رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

انجمن حمایت از حقوق پلیر ها غیر از هاستر ها

Nate

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان 

این اخیرا هم خودم هم بقیه خیلی از هاستر ها شکایت داریم به دلیل ابیوز بیش از حد از دستورات و ایجاد مزاحمت برای بقیه پلیر ها، شکایت میکنیم جواب درستی نمیگیریم فقط انگار داریم یه تاپیک دکوری میزنیم که فقط فروم یکم حجیم تر شه با این تاپیک ها، چند روز پیش که از یکی از هاستر ها شنیدم گفت من خودم دکمه طرف رو میزنم و فلان میکنم، اینکار اصلا درست نیستش که بخاطره 2 یا 3 تا هاستر 20 یا 30 تا پلیر از سرور برن و یا بن بشن حالا به هر دلیلی

من فقط میخوام از حق پلیرا دفاع کنم و نمیخوام فرق بزارم بین یک هاستر و یک پلیر، مگه هاستر خونش از ما پلیر ها رنگین تره؟

از اینور طرف میاد خودش رو Clear میکنه و گنده هم میاد، از اینور طرف میاد میگه دکمه این چند نفر رو خودم میزنم، از اینور میاد میگه من کسیو تلپورت کنم درجا میگم تلپورت اشتباه

جمع کنین این حرفا رو، پلیر ناراضیه، دو روز دیگه همینم بپره دیگه پلیری باقی نمیمونه، من برا خودم نمیگم برای همه پلیر ها میگم که سره 2-3 تا هاستر دارن الکی اذیت میشن

کسایی رو که از هاسترا شکایت کردن رو تگ میکنم:

@iSalaR  @djamer  @KINGDanial 

همینارو تگ کردم هر کسی که انتقادی داره از هاسترا همینجا ثبت کنه

لطفا این موضوع پیگیری شه:
@Ali  @Meli

• مرسی 5

? You'Ve Never Had A FrienD Like Me

.Never Surrender
.Surround yourself with people that challenge how you think. Not people that nod their head and act like they agree

-------------------------------  I'd rather be alone, I am not good in crowds --------------------------

Nate.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Pay to shakh shodan

از این به بعد منم هاستری میگیرم هر کیو دلم بخاد بن میدم موت میدم کیل میدم بدون اینکه کسی بهم چیزی بگه.

هاستره اموال یکی رو کشیده بالا میگن اخطار های لازم داده میشه ? پشمام !!! چرا چون  500 تمن رفته جیبشون چیزی نمیگن

اصن یه وضعیه .... وقتی هم بهشون میگی یه ماشین بنداز چند k هم میدم برات سرشونو عین گاو میندازن پایین میرن الان سودی داره برا ما ؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط iSalaR
  • دوست دارم که 1

admin3.png   helper.png

NeverDie.png

لینک به دیدگاه

?Kodum Hoster Shakh shode? Hosteri begiram Banesh Konam

درود خدمت جناب سعید Frieddie  عرضم به حضورت

قبلا راجع به هاسترا بجث شده مگه همین Mamalio نبود؟ چقد این Crazy ایسگاش کرد کل هاستریش 1 هفته ای تموم شد

شما اینو در نظر بگیر که فردی میاد گلد میده یه سری CMD داشته باشه باهاش عشق کنه و گنده تر از دهنشم حرف میزنه اخرشم اون روزای هاستریش کم میشه

این اگه دکمه زن بود فشار نمیخورد

سرور سر 2 تا هاستر شد بچه بازی قبلا هم گفتیم بازم میگیم یه سری دستورات باید از هاستر گرفته شه

همونطوری که وقتی 1 هاستر انلایه و ادمینی توی سرور نیست نمیشه /AD داد وقتی هاستر جزو ادمین نیست باید CMD هایی از قبیل بن دادن ، دسترسی به پنل UCP لیدر و..... که قبلا اعلام کردیم در تاپیک ها و میتینگ ها گرفته شه اما گفتن مجازاتشون طبق کاری که انجام میشه صورت میگیره! و شکایت من ربطی به این موضوع نداره خودشم بکشه نمیتونه بکشه زیرم

در 2 ساعت قبل، iSalaR گفته است:

Pay to shakh shodan

از این به بعد منم هاستری میگیرم هر کیو دلم بخاد بن میدم موت میدم کیل میدم بدون اینکه کسی بهم چیزی بگه.

اصن یه وضعیه .... وقتی هم بهشون میگی یه ماشین بنداز چند k هم میدم برات سرشونو عین گاو میندازن پایین میرن الان سودی داره برا ما ؟؟؟؟؟

سالار جمع کن بریم هاستری بگیریم  ماهم Shakh Shim چه وضعشه خب

یارو میاد GG/ میکنه با 1000 تا Abuse میاد FTP میکنه بعد میاد میگه GG ?

هاستر سر یه /Ta فشار میخوره توقعی نمیشه داشت کلا ازشون? که بیان بگن ما فلانیو میکشیم زیرش

خلاصه مطلب:

1. قوانین بزارید برای هاستر
  2. اون CMD ها و حذف کنید مثل Fly +Turbo و.... که Self شد! 
  3. یکیو میاد بن کنه یا .... اون موردی که خورده پنل UCP پاک بشه (Ban-Mute-Faction, ETC)

اگه احساس شاخ بودن بهت دست داده هاستر گرامی این شماره رو بگیر:

909*****1202

یه زنگ بزن به زنگوله یه قصه بشنو

خودتون میدونید دیگه بوس بهتون

• هاها 2

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

احسنت به کسایی که دارن از حقوق پلیر ها دفاع میکنن

کسی که هاستری میخره برای خودش میخره، حقه هیچ دستوری مثل تلپورت بدون اجازه یا ری اسپاون بی اجازه خوده پلیر رو نداره، بعد شکایت میکنیم شاکی هم میشن میگن بی دلیل این کارو کردی

یه چند تا کامند از هاستر ها بگیرید امید هم گفت که اگه Ad/ نتونیم بدیم موقعی که ادمینی نیست ولی هاستر هست پس چرا باید بن رو هم داشته باشه؟

به مولا پیگیری کنید هرجایی که میشنوم دستور بنش باز نبوده برای هاستر، فکر میکنم حدود 40 50 تا پلیر فقط بخاطر هاستر ها فراری شدن از سرور

خودم دو روز پیش شنیده بودم از یکی بخاطره یه هاستر که هرچقدرم ازش شکایت میکردم بازم رد میشد لفت داده بودم دوباره امروز (دو روز پیش) برگشتم تا ببینم چخبره

سره 4 تا هاستر نباید پلیر کم بشه که

.Never Surrender
.Surround yourself with people that challenge how you think. Not people that nod their head and act like they agree

-------------------------------  I'd rather be alone, I am not good in crowds --------------------------

Nate.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

|:

• دوست دارم که 1

♥️━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩ ۞ ۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━♥️

?FlutteR.png?

♣️━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━♠️

لینک به دیدگاه

با سلام

منم کاملا با این موضوع موافقم بهتره یکم سخت گیری کنید از همون اول که شکایت شد ازشون درجا از هاستریشون کم کنید چون با اخطار مشکلی حل نمیشه...

اگرم بخوایم حرفی به هاستره بزنیم یا درجا بن میده یا میوت...

پس لطفا یه فکری بکنید.

GodWorld.png

&

WilsoN_RGR.png

لینک به دیدگاه

والا هاسترا با این کاراشون دارن برای اعضای Staff مخصوصا ادمین ها Days In Staff مفتی فراهم میکنن.

نظر من اینه که با هر بار تکرار یک قانون شکنی مجازات سنگین تر بشه و روی قانون بن در صورت منفی شدن Days تاکید بیشتری شه.

اینم که گفته میشه اخطار های لازمه داده شده به معنیه همون کسر Days هستش و جریان با یک اخطار لفظی به پایان نمیرسه.

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

با سلام خسته نباشید مرسی که واقعا این تایپیک رو زدی❤️

در 5 ساعت قبل، HurtHeart گفته است:

شکایت میکنیم جواب درستی نمیگیریم

این مشکل برمیگرده به مدیریت سرور,کسی که مدیریت سرور دستشه حداقل باید روزی 3 ساعت انلاین باشه که از وضعیت سرور خودش با خبر باشه؟ الان شما برو از Ali قوانین سرور خودش رو بپرسین ببینین بلده؟

مثل این میمونه که من شرکت بزنم فقط مدیریت رو بسپارم دست یکی دیگه خودم برم پی عشقوحال...

+اینکه شما بدت میاد کسی که ماهیانه میاد پول میزاره تو جیبت رو تعلیق بدی؟

در 5 ساعت قبل، HurtHeart گفته است:

مگه هاستر خونش از ما پلیر ها رنگین تره؟

والا تو تلگرام هم این موضوع رو در میان گذاشتیم ولی تنها جوابی که گرفتیم:

شمام میتونی هاستری بخری  {مگه خلم واسه گیم خرج کنم؟}

=====================================================

2 صفحه تمام از Holiter شکایت شده به دلیل بهم ریختن نظم سرور که خودتونم میتونین ببینین نیازی به گفتن نیس

اگه هرکسی دیگه بود تعلیق میشد

در 4 ساعت قبل، iSalaR گفته است:

هاستره اموال یکی رو کشیده بالا میگن اخطار های لازم داده میشه

بله دوست عزیز سرور توش هرکسی که قدرت داره میکشه بالا کسی هم که قدرتی نداره باید ساکت بشینه و حرفی هم نزنه

کلا مدیریت خیلی باحالی داریم در اخر هم میدونم این پست هم پاک میشه به دلیل اینکه بیش از حد دارم حقیقت رو میگم?

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

b489951_image0-2-2-2-2-1.gif.ef3bfa88a52    Wolf.png     

b489951_image0-2-2-2-2-1.gif.ef3bfa88a52

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

لینک به دیدگاه

@Radan:|

♥️━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩ ۞ ۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━♥️

?FlutteR.png?

♣️━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━♠️

لینک به دیدگاه

واقعا دارین حقیقت رو میگید

درسته من خودم هاستری گرفتم ولی اینطوری اذیت پلیر نکردم

در رابطه با مجازات ها هم باید بگم که بعد از ۲اخطاری که sfc به من داد از بعد اون حتی برای کوچکترین شکایات هم. Days کم میکرد ولی الان کلاه برداری میشه میگه اخطار میدیم?

یچیز دیگه اینه که وقتی مینویسن اخطار داده میشه اصلا مجازاتی نمیکنن و فقط وقتی مجازات میکنید که خود sfc یا meli بنویسه هاستر مربوطه مجازات شد

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

والا هاسترا با این کاراشون دارن برای اعضای Staff مخصوصا ادمین ها Days In Staff مفتی فراهم میکنن.

نظر من اینه که با هر بار تکرار یک قانون شکنی مجازات سنگین تر بشه و روی قانون بن در صورت منفی شدن Days تاکید بیشتری شه.

اینم که گفته میشه اخطار های لازمه داده شده به معنیه همون کسر Days هستش و جریان با یک اخطار لفظی به پایان نمیرسه.

همونطور که گفتی باید هاستر جوری مجازات بشه که دیگه جرئته انجام اون قانون شکنی رو نداشته باشه که اینکار متاسفانه جوری که ما فکر میکنیم نیست.

در 47 دقیقه قبل، WilsonRGR گفته است:

با سلام

منم کاملا با این موضوع موافقم بهتره یکم سخت گیری کنید از همون اول که شکایت شد ازشون درجا از هاستریشون کم کنید چون با اخطار مشکلی حل نمیشه...

اگرم بخوایم حرفی به هاستره بزنیم یا درجا بن میده یا میوت...

پس لطفا یه فکری بکنید.

نایس ?

در 26 دقیقه قبل، LearninG گفته است:

با سلام خسته نباشید مرسی که واقعا این تایپیک رو زدی❤️

این مشکل برمیگرده به مدیریت سرور,کسی که مدیریت سرور دستشه حداقل باید روزی 3 ساعت انلاین باشه که از وضعیت سرور خودش با خبر باشه؟ الان شما برو از Ali قوانین سرور خودش رو بپرسین ببینین بلده؟

مثل این میمونه که من شرکت بزنم فقط مدیریت رو بسپارم دست یکی دیگه خودم برم پی عشقوحال...

+اینکه شما بدت میاد کسی که ماهیانه میاد پول میزاره تو جیبت رو تعلیق بدی؟

شمام میتونی هاستری بخری  {مگه خلم واسه گیم خرج کنم؟}

=====================================================

2 صفحه تمام از Holiter شکایت شده به دلیل بهم ریختن نظم سرور که خودتونم میتونین ببینین نیازی به گفتن نیس

اگه هرکسی دیگه بود تعلیق میشد

بله دوست عزیز سرور توش هرکسی که قدرت داره میکشه بالا کسی هم که قدرتی نداره باید ساکت بشینه و حرفی هم نزنه

کلا مدیریت خیلی باحالی داریم در اخر هم میدونم این پست هم پاک میشه به دلیل اینکه بیش از حد دارم حقیقت رو میگم?

قربونت داش وضیفس، داش تا خوده موسس سرور نیاد ببینه سرور چخبره و چه ابیوز هایی هاستر ها میکنن سرور تو همین وضع میمونه

پس باید فعلا فریاد بزنیم که یکی بیادارو جمع کنه

کسایی مثل: @Ali  &  @Meli میتونن بیان اینارو جمع کنن

در 10 دقیقه قبل، xSepehr گفته است:

واقعا دارین حقیقت رو میگید

درسته من خودم هاستری گرفتم ولی اینطوری اذیت پلیر نکردم

در رابطه با مجازات ها هم باید بگم که بعد از ۲اخطاری که sfc به من داد از بعد اون حتی برای کوچکترین شکایات هم. Days کم میکرد ولی الان کلاه برداری میشه میگه اخطار میدیم?

یچیز دیگه اینه که وقتی مینویسن اخطار داده میشه اصلا مجازاتی نمیکنن و فقط وقتی مجازات میکنید که خود sfc یا meli بنویسه هاستر مربوطه مجازات شد

داش ما از کسایی که ازار و اذیت نمیکنن و موجبه اعصاب خورد شدنه کله پلیر ها نشدن رو کار نداریم
به بالعکسه این موضوع کار داریم

.Never Surrender

Nate.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس

با سلام.

در 6 ساعت قبل، HurtHeart گفته است:

جواب درستی نمیگیریم

بازی و هاستر ها دارای قوانین می باشند و هر هاستر در صورت رعایت نکردن هر نوع قانون بسته به نوع قانون از 2 روز به بالا از Hoster Days او کم خواهد شد.

در صورتی که شما شکایتی کردید و پاسخگو شکایت شما را رد کرد و واقعاً مطمئن هستید که هاستر قوانین را رعایت نکرده از فردی که پاسخگوی شکایت شما بوده است شکایت کنید.

در 6 ساعت قبل، HurtHeart گفته است:

من فقط میخوام از حق پلیرا دفاع کنم

هاستر ها هم بازیکن هستند و ما در اعمال قوانین بین هاستر و بازیکن فرقی نمی گذاریم.

در 5 ساعت قبل، iSalaR گفته است:

Pay to shakh shodan

اگر فکر می کنید که ما خیلی پولی هستیم بخاطر پولی بودنمون هم عقلانی نیست الکی از هاستر دفاع کنیم و Days ازش به مقدار بالا کم نکنیم. هرچی ما Days بیشتر کم کنیم احتمال شارژ سریع تر هاستر بالاتر میره و بازیکنای کمتری هم شاکی میشن و مقصر خود هاستر هست که قوانین رو رعایت نکرده.

در 54 دقیقه قبل، LearninG گفته است:

شمام میتونی هاستری بخری

یک بار دیگه هم پیام بدین دنبال یک تیم قصه نویس هستیم با قدرت تخیل بالا و فکر می کنم شما بتونید به ما کمک کنید.

در 33 دقیقه قبل، HurtHeart گفته است:

همونطور که گفتی باید هاستر جوری مجازات بشه که دیگه جرئته انجام اون قانون شکنی رو نداشته باشه

ما در دفعات اول از مقدار 2 الی 3 روز شروع می کنیم و طی تکرار اشتباه Days های بیشتری کم می کنیم. در صورتی که یک هاستر از قصد یک اشتباهی را انجام بدهد Days های خیلی بیشتری کم می کنیم و در مواردی Taligh/Ban هم می کنیم.

در صورتی که پیشنهاد کاربردی جهت کم شدن تخلفات هاستر دارید پست دهید، از این لحظه پست های اسپم در تاپیک اخطار دریافت خواهند کرد.

• مرسی 2
  • هاها 2

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Ali گفته است:

با سلام.

بازی و هاستر ها دارای قوانین می باشند و هر هاستر در صورت رعایت نکردن هر نوع قانون بسته به نوع قانون از 2 روز به بالا از Hoster Days او کم خواهد شد.

در صورتی که شما شکایتی کردید و پاسخگو شکایت شما را رد کرد و واقعاً مطمئن هستید که هاستر قوانین را رعایت نکرده از فردی که پاسخگوی شکایت شما بوده است شکایت کنید.

هاستر ها هم بازیکن هستند و ما در اعمال قوانین بین هاستر و بازیکن فرقی نمی گذاریم.

اگر فکر می کنید که ما خیلی پولی هستیم بخاطر پولی بودنمون هم عقلانی نیست الکی از هاستر دفاع کنیم و Days ازش به مقدار بالا کم نکنیم. هرچی ما Days بیشتر کم کنیم احتمال شارژ سریع تر هاستر بالاتر میره و بازیکنای کمتری هم شاکی میشن و مقصر خود هاستر هست که قوانین رو رعایت نکرده.

یک بار دیگه هم پیام بدین دنبال یک تیم قصه نویس هستیم با قدرت تخیل بالا و فکر می کنم شما بتونید به ما کمک کنید.

ما در دفعات اول از مقدار 2 الی 3 روز شروع می کنیم و طی تکرار اشتباه Days های بیشتری کم می کنیم. در صورتی که یک هاستر از قصد یک اشتباهی را انجام بدهد Days های خیلی بیشتری کم می کنیم و در مواردی Taligh/Ban هم می کنیم.

در صورتی که پیشنهاد کاربردی جهت کم شدن تخلفات هاستر دارید پست دهید، از این لحظه پست های اسپم در تاپیک اخطار دریافت خواهند کرد.

سلام، شما درست میگید اما اگر لطف کنید و یه نگاهی به قسمت شکایات > ادمین بندازید و میبینید از هاستر ها خیلیا ناراضین و اون موقعی که من شکایت کردم مدارک هم دادم نفهمیدم شکایتم رد شد یا تایید شد 

بخاطره همین تاپیک رو زدم و گفتم یه جا هرکسی انتقادی داره بگه که همش پیگیری بشه

و بنظر من دستوراته Ban و Mute و چنین دستوراتی که هاستر میتونه پلیر رو محروم کنه از هرچیزی رو لطفا بردارید این به نفع سرور هستش

کسی که هاستر میخره برای کیف کردنه خودش میخره نه اینکه کاره دیگه ای کنه 

درسته خلاف قانون عمل کنه مجازات میشه اما مجازاتش جوری سبکه که بازم همون کارو میکنه، باید مجازات سنگین تر باشه تا جرئت انجام مکرر اون کار رو نداشته باشه

• دوست دارم که 1

.Never Surrender

Nate.png

لینک به دیدگاه

به نام خدایی که هاستری آفرید

سیستم هاستریِ فعلی همانند سیستم ادمینی هست و به نظرم باید یک سری از Command هاش که برای مجازات هست ، برداشته بشه.
اینکه بگیم هاستری مجازات داره مثل این میمونه که همینطوری بهت اسلحه بدن و بگن اگه کسی رو بکشی اعدام میشی !
خب قطعا پیشگیری بهتر از درمان هست ! البته خدای نکرده سوء تفاهمی برای هاسترای عزیز پیش نیاد ...
بالاخره همه ی ما انسانیم و انسان جائز الخطاست ! چه بهتر که بتونیم مقدمات خطاکردن رو از بین ببریم.

اینجا اضافه کنم که هاستری میتونه قابلیت های جدیدِ تفریحی داشته باشه که نیاز به فکر داره ؛

به نظرم اگه اینکار اتفاق بیفته جا داره قیمتش کمتر بشه تا پلیر های بیشتری بتونن هاستری تهیه کنن و به سود مجموعه هست !

ویرایش شده توسط MwM

?????? ??? ??????

MwM.png

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، Ali گفته است:

زمانی Taligh میکنید که بیاد گند بزنه تو سرور مثلا:

/O بیاد تبلیغات کنه

یا مببرای فکشن هارو FP80  کنه در اینصورت Taligh یا Ban میشن

خب چرا جلوی اینکارو نگیریم؟ تا سو استفاده ازش کمتر شه؟

چرا باید هاستر لول 2 پنل لیدری داشته باشه؟

چرا وقتی هاستر انلاینه و هیچ ادمینی نیست نمیشه /Ad داد؟ درصورتی که هاستر تمامی دستورات ادمینی رو داره

چرا هاستر باید یک سری دستورات ادمینی داشته باشه؟ 

اقای X اگر یادتون باشه اومد یک سریا رو بن داد با دلیل Bezar to UCPit Bemune

خب براینکه این کارا بچه بازیای هاسترای 10 15 ساله ازش جلوگیری شه بیاین یه سری CMD رو Self کنید

هاستر زمان FTP ماشین فیکس میکنه و AV میگیره این جالبه!

در 32 دقیقه قبل، MwM گفته است:

به نظرم اگه اینکار اتفاق بیفته جا داره قیمتش کمتر بشه تا پلیر های بیشتری بتونن هاستری تهیه کنن و به سود مجموعه هست !

قیمت کمتر شه گند زده میشه به سرور

در 2 ساعت قبل، LearninG گفته است:

این حرفتو اصلا قبول ندارم 

چرا؟

بفرما استارت AG;SA رو شما بزن 

سمپ اندروید هم منتشر کن 

باگ هم فیکس کن و....

بعد اگه اینارو انجام دادی اونموقع موسس سرورم میاد 3 ساعت اکتیویتی میزنه

شکایت کردی میدونی اکسپت میشده طبق قوانین؟ از ادمین شکایت کن رد شد میاد SPV جواب میده رد شد! ملی میاد جواب میده رد شد! علی میاد جواب میده!

در ۱ ساعت قبل، Ali گفته است:

هاستری که میاد یه پلیر رو Mute میکنه اونم به این دلیل:

اقای X توسط اقای Y میوت شدن به مدت یک دقیقه و با دلیل تست

خب این درسته؟ یکی از سال 2014 تا الان داره توی سرور پلی میده سر تست کردن هاستر بیاد یه Mute الکی بخوره UCP ؟ یکی که نه بن شده نه میوت نه Ajail؟ این درسته؟

قبلا گفتم بازم میگم یک سری CMD رو از هاستر بگیرید!

King Of The North

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، djamer گفته است:

زمانی Taligh میکنید که بیاد گند بزنه تو سرور مثلا:

/O بیاد تبلیغات کنه

یا مببرای فکشن هارو FP80  کنه در اینصورت Taligh یا Ban میشن

خب چرا جلوی اینکارو نگیریم؟ تا سو استفاده ازش کمتر شه؟

چرا باید هاستر لول 2 پنل لیدری داشته باشه؟

چرا وقتی هاستر انلاینه و هیچ ادمینی نیست نمیشه /Ad داد؟ درصورتی که هاستر تمامی دستورات ادمینی رو داره

چرا هاستر باید یک سری دستورات ادمینی داشته باشه؟ 

اقای X اگر یادتون باشه اومد یک سریا رو بن داد با دلیل Bezar to UCPit Bemune

خب براینکه این کارا بچه بازیای هاسترای 10 15 ساله ازش جلوگیری شه بیاین یه سری CMD رو Self کنید

هاستر زمان FTP ماشین فیکس میکنه و AV میگیره این جالبه!

قیمت کمتر شه گند زده میشه به سرور

این حرفتو اصلا قبول ندارم 

چرا؟

بفرما استارت AG;SA رو شما بزن 

سمپ اندروید هم منتشر کن 

باگ هم فیکس کن و....

بعد اگه اینارو انجام دادی اونموقع موسس سرورم میاد 3 ساعت اکتیویتی میزنه

شکایت کردی میدونی اکسپت میشده طبق قوانین؟ از ادمین شکایت کن رد شد میاد SPV جواب میده رد شد! ملی میاد جواب میده رد شد! علی میاد جواب میده!

هاستری که میاد یه پلیر رو Mute میکنه اونم به این دلیل:

اقای X توسط اقای Y میوت شدن به مدت یک دقیقه و با دلیل تست

خب این درسته؟ یکی از سال 2014 تا الان داره توی سرور پلی میده سر تست کردن هاستر بیاد یه Mute الکی بخوره UCP ؟ یکی که نه بن شده نه میوت نه Ajail؟ این درسته؟

قبلا گفتم بازم میگم یک سری CMD رو از هاستر بگیرید!

به مولا یه چیزی میخواستم بهت بگم ولی اینارو گفتی روم نشد و فقط باید بهت بگم که موافقم

کسی که دوست داره Ucp ایش خالی باشه از مجازات ها با دستورات تستیه هاستر های گله سرور پر میشه

کسی که کار به کاره کسی نداره با یه تلپورت کردن میگذره از هاستر و هاستر هم با پروئیت میگه تو نوبی و عصبیش میکنه کار درستی نیست و شکایت میشه از هاستر و شکایت ادم رو ردش میکنن

من نمیخوام تاپیک رو زیاد حجیم کنم
و بقیه هم اینو نمیخوان 

فقط میخوایم که این داستان ها تموم شه و کمتر توی سرور بحث و جدل الکی باشه و همون کمتره هم اصلا نباشه

ما اینو میخوایم، مثله ادم پلی بدیم همه با هم خوب باشیم نه جنگ داشته باشیم

ادم با یکی جنگ داشته باشه بیشتر حال میکنه یا با کسی که همیشه باهاش خوبه و اخلاق و رفتار و از همه نظر خوبه باهاش حال میکنه؟

ما میایم گیم پلی میدیم بخاطره یکم سرگرمی

مشکلاتی که هرکسی داره هیچکس خبر نداره غیر از خودش

گیم پلی میدیم تا اروم بشیم اونارو فراموش کنیم نه اینکه بدتر عصبی و خشمگین تر بشیم!

لطفا این موضوعات رو جدی بگیرید و رعایت کنین هیچکس نمیتونه خودش رو برتر حساب کنه همه از یه خونه قرمزیم

• دوست دارم که 1

.Never Surrender

Nate.png

لینک به دیدگاه

دادا اصلا هیچ تلگرام رو چک نمیکنید که اگه با امروز حساب کنیم دقیقا میشه 2 ماه و 13 روز هس پی ام دادم به  AGTEA@  اصلا سین هم نکردید چه برسه به جواب ...

داداش , هیچ تاپیک شکایت از ادمین ها رو دیدی؟ همش پره شکایت از هاستر ها که خیلی پست ها به حدی سنگینه که ناظمان اون پست رو به تایید show نمیرسونن. 

اگر پست شکایت از هاسترا رو دیده باشی همش ایجاد مزاحمت عمدی هس.

بر فرض مثال چرا باید یه هاستر یکی رو الکی کیل بده بعد وقتی caII میدیم cIear کنه ... اگر  این ایجاد مزاحمت نیس پس اسمشو چی میزارید؟؟؟؟ 

این cmd ها باید از هاستری بردارید [ban/] [mute/] [CIearwanted/] [unjaiI/] [kick/] [skick/] و چند تا cmd دیگه که باهاش سو استفاده به ضرر پلیر ها انجام میدن.

• مرسی 1

admin3.png   helper.png

NeverDie.png

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، iSalaR گفته است:

[unjaiI/]

دیگه اینو نباید بردارن وگرنه هاستری جذابیت نداره!

King Of The North

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ali گفته است:

صورتی که پیشنهاد کاربردی جهت کم شدن تخلفات هاستر دارید پست دهید، از این لحظه پست های اسپم در تاپیک اخطار دریافت خواهند کرد.

درود

نبود عواقب سنگین باعث و بانی این مسائل هست

لطفا قوانین سوء استفاده رو بروزرسانی کنید

سوء استفاده بار دوم دو روز کم بشه بار سوم سه روز بار چهارم چهار روز و همینطور ادامه پیدا بکنه 

اگه یادتون باشه حدود ۱ سال پیش پیشنهاد سیستم نیمه اتوماتیک رو هم برای جلوگیری از سوء استفاده هاسترا پیشنهاد داده بودم که فرمودید ما شبانه روزی برنامه نویسی میکنیم

به نظرم در کل برای هر چیزی "سوء استفاده و Abuse" باید عواقب سنگین داشته باشن و فقط اشتباهات صادقانه و اینجور اعمال مجازات کمی براشون در نظر گرفته بشه

ویرایش شده توسط ZombieRanger
  • دوست دارم که 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، djamer گفته است:

دیگه اینو نباید بردارن وگرنه هاستری جذابیت نداره!

امید چه کردی با ما ? همه چی سر این CMD هاس?

کلا هاستری رو باس بردارید میگید نه؟  CMD ازش کم کنید 

والسلام علیکم و رحمته الله و برکتُ

admin3.png   helper.png

NeverDie.png

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، HurtHeart گفته است:

این اخیرا هم خودم هم بقیه خیلی از هاستر ها شکایت داریم به دلیل ابیوز بیش از حد از دستورات و ایجاد مزاحمت برای بقیه پلیر ها، شکایت میکنیم جواب درستی نمیگیریم فقط انگار داریم یه تاپیک دکوری میزنیم که فقط فروم یکم حجیم تر شه با این تاپیک ها، چند روز پیش که از یکی از هاستر ها شنیدم گفت من خودم دکمه طرف رو میزنم و فلان میکنم، اینکار اصلا درست نیستش که بخاطره 2 یا 3 تا هاستر 20 یا 30 تا پلیر از سرور برن و یا بن بشن حالا به هر دلیلی

کاملا موافقم یکی از اکانتام بخاطر یه هاستر که نام نمیبرم کل تاریخچه ها ban & mute منو به کلی خراب کرده اخرم شکایت کردم کلا 2 3 دیز ازش کم کردن اخه واقعا چه وضعیه والا چند سال پیشم اینجا این مدلی نبود :| 

تو دنیا اول پوله بعد خدا ?

ویرایش شده توسط depman

?????????? ?? ????? ??? ????? ???? ?? ????? ????? ??? ???? ?????? price.png hla.png

fbi3.png.d9fd471796b34832ed115ef1c3d1d59

OverGrown.pnghla.png

MonsterS

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...