رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Arsacia Family Reunion

HajAbdollah

ارسال‌های توصیه شده

7 ساعت قبل، HajAbdollah گفته است:

علی جان وقت نشد یکبار بتونم به درستی برای این مجموعه قشنگی که ساختی ازت تشکر بکنم پس لازم شد که این تاپیک رو برای شما و دوستان بزارم.

برای بیشتر ما آرساکیا فقط یک بازی جهت سپری کردن اوقاتمون نیست بلکه باید بگم ما یک خانواده خیلی بزرگ هستیم که در کنار همدیگه زمان های خوشحالی و حتی وقتایی که ناراحت هستیم رو سپری میکنیم و از بودن در کنار هم لذت میبریم, به شخصه میتونم بگم دیگه بزودی یک دهه میشه که با خانواده آرساکیا گیم هستم و همیشه از بودن در این جمع لذت بردم و کمال رضایت رو دارم, چه بسا که گیم های زیادی رو امتحان کردم ولی هیچ کدوم مثل اینجا نشده واسم, شاید چون آرساکیا برای من چیزی فراتر از یک گیم بوده و هست, در این مدت من دوستان خیلی عزیز و گلی پیدا کردم که در کنارشون تو آرساکیا گیم صحفه ای از قشنگ ترین خاطرات زندگیم رو رقم زدم و بسیار بسیار ازشون سپاس گذارم, ما اینجا بزرگ شدیم و هنوزم که هنوزه در این مجموعه حضور داریم, سپاسگذارم از موسس علی عزیز و تمامی شما عزیزانی که همیشه در کنار بنده بودین و باعث این لحظات قشنگ شدین.❤️

پی نوشت: عزیزان این تاپیک جهت خداحافظی یا از این چنین قبایل مباحث نیست و فقط برای یک تشکر از تمامی شما عزیزان و یک دورهمی مجدد و زنده کردن خاطراتی که داشتیم نوشته شده.🫂

همچنین اگه خاطره ای از من یا دوستانتون و یا هر اتفاق و چیزی که براتون پیش اومده و موندگار شده دارید چه در قالب متن, عکس, فیلم و یا حتی چند کلمه خوشحال میشم اگه دوست داشته باشید برامون اینجا بفرستید.

دوستدار همیشگیه شما, عبدالله.

فهمیدم خوب سیاه پوستی هستی 

𝐓𝐡𝐞 𝐆𝐥𝐚𝐝𝐢𝐚𝐓𝐨𝐫𝐬 𝐀𝐫𝐞 𝐒𝐭𝐢𝐥𝐥 𝐀𝐥𝐢𝐯𝐞

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

❤️ فکر کردم میخوای بای بدی سید

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

MaRsToN.png

Dark_Knight12.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

14 ساعت قبل، HajAbdollah گفته است:

علی جان وقت نشد یکبار بتونم به درستی برای این مجموعه قشنگی که ساختی ازت تشکر بکنم پس لازم شد که این تاپیک رو برای شما و دوستان بزارم.

برای بیشتر ما آرساکیا فقط یک بازی جهت سپری کردن اوقاتمون نیست بلکه باید بگم ما یک خانواده خیلی بزرگ هستیم که در کنار همدیگه زمان های خوشحالی و حتی وقتایی که ناراحت هستیم رو سپری میکنیم و از بودن در کنار هم لذت میبریم, به شخصه میتونم بگم دیگه بزودی یک دهه میشه که با خانواده آرساکیا گیم هستم و همیشه از بودن در این جمع لذت بردم و کمال رضایت رو دارم, چه بسا که گیم های زیادی رو امتحان کردم ولی هیچ کدوم مثل اینجا نشده واسم, شاید چون آرساکیا برای من چیزی فراتر از یک گیم بوده و هست, در این مدت من دوستان خیلی عزیز و گلی پیدا کردم که در کنارشون تو آرساکیا گیم صحفه ای از قشنگ ترین خاطرات زندگیم رو رقم زدم و بسیار بسیار ازشون سپاس گذارم, ما اینجا بزرگ شدیم و هنوزم که هنوزه در این مجموعه حضور داریم, سپاسگذارم از موسس علی عزیز و تمامی شما عزیزانی که همیشه در کنار بنده بودین و باعث این لحظات قشنگ شدین.❤️

پی نوشت: عزیزان این تاپیک جهت خداحافظی یا از این چنین قبایل مباحث نیست و فقط برای یک تشکر از تمامی شما عزیزان و یک دورهمی مجدد و زنده کردن خاطراتی که داشتیم نوشته شده.🫂

همچنین اگه خاطره ای از من یا دوستانتون و یا هر اتفاق و چیزی که براتون پیش اومده و موندگار شده دارید چه در قالب متن, عکس, فیلم و یا حتی چند کلمه خوشحال میشم اگه دوست داشته باشید برامون اینجا بفرستید.

مشتی این چه کاریه، یه لحظه فک کردم داری بای میدی🫠

f64730_24ryderq-thumb-gif-ab7a9ed9f9b6f9

CarterVeron.png

The secret of

getting ahead is

getting started

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، CarterVeron گفته است:

مشتی این چه کاریه، یه لحظه فک کردم داری بای میدی🫠

نه داداش خیالت راحت اگه عمری باشه فعلا در خدمتیم, تاپیک فقط برای یک تشکر از شما بود و تجدید خاطرات که البته هنوز منتظرم تا بچه ها تعریف کنن خاطراتشون رو😁❤️ 

HajAbdollah.png

ABD_4_EVER.png

لینک به دیدگاه

19 دقیقه قبل، Hack گفته است:

یه رابمون نشه @HajAbdollah🙂

راب پوینتا تموم شد داداش انشالله فردا شب بریم تو کارش😁

HajAbdollah.png

ABD_4_EVER.png

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، HajAbdollah گفته است:

راب پوینتا تموم شد داداش انشالله فردا شب بریم تو کارش😁

بدون من که بری نفرین میکنم😂😂

MaRsToN.png

Dark_Knight12.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۶/۲ در 05:14، HajAbdollah گفته است:

حاجی جون ترسیدم گفتم میخوای بای بدی 😂

86d0-502px-Imperial-Coat-of-Arms-of-Iran

Virus Zone

LawMeN.png   

Bismarck.png   

لینک به دیدگاه

منم از همینجا خسته نباشید میگم به همتون

:acigar:

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

d166442_Picsart_24-02-23_19-23-32-796.jp

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...