رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

توهین و تهدید شدت بالای .HaKaN

PyRo

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
PyRo.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
.HaKaN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات:
با عرض سلام.
طبق اسناد و مدارک مربوطه هلپر خاطی در ایونت باس به بنده توهین کردن و بنده هیچی نگفتم فقط مدرک جمع کردم و کاری نداشتم سپس چند دقیقه بعد دیدم اومدن بنده رو تو 4 راه find کردن و بنده رو تهدید میکنن!! و میگن که نبینم دیگه موقع ایونت باس بیایی پشت من بایستی!! این خودش یک نوع تهدیده.
ایونت باس هیچ محدودیتی نداره و همه میتونن توش باس رو بزنن و مربوط به organizer یا غیره نداره که بقیه بازیکنا چیکار کنن!!
صرفا جهت اطلاع این فرد بگم که در محدوده باس نمیشه به هیچ بازیکنی Damage داد یا Kill کرد, توسط باس که کشته میشی فکر نکن من زدمت!!
این کار ایشون هم توهین حساب میشه و هم تهدید میشه که ایشون عضو تیم هلپر هستن براش استثنا وجود نداره که اینکارا رو بکنن.
این شکایت بنده صرفا جهت اطلاع مدیریت مجموعه از این روند هست.
میخوام که سریعا رسیدگی بشه!

• مدارک (فیلم یا عکس):
sa_mp_004_compressed.jpg

sa_mp_005_compressed.jpg

PyRo.png

.Amir_Abbas
"Life" is simple "game"

Easy to start, but hard to finish

:)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و خسته نباشید،

شما بار اول نیست که منو اذیت میکنید شما عادتون برای Boss بیایید پشت من و Boss منو Kill  میده و برید خدارو شکر کنید که اینقدر منو اذیت کردید تو اتوبان LS به LV که اگه من شکایت میکردم برخورد میشد با شما بعدتحدید نکردم حرف حق گفتم برای  Boss نیا پشت من بعد که من مجبور بشم به شما اینو بگم بجایه شکایت برید مطالعه کنید درباره  Server  و همچنین  Boss  بجایه اذیت کردن ما هلپر برید مطالعه کنید.

لینک به دیدگاه

شمایی که میگید من شما رو تو ایونت boss اذیت میکنم!! به هیچکس مربوط نیست که من کجا میرم camp میگیرم یا وایمیستم ایونت باس همه آزادانه میتونن هرکاری بکنن الا DM به یکدیگر که امکانش وجود نداره!!

و اینکه اگر من هرجایی مشکلی برای شما پیش آوردم تو همین تاپیک مدرکشو کامل و معتبر بفرستید بیاد!!

سوما باز هم تاکید میکنم به شما یا فرد دیگه ای مربوط نمیشه که بنده حین Boss کجا میرم و چیکار میکنم حتی!! 

شما هلپر هستید و باید آگاه باشید که وقتی تو تیم کارکنان هستید به هیچکس زور نگید و از همه مهمتر تهدید نکنید!!

همچنین لحن حرفای شما در مدارک جوری نیست که آدم اونو بعنوان تهدید حساب نکنه!!

همچنین تو مدرک اول گفتید Hosh!!

PyRo.png

.Amir_Abbas
"Life" is simple "game"

Easy to start, but hard to finish

:)

لینک به دیدگاه

با سلام،

@HAKAN برخورد شما به عنوان یک عضو تیم کارکنان باید الگوی سایرین باشد، کلمه "Hosh" مناسب این وضع نیست ولی با توجه به فشار عصبی موجود در Boss بخشودنی است. با این حال به شما اخطار لازمه داده خواهد شد.  خواهشمندیم در صورت بروز هرگونه مزاحمت به جای اعمال توسط خودتان، آن را به افراد ناظر بسپارید.

با تشکر از تلاش شما در راستای بهبود مجموعه،

+بسته شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...