رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ارسال‌های توصیه شده

سلام

این پیشنهاد رو قبلاً در حد یک جمله در فروم دیده بودم ولی به‌نظرم پیشنهاد خوبی می‌تونه باشه:

یکی از قابلیت‌های بازی که تو سرور آرساکیا گیم ازش استفاده نمیشه سیستم Weather هست:

به‌نظرم باید هر منطقه جغرافیایی (شهرها، روستاها، بیابان‌ها، جنگل‌ها و سواحل) دارای آب و هوای مخصوص خودش باشه و در بعضی زمان‌های رندوم در سرور آب‌وهوای اون منطقه تغییر کنه (احتمال تغییر آب‌وهوا در هر منطقه متفاوت باشه)

برای مثال، من الان در شهر LS هستم و هوا آفتابی هست. به‌صورت کاملا رندوم، هوای شهر ابری می‌شود و بعد از مدت کوتاهی بارش باران آغاز می‌شود. من از شهر LS به بیابان‌های LV می‌رود و حینی که بنده وارد منطقه جغرافیایی LV می‌شم، بارش باران تموم می‌شه و هوا آفتابی می‌شود؛ بعد از مدتی باز هم به‌صورت تصادفی، طوفان شن آغاز می‌شود.

این سیستم نیاز به یک نرم‌افزار پیش‌بینی آب‌وهوا در موبایل دارد که می‌تونه یه آپدیت خفن برای موبایل هم باشه.

آب‌وهوا های بازی:

لینک شماره یک

لینک شماره دو

لینک شماره سه

نظرتون رو بگید و اگه ایده‌ای دارید درمیون بگذارید

ویرایش شده توسط SuperMaN
  • دوست دارم که 9
  • مرسی 3

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

محیط بازی رو از تکراری بودن در میاره 

ولی بعید می‌دونم اضافه بشه 

هنوز خیلی حرکتا مونده ک انجام بشه

Abbas2.png

AmirAbbas.png
PyRo.png
doodool.png

❰❰ -??????????? ?? ??????????- ❱❱

لینک به دیدگاه

فک نکنم بشه چون گیم مود یک آب و هوا ست میده تو کل مپ و gta sa خیلی بازی قدیمی هست و قابل شخصی سازی زیاد نیست ولی اگر بشه چرا که نه سیستم خوبیه یک راه هست که خیلی پیچیدس یعنی اول هر شهر یک سیستم بزارن که دستور رو زدی تلپورت بشی به یک world دیگه و اونجا آب و هوا عوض شه که abuse های زیادی داره.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، SuperMaN گفته است:

سلام

این پیشنهاد رو قبلاً در حد یک جمله در فروم دیده بودم ولی به‌نظرم پیشنهاد خوبی می‌تونه باشه:

یکی از قابلیت‌های بازی که تو سرور آرساکیا گیم ازش استفاده نمیشه سیستم Weather هست:

به‌نظرم باید هر منطقه جغرافیایی (شهرها، روستاها، بیابان‌ها، جنگل‌ها و سواحل) دارای آب و هوای مخصوص خودش باشه و در بعضی زمان‌های رندوم در سرور آب‌وهوای اون منطقه تغییر کنه (احتمال تغییر آب‌وهوا در هر منطقه متفاوت باشه)

برای مثال، من الان در شهر LS هستم و هوا آفتابی هست. به‌صورت کاملا رندوم، هوای شهر ابری می‌شود و بعد از مدت کوتاهی بارش باران آغاز می‌شود. من از شهر LS به بیابان‌های LV می‌رود و حینی که بنده وارد منطقه جغرافیایی LV می‌شم، بارش باران تموم می‌شه و هوا آفتابی می‌شود؛ بعد از مدتی باز هم به‌صورت تصادفی، طوفان شن آغاز می‌شود.

این سیستم نیاز به یک نرم‌افزار پیش‌بینی آب‌وهوا در موبایل دارد که می‌تونه یه آپدیت خفن برای موبایل هم باشه.

آب‌وهوا های بازی:

لینک شماره یک

لینک شماره دو

لینک شماره سه

Samp پشتیبانی نمیکنه نمیتونیم انجام بدیم درخواست شما رد شد ???

لینک به دیدگاه

آب و هوای هر شهر بهتره فرق بکنه ولی در اون صورت باید FPS رو فدای اتمسفر بازی کنید. 

• دوست دارم که 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

پیشنهادت عالیه ولی هم fps کم میشه و هم اینکه از طرف دیگه بازی جذاب میشه دیگه واقعا تکراری شده بازی امیدوارم که آپدیت های خفنی بیاد دیگه خسته شدیم
?

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ  
DrEaMeR.png
Zenit.png
   Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ  

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

سلام پیشنهاد خیلی زیبایی هست مهراد جان اما خب هنوز هم توی حالت عادی با مشکل تعداد FPS بازی رو به رو هستیم. ثانیاً فکر نکنم با SA-MP همیچن چیزیو در آورد.

rsz_31emam-hosein-12_filr.jpg

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، SuperMaN گفته است:

سلام

آب‌وهوا های بازی:

لینک شماره یک

لینک شماره دو

لینک شماره سه

موافقم برای افت fps هم میشه یه cmd مثل hd/ بیارن تا اونایی که سیستم ضعیف تری دارن افت fps نگیرن و با همون آب و هوا و fps بتونن پلی بدن و کسایی که سیستم بهتری دارن میتونن با این cmd آب و هوا رو تغییر بدن 

مثلا hd off/ (آب و هوای معمولی)

و hd on/ (آب و هوای طبیعی تر)

CENT.png

:acigar:

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Blank گفته است:

فک نکنم بشه چون گیم مود یک آب و هوا ست میده تو کل مپ و gta sa خیلی بازی قدیمی هست و قابل شخصی سازی زیاد نیست ولی اگر بشه چرا که نه سیستم خوبیه یک راه هست که خیلی پیچیدس یعنی اول هر شهر یک سیستم بزارن که دستور رو زدی تلپورت بشی به یک world دیگه و اونجا آب و هوا عوض شه که abuse های زیادی داره.

در 12 ساعت قبل، Farab گفته است:

به شدت موافقم ولی این مورد فکر نکنم بخاطر محدودیت های سمپ امکان اجراش باشه (AG:SAMP)

در 3 ساعت قبل، Guardian گفته است:

Samp پشتیبانی نمیکنه نمیتونیم انجام بدیم درخواست شما رد شد ???

در 27 دقیقه قبل، AmirMahdi گفته است:

ثانیاً فکر نکنم با SA-MP همیچن چیزیو در آورد.

درست میفرمایید و میدونم که Weather در کل مپ به یک صورت هست و نمیتوان در مناطق مختلف اون رو به شکل‌های مختلف داشته باشیم؛ اما میشه این مورد رو یه کاریش کرد

بنده یه ایده‌ای که دارم برای این موضوع؛

این فانکشن برای این است که آب‌وهوای هر پلیر به صورت جداگونه تغییر کنه؛ باید با این چیزی نوشت که زمانی که پلیر وارد Zoneهای جغرافیایی دیگری شد، آب‌وهوای پلیر براساس آب‌وهوای اون منطقه عوض بشه.

SetPlayerWeather(playerid, weather);

در 35 دقیقه قبل، AmirMahdi گفته است:

خب هنوز هم توی حالت عادی با مشکل تعداد FPS بازی رو به رو هستیم

در 54 دقیقه قبل، DrEaMeR گفته است:

پیشنهادت عالیه ولی هم fps کم میشه

در ۱ ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

آب و هوای هر شهر بهتره فرق بکنه ولی در اون صورت باید FPS رو فدای اتمسفر بازی کنید. 

در 13 ساعت قبل، Rony گفته است:

یه مدت آب هوا تغییر میکرد 

FPS میپاچه

در 4 دقیقه قبل، CRV گفته است:

موافقم برای افت fps هم میشه یه cmd مثل hd/ بیارن تا اونایی که سیستم ضعیف تری دارن افت fps نگیرن و با همون آب و هوا و fps بتونن پلی بدن و کسایی که سیستم بهتری دارن میتونن با این cmd آب و هوا رو تغییر بدن 

درسته و با این موضوع هم کاملا موافق هستم که برای افرادی که سیستمشون نمی‌کشه یا دوست ندارن این سیستم فعال باشه این CMD رو درنظر بگیریم

البته این نکته رو بگم که AG:SAMP نسبت به SAMP بهینه شده و امیدوارم که با تغییر آب‌وهوا مشکلی برای FPS به‌وجود نیاد.

• مرسی 1

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، SuperMaN گفته است:

البته این نکته رو بگم که AG:SAMP نسبت به SAMP بهینه شده و امیدوارم که با تغییر آب‌وهوا مشکلی برای FPS به‌وجود نیاد.

بله برای همین هم هست که میگم بازم AG:SAMP

من خودم با AG:SAMP FPS توی اینتریور تا ۶۰۰ تا می‌گرفتم و مشکل FPS در AG:SAMP به نظرم حل شده

شما با زغالی ترین سیستم هم بیاین حداقل FPS توی هوای بارونی و مه آلود FPS 30 رو میگیرید

ویرایش شده توسط Farab

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Farab گفته است:

شما با زغالی ترین سیستم هم بیاین حداقل FPS توی هوای بارونی و مه آلود FPS 30 رو میگیرید

داش من با ذغالی ترین سیستم میام با لانچر توی هوای طوفانی 40 FPS میگیرم چطوریه که با AG:SAMP میشه 30 تا ???

لینک به دیدگاه

بزودی ?

============================================================================================

نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

ما اولین بار است بندگی می کنیم

ولی او بی زمانی است که خدایی می کند

اعتماد کن به خدایی اش

=================================================================================

Abol.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Guardian گفته است:

داش من با ذغالی ترین سیستم میام با لانچر توی هوای طوفانی 40 FPS میگیرم چطوریه که با AG:SAMP میشه 30 تا ???

FPS 40 زغالی ترین سیستمه؟ داش من میشناسم طرف وسط SF داشت FPS ۹ میگرفت 

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، Farab گفته است:

FPS 40 زغالی ترین سیستمه؟ داش من میشناسم طرف وسط SF داشت FPS ۹ میگرفت 

داش روحیه دادی به سیستمم امیدوار شدم فهمیدم بدبخت تر از منم هست دمت گرم ???

لینک به دیدگاه

new LSArea, LVArea;

LSArea = CreateDynamicRectangle(129.0822, -2526.1489, 2930.1565, -741.2601, .interiorid=0);
LVArea = CreateDynamicRectangle(817.1326, 608.3823, 2983.2092, 2944.4558, .interiorid=0);

public OnPlayerEnterDynamicArea(playerid, areaid)
{
if(areaid == LSArea)
{
  SetPlayerWeather(playerid, 15);
}
if(areaid == LVArea)
{
  SetPlayerWeather(playerid, 16);
}
return 1;
}
public OnPlayerLeaveDynamicArea(playerid, areaid)
{
if(areaid == LSArea)
{
   SetPlayerWeather(playerid, 9);
}
if(areaid == LVArea)
{
}
return 1;
}

من این سیستم رو ساختم رو سمپ اینجوره که اگه پلیر تو LS باشه هوا یک جوره رفت متفرقه یک هوا و رفت LV یک هوا مثل سیستم /Heal که قیمت مختلف دارن خروجیش این شد ?

LS

sa-mp-007_2vs.png

متفرقه

sa-mp-008_8b1v.png

LV

sa-mp-009_okcj.png

دیگه اگه علی خوشش اومد میتونه SF هم بهش اضافه کنه و بیشتر بهش جزئیات اضافه کنه و تایم بزاره که تغییر کنن و ثابت نباشه

@SuperMaN @ArSaCiA

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، 0STAD گفته است:

سیستم خوبیه ولی مثلا فک کن سمت راستتا که LS هست داره بارون میاد و سمت چپت که LV هست خورشید هست

نه عزیز اینطوری نیست (تو بازی نمیشه که در آن واحد برای بازیکن دو آب‌وهوای مجزا اعمال بشه)

سیستمی که من میگم اینطوریه که مپ به مناطق جغرافیایی تقسیم میشه و این مناطق مرزبندی می‌شن.

زمانی که شما وارد یک منطقه آب‌وهوایی جدید می‌شید آب‌وهوای بازیتون متناسب با آب‌وهوای اون منقطه تغییر می‌کنه (یه چیزی مثل تورف یا Zoneهای اصلی خود مپ)

در 6 دقیقه قبل، Blank گفته است:

دیگه اگه علی خوشش اومد میتونه SF هم بهش اضافه کنه و بیشتر بهش جزئیات اضافه کنه و تایم بزاره که تغییر کنن و ثابت نباشه

خیلی ممنون از بابت کد، دقیقاٌ چیزی هست که من میگم

(البته که باید سیستم پیشرفته‌تر باشه و هر زمان مختلف به‌صورت رندوم [یا وابسته به عواملی مثل تعداد ماشین های روشن در اون مکان] آب‌وهوای اون منطقه تغییر کنه)

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Blank گفته است:

new LSArea, LVArea;

LSArea = CreateDynamicRectangle(129.0822, -2526.1489, 2930.1565, -741.2601, .interiorid=0);
LVArea = CreateDynamicRectangle(817.1326, 608.3823, 2983.2092, 2944.4558, .interiorid=0);

public OnPlayerEnterDynamicArea(playerid, areaid)
{
if(areaid == LSArea)
{
  SetPlayerWeather(playerid, 15);
}
if(areaid == LVArea)
{
  SetPlayerWeather(playerid, 16);
}
return 1;
}
public OnPlayerLeaveDynamicArea(playerid, areaid)
{
if(areaid == LSArea)
{
}
if(areaid == LVArea)
{
}
return 1;
}

من این سیستم رو ساختم رو سمپ اینجوره که اگه پلیر تو LS باشه هوا یک جوره رفت متفرقه یک هوا و رفت LV یک هوا مثل سیستم /Heal که قیمت مختلف دارن خروجیش این شد ?

LS

sa-mp-007_2vs.png

متفرقه

sa-mp-008_8b1v.png

LV

sa-mp-009_okcj.png

@SuperMaN @ArSaCiA

ادمین کی بودی توووووو?

• هاها 1

انسان به گریه و عشق احتیاج داشت ؛

خداوند حسین ‹ع› را آفرید:)

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ در 23:47، SuperMaN گفته است:

سلام

آب‌وهوا های بازی:

لینک شماره یک

لینک شماره دو

لینک شماره سه

پیشنهادت خوبه ولی مشکل اینه fps میاد پایین ?

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، HUNTER386 گفته است:

پیشنهادت خوبه ولی مشکل اینه fps میاد پایین ?

لطفاً تاپیک را کامل بخونید، بنده و دوستان جوابی دراین‌باره داده‌ایم

در در ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ در 13:47، SuperMaN گفته است:

در در ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ در 13:38، CRV گفته است:

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، SuperMaN گفته است:

لطفاً تاپیک را کامل بخونید، بنده و دوستان جوابی دراین‌باره داده‌ایم

میشه کار کرد اماااااا محدودیت های Samp دست و باله ادم رو میبنده 

شهر از بالا قشنگه، آدما از دور…

Im s† ???? ?????? ?? ???????? ?????? ???

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...