رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست عضویت

Ali

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:April.png

• سن واقعی: 25

• اسم واقعی: هاشم آقا

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: عرفان هستم ملقب به بچه خاکی اهل ادب پسر خوب پلیس دوست عاشق شهر تمیز و شهر بدونه خلاف علاقه مند به ورزش علاقه مند به ورزش موی تای به دلیل تاریخچه بسیار قدیمیش و عاشق کار و درس دوست دارم همیشه بازی کنم تا بتونم زمان خالی روزمو پر کنم و فکر کنم وقتی به داخل این فکشن بیام این موضوع برام اتقاق میوفته در کل هم پسر اروم و خوش اخلاقی هستم و یه زمان هایی از زندگیمم کتاب میخونم به جز کتاب خوندم عاشقه سفرم و خیلی پر تلاشم و علاقه مند

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4-5 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 تا 23:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:جایی نبودم خیلی وقته 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون پلیس شدن جزو علایق شخصی و بسیار خاص من هستش این فکشن بسیار نیرو های خوب و پر کاری داره و حس میکنم بسیار فکشنه خوبی میتونه برای من باشه و خلق خو مناسبی برای من داره و دوست دارم شهر رو از خلاف پاک کنم و خلاف کار هارو زندان بندازم جلوی دزدی از مردم رو بگیرم جلوی سرعت غیر مجاز رو بگیرم جلوی دزدی از بانک رو بگیرم و ارامش و صلح رو به این شهر زیبا برگردونم و مطمین هستم که این کار رو حتما میتونم انجام بدم و سابقه رهبری این اقلیت را دارا هستم از پسش خوب بر میام

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به امور کاری اقلیت مسلط هستم.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +7

ᴛʜᴇ ʟᴀsᴛ ᴍᴀɴ sᴛᴀɴᴅɪɴɢ

rasputin.png

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ -------------------------------------------------------------------------------------------------------         

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 8.1k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:April.png

• سن واقعی: 25

• اسم واقعی: هاشم آقا

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: هاشم هستم ملقب به بچه خاکی اهل ادب پسر خوب پلیس دوست عاشق شهر تمیز و شهر بدونه خلاف علاقه مند به ورزش علاقه مند به ورزش موی تای به دلیل تاریخچه بسیار قدیمیش و عاشق کار و درس دوست دارم همیشه بازی کنم تا بتونم زمان خالی روزمو پر کنم و فکر کنم وقتی به داخل این فکشن بیام این موضوع برام اتقاق میوفته در کل هم پسر اروم و خوش اخلاقی هستم و یه زمان هایی از زندگیمم کتاب میخونم به جز کتاب خوندم عاشقه سفرم و خیلی پر تلاشم و علاقه مند

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:جایی نبودم خیلی وقته 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون پلیس شدن جزو علایق شخصی و بسیار خاص من هستش این فکشن بسیار نیرو های خوب و پر کاری داره و حس میکنم بسیار فکشنه خوبی میتونه برای من باشه و خلق خو مناسبی برای من داره و دوست دارم شهر رو از خلاف پاک کنم و خلاف کار هارو زندان بندازم جلوی دزدی از مردم رو بگیرم جلوی سرعت غیر مجاز رو بگیرم جلوی دزدی از بانک رو بگیرم و ارامش و صلح رو به این شهر زیبا برگردونم و مطمین هستم که این کار رو حتما میتونم انجام بدم و سابقه رهبری این اقلیت را دارا هستم از پسش خوب بر میام

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به امور کاری اقلیت مسلط هستم.

Death is the wish of some

The Relief of many

And the end of all

========================================================================

Desolator.png304.png

Frostmourne.png303.png     

=========================================================================

لینک به دیدگاه

پاسخ درخواست های استخدامی اقلیت گارد ملی:

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

پذیرفته شدگان:

@CLown با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی موافقت شد. ( با اکانت: Its_Clown ) ( ساعات بازی کرده در ماه: 41 )

@ArthurMorgan با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی موافقت شد. ( با اکانت: iSasan) ( ساعات بازی کرده در ماه: 45 )

@SeniorBlack با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی موافقت شد. ( با اکانت: iBlack) ( ساعات بازی کرده در ماه: 36 )

@AkbarGta با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی موافقت شد. ( با اکانت: Akbar_gta) ( ساعات بازی کرده در ماه: 49 )

@Anonymity با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی موافقت شد. ( با اکانت: Anonymity) ( ساعات بازی کرده در ماه: 119 )

@Asall با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی موافقت شد. ( با اکانت: Asal) ( ساعات بازی کرده در ماه: 82)

@SuTuN با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی موافقت شد. ( با اکانت: Patricio) ( ساعات بازی کرده در ماه: 22)

@FrozenThrone با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی موافقت شد. ( با اکانت: April) ( ساعات بازی کرده در ماه: 25)

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

رد شدگان:

@Aarsalan با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی مخالفت شد. فرم درخواست عضویت به درستی پر نشده است.

@AQuaMan با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی مخالفت شد. شما در اقلیت دیگری حضور دارید.

@Fail با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی مخالفت شد. شما در اقلیت دیگری حضور دارید

@Rasputin با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی مخالفت شد. فرم درخواست عضویت به درستی پر نشده است

@GoroBan با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی مخالفت شد. فرم درخواست عضویت به درستی پر نشده است

@Forces با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی مخالفت شد. فرم درخواست عضویت به درستی پر نشده است

@AmirHossienN با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی مخالفت شد. فرم درخواست عضویت به درستی پر نشده است

@MohammadAmir با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی مخالفت شد. فرم درخواست عضویت به درستی پر نشده است

@GodWorld با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی مخالفت شد. فرم درخواست عضویت به درستی پر نشده است

@MOHAMADR با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی مخالفت شد. فرم درخواست عضویت به درستی پر نشده است

@FerB با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی مخالفت شد. فرم درخواست عضویت به درستی پر نشده است

@SaIeh با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی مخالفت شد. فرم درخواست عضویت به درستی پر نشده است

@Gerye با درخواست شما جهت استخدام شدن در اقلیت گارد ملی مخالفت شد. فرم درخواست عضویت به درستی پر نشده است

الویت بندی به صورت زیر می باشد:

1-  Anonymity.png

2-  Asal.png

3-  Akbar_Gta.png

4-  iSasan.png

5-  its_Clown.png

6-  iBlack.png

7-  April.png

8-  Patricio.png

موارد تست:

1.ده سوال از قوانین عمومی سرور

2.پانزده سوال از قوانین عمومی دسته ویژه

3.ده سوال از قوانین گارد ملی

(+دو تست Duel هم توسط Deagle و هم M4)

اماده تست باشید.

هرگونه ایجاد مزاحمت برای لیدر و سابلیدر منجر به رد درخواست شما خواهد شد و به ترتیب از اولویت ها تست به عمل خواهد آمد.

داخله بازی جهت تست زین پس آنلاین باشید با شما تماس گرفته خواهد شد و فروم رو به صورت روزانه کنترل نمایید با شما برای تست اقلیت داخله بازی و فروم هماهنگ خواهد شد و پس از بررسی نکردنِ فروم بعد از 24 ساعت درخواست شما رد خواهد شد.

موفق باشید

ویرایش شده توسط ForgeT

بزرگترین اشتباه زندگیم اونجا بود که

فکر کردم اگه با بقیه کاری نداشته باشم

بقیه هم کاری با من ندارن 

AngeL.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mizox.png
• سن واقعی: 17
• اسم واقعی: پرهام
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوب و شوخ و اروم 
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4 ساعت 
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13 تا 18 
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: تنوع 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): رنک دو 
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه 
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 3

! inattention is better than revenge

👑Mizox.png👑

34a505_24a13614-24AdmBoT-Cover.gif

لینک به دیدگاه

SIC0R0N.png

سن واقعی: 15
• اسم واقعی: ابوالفضل
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: کارم با گان خوبه_معدب_سرم تو لاک خودمه _باهوشم و پرکارم 
• روزانه چقدر بازی می کنید؟7ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ 2تا9
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:برای اومدن به این فکشن 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): بهش.علاقه دارم و به قوانین مسلط هستم و کارم با گان خوبه و خیلی باهوشم   
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ کارم با گان خوبه وصبورم و ساکت  
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید 3بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

mandi.mi.i.png
• سن واقعی: 22
• اسم واقعی: مهدی
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش اخلاق خوش برخورد . زرنگ .فعال 
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۵ ساعت به بالا
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00_23:00 
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:۳ سال پیش بوده
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه شدید به این کار و کارای های جذاب
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون علاقه دارم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۳ بار به بالا

MySelf

Mandi.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:MiCroScoPe.png

• سن واقعی: 16

• اسم واقعی: علی

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:با مرام و معرفت خوب صبور عاشق گیم مهربون دلسوز یه ادم مثل بقیه زیاد با کسی کار ندارم تا کارم نداشته باشه کسی بخواد پا پیچم باشه پا پیچش میکنم تجربه زیاد دارم داخل بازی همرو میشناسم و ادم دشمن تراشی نیستم پایه، تابع قوانینم ولی کسی نیست سعی میکنم بهترین باشم...

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 الی 4 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00) : 12:00 تا 21:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خسته شدم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): می‌خوام تجربه جدید کسب کنم چون که به این فکشن علاقه دارم و قبلا عضوش بودم تجربشو دارم اگه قسمت بشه میخام بیام تجربش کنم و ببینیم چطوریه دوست دارم مردم رو بگردم و راب فیل کنم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون از cop خوشم میاد میدونم از پسش بر میام و اینکه میتونم عضو خوبی برای فکشن باشم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 2-10 بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Digger.png
• سن واقعی: 15
• اسم واقعی: علیرضا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: پر کار و پر تلاش
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4س
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 16:00 تا 00:00
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه و کسب تجربه
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون علاقه دارم بهش.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 4

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Digger.png
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: شوخ و با مرام و فعال 
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):16:00 الی 00:00 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): برای علاقه و کسب تجربه و پول در آوردن
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون بهش علاقه دارم و گانریم هم خوبه

لینک به دیدگاه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): برای علاقه و کسب تجربه و پول در آوردن
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون بهش علاقه دارم و گانریم هم خوبه

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Robah.png
• سن واقعی: 21
• اسم واقعی: سینا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: کنجکاو
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 2ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 2تا 5
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: بیام اینجا
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ پلیس خوبه
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 100بار

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Safar.png
• سن واقعی: 21
• اسم واقعی: سینا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: کنجکاو
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 2ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 2تا 5
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: بیام اینجا
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): عشق
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ پلیس خوبه
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 100بار

ویرایش شده توسط Rony

!Washup/

لینک به دیدگاه

با سلام و درود؛

اقلیت (National Guardپنج عضو فعال و دارای شرایط ذکر شده میپذیرد.

هم‌اینک میتوانید جهت عضویت در این اقلیت اقدام نمایید.

شرایط ورود به اقلیت:

1- داشتن سطح 15+

2- داشتن Rank +2 در یکی از اقلیت های دسته ملایم.

3- داشتن Rank +2 در یکی از اقلیت های دسته متوسط.

4-  داشتن سطح 5 در مهارت شغل کاراگاه (Detective).

5- عدم مسدودیت از دسته ویژه.

#- تمامی پست های ارسال شده قبل از این پست نا دیده گرفته میشود.

#- اولویت تست، داشتن بیشترین تایم‌پلی در ماه میباشد.

#- پست عضویت تا 48 ساعت آینده باز خواهد بود.

#- قوانین پر کردن پست را حتما رعایت کنید و پست درخواست عضویت را به درستی ارسال نمایید، در غیر این صورت پست شما رد خواهد شد.

پست عضویت در تاریخ 30-12-2023 ساعت 19:05 بسته خواهد شد.

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:LoVerBoy.png

• سن واقعی: 19

• اسم واقعی: سهیل

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خاکی اهل ادب پسر خوب پلیس دوست عاشق شهر تمیز و شهر بدونه خلاف علاقه مند به ورزش علاقه مند به ورزش موی تای به دلیل تاریخچه بسیار قدیمیش و عاشق کار و درس دوست دارم همیشه بازی کنم تا بتونم زمان خالی روزمو پر کنم و فکر کنم وقتی به داخل این فکشن بیام این موضوع برام اتقاق میوفته در کل هم پسر اروم و خوش اخلاقی هستم و یه زمان هایی از زندگیمم کتاب میخونم به جز کتاب خوندم عاشقه سفرم و خیلی پر تلاشم و علاقه مند

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:بیام اینجا

ویرایش شده توسط LoverBoy

LoVerBoy.png

Latino.png

آنکـہ راخوبےکنیم هارےنگیرבآرزوستـ

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Desel.png

• سن واقعی: 17

• اسم واقعی: اشکان

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: عاشق کشور تمیز و شهر بدونه خلاف علاقه مند به گیم علاقه مند به ورزش فوتبال به دلیل تاریخچه بسیار قدیمیش و عاشق کار و درس دوست دارم همیشه بازی کنم و انلاین باشم تا بتونم زمان خالی روزمو پر کنم و فکر میکنم وقتی به داخل این فکشن بیام این موضوع برام اتقاق میوفته در کل هم پسر اروم و خوش اخلاقی و بامرامی هستم و یه زمان هایی از زندگیمم کتاب میخونم به جز کتاب خوندم عاشقه سفرم و خیلی پر تلاشم و علاقه مند به بازی ویدیویی هستم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت به بالا

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 23:00 - 18:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برم پلیس شم.

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون پلیس شدن جزو علایق شخصی و بسیار خاص من هستش این فکشن بسیار نیرو های عالی و پر کاری داره و حس میکنم بسیار فکشنه خوبی میتونه برای من باشهو هست و خلق خو مناسبی برای من داره و دوست دارم شهر رو از خلاف پاک کنم و خلاف کار هارو زندان بندازم جلوی دزدی از مردم رو بگیرم جلوی سرعت غیر مجاز رو بگیرم جلوی دزدی از بانک رو بگیرم و نزارم اتفاق بیفته و ارامش و صلح رو به این شهر زیبا برگردونم و مطمین هستم که این کار رو حتما میتونم انجام بدم و سابقه عضویت در این فکشن رو دارم از پسش خوب بر میام.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون خلاف کار ها را بگیرم.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5 بار

d28217_24InShot-20240417-233251020.png

کاش میشد از کیسه خلیفه انسانیت ببخشیم....

RedHorse.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: omen.png
• اسم واقعی: ماهان
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون، صادق، با ادب، خوش اخلاق، متعهد، صبور، اجتماعی، با مرام، با معرفت، آشنا با کار تیمی. تمام تلاشم رو برای بهتر شدن در هر چیزی که انجامش میدم میکنم. با هیچ کسی مشکل و دشمنی ندارم. کاملا پایبند به قوانین هستم. مسئولیت‌ پذیر نسبت به انجام کار ها. سریع و پر سرعت در انجام فعالیت های مربوطه. کاری به کار کسی ندارم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 2 الی 5 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 - 22:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: ایجاد تنوع
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه شدید، سرگرم کننده و جذاب. دارای فعالیت های متفاوت و متغیر بودن. ارتباط با پلیر ها. فکشن خوب. وقت گذرانی. تجربه کردن دسته ویژه. لیدر خوب. مبارزه با تبهکاران. علاقه به اجرای نظم در سرور.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه دارم و تجربه دارم.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 7 الی 9 بار

_dsc60102-_-_copy_94id.jpg

...???? ??? ????? ???? 

Frenzo.png

لینک به دیدگاه

عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: 

• سن واقعي: 15Speder.png

• اسم واقعي: علی

• در 30 کلمه خود را توصيف کنيد: فردی شوخ اما در کار خود جدی! مشتی و گانر هستم علاقه مند به ارساکیا و بیشتر وقتم را در این گیم میگذرانم! مدافع حقوق بشر هستم! با کسی مشکل ندارم و با همه ارتباط خوبی دارم. دشمن تراش نیستم و به دنبال دوستی هستم. طابع قوانین هستم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت

• در چه ساعت هايي بازي مي کنيد؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 تا 22:00

• چرا شما فکشن قبلي را ترک کرديد: خستگی از فکشن

• براي چه مي خواهيد به اين فکشن بياييد؟ (حداقل 30 کلمه): بدلیل اینکه فردی گانر و علاقمند به گارد ملی هستم. دشمن تراش نیستم و به دنبال دوستی هستم. طابع قوانین هستم. علاقه مند به ارساکیا و بیشتر وقتم را در این گیم میگذرانم! علاقه مند به دستگیری و در صورت نیاز کشتن مجرمان هستم.

علاقه مند به جلوگیری از دستبرد به بانک ها نیز هستم.

• چرا فکر مي کنيد که اين فکشن جاي مناسبي براي شما هست؟ علاقه بسیار به گارد ملی

• روزانه چند بار انجمن را چک مي کنيد؟ 10 بار

هی میگزره....!              

لینک به دیدگاه

• عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: Ara.png

• سن واقعي: 18

• اسم واقعي: آرا

• در 30 کلمه خود را توصيف کنيد: خوب , با معرفت , پررو , با ادب , مهربون, لاتي , دشمن کش , با تجربه , رفيق باز , به سوي موفقيت , کينه اي , شوخ  , قانون مدار , مدافع حقوق بشر , بشر دوست , مدافع حقوق حيوانات , اخلاق خوب , رفتار خوب , مورد احترام و احترام گزار بقيه , با جنبه , صبور , جدي

• روزانه چقدر بازي مي کنيد؟ 8

• چرا شما فکشن قبلي را ترک کرديد: استفا و اومدن به اين اقليت

• براي چه مي خواهيد به اين فکشن بياييد؟ (حداقل 30 کلمه): اول از همه اين که تجربه اين کار رو داريم دوم اينکه علاقه ي زيادي به اين اقليت داريم و سوم اينکه دوستانه ما همه در اين اقليت حضور دارند و ماهم ميخوايم بريم اين اقليت

• چرا فکر مي کنيد که اين فکشن جاي مناسبي براي شما هست؟ تجربه و علاقه به اقليت

• روزانه چند بار انجمن را چک مي کنيد؟ 3

• عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: TravisScott.png

• سن واقعي: 22

• اسم واقعي: امیر

• در 30 کلمه خود را توصيف کنيد: خوب , با معرفت , پررو , با ادب , مهربون, لاتي , دشمن کش , با تجربه , رفيق باز , به سوي موفقيت , کينه اي , شوخ  , قانون مدار , مدافع حقوق بشر , بشر دوست , مدافع حقوق حيوانات , اخلاق خوب , رفتار خوب , مورد احترام و احترام گزار بقيه , با جنبه , صبور , جدي

• براي چه مي خواهيد به اين فکشن بياييد؟ (حداقل 30 کلمه): اول از همه اين که تجربه اين کار رو داريم دوم اينکه علاقه ي زيادي به اين اقليت داريم و سوم اينکه دوستانه ما همه در اين اقليت حضور دارند و ماهم ميخوايم بريم اين اقليت

• عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: Amumehdi.png

• سن واقعي: 19

• اسم واقعي: مهدی

• عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: JanG.png

• سن واقعي: 23

• اسم واقعي: شهروز

• عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: Its_Clown.png

• سن واقعي: 17

• اسم واقعي: مهدی

The Rulers Of The West Are OuTLawS 

Ara.png

:My Loves

TravisScott.png

Shahrooz.png

Juice.png

Salma.png

لینک به دیدگاه

• عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: 

Ferb.png

• سن واقعي: 16

• اسم واقعي: محمد

• در 30 کلمه خود را توصيف کنيد: فردی شوخ اما در کار خود جدی! مشتی و گانر هستم علاقه مند به ارساکیا و بیشتر وقتم را در این گیم میگذرانم! مدافع حقوق بشر هستم! با کسی مشکل ندارم و با همه ارتباط خوبی دارم. دشمن تراش نیستم و به دنبال دوستی هستم. طابع قوانین هستم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت

• چرا شما فکشن قبلي را ترک کرديد: FP80 شدم

• براي چه مي خواهيد به اين فکشن بياييد؟ (حداقل 30 کلمه): بدلیل اینکه فردی گانر و علاقمند به گارد ملی هستم. دشمن تراش نیستم و به دنبال دوستی هستم. طابع قوانین هستم. علاقه مند به ارساکیا و بیشتر وقتم را در این گیم میگذرانم! علاقه مند به دستگیری و در صورت نیاز کشتن مجرمان هستم.

علاقه مند به جلوگیری از دستبرد به بانک ها نیز هستم.

• چرا فکر مي کنيد که اين فکشن جاي مناسبي براي شما هست؟ علاقه بسیار به گارد ملی

• روزانه چند بار انجمن را چک مي کنيد؟ 10 بار

در حیــرتم از مــرام ایــن مــردم پـست               

ایــن طــایفــه زنــده کــش و مــرده پــرست
---------------------------------------------------------------------------

Final.png

[Kw]

لینک به دیدگاه

• عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: Juic.png

• سن واقعي: 20

• اسم واقعي: امین

• عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: visuai.png

• سن واقعي: 19

• اسم واقعي:  محمد

The Rulers Of The West Are OuTLawS 

Ara.png

:My Loves

TravisScott.png

Shahrooz.png

Juice.png

Salma.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: NoTNeVeR.png
• اسم واقعی: امیر
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:

فردی بسیار منظم و با دقت هستم. برای هدف هایی که دارم تلاش میکنم و وقت میذارم که بهشون برسم، دارای سابقه در اقلیت های ویژه؛ دارای صفات باهوش، بسیار پیگیر، شجاع و مهربان.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3+ ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ساعت 17:00 الی 20:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: به دلیل مشکلات نداشتن زمان کافی برای اقلیت
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):

برای اینکه سعی کنم فرار از زندان ها رو کاهش بدم، به وانتد های در سطح شهر رسیدگی کنم، آرامش را در شهر برقرار کنم و مجرمین رو دستیگر و خلاف رو کاهش بدهم.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ ازش لذت میبرم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ حداقل 5 بار

اگر خواستی سرزمینت را آزاد کنی         

۱۰ گلوله در تفنگت بگذار،

۹ گلوله برای خائنين،آدم فروشان و جاسوسان

و تنها ۱ گلوله برای دشمنان کافیست!!!

Pishva.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

GodFlame.png
• سن واقعی:  17 
• اسم واقعی:  آقا امیررضا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:

پسر خوب با ادب به کسی ازار نمیرسونم سعی میکنم بهترین ادب احترام رو برای دیگران داشته باشم دوست دار عشق و محبت مهربانی  در دیگران هستم کمک و یاری رساننده هستم حتا تو شرایط سخت اگه هر کاری از من بر بیاد برای دوستانم و بقیه انجام میدم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟  3  ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  12:00 الی 21:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: FP80 شدم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):  کسب تجربه
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟  چون خیلی علاقه دارم 
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟  +3

کاری به موفّقیت میرسد که;

پوشیده بماند.

[ امیرالمومنین (ع) ]

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ 

GodFlame.png

&

_Flame.png

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Reject.png

• سن واقعی: 21

• اسم واقعی: امیر

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: اسمم امیر هستش، مسلط به قوانین سرور هستم با اخلاق خوب و آدم باتجربه ای هستم همچنین در مواقع مختلف میتونم تصمیم خوب بگیرم و تجربه ی فعالیت در تمامی اقلیت ها را دارم و بدون هیچ چشم داشتی همیشه به سرور و اقلیت ها خدمت کردم و مشکلی نداشتم داخل اقلیت ها، اخلاقم اینه که شوخ هستم ولی در مواقعی که نیازه جدی میشمو حاضر نیستم زیر بار کسی برم.

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: اومدن به این فکشن

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

Amir_HosseinNN.png 

• اسم واقعی:امیر

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: پسر خوب،خوش اخااق،مهربون،اهل ادب و احترام پایبند ب قوانین پلیس دوست و علاقه زیاد داشتن من ب cop و دوست دارم NG رو تجربه کنم و علاقه ی زیادی دارم ب NG دارم

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 10 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 الی 00:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:ک بیام دسته ویژه 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون ک پلیس شدن یکی از اخلاق شخصی من هستش و خیلی خیلی دوست دارم NG رو تجربه کنم پلیس دوست هستم و دوست دارم مجرم را بندازم زندان

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون خیلی خیلی علاقه زیادی دارم بش

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟35 الی50 بار

«زنٌّدگُيي مِّٓیکٍّٰنم با قٍّوانٍیٍن خْٰٰودم!» ️ 

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:   sped.png
• اسم واقعی: حیدر
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مشتی
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 8:00 تا 12:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: نداشتن تایم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 9 بار

لینک به دیدگاه

• SFC موضوع را قفل کرد
  • SFC موضوع را باز کرد

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...