رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Trade/ برای همه نوع چیز های قابل فروش

ارسال‌های توصیه شده

با سلام.

در حال حاضر داخل سرور یک دستور برای مبادله ماشین داریم که اون دستور هم اینه: Tradecar/ 

اما این فقط کافی نیست!

پیشنهاد من اینه که یک دستور Trade/ درست شه که هروقت اون دستور رو زدیم یک منو داخل بازی باز شه:

untitled-3_ugn9.png
این حالا یه چیزه کوچیکیه برای نمونه مثال.
توضیحات:
1- در پنل خودت فقط خودت دسترسی داشته باشی کلیک کنی و مدیریت کنی، و پنل مقابل رو فقط و فقط مشاهده که که چه ایتم هایی میزاره
یه سری چیز هاش مشخصه و نیاز به توضیح نیست
2- وقتی اون چیز هایی که انتخاب کردیم رو باید توی قیمت "All choosen items" بیاد و تمام مشخصات اون ایتم رو نشون بده، مثال: من یک ماشین رو با یک خونه میخوام مبادله کنم، اونجا باید عکس ماشین، اسمش، رنگش، نئونش، کیلومترش، استانداردش، بیمه هاش، دیده بشه و برای خونه هم باید: لولش، تعداد رنتش، استانداردش رو بزاره و برای بقیه آیتم ها هم مشخصات باید بزاره (در صورت دارا بودن مشخصات) 

بقیه هم میدونم مشخصه و لازم نیست توضیحات بدم

@Ali - @Meli

پیشنهادتون رو کامنت کنید:
@SFC - @ORTEGA - @Palycity - @MwM - @Mahi - @JallaD - @HardiN - @OddiN - @Leox - @Farab - @EBi - @Rasputin - @Alireza - @SaLiOne - @Shahrooz - @Gorg - @LearninG - @EnDWaY و بقیه دوستان که تگ نشدن

? You'Ve Never Had A FrienD Like Me

.Never Surrender
.Surround yourself with people that challenge how you think. Not people that nod their head and act like they agree

-------------------------------  I'd rather be alone, I am not good in crowds --------------------------

Nate.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این روش کلاه برداری ها رو کمتر میکنه

ᴛʜᴇ ʟᴀsᴛ ᴍᴀɴ sᴛᴀɴᴅɪɴɢ

rasputin.png

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ -------------------------------------------------------------------------------------------------------         

لینک به دیدگاه

من حالا این موضوع رو فقط برای متریال گفتم که تاییدیه داشته باشه دستور ها ولی این روش هم روش خوبیه ولی چیزی که هست بهتره برای این که ترید انجام بشه مثلا دو نفر امده بودن ده ثانیه بگذره و تموم انجام بشه

خیلیا خوبن ولی

سلیقه ما نیستن

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Palycity.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Gulakh.png

b5f422_24ezgif-1-25ceb4aa0e.gif

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

عالی عرفان
موافقم

EnDWaY.png 

𝙸𝚝 𝚒𝚜 𝚎𝚗𝚘𝚞𝚐𝚑 𝚝𝚑𝚊𝚝 𝚠𝚎 𝚍𝚒𝚍 𝚗𝚘𝚝𝚕𝚒𝚟𝚎, 𝚠𝚎 𝚊𝚛𝚎 𝚗𝚘𝚝 𝚊𝚏𝚛𝚊𝚒𝚍 𝚘𝚏 𝚍𝚢𝚒𝚗𝚐

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، HardiN گفته است:

Nice Dada

اره کاره تو سخت میشه?

??

ᴛʜᴇ ʟᴀsᴛ ᴍᴀɴ sᴛᴀɴᴅɪɴɢ

rasputin.png

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ -------------------------------------------------------------------------------------------------------         

لینک به دیدگاه

پیشنهاد بسیار خوبیه

? ?ℕ ??? ℕ??? ?? 90'S ℍ?ℙ-ℍ?ℙ

Universe.png                                                                

لینک به دیدگاه

Nice

X KillerS                          

gd15t6d08khd.gif

VENOM.png  

There was no opponent for me, I simply lost myself       

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۹/۱۷ در 23:43، HurtHeart گفته است:

با سلام.

در حال حاضر داخل سرور یک دستور برای مبادله ماشین داریم که اون دستور هم اینه: Tradecar/ 

اما این فقط کافی نیست!

پیشنهاد من اینه که یک دستور Trade/ درست شه که هروقت اون دستور رو زدیم یک منو داخل بازی باز شه:

untitled-3_ugn9.png
این حالا یه چیزه کوچیکیه برای نمونه مثال.
توضیحات:
1- در پنل خودت فقط خودت دسترسی داشته باشی کلیک کنی و مدیریت کنی، و پنل مقابل رو فقط و فقط مشاهده که که چه ایتم هایی میزاره
یه سری چیز هاش مشخصه و نیاز به توضیح نیست
2- وقتی اون چیز هایی که انتخاب کردیم رو باید توی قیمت "All choosen items" بیاد و تمام مشخصات اون ایتم رو نشون بده، مثال: من یک ماشین رو با یک خونه میخوام مبادله کنم، اونجا باید عکس ماشین، اسمش، رنگش، نئونش، کیلومترش، استانداردش، بیمه هاش، دیده بشه و برای خونه هم باید: لولش، تعداد رنتش، استانداردش رو بزاره و برای بقیه آیتم ها هم مشخصات باید بزاره (در صورت دارا بودن مشخصات) 

بقیه هم میدونم مشخصه و لازم نیست توضیحات بدم

@Ali - @Meli

پیشنهادتون رو کامنت کنید:
@SFC - @ORTEGA - @Palycity - @MwM - @Mahi - @JallaD - @HardiN - @OddiN - @Leox - @Farab - @EBi - @Rasputin - @Alireza - @SaLiOne - @Shahrooz - @Gorg - @LearninG - @EnDWaY و بقیه دوستان که تگ نشدن

خوبه

%5BRoozbeh%5D.pngAnanasRashti.png
%5BA%5Dnanas%5B2%5D.png
aglogo.1fc5f9b01a1f59dd1d43343d55c8b760_

لینک به دیدگاه

برا اسکین عالیه

download_preview_rev_1_7m21.png               screenshot_(216)_-_copy_qrou.png               download_(2)_preview_rev_1_tba9.png

◗━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

Nw

????????                 

━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

لینک به دیدگاه

+

? You'Ve Never Had A FrienD Like Me

.Never Surrender
.Surround yourself with people that challenge how you think. Not people that nod their head and act like they agree

-------------------------------  I'd rather be alone, I am not good in crowds --------------------------

Nate.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

? به نام خدا ?

این ایده بسیار عالی و مورد نیاز سروره

این ایده باعث میشه تا بازی به زندگی واقعی نزدیک تر بشه و کلاهبرداری های در حال حاضر بعضی از افراد ریشه کن بشه.

موافق هستم امیدوارم عملی بشه

بااحترام و خالصانه

@RealGodFather

hla.png ????  ??  ????  ???  ??? hla.png

l904326_1.gif

♛ ??? ♛

GoD._.FatheR.png

لینک به دیدگاه

خوبه

افتخر بعروبتی .... فانا          

عربی

#الاحواز_عربیه                                                                                 

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سیستم ترید در آپدیت های آینده گسترش میابد.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز
با پیشنهاد شما موافقت شد.

بروزرسانی در 3.5.5

╗═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╔

مهربانی من 
دعوتنامه ای برای
سوءاستفاده ی تو نیست.

╝═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╚

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...