رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

گیفت کارت گلد و ماشین گلدی

Techno

ارسال‌های توصیه شده

بنده سه تا پیشنهاد دارم که مطمئن ام ۹۰ درصد پلیر ها باهاش موافق هستن

۱:به نظر من گیفت کارت کلا باید سیستمش برداشته شه و طریقه فروختنش تغییر کنه

برای مثال اگر بخوام چنچ نیک نیم کنم ۱۲۰۰ تا گلد لازم هست باید یا ۲کی گلد بگیرم یا ۲تا ۲۰۰گلد و یک ۸۰۸ بگیرم من برای این پیشنهاد میکنم که گیفت کارت از یو سی پی برداشته شه و فقط به صورت ردیم بیاد تو اکانت و برای سل دادن هم هرچقد میخوایم سل بدیم و به اندازه ای که پلیر نیاز داره بهش گلد سل بدیم

۲:بنظر من سیستم خرید و فروش ماشین باید تغییر کنه و به این صورت بشه که وقتی ما داریم /sellcarto میزنیم   انتخاب کنیم که میخوایم با گلد سل بدیم یا پول اینجوری دیگه خیلی راحت تر میشه و برای بیشتر معاملات دیگه ادمین لازم نیست

۳: در صورتی که پیشنهاد دوم قبول بشه, ماشین های گلدی رو هم امکان سل دادنشون فراهم بشه ولی به این صورت که موقعه انتخاب  اینکه میخوایم با پول سل بدیم یا گلد فقط قسمت گلد باز باشه و قسمت پول لاک باشه

@ArSaCiA

DeltaBoy.png

❄️IM❄️

? Delta?Boy?

DeltaBoy.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 5 دقیقه قبل، Techno گفته است:

برای مثال اگر بخوام چنچ نیک نیم کنم ۱۲۰۰ تا گلد لازم هست باید یا ۲کی گلد بگیرم یا ۲تا ۲۰۰گلد و یک ۸۰۸ بگیرم من برای این پیشنهاد میکنم که گیفت کارت از یو سی پی برداشته شه و فقط به صورت ردیم بیاد تو اکانت و برای سل دادن هم هرچقد میخوایم سل بدیم و به اندازه ای که پلیر نیاز داره بهش گلد سل بدیم

۲:بنظر من سیستم خرید و فروش ماشین باید تغییر کنه و به این صورت بشه که وقتی ما داریم /sellcarto میزنیم   انتخاب کنیم که میخوایم با گلد سل بدیم یا پول اینجوری دیگه خیلی راحت تر میشه و برای بیشتر معاملات دیگه ادمین لازم نیست

۳: در صورتی که پیشنهاد دوم قبول بشه, ماشین های گلدی رو هم امکان سل دادنشون فراهم بشه ولی به این صورت که موقعه انتخاب  اینکه میخوایم با پول سل بدیم یا گلد فقط قسمت گلد باز باشه و قسمت پول لاک باشه

@ArSaCiA

موافق هستم.

*اما این نکته رو در نظر داشته باشید سرور هزینه دارد و بخشی از پیشنهادات شما باعث ضرر سرور میشود*

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، vartoluYT گفته است:

موافق هستم.

*اما این نکته رو در نظر داشته باشید سرور هزینه دارد و بخشی از پیشنهادات شما باعث ضرر سرور میشود*

من که نمیگم کلا خرید گلد از یو سی پی حذف شه میگم فقط گیفت کارت حذف شه و هروقت ما از یوسی پی گلد میخریم به صورت ردیم واریز بشه

DeltaBoy.png

❄️IM❄️

? Delta?Boy?

DeltaBoy.png

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Techno گفته است:

من که نمیگم کلا خرید گلد از یو سی پی حذف شه میگم فقط گیفت کارت حذف شه و هروقت ما از یوسی پی گلد میخریم به صورت ردیم واریز بشه

درسته منظور بنده این نیست.

با اضافه شدن خرید گلد به دلخواه دیگر پلیر ها نیاز ندارند گیف کارت های 2000 گلدی بخرند و به جای آن برای خودشان گلد تهیه میکنند در نتیجه سرور ضرر مالی میخوره.

در هر صورت نظر بنده (+) هست.

لینک به دیدگاه

درود، من با پیشنهاد اول شما موافق نیستم. چون درحال حاضر گلدی که وارد اکانت بشه به هیچ صورتی نمیشه نقدش کرد و ارزش گلد در اکانت پایین میوفته و خرید ها از UCP به شدت کم میشه و خرج سرور حتی به دست هم نمیاد!

پیشنهاد دوم رو متوجه نشدم، منظورتون معامله ی وسیله ی نقلیه با گلد هستش؟ (Trade)

مورد سوم میتونه جالب باشه.

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، vartoluYT گفته است:

درسته منظور بنده این نیست.

با اضافه شدن خرید گلد به دلخواه دیگر پلیر ها نیاز ندارند گیف کارت های 2000 گلدی بخرند و به جای آن برای خودشان گلد تهیه میکنند در نتیجه سرور ضرر مالی میخوره.

در هر صورت نظر بنده (+) هست.

داش من منظور اینه که فقط تو گیم اینجور بشه و گرنه تو یو سی پی با همون عددو ارقام فروش بره 

در 1 دقیقه قبل، Farab گفته است:

درود، من با پیشنهاد اول شما موافق نیستم. چون درحال حاضر گلدی که وارد اکانت بشه به هیچ صورتی نمیشه نقدش کرد و ارزش گلد در اکانت پایین میوفته و خرید ها از UCP به شدت کم میشه و خرج سرور حتی به دست هم نمیاد!

پیشنهاد دوم رو متوجه نشدم، منظورتون معامله ی وسیله ی نقلیه با گلد هستش؟ (Trade)

مورد سوم میتونه جالب باشه.

برای مثال من /sellcarto id میزنم بعد برام یه صفحه باز میشه که دو گزینه داره گزینه اول Cash و دومی Gold بنده به صورت دلخواه با چیزی که میخوام سل میدم و برای ماشین های گلدی  قسمت Cash لاک باشه و قرمز باشه 

DeltaBoy.png

❄️IM❄️

? Delta?Boy?

DeltaBoy.png

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Techno گفته است:

توجه داشته باشید که خود تیم استف در متینگ استف هفته ای تقریبا ۳۰ هزار عدد طلا دریافت میکنند و تقریبا ۴۰۰ هزارتومن سرور ضرر میکند و ۴۰۰ هزارتومن میتونه سود موسس در ماه باشه و این ضرر فقط در هفته هستش!

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

توجه داشته باشید که خود تیم استف در متینگ استف هفته ای تقریبا ۳۰ هزار عدد طلا دریافت میکنند و تقریبا ۴۰۰ هزارتومن سرور ضرر میکند و ۴۰۰ هزارتومن میتونه سود موسس در ماه باشه و این ضرر فقط در هفته هستش!

وادااااااااااااااااا فا...؟؟؟؟

شت؟؟

من برم بخونم استف بشم به مولا.

دوشواری نداریم ???

علی جان دادا تازه فهمیدم چرا پیگیری نمیکنی??

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Techno گفته است:

@ArSaCiA

@Omid @LordMeysam @G0DFATHER @RGB @BAsil @ArSaCiA @Meli @Markeloff @Toofan @Asir @Nigga @iKamyar @CyberDyne @View @SFC @ORTEGA

DeltaBoy.png

❄️IM❄️

? Delta?Boy?

DeltaBoy.png

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، vartoluYT گفته است:

وادااااااااااااااااا فا...؟؟؟؟

شت؟؟

من برم بخونم استف بشم به مولا.

دوشواری نداریم ???

علی جان دادا تازه فهمیدم چرا پیگیری نمیکنی??

منظور بنده تمامی تیم استف بود و طبق تجربه گفتم و دقیق نیست. (هلپر، ادمین، لیدر)

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

منظور بنده تمامی تیم استف بود و طبق تجربه گفتم و دقیق نیست. (هلپر، ادمین، لیدر)

این که عاولیه??

در هر صورت من با این نظر موافقم فقط میگم شاید به دل دوستان نشینه.

لینک به دیدگاه

مورد 1 و 3 نشدنیه

مورد 2 نیاز به تایید موسس داره

نیازی به پرواز نیست همین پایین بالاتر از خیلیا ایم ?

????? ??????? ??????  

???????? ?????

Khan.png  

لینک به دیدگاه

با سلام و درود ، در رابطه با پیشنهاد شما باید بگم که موافق هستم ، به نظرم گیفت کارت فرق آنچنانی با Redeem نداره ، این سیستم به این شکل باعث میشه که بازیکن بتونه گلدش رو در صورت نیاز خرج کنه و اگر گلدش اضافه اومد و نیازی به گلد نداشت هم سل بده و این خیلی خوبه ، چون گلد اضافی روی اکانت نمیمونه ، اما باید توجه داشته باشیم که ممکنه به درآمد و هزینه های مجموعه لطمه بزنه و باید به طور تخصصی مورد بررسی قرار بگیره.

hla.png ????  ??  ????  ???  ??? hla.png

l904326_1.gif

♛ ??? ♛

GoD._.FatheR.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۵/۱۷ در 17:39، Techno گفته است:

@ArSaCiA

مخالف بستن گیفت کارت هستم و منطقی نیست این حرفت و باعث ضرر میشه

لینک به دیدگاه

راجبه پیشنهاد اول موافقم عالی میشه

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، از پیشنهاد/انتقاد شما سپاسگزارم.

پیشنهاد شما تکراری است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...