رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تغییر اسم بن به فرد مرده

ارسال‌های توصیه شده

درود

با یک پیشنهاد فان در خدمت شما هستیم. شاید این پیشنهاد توسط بعضی ها مسخره واقع بشه و مورد تایید مدیریت قرار نگیره اما پیشنهادیه که دلم نیومد ننویسمش!
خب ببینید ما یه چیزی داریم به اسم بن، شما زمانی که بن میشی دیگه نمیتونی بیای بازی و در نتیجه یک آدم مرده در جهان آرساکیا شناخته میشی! البته با اون کاراکتر نه مولتیات

مثلا شما تعلیق میشی، یک آدم مرده به حساب میای و دیگه در جهان آرساکیا نیستی.من به این هرچند معتقدم که همه چی زندگی واقعی رو نباید وارد زندگی مجازی کرد!
پیشنهاد من اصلش اینه که به جای بن، فرد فوت شده و یا مرده داشته باشیم!

مثلا:

من به دلیل خرید و فروش با پول واقعی، به دار آویخته شدم.

من به دلیل خرید و فروش با پول واقعی، مردم.

یا تغییر بکنه به:
AmdCmd: Ali_Original Was Dead by Admin Mehdi, Reason: Kharid va forush ba poole real

و یا پیغامی مبنی بر فوت وی و به دار آویختنش در چت بیاد!
اگر بن هم به صورت محدود مثلا 7 روز یا 30 روز بود، در چت اعلام بشه فرد مذکور به کما رفت و دلیلش نوشته نشه و فقط برای خود فرد قابل نمایش باشه.

درود و سپاس

به قول بعضیا ملت تو قرنطینه رد دادن از جمله خودم با همین تاپیک 

@Sami @amirkia2000 @RoFF7   @83mehrdad83 @Shxyan  @Mary @Spartan @Ali  @EAZY @Mohny  @mahsamasoumi @GelofeN @Mahdiyadi  @SuperMAN @Sobi @AbbasMZ @Brigand  @Scarlet @RoLLinG  @KoMaiL @Dayiz @REXOR @WaTchDogs @LockDown  @Ataw  @Evan  @AliAgent و به قول مهرداد @ های دیگه که یادم رفته ???

• هاها 2

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

واسه میوت هم هم حتما میخوای بگی بازیکن شایان توسط ادمین x به مدت 60 دقیقه خفه شد. ??

• دوست دارم که 1
  • هاها 3

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Shxyan گفته است:

واسه میوت هم هم حتما میخوای بگی بازیکن شایان توسط ادمین x به مدت 60 دقیقه خفه شد. ??

???

لینک به دیدگاه

حال کردم واقعا ?? خیلی خوبه اجرا بشه جالب میشه ❤️ شما هم سعی کن کمتر ترشیجات مصرف کنی...

اینجام مث زندگیم سفید امضا

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، Shxyan گفته است:

XD وای اصلا به این فکر نکرده بودم 

مردم از خنده 

در 8 دقیقه قبل، RoLLinG گفته است:

حال کردم واقعا ?? خیلی خوبه اجرا بشه جالب میشه ❤️ شما هم سعی کن کمتر ترشیجات مصرف کنی...

عشقی شما 

چشم حتما 

• دوست دارم که 1

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Shxyan گفته است:

اره تازه میگیم واسه کیک هم بگن:

AdmBot: Bazikon RoLLinG tavassote admin Mehdi mosht khord. Reason: Bad /Ad. :| 

• هاها 1

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، RoLLinG گفته است:

اره تازه میگیم واسه کیک هم بگن:

AdmBot: Bazikon RoLLinG tavassote admin Mehdi mosht khord. Reason: Bad /Ad. :| 

???

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Original گفته است:

درود

با یک پیشنهاد فان در خدمت شما هستیم. شاید این پیشنهاد توسط بعضی ها مسخره واقع بشه و مورد تایید مدیریت قرار نگیره اما پیشنهادیه که دلم نیومد ننویسمش!
خب ببینید ما یه چیزی داریم به اسم بن، شما زمانی که بن میشی دیگه نمیتونی بیای بازی و در نتیجه یک آدم مرده در جهان آرساکیا شناخته میشی! البته با اون کاراکتر نه مولتیات

مثلا شما تعلیق میشی، یک آدم مرده به حساب میای و دیگه در جهان آرساکیا نیستی.من به این هرچند معتقدم که همه چی زندگی واقعی رو نباید وارد زندگی مجازی کرد!
پیشنهاد من اصلش اینه که به جای بن، فرد فوت شده و یا مرده داشته باشیم!

مثلا:

من به دلیل خرید و فروش با پول واقعی، به دار آویخته شدم.

من به دلیل خرید و فروش با پول واقعی، مردم.

یا تغییر بکنه به:
AmdCmd: Ali_Original Was Dead by Admin Mehdi, Reason: Kharid va forush ba poole real

و یا پیغامی مبنی بر فوت وی و به دار آویختنش در چت بیاد!
اگر بن هم به صورت محدود مثلا 7 روز یا 30 روز بود، در چت اعلام بشه فرد مذکور به کما رفت و دلیلش نوشته نشه و فقط برای خود فرد قابل نمایش باشه.

درود و سپاس

به قول بعضیا ملت تو قرنطینه رد دادن از جمله خودم با همین تاپیک 

@Sami @amirkia2000 @RoFF7   @83mehrdad83 @Shxyan  @Mary @Spartan @Ali  @EAZY @Mohny  @mahsamasoumi @GelofeN @Mahdiyadi  @SuperMAN @Sobi @AbbasMZ @Brigand  @Scarlet @RoLLinG  @KoMaiL @Dayiz @REXOR @WaTchDogs @LockDown  @Ataw  @Evan  @AliAgent و به قول مهرداد @ های دیگه که یادم رفته ???

مثلا اگه 7 تا 30 روز بن شد بگیم تبعید شد نه؟ ?

Captain

CaptainMahdi.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، GelofeN گفته است:

AdmBot: GelofeN dokmasho tavasot admin Mehdi zade shod.

این قشنگ تره برای کیک ?

عه اره ???

لینک به دیدگاه

با سلام

ایده شما خیلی خوبه ولی متاسفانه بازدهی خوبی نداره و وقتی که مثلا مستقیما شخصی به دلیل خرید و فروش با پول واقعی بن دائم شه بقیه افراد هم درس میگیرن و اون کار رو انجام نمیدن.

به هر حال ممنون از شما.

ویرایش شده توسط AliBozorG

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، REXOR گفته است:

@Original داداش اصلا می خوای   NG تو Area 69 به تیر ببنده و یک CMD  باشه که آن را ادمین بزنه و TP بشه Area 69 و ما بکشیم :D

?

Originall.png

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، REXOR گفته است:

داداش اصلا می خوای   NG تو Area 69 به تیر ببنده و یک CMD  باشه که آن را ادمین بزنه و TP بشه Area 69 و ما بکشیم

بازم بیکاریه NG ?

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Shxyan گفته است:

عاولییی???

در 2 ساعت قبل، FoRoDo گفته است:

Tavasote yek lagad mohkam az shahr birun andakhte shod

??

Crown.png

هَرکه زَخمَش بیش, گَنگَش بیشتر...

AbneR.png

🩸--------------------------------------------------------------------------------------🩸

Scene.png
Thony.png

🍷🤍 Without any Feeling🤍🍷

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Ostad گفته است:

انشالله تا پاسخ علی این تاپیک بسته نشه. ولی نظر خوبیه بجای /Ban میزنی /Bemir =)) 

?آره

Originall.png

لینک به دیدگاه

خب کسی که hp اش ۰ میشه چی؟??

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، SuperMAN گفته است:

خب کسی که hp اش ۰ میشه چی؟??

اینم حرفیه 

Originall.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...