رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Non_Rp "Routin و سو استفاده شخصی از CMD ادمینی

PyRo

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
Amir_Abbas..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
Routin.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات:

با سلام خدمت مدیریت عزیز.

• ایشون دیروز وانتد لول 1 بودند و رفتن هواپیمای shamale برداشتند و فرار کردند بنده هم با یک Maverick به دنبال ایشون بودم تا دستگیر کنم, طبق مدارک هواپیمای ایشون ترکید و Spawn شدند و بنده پیداشون کردم و تونستم به ایشون 3 بار /MS  بدهم و ایشون هم تسلیم شدند و من بردمشون Arrest place تا Arrest کنم اما Maverick بنده ترکید و ایشون از دوباره Spawn شدند و رفتن سوار Shamal شدند. تا اینجای کار چیزی ایراد نداره!
  • اما بنده باز هم دنبال ایشون بودم ولی ایشون طبق مدارک ها که مشخص هستند از مپ خارج میشوند که در مدرک Distance بنده با ایشون 1000m مشخص هست!
  • سپس ایشون باز هم خودشونو Spawn میکنن و چند ثانیه بعد طبق مدارک موجود در تصویر بنده رو Respawn میدهند! اما به چه دلیلی؟! و سپس به بنده GOTO میکنند تا وانمود بکنند که از مپ خارج نشدن و سریع بخوان که من ایشونو دستگیر کنم. سپس بنده ایشونو دستگیر میکنم و بهشون میگم که این کارتون یعنی خارج شدن از مپ Non_Rp میباشد! حتی اگر جزیره ای در آن منطقه باشد اما در مپ اصلی بازی به عنوان مپ تعریف نشده است! و همچنین ایشون از CMD های Respawn و Goto سو استفاده میکنند و بنده وقتی که LV بودم رو از روی Maverick ریسپاون میدن و به بنده میگن مطمنی کارم اشتباست افترا به ادمین میزنی؟!

• این شکایت بنده صرفا جهت آگاه سازی مدیریت از حرکات های بچه های استف میباشد که اکثرا کارشون درسته اما گاها ما خودمون میبینم که بعضی افراد مثل ایشون که Admin lvl 1 هست سو استفاده شخصی میکنه اون هم رو فردی که در حال انجام وظیفه هست و دو ساعته دنبال ایشونه!

• مدارک (فیلم یا عکس):

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

PyRo.png

.Amir_Abbas
"Life" is simple "game"

Easy to start, but hard to finish

:)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام و درود فراوان به شما دوست عزیز

تشکر میکنم که این شکایت رو کردید تا تمامی بازیکنان عزیز متوجه این موضوع شوند

مواردی که لازم به ذکر است:

1: طبق مدارکی که خودتون دارید بنده داخل جزیره بودم و این Non-RP محسوب نمیشه.

2: شما Maverick داشتید و به راحتی میتونستید بنده رو دستگیر کنید.

3: ما ادمین ها برای آرامش و راحتی پلیر ها تلاش میکنیم.

4: بنده از دستور Repsawn برای کار شخصی خودم استفاده نکردم.

5: دلیل استفاده دستور Respawn بر روی شما راحتی کار شما بوده و بنده برای اینکه شما زود تر به هدفت برسی و بنده رو Arrest کنی اومدم پیشه شما.

6: شما چطور پلیسی هستید که نمیدونید در پشت بام Police HeadQuarter نمیشه Arrest کرد؟

7: شما داری یک ادمین رو متهم به Non-RP میکنی در صورتی که اگه جزیره برای Non-RP ساخته میشد الان خیلی ها که با وانتد به جزیره رفتن باید ادمین جیل میشدن.

8: جالب تر اینجاست که بنده به عنوان ادمین کار شما رو راحت تر کردم و اینطوری جواب میگیرم!!!

" باشد تا عاقل و رستگار شوید، آمین "

?BLOOD AGENT
Routin.png

لینک به دیدگاه

با سلام و درود.

دوست عزیزی که میگی کار بنده رو راحت کردید! در واقع باید بگم که خیر شما برای اینکه کار خودتونو زودتر راه بندازید و بخوایید زودتر Arrest بشین استفاده شخصی از Respawn  و Goto کردید!
ضمنا باز هم میگم که دلیل Goto شما چی بود؟ آیا بنده Report داده بودم به شما که Goto میکنین؟ یا دلیل Respawn شما چی بود؟!o.O

این صحبت هایی که شما کردید همشون بی ربط هستن و شما هیچ حقی در برابر اینکه بنده رو که بر روی Maverick بودم و به دنبال شما بودم حین انجام وظیفه Respawn بدین و سپس Goto میکنین که یاعلی بریم Jail شما ادمینی و برتری شما نسبت به بازیکنای دیگه فکر کنم با تعداد کمی CMD باشه!! و الا همه بدنبال راحتی همدیگه هستن و فرق استف با بقیه اعضا تو همینه!¬¬
ضمنا طبق تصویر مربوطه شما از مپ به فاصله ی زیادی دور شده بودید که معلومه از جزیره هم دور تر شده بودین و فاصله تو تصویر هم مشخص کننده این ادعای بنده هست!
همچنین اگر قرار باشه هر ادمینی یا هلپری بخوان کار بازیکنان رو راحت کنن مخصوصا افراد پلیس رو (که در واقع برای ذخیره تایم خودتون اینکارو میکنین) که اونوقت ما خودمون در صورت نیاز report میدیم که فلانی بیا اررست کنم و یا کیلت بدم. یکم خنده دار نیست؟!=))

خلاصه مدارک و شواهد کاملا در تصاویر موجود و واضحه و تصمیم گیری با مدیریت عزیز هست.

• دور شدن از مپ به فاصله ی 1000m از نقطه آغازین ساحل کناری آب!
  • Respawn دادن بنده و Goto کردن بنده در LSPD برای دستگیری و استفاده شخصی از CMD ادمینی.
  • دوست دارم که 1

PyRo.png

.Amir_Abbas
"Life" is simple "game"

لینک به دیدگاه

پس شما عینن داری میگی که ما ادمین ها هیچ کاری واسه راحتی شما نکنیم؟

پس واسه چی ادمین شدیم؟ درضمن من و یا هر ادمین دیگه برای استفاده از CMD نباید اجازشو از شما بگیریم پس خواهشن داخل مسائل ادمینی دخالت نکنید.

بنده توضیحاتم رو ارائه دادم و فکر نمیکنم صحبتی باقی باشه.

موفق باشید.

• دوست دارم که 1

?BLOOD AGENT
Routin.png

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مثل اینکه خوب متوجه نشدی البته بهتونم حق میدم انتظار خاصی نمیشه داشت ازت.

اما خلاصه راحتی ما بازیکنا این نیست ک شما میگی شما در واقع کار خودتونو راحت میکنین پس الکی سعی نکنین خودشیرینی کنین من آدم رکی هستم و از هیشکی و هیچکس ترسی ندارم فقط دنبال آگاه سازی سایرین افراد هستم و میخوام بگم که این کارا اسمش سو استفادست و راحتی ادمینه!

PyRo.png

.Amir_Abbas
"Life" is simple "game"

لینک به دیدگاه

بنده سلام دارم خدمت دو دوست عزیز, مهدی و امیرعباس.

من جسارتاً بعنوان یک ادمین قدیمی و پلیس با سابقه اومدم یک نکته ای رو خدمت امیرعباس جان و مهدی جان بگم...

از زمانی که این جزیره ها به سرور اضافه شد, مشکلایی در همین مورد که فرد پلیس احساس میکنه مضنون از مپ خارج شده به وجود اومد.

من به شخصه اون زمان ها تا وقتی که به فاصله ی 100 متری از مضنون میرسیدم این قضاوت رو نمیکردم, چون بالاخره میدونستیم که مپ سرور گسترده تر شده با اون آپدیت.

طبق این مدارکی که امیرعباس جان داره جزیره مربوطه قطعا جزیره ی Ali و Meli هست.

پس بهتره که تا اطمینان کامل از خروج مضنون از مپ حاصل نکردیم, قضاوت نکنیم در این مورد.

و یک نکته هم بود در مورد استفاده از دستورات ادمین...

مهدی جان هم همزمان با بنده ادمین بودند و قطعا یادشه که اون زمان کوچکترین استفاده از دستورات ادمین در هنگام تحت تعقیب بودن ممنوع بود. (حتی یک SP/ یا حتی Mark/)

حالا الان رو نمیدونم که به چه شکل هست و من حقی ندارم دخالت کنم.

اما من مطمئن هستم از این بابت که این کار مهدی چه درست چه غلط, فقط برای سهولت کار شما بوده امیرعباس جان.

منم چون دیدم هر دو از رفیقای ما هستید جسارت کردم توی این شکایت و ارسال کردم.

عذر خواهی میکنم, با تشکر.^_^

• دوست دارم که 2

Reality is wrong, Dreams are for Real

Sajjadᶳᵘᵡᶤᴹᵘ

PicsArt_12_19_02_45_51.jpg

SuXiMu.png

لینک به دیدگاه

با سلام.

ادمین مربوطه مرتکب Non-RP نشدند ولی به دلیل استفاده از دستورات ادمینی در هنگام تحت تعقیب بودن حتی به منظور کمک کردن AV دریافت خواهند نمود.

(با تشکر از @CTMSajjad بابت توضیحات)

+بسته شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...