رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تایید نشدن event و التماس ادمین ها برای accept event

alarumwalle

ارسال‌های توصیه شده

ما هر موقع اونت میزاریم با اینکه باید به برنده هم پول بدیم باید التماس ادمین ها کنیم تا درخواست اونت مارو تایید کنن/ معمولا یا 99 درصد مواقع که ادمین لول 2 به بالا ها کلن توجهی ندارن ولی اون امین لول 1 هایی که تایید میکنن هم التماسیه  به یه سری ادمین ها هم که میگی میگن حال ندارم  حس نظارت نی و از این حرفا و میپیچونن بعضی ها هم که تهدید میکنن که اگه یه بار دیگه بگی فلان میکنم کیک میکنم تایید نمیکم

چون همه اینکار رو میکنن به جز 1  2  نفر نمیخوام از کس خاصی شکایت کنم و مدرک بذارم ولی خواهشم اینه که یه فکری برا این موضوع بشه یه سری ها انگار براشون افت داره که اونت تایید کنن چون مثلا ادمین لول 3 ان و اصن توجهی ندارن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما دوست عزیز
در واقع شما قبل از گذاشتن درخواست مسابقه (Request event) باید از طریق Report/ با یک ادمین هماهنگ کنی و بعد از هماهنگی اقدام به درخواست مسابقه کنید.

در بیشتر مواقع ادمین ها به دلیل این که آشنایی کافی با شخص درخواست دهنده ندارند و برای پیشگیری از بی نظمی در مسابقه، مسابقه را تائید نمی کنند.

RockGame.png

Everybody dies, but not everybody lives

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من /report  میدم کیک میکنن به دلیل کار شخصی و ....   ادمین لول 5 گفت نباید تو /report درخواست کرد و اونت رو کنسل کرد

اشنایی ندارن؟ منو نمیشناسی؟ خود شما بهم گفتی من حال ندارم و پیچوندی دوستان انقدری اشنایی و اعتماد دارن که حتی برا نظارت هم نمیان میسپارن دست خودم  اینا بهونه های خوبی نیست شما لازم نیست حتما حظور داشته باشی تو اونت مشکلی باشه پلیر صد در صد ریپورت میده

با تشکر از شما برای نظرتون پوریا جان

ویرایش شده توسط alarumwalle
لینک به دیدگاه

با سلام.

حق کاملا با شماست، ولی متأسفانه ادمین ها هم از وقتیکه  وارد سرور میشن کار های زیادی براشون پیش میاد و حتی وقت نمیکنن چند دقیقه هم بازی کنن و مشغول کمک به بازیکنان و رفع مشکلات اند.

تایید اونت قسمتی از وظایفه ی ادمین هاست و وقتی تایید میکنن باید بر اون نظارت هم داشته باشن تا به مشکل بر نخوره، ادمینی که اونت رو تایید میکنه مسئول هست و اگه برگزار کننده اونت اشتباهی کنه باید ادمین جوابگو باشه برای همین ادمین باید کلِ کار هاشو بزاره کنار و تمام هواسش به اونت باشه.

دلیل اینکه بعضی وقتا اونت دیر اکسپت میشه یا اکسپت نمیشه بی اعتنائیِ ادمین نیست بلکه کمبود وقت و نداشتن شناخت کافی از بازیکنه (همونطور که پوریا جان گفتن).

با این حال ما سعی خودمونو میکنیم که وقتِ بیشتری رو به اونت های بازیکنان اختصاص بدیم.

و ممنون که به فکر بهبودِ وضعیتِ سرور هستید، امیدوارم در آینده به اینجور مشکلات برنخورید.

موفق باشید.

?????ˢⁱˡᵉⁿᵗ

NavidSilent.pngUntitled_1.jpg       

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت ادمین های عزیز

وقتی که داشتم این مشکل دوست عزیزم @alarumwalle رو در این پست میخوندم به خودم واجب دونستم بگم که این مشکل ایشون نیست مشکل ما هم هست.

ما تو یک هفته بیش از 40 مرتبه request event دادیم با prise بالا و هر وقت هم که در ریپورت میخواهیم هماهنگ کنیم،کیک میکنید و میزنید 

Player wad kicked by admin reason: darkhast shaksi dar report.

امیدوارم به جای اینکه یکم به فکر عشق و حال خودشون تو گیم باشن به فکر بقیه ی افراد نیز باشند.

درسته ‌که شما ادمین هستید اما در قبال ادمینی شما یه سری وظایفی رو قبول کردید،پس موظف هستید که بهش عمل کنید.

مرسی از ادمین نوید. @NavidSilent

PyRo.png

.Amir_Abbas
"Life" is simple "game"

Easy to start, but hard to finish

:)

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
در در 6/17/2018 در 02:25، NavidSilent گفته است:

با سلام.

حق کاملا با شماست، ولی متأسفانه ادمین ها هم از وقتیکه  وارد سرور میشن کار های زیادی براشون پیش میاد و حتی وقت نمیکنن چند دقیقه هم بازی کنن و مشغول کمک به بازیکنان و رفع مشکلات اند.

تایید اونت قسمتی از وظایفه ی ادمین هاست و وقتی تایید میکنن باید بر اون نظارت هم داشته باشن تا به مشکل بر نخوره، ادمینی که اونت رو تایید میکنه مسئول هست و اگه برگزار کننده اونت اشتباهی کنه باید ادمین جوابگو باشه برای همین ادمین باید کلِ کار هاشو بزاره کنار و تمام هواسش به اونت باشه.

دلیل اینکه بعضی وقتا اونت دیر اکسپت میشه یا اکسپت نمیشه بی اعتنائیِ ادمین نیست بلکه کمبود وقت و نداشتن شناخت کافی از بازیکنه (همونطور که پوریا جان گفتن).

با این حال ما سعی خودمونو میکنیم که وقتِ بیشتری رو به اونت های بازیکنان اختصاص بدیم.

و ممنون که به فکر بهبودِ وضعیتِ سرور هستید، امیدوارم در آینده به اینجور مشکلات برنخورید.

موفق باشید.

من مخالفم چون ادمین ها الکی دارن رنک میگیرن میرن بالا اخه ادمین باید به فکر بازیکنان باشه فقط نباید که داخل /report جواب آدم رو بدن معذرت میخوام ولی کسایی ادمین شدن که لیاقت ادمین شدن رو ندارن به خدا مردترین ادمینی که دیدم magnito بود چون واقعا کارش رو درست انجام میداد ولی معذرت میخوام ولی مثلا علی که سازنده بازی هست میری پیشش سلام میکنی جواب نمیده اخه این چه وضعش هست من یه بار پولم باگ شده بود 2mil من خود به خود شده بود 0 البته تو یه اکانت اصلیم یک ساعت دنبال علی رفتم آخر جوابم نداد آخرش هم که جواب داد گفت به من چه مشکل خودتونه مشکل من نیست اخه این چه ادمینیه؟ که کلی باید التماسش کنی آخرم مشکلت رو حل نکنه الان شما یا ادمین ها میاین میگین که این موضوع غیر ممکنه ولی من به جون مادرم و همه عزیزام قسم میخورم که واقعیته لطفا رسیدگی کنید

ویرایش شده توسط behzadleito
به جای عزیز نوشته بودم ازیز
لینک به دیدگاه

درود 

به نظر من نظارت مسابقه باید به گزارش کار همه ی ادمین ها اضافه بشه، هفته ای حداقل 6 مسابقه.

@Ali @Meli @Shayan

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام.

قوانین جدیدی در رابطه با نظارت بر مسابقات و برگزاری آنها برای تیم ادمین ها تنظیم شده و به آنها اعلام خواهد شد.

با عرض پوزش بابت مشکلات پیش آمده.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...