که اگر کسی در تیم کارکنان موسس سرور حضور دارد مبنی بر کمک کردن به سرور جهت بهبود سرور میباشد نه آزار و اذیت 

درصورت آزار و اذیت هر یک از افرادی که در تیم استف حضور دارند میتوانید مدرک بگیرید و ازشون شکایت کنید و طبق قانون مجازات خواهند شد

در مورد رنک 3 

گاهی وقتا رنک 1 هم خسته میشه مثلا یک هفته میاد 500 تا ارست 509 تا کیل 200 تا تیکت بعنوان مثال میده 

اخر هفته مثلا 2 میلیون گیرش میاد در عوض هفته بعد خسته میشه دیگه سبز میکنه پس نمیشه گفت چون استف هست خسته میشن 

احسنت کاملا درست گفتی 

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ
Spicy.png
AmiRSpicy.png

My brothers
Reza.png
Adwin.png
MwM.png

لینک به دیدگاه

میخوای از فردا بیایم جلو پات هم تمیز کنیم؟

مشکل داری؟ ما داریم زحمت میکشیم

تو نمیدونی چه بلایی سر ما اومده

شما ها مارو گیر اوردید بخدا

یارو لول 120 هست میگه کامند بای لول؟

30 دقیقه علاف میکنه ادمو بعد ما شیطانی ایم؟؟؟؟

چرا یه نگاه به خودتون نمیندازید؟

سرور پر شده از ادمای عقده ای و زیرکش

استف که یه ماشین یا هوش مصنوعی نیست که 24 برات برای هیچی کار کنه

اخرش هم الکی براش پاپوش درست کنن عزل بشه

شما اول اخلاق خودتونو درست کنید بعد راجب تیم کارکنان نظر بدید

این پیشنهاد شما از 20 تا فحش بدتر بود برای ما

خودتون که هلپر نیستید پس متوجه این داستان نیستید

بیاید هلپری اونموقع با هم حساب میکنیم

در ضمن وقتی درک درستی از قوانین ندارید اقدام به شکایت نکنید این تقصیر اون هلپر بدبخت نیست مقصر کسیه که شکایت کرده و درک درستی از قوانین نداشته

همینجوریش چند ماه بدون فکشن موندیم کافی بود

دوما شما میگید هلپرا و کارکنان بیکارن

تک تک چیزایی که گفتی معلومه که خودت تجربشو نداشتی

بچه های تیم هلپر و ادمین میدونن چی میگم

وقتی با مردم سر و کله زدی مغزت به فنا رفت اون موقع میفهمی چی میگم

و اون صحبت کردن توی al و hl نشون دهنده وظیفه شناس بودن فرد هست و اینکه به تیم کارکنان و پلیرا احترام میزاره و کمکشون میکنه

+ شما میگید که میان اکتیویتی فکشنو سبز میکننو میرن اون جزو تیم کارکنان حساب نمیشه تیم کارکنان برای دیموت نشدنش زحمت میکشه روز به روز عمرشو پای سرور میزاره

به شخصه ارتباطم با چند تا از دوستان نزدیکم سر همین قضیه هلپری سرد شد

ولی هنوزم که هنوزه یه عده هستن که میگن هلپرا بیکارن و از این جور چرت و پرتا

حق بده روزی در نزدیکای 100 تا هلپمی/ریپورت جواب بدی بعد همزمان باهاش کارای دیگه هم بکنی

لطفا قبل از ایجاد تاپیک یکم روی پیشنهادتون و چیزی که میخواهید ارائه بدید فکر کنید

نه تنها پیشنهاد بلکه شکایات هم باید روش فکر کنید قبل اقدام به ساختن تاپیک

یا شما مشکل دارید و کسانی که این طرز فکر بسیار مسخره و چرند رو دارن

یا کل تیم کارکنانی که این همه سال برای سرور زحمت کشیده و مظلوم بوده

پیشنهاد شما 99 درصد قبول نخواهد شد

حتی فکر کردن راجب این موضوع هم غیر منطقی هست

همانند بقیه پیشنهاداتی که راجب ساخت بیس و HQ برای تیم کارکنان بود

بدرود

ما با ترس غریبه ایم

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Omid گفته است:

با سلام بنده نیز نظرم 

-

میباشد 

در مورد رنک 3 

با سلام و عرض خسته نباشید از نظرتون سپاس گذارم 

می خواستم همین الان یکسری موضوع دیگه رو هم مطرح کنم شاید بتونه کمکی کنه به وضعیت ناسامان فعلی 

در مورد آزار و اذیت هیچ شکی ندارم که این کار رو می کنند و برای اون من به شخصه خیلی اوقات شکایت کردم ولی در هر مورد شکایت من رد شد من نمیدونم تیم کارکنان رو از چه افرادی تشکیل میده که در هر صورت اگر خلافی کرده باشه مدرک هم ارائه بدیم هم شما اصلا برچسب (متخلف)

رو به هیچ عنوانی رو اون فرد نه میزارید و نه مجازات میکنید . انگار این افراد مانند معصومین از هر آلودگی  و گناهی پاک هستند . 

این افراد درست همانند خودمون هستند شاید ایشون ۲ ماه زود تر از من به سرور اومده دلیل نمیشه که سرور در هر حالت برای اینکه خود سرور زیر سوال نره بیاد از این افراد در هر شکایتی پشت اونارو بگیره

من به شخصه به دلیل اینکه متن نوشته شده اسناد بر این هست که فرد از CMD استفاده کرده تا به اکتیویتی مورد نیاز خودش برسه رو دارم ولی به خاطر این که تصور همه بر این هست که فقط پلیر ها دچار هوی و هوس میشن و سمت این کار ها میرند  

در کل این مشکلی هست که نه تنها من بلکه پلیر های دیگرو نیز در گیر کرده 

به عنوان مثال هلپر ها و ادمین ها به عنوان نظارت کننده به فعالیت های درون سرور کار دارند و در صورت نیاز به پلیر ها کمک میکنند تا مشکلات بر طرف شود 

نه این که خودشون رو قاطی باقالیا کنند برن تو دل فعالیت سرور 

یک آماری که بنده بعد از تست گیری اقلیت گارد ملی بدست آوردم ۱ سوم افراد داخل این اقلیت رو اختصاص داده شده به کارکنان .

دوست دارم خودتونو جای پلیر بزارید و بگید دوست دارم برای ۱ روز هم که شده این اقلیت رو امتحان کنم 

ولی باید به خاطر افرادی که نه به خاطر فعالیت های گارد ملی بلکه فقط و فقط برای درآمد بالای اون این اقلیت رو پر کردند برند و این فرصت رو از شما به خاطر طمع بگیرند 

و دقیقا آمار اینجا جالب میشه که کارکنان چون به خاطر اجباری بودن تایم زدن در روز در ۱۰ نفر اول قرار گرفتند و این باعث این همه نا عدالتی شده  در صورتی که میشه گفت اون ها شغلی برای انجام دادن دارند ولی اون پلیر ساده چطور ؟

میشه این کارکنان رو در آخر لیست قرار داد تا اگر فردی برای این پست بالا مقام وجود نداشت از کارکنان کمک گرفته بشه ولی حداقل یه فرصت به پلیر ها داده بشه فقط ۱ فرصت همین

و در مورد اکتیویتی جوری نباشه که در اول هفته مثله ۳ روز اول بعد متینگ اکتیویتی رو سبز کنند و دیگه بعد این داستان برای انجام کار های شخصی خودشون فقط بگذارند 

می تونید بگید برای هر مقدار ساعتی که آنلاین شدید باید ۷۰ در صد وقتشون رو در اختیار سرور بگذارند 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...