رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

محدودیت شکایات در فروم

ارسال‌های توصیه شده

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه 

خیلی از ماها از یه چیزایی خسته ایم و یکی از این چیزا شکایت های الکی و بچه بازیه که شده لذت واسه بعضیا 

من یه پیشنهادی دارم که بستگی به نظر شما دوستان داره میخوام ببینم نظر خودتون چیه اصن

اینکه شکایت در فروم بی نهایت نباشه و مثلا پلیر بتونه 3بار در ماه پست شکایت بزاره 

اینطوری آمار شکایات میاد پایین و پلیرا این کپن رو نگه میدارن واسه شکایت های واقعی که حقشون پایمال شده نه واسه رو کم کنی و این کارا که جز دشمنی و آثار منفی واسه سرور نداره

اینطوری دیگه کسی نمیتونه مثلا تو یه روز ده تا شکایت بزاره یا شغل شاکی گری رو پیشه وری خودش کنه (مدیونید اگه فکر کنید شخص خاصی منظورمه ?

@Rasputin @Name @Supervisor

@SajAli @LiN @ORTEGA @MohammadMahaN @LoverBoy

@AbbasMZ @iSpicy @TAURIEL

@OddiN  @MILADemon  @Solonius @Forget @WhalteR @TheMasTeR @Olden @Ryzen  @Nigga   @HardiN @iKamyar  @Aone @MarSoN @Iranian @SFC و.... همه کسایی که در این باره نظری دارن و به ذهنم خطور نکرد 

هرکی مخالفت کنه یعنی دوس داره بتونه زیاد شکایت کنه ??? 

• دوست دارم که 2

.We Can Have a Richly Life Without Anything Lie.

.Scorpro..png

Mr.English.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نقل قول

در صورت شکایت بی مورد و الکی مجازات خواهید شد. (بین 5 تا 30 روز محرومیت)

تنها نیازه که از این قانون پیروی شود و شخصی که بی مورد شکایت می کند مجازات شود.

لینک به دیدگاه

بنظرم به جای محدودیت شکایت یک محدودیت سنی بزارن که آن دسته از طفل های مظلوم و زیرآبی زن جامعه در ایام طفولیت در آرساکیا فعالیت نکنند

admin3.png   helper.png

NeverDie.png

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Name گفته است:

بنظرم به جای محدودیت شکایت یک محدودیت سنی بزارن که آن دسته از طفل های مظلوم و زیرآبی زن جامعه در ایام طفولیت در آرساکیا فعالیت نکنند

اینم ایده خوبیه?? حالا با کسایی که سنشون رواله ولی از درون طفلی بیش نیستن چ کنیم??

.Scorpro..png

Mr.English.png

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Scorpro گفته است:

مدیونید اگه فکر کنید شخص خاصی منظورمه ?

@Sergeant

فقط با توعه?

ᴛʜᴇ ʟᴀsᴛ ᴍᴀɴ sᴛᴀɴᴅɪɴɢ

rasputin.png

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ -------------------------------------------------------------------------------------------------------         

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، MohammadMahaN گفته است:

اعمال محدودیت خوب نیست

ولی اگه همینجوری پیش بره با شخص برخورد جدی تری میشه

++++

در 40 دقیقه قبل، Name گفته است:

حرف دل

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Muerta گفته است:

حق میفرمایی اینو بیشتر تو شکایت به ادمینا به پلیر هشدار میدن وگرنه تو بقیه شکایات خیلی تذکر نمیدن به اونا که شکایتشون رد میشه 

این کار هم میشه کرد مثل سیستم وارن کسی که 5بار شکایتش رد شه 5روز بن شه اینجوری واقعا پیشگیری میشه

در 6 دقیقه قبل، Rasputin گفته است:

@Sergeant

فقط با توعه?

کذبههه ??

در 35 دقیقه قبل، Muerta گفته است:

حق میفرمایی اینو بیشتر تو شکایت به ادمینا به پلیر هشدار میدن وگرنه تو بقیه شکایات خیلی تذکر نمیدن به اونا که شکایتشون رد میشه 

این کار هم میشه کرد مثل سیستم وارن کسی که 5بار شکایتش رد شه 5روز بن شه اینجوری واقعا پیشگیری میشه

در 6 دقیقه قبل، Rasputin گفته است:

@Sergeant

فقط با توعه?

کذبههه ??

.Scorpro..png

Mr.English.png

لینک به دیدگاه

بعضی ها فکر میکنن چون به یه فکشن اینوایت شدن دیگه قوانین رو 100 درصد بلدن که اینوایت شدن و دیگه سوتی نمیدن و چیزی رو دوباره از فرم نمیخونن که مرور شه براشون

برا همین هم سوتی میدن و مجازات میشن 

شکایت های عمومی که خارج از اقلیت هست تو وقتی خودت به کسی کرم نریزی کسی نمیتونه ازت شکایت کنه تا وقتی که مثلا فحاشی 

در 16 دقیقه قبل، Rasputin گفته است:

فقط با توعه?

فقط ؟

در 17 دقیقه قبل، Rasputin گفته است:

@Sergeant

فقط با توعه?

نیازی به پرواز نیست همین پایین بالاتر از خیلیا ایم ?

????? ??????? ??????  

???????? ?????

Khan.png  

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Nigga گفته است:

بعضی ها فکر میکنن چون به یه فکشن اینوایت شدن دیگه قوانین رو 100 درصد بلدن که اینوایت شدن و دیگه سوتی نمیدن و چیزی رو دوباره از فرم نمیخونن که مرور شه براشون

برا همین هم سوتی میدن و مجازات میشن 

شکایت های عمومی که خارج از اقلیت هست تو وقتی خودت به کسی کرم نریزی کسی نمیتونه ازت شکایت کنه تا وقتی که مثلا فحاشی 

فقط ؟

آخه یه سری آدم مریض هست کرم میریزن اعصاب طرف خورد میکنن که طرف فحاشی کنه مدرک بگیرن که fp80 شه

ویرایش شده توسط HUNTER1
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، HUNTER1 گفته است:

آخه یه سری آدم مریض هست کرم میریزن اعصاب طرف خورد میکنن که طرف فحاشی کنه مدرک بگیرن که fp80 شه

این داستانش فرق داره که ظرفیت حوصله شما چقدر باشه اگه به روش قوانین عمل کنی اتفاقی برات نمیوفته بیشتر موقع ها دست خودته که کیک بشی یا نه 

نیازی به پرواز نیست همین پایین بالاتر از خیلیا ایم ?

????? ??????? ??????  

???????? ?????

Khan.png  

لینک به دیدگاه

محدودیت برای شکایت عواقب بدی به همراه دارد مثل : ازار و اذیت توسط بازیکنان و فحاشی های بیشتر و بیشتر با توجه به محدودیت ها هیچ اتفاقی نمی افتد

فقط برای امسال کسانی که قوانینو رعایت نمیکنند راحت تر میشه

حق میدم این روزا شکایت بی مورد زیاد شده و برسی نشده اما دست ما نیست  باید مدیریت یک فکری بکنه برای این قضیه

ویرایش شده توسط iAdwin
  • مرسی 1

شهر از بالا قشنگه، آدما از دور…

Im s† ???? ?????? ?? ???????? ?????? ???

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، iAdwin گفته است:

محدودیت برای شکایت عواقب بدی به همراه دارد مثل : ازار و اذیت توسط بازیکنان و فحاشی های بیشتر و بیشتر با توجه به محدودیت ها هیچ اتفاقی نمی افتد

حق میدم این روزا شکایت بی مورد زیاد شده و برسی نشده اما دست ما نیست  باید مدیریت یک فکری بکنه برای این قضیه

??

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ
Spicy.png
AmiRSpicy.png

My brothers
Reza.png
Adwin.png
MwM.png

لینک به دیدگاه

شکایت که محدودیت نمیشه گزاشت اما اگر کسی از این موضوع سوء استفاده کنه باید ما هم ازش شکایت کنیم. (به دلیل شکایت بی مورد)

• دوست دارم که 1

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، iAdwin گفته است:

آره واقعا منم همینو میخوام یه فکری شه 

واسه خودم نمیگم واسه سرور میگم منی که هیچ وقت یه نفرم ازم شکایت نکرده تاحالا

در 9 دقیقه قبل، Olden گفته است:

شکایت که محدودیت نمیشه گزاشت اما اگر کسی از این موضوع سوء استفاده کنه باید ما هم ازش شکایت کنیم. (به دلیل شکایت بی مورد)

ممنون علی آقا گفتی نظرتو قطعا شکایت میکنیمش ^_^

پ.ن: سرچشمه باج گیری ها از شکایاته 

خیلی از دعوا های ناموسی سر شکایته 

وقتی آمار شکایت بیاد پایین این ها هم خیلی کم میشن

.Scorpro..png

Mr.English.png

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Scorpro گفته است:

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه 

خیلی از ماها از یه چیزایی خسته ایم و یکی از این چیزا شکایت های الکی و بچه بازیه که شده لذت واسه بعضیا 

من یه پیشنهادی دارم که بستگی به نظر شما دوستان داره میخوام ببینم نظر خودتون چیه اصن

اینکه شکایت در فروم بی نهایت نباشه و مثلا پلیر بتونه 3بار در ماه پست شکایت بزاره 

اینطوری آمار شکایات میاد پایین و پلیرا این کپن رو نگه میدارن واسه شکایت های واقعی که حقشون پایمال شده نه واسه رو کم کنی و این کارا که جز دشمنی و آثار منفی واسه سرور نداره

اینطوری دیگه کسی نمیتونه مثلا تو یه روز ده تا شکایت بزاره یا شغل شاکی گری رو پیشه وری خودش کنه (مدیونید اگه فکر کنید شخص خاصی منظورمه ?

@Rasputin @Name @Supervisor

@SajAli @LiN @ORTEGA @MohammadMahaN @LoverBoy

@AbbasMZ @iSpicy @TAURIEL

@OddiN  @MILADemon  @Solonius @Forget @WhalteR @TheMasTeR @Olden @Ryzen  @Nigga   @HardiN @iKamyar  @Aone @MarSoN @Iranian @SFC و.... همه کسایی که در این باره نظری دارن و به ذهنم خطور نکرد 

هرکی مخالفت کنه یعنی دوس داره بتونه زیاد شکایت کنه ??? 

یعنی هرروز ده نفر اومدن فهش یا بی احترامی کردن شکایت نکنی نگه داری اخر هفته از اموالی ک ازت دزدیدن شکایت کنی؟

شیشه میزنی؟?

<> سلامتی مخلوقی که خالق شد<>

AtaTurk.png

لینک به دیدگاه

تا بوده همچین چیزا وجود داشته و شکایت و زیرکشی دقیقا لذت برخی افراد بیمار که در دنیای واقعی دچار کمبود هستند ادامه داشته 

قانونی هست در صورت شکایت بی مورد پلیر از سرور محروم‌ میشه، منتهی این قانون رو فقط آقای @ArSaCiA بهش عمل میکنه، اگه برای هر شکایتی که به منظور زیرکشی و اخراج یک فرد از اقلیت انجام میشه، این قانون رو تیم کارکنان جدی بگیرند، همه سرشون به کار خودشون گرم میشه

در کل باید این دسترسی و اجازه رو برای ادمین  بذارن که هرزمان با شکایتی مواجه شدن که به منظور زیرکشی بوده طرف رو از سرور محروم کنن.

مثال ۱ شکایت اصولی : شکایت اینکه یک عضو PD به بنده تیکت رو قیمت بالا میده و بنده حق شکایت دارم و شکایتم بی مورد نیست

مثال۲ شکایت بی مورد: بنده به لحاظ فشار زیاد و کمبود محبت از صبح تا پاسی از شب به صورت Find دنبال ممبر های PD میرم تا ببینم کی لاین مخالف میره شکایت کنم.

یا

از فرط بیکاری در CNN می مونم تا ببینم کی حرف +18 میزنه رکورد کنم یا SS بگیرم بیام شکایت کنم.

حتی سالیان گذشته افراد بیکاری وجود داشتند که با مراجعه به UCP ممبر های یک فکشن از اشتباهات لیدر (پاک کردن fw زودتر از موعد حتی با هماهنگی ) از لیدر شکایت میکردند و لیدر به هیچ وجه نمیتونست ثابت کنه اینکار با هماهنگی بوده (به علت قدیمی بودن انجام اینکار)

مشکلات بسیار زیادی ازین موارد اینجا وجود داشته، بسیاری از پلیر های عزیز که واقعا دلسوز سرور بودن و کلی زحمت برای تیم کارکنان کشیده بودن برای همین موارد و مشکلات زیرکشی و شکایت هایی از روی حسادت به جایگاه افراد کنار کشیدند و برای همیشه رفتن.

من از شما و هرکس که چنین مواردی رو تاپیک میکنه و به صورت پست در میاره نهایت تشکر رو میکنم احساس میکنم روزی ریشه این افراد حسود و بخیل نه تنها از سرور بلکه از دنیا کنده میشه.

ممنون

بدرود.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، AtaTurk گفته است:

یعنی هرروز ده نفر اومدن فهش یا بی احترامی کردن شکایت نکنی نگه داری اخر هفته از اموالی ک ازت دزدیدن شکایت کنی؟

شیشه میزنی؟?

?????

داش مگه روزی چند بار بهت فحش میدن؟!??یا تو ماه قراره چند بار ازت دزدی شه ؟!!!

درضمن کسایی که فحاشی میکنن فقط شما نیستی بقیه هم میتونن ازش شکایت کنن طرف مجازات شه 

درست میگیا من هدفم اینه محدودیت جوری شه شکایت های کل کلی و زیراب زنی و اینا برن کنار شکایات حق طلب کننده یا بی احترامی که شده فقط باشه

اینم جدا کلی میگم اگه واقعا کسی وجود داشته باشه که هرروز و همیشه و از خیلیا فحش میخوره مشکل از خودشه باید بره فکر کنه چیه رفتارش که بقیه اینجوری هستن باهاش خودشو اصلاح کنه

.Scorpro..png

Mr.English.png

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Scorpro گفته است:

?????

داش مگه روزی چند بار بهت فحش میدن؟!??یا تو ماه قراره چند بار ازت دزدی شه ؟!!!

درضمن کسایی که فحاشی میکنن فقط شما نیستی بقیه هم میتونن ازش شکایت کنن طرف مجازات شه 

درست میگیا من هدفم اینه محدودیت جوری شه شکایت های کل کلی و زیراب زنی و اینا برن کنار شکایات حق طلب کننده یا بی احترامی که شده فقط باشه

اینم جدا کلی میگم اگه واقعا کسی وجود داشته باشه که هرروز و همیشه و از خیلیا فحش میخوره مشکل از خودشه باید بره فکر کنه چیه رفتارش که بقیه اینجوری هستن باهاش خودشو اصلاح کنه

فرض مثال گفتم

بعد اینکه شما اگ کارت تو هرجا چ تیم کارکنان چ فکشن درست باشه کسی نمیتونه زیرتو بکشه دوست عزیز

ویرایش شده توسط AtaTurk
  • دوست دارم که 1

<> سلامتی مخلوقی که خالق شد<>

AtaTurk.png

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Sergeant گفته است:

بسیار عالی

مخالف 

آره منم خیلی مخالف ام
راز موفقیتت رو بهم میگی؟ بیا باهم همکاری کنیم??

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ
Spicy.png
AmiRSpicy.png

My brothers
Reza.png
Adwin.png
MwM.png

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...