رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست عضویت

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:its_Clown.png

• سن واقعی: 18

• اسم واقعی: مهدی

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: شوخ طبع اهل رفاقت با ادب محترم وظیفه شناس مسئولیت پذیر اروم امین صبور و بردبار اهل اهنگ مرتب منظم شجاع متواضع بحث و جدلی با کسی ندارم

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 8

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 11:00 - 23:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: اومدن به این فکشن

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): پلیس بودن شغل مورد علاقه من توی این سرور هست و مسدونم که میتونم به خوبی اکتیویتی بزنم و مسئولیت پلیس رو بپذیرم و بدون اشتباه و سهل انگاری داخل این فکشن موندگار باشم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ برای اینکه من به این فکشن علاقه دارم میخوام با نیک نیم آبی داخل سرور ادامه فعالیت بدم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟

فدایی تانکِ بی پِلاکِه، لاتِ بی کِتابِه، یِه دینِ کامِل؛ 

EMaMSiZDaHoM.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: omen.png
• سن واقعی: 17
• اسم واقعی: ماهان
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون، صادق، با ادب، خوش اخلاق، متعهد، صبور، اجتماعی، با مرام، با معرفت، آشنا با کار تیمی. تمام تلاشم رو برای بهتر شدن در هر چیزی که انجامش میدم میکنم. با هیچ کسی مشکل و دشمنی ندارم. کاملا پایبند به قوانین هستم. مسئولیت‌ پذیر نسبت به انجام کار ها. سریع و پر سرعت در انجام فعالیت های مربوطه. کاری به کار کسی ندارم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 2 الی 5 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 - 22:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: ایجاد تنوع
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه شدید، سرگرم کننده و جذاب. دارای فعالیت های متفاوت و متغیر بودن. ارتباط با پلیر ها. فکشن خوب. وقت گذرانی. تجربه کردن دسته ویژه. لیدر خوب. مبارزه با تبهکاران. علاقه به اجرای نظم در سرور.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه دارم و تجربه دارم.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 7 الی 9 بار

_dsc60102-_-_copy_94id.jpg

...???? ??? ????? ???? 

Frenzo.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

%24%24king_Ali%24%24.png
• سن واقعی: ۱۵
• اسم واقعی: علی
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربان و دوست دارم مجرمین رو دستگیر کنم و خوش اخلاق هستم با مرام معرفت شوخ هستم ولی در انجام فعالیت واقعی هستم با و پلیس شدن را دوست دارم وبا اعضای اقلیت به مهربونی رفتار میکنم وظیفه شناس هستم پایبند قوانین هستم سرعی و کاری هستم 
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۳الی۴
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ۱۲الی۱۷
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:برای آمدن در دسته پلیس 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون همکار های خوب و لیدر خوبی دارد و دستگیر کردن مجرمین را دوست دارم دسته پلیس سر گرم کننده تجربه کردن دسته ویژ و علاقه شدید دستگیر کردن مجرمین و اکتیویتی زیاد میزنم از شغل پلیسی خیلی خوشم میاد و خلاصه همکار و لیدر خیلی خوبی دارد
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون لیدر خوبی دارد
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۳الی۵

هی میگزره....!              

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Reject.png

• سن واقعی: 21

• اسم واقعی: امیر

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: اسمم امیر هستش، مسلط به قوانین سرور هستم با اخلاق خوب و آدم باتجربه ای هستم همچنین در مواقع مختلف میتونم تصمیم خوب بگیرم و تجربه ی فعالیت در تمامی اقلیت ها را دارم و بدون هیچ چشم داشتی همیشه به سرور و اقلیت ها خدمت کردم و مشکلی نداشتم داخل اقلیت ها، اخلاقم اینه که شوخ هستم ولی در مواقعی که نیازه جدی میشمو حاضر نیستم زیر بار کسی برم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4-5 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 تا 23:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: اومدن به این فکشن

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون پلیس شدن جزو علایق شخصی و بسیار خاص من هستش این فکشن بسیار نیرو های خوب و پر کاری داره و حس میکنم بسیار فکشنه خوبی میتونه برای من باشه و خلق خو مناسبی برای من داره و دوست دارم شهر رو از خلاف پاک کنم و خلاف کار هارو زندان بندازم جلوی دزدی از مردم رو بگیرم جلوی سرعت غیر مجاز رو بگیرم جلوی دزدی از بانک رو بگیرم و ارامش و صلح رو به این شهر زیبا برگردونم و مطمین هستم که این کار رو حتما میتونم انجام بدم و سابقه رهبری این اقلیت را دارا هستم از پسش خوب بر میام

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به امور کاری اقلیت مسلط هستم.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +7

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Arsalawn.png

• سن واقعی: 19

• اسم واقعی: امیرارسلان

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: سلام این منم میخوایین بخوایین نمیخوایین نخوایین. پسر شوخ طبعیم،کمی فاقد تربیتم، باجنبه تا دلت بخواد ولی ناموسی حساسم، خوب بگی خوب میگم، بد بگی بدترشو میگم. دوستتون دارم یاعلی.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ معمولا 3 یا 4 ساعتی

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 - 16:00 و 21:00 - 00:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: اطلاعی ندارم!

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): والا بنده نیتم خیره هم میخوام به پلیره ها کمک کنم هم به فکشن از یه طرفم دنبال تنوع و سرگرمیم و مخصوصاً پول که درمان هر دردیه و ایشالا که موفق شم.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ ایشالا که جایه مناسبی میشه

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 4 باری

✝️ 𝙄 𝙥𝙧𝙤𝙢𝙞𝙨𝙚𝙙 𝙩𝙤 𝙖𝙘𝙝𝙞𝙚𝙫𝙚 𝙢𝙮 𝙜𝙤𝙖𝙡𝙨 ✝️ 

👑                                                              👑

Arsalawn.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ToMaR.png

• اسم واقعی: فربد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فعال و پر انرژی صبور و با حوصله

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 10 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13:00 تا 23:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خسته شدم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه به فکشن PD

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10

ویرایش شده توسط ToMaR
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما متقاضیان عزیز.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@AQuaMan درخواست عضویت شما برای اکانت Aquaman رد شد (حضور در اقلیت دیگر)

@AmirHossienN درخواست شما برای اکانت Amir_Hossiennn قبول شد.

@SeniorBlack درخواست شما برای اکانت iBlack قبول شد.

@GoroBan درخواست عضویت شما برای اکانت  Mr_Fire رد شد (عدم علیت عضویت در حداقل 30 کلمه)

@SuTuN درخواست شما برای اکانت Patricio قبول شد.

@Busher58 درخواست عضویت شما برای اکانت  .Stylish..boy. رد شد (عدم علیت عضویت در حداقل 30 کلمه)

@GodWorld درخواست شما برای اکانت Godworld قبول شد.

@Forces درخواست شما برای اکانت Kiyomars قبول شد.

@Yasinabarsaji درخواست شما برای اکانت Bachetokhs قبول شد.

@CLown درخواست شما برای اکانت its_Clown قبول شد.

@Frenzo درخواست شما برای اکانت Omen قبول شد.

@Reject درخواست عضویت شما برای اکانت Reject رد شد (حضور در اقلیت دیگر)

@Aarsalan درخواست شما برای اکانت Arsalawn قبول شد.

@ToMaR درخواست عضویت شما برای اکانت  Tomar رد شد (عدم علیت عضویت در حداقل 30 کلمه)

@Gods درخواست عضویت شما برای اکانت  $$King_Ali$$ رد شد (نداشتن اسکیل مناسب و همچنین نداشتن رنک 2 اقلیت دسته متوسط)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

الویت تست گیری: 

1-Amir_HosseinNN.png

ساعات بازی کرده این ماه 132

2-kiyomars.png

ساعات بازی کرده این ماه 97

3-BacheTokhs.png

ساعات بازی کرده این ماه 69

4-Arsalawn.png

ساعات بازی کرده این ماه 44

5-its_Clown.png

ساعات بازی کرده این ماه 42

6-iBlack.png

ساعات بازی کرده این ماه 36

7-Patricio.png

ساعات بازی کرده این ماه 22

8-GodWorld.png

ساعات بازی کرده این ماه 18

9-omen.png

ساعات بازی کرده این ماه 11

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

روند تست به صورت زیر می باشد:

5 سؤال از قوانین عمومی، 10 سؤال از قوانین عمومی دسته ویژه، 10 سؤال از قوانین مربوط به اقلیت و یک تست Duel توسط Deagle یا MP5 (به انتخاب شما) که باید در این تست Duel حداقل 50% خون را ببرید.

در صورت اینکه 3 اشتباه داشتید در تست رد می شوید.

هرگونه تماس با لیدر و ساب لیدر منجر به رد شدن شما میشود لطفا تماس نگیرید و برای تست پیگیری نکنید!

آماده تست باشید هر لحظه ممکن است تست گرفته شود!

ویرایش شده توسط Pokers

Be a voice, not an echo

FcPoker.png

I am not a player…I’m the game

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: BacheTokhs.png

• سن واقعی: 22

• اسم واقعی: یاسین

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش اخلاق و صبور

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 7 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13:00 تا 20:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: همینجوری

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ تجربه

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Cosmopolitan.png

• اسم واقعی: اشکان

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: عاشق کشور تمیز و شهر بدونه خلاف علاقه مند به گیم علاقه مند به ورزش فوتبال به دلیل تاریخچه بسیار قدیمیش و عاشق کار و درس دوست دارم همیشه بازی کنم و انلاین باشم تا بتونم زمان خالی روزمو پر کنم و فکر میکنم وقتی به داخل این فکشن بیام این موضوع برام اتقاق میوفته در کل هم پسر اروم و خوش اخلاقی و بامرامی هستم و یه زمان هایی از زندگیمم کتاب میخونم به جز کتاب خوندم عاشقه سفرم و خیلی پر تلاشم و علاقه مند به بازی ویدیویی هستم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت به بالا

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 23:00 - 18:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برم پلیس شم.

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون پلیس شدن جزو علایق شخصی و بسیار خاص من هستش این فکشن بسیار نیرو های عالی و پر کاری داره و حس میکنم بسیار فکشنه خوبی میتونه برای من باشهو هست و خلق خو مناسبی برای من داره و دوست دارم شهر رو از خلاف پاک کنم و خلاف کار هارو زندان بندازم جلوی دزدی از مردم رو بگیرم جلوی سرعت غیر مجاز رو بگیرم جلوی دزدی از بانک رو بگیرم و نزارم اتفاق بیفته و ارامش و صلح رو به این شهر زیبا برگردونم و مطمین هستم که این کار رو حتما میتونم انجام بدم و سابقه عضویت در این فکشن رو دارم از پسش خوب بر میام.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون خلاف کار ها را بگیرم.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5 بار

d28217_24InShot-20240417-233251020.png

کاش میشد از کیسه خلیفه انسانیت ببخشیم....

RedHorse.png

لینک به دیدگاه

SIC0R0N.png

سن واقعی: 15
• اسم واقعی: ابوالفضل
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: کارم با گان خوبه_معدب_سرم تو لاک خودمه _باهوشم و پرکارم 
• روزانه چقدر بازی می کنید؟7ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ 2تا9
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:برای اومدن به این فکشن 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): بهش.علاقه دارم و به قوانین مسلط هستم و کارم با گان خوبه و خیلی باهوشم   
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ کارم با گان خوبه وصبورم و ساکت  
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید 3بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

mandi.mi.i.png
• سن واقعی: 22
• اسم واقعی: مهدی
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش اخلاق خوش برخورد . زرنگ .فعال 
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۵ ساعت به بالا
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00_23:00 
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:۳ سال پیش بوده
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه شدید به این کار و کارای های جذاب
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون علاقه دارم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۳ بار به بالا

MySelf

Mandi.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:MiCroScoPe.png

• سن واقعی: 16

• اسم واقعی: علی

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:با مرام و معرفت خوب صبور عاشق گیم مهربون دلسوز یه ادم مثل بقیه زیاد با کسی کار ندارم تا کارم نداشته باشه کسی بخواد پا پیچم باشه پا پیچش میکنم تجربه زیاد دارم داخل بازی همرو میشناسم و ادم دشمن تراشی نیستم پایه، تابع قوانینم ولی کسی نیست سعی میکنم بهترین باشم...

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 الی 4 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00) : 12:00 تا 21:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خسته شدم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): می‌خوام تجربه جدید کسب کنم چون که به این فکشن علاقه دارم و قبلا عضوش بودم تجربشو دارم اگه قسمت بشه میخام بیام تجربش کنم و ببینیم چطوریه دوست دارم مردم رو بگردم و راب فیل کنم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون از cop خوشم میاد میدونم از پسش بر میام و اینکه میتونم عضو خوبی برای فکشن باشم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 2-10 بار

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Rasputin.png

• سن واقعی: 24

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: عرفان هستم ملقب به بچه خاکی اهل ادب پسر خوب پلیس دوست عاشق شهر تمیز و شهر بدونه خلاف علاقه مند به ورزش علاقه مند به ورزش موی تای به دلیل تاریخچه بسیار قدیمیش و عاشق کار و درس دوست دارم همیشه بازی کنم تا بتونم زمان خالی روزمو پر کنم و فکر کنم وقتی به داخل این فکشن بیام این موضوع برام اتقاق میوفته در کل هم پسر اروم و خوش اخلاقی هستم و یه زمان هایی از زندگیمم کتاب میخونم به جز کتاب خوندم عاشقه سفرم و خیلی پر تلاشم و علاقه مند

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4-5 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 تا 23:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:جایی نبودم خیلی وقته 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون پلیس شدن جزو علایق شخصی و بسیار خاص من هستش این فکشن بسیار نیرو های خوب و پر کاری داره و حس میکنم بسیار فکشنه خوبی میتونه برای من باشه و خلق خو مناسبی برای من داره و دوست دارم شهر رو از خلاف پاک کنم و خلاف کار هارو زندان بندازم جلوی دزدی از مردم رو بگیرم جلوی سرعت غیر مجاز رو بگیرم جلوی دزدی از بانک رو بگیرم و ارامش و صلح رو به این شهر زیبا برگردونم و مطمین هستم که این کار رو حتما میتونم انجام بدم و سابقه رهبری این اقلیت را دارا هستم از پسش خوب بر میام

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به امور کاری اقلیت مسلط هستم.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +7

ᴛʜᴇ ʟᴀsᴛ ᴍᴀɴ sᴛᴀɴᴅɪɴɢ

rasputin.png

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ -------------------------------------------------------------------------------------------------------         

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .stylish..boy..png

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون، صادق، با ادب، خوش اخلاق، متعهد، صبور، اجتماعی، با مرام، با معرفت، آشنا با کار تیمی. تمام تلاشم رو برای بهتر شدن در هر چیزی که انجامش میدم میکنم. با هیچ کسی مشکل و دشمنی ندارم. کاملا پایبند به قوانین هستم. مسئولیت‌ پذیر نسبت به انجام کار ها. سریع و پر سرعت در انجام فعالیت های مربوطه. کاری به کار کسی ندارم.

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ((16:00_23:00))

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: 80FP

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه شدید، سرگرم کننده و جذاب. دارای فعالیت های متفاوت و متغیر بودن. ارتباط با پلیر ها. فکشن خوب. وقت گذرانی. تجربه کردن دسته ویژه. لیدر خوب. مبارزه با تبهکاران. علاقه به اجرای نظم در سرور.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ برقرار کننده نظم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟2

ویرایش شده توسط Busher58
لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
Saleh.png

• اسم واقعی: صالح

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: عاشق کشور تمیز و شهر بدونه خلاف علاقه مند به گیم علاقه مند به ورزش فوتبال به دلیل تاریخچه بسیار قدیمیش و عاشق کار و درس دوست دارم همیشه بازی کنم و انلاین باشم تا بتونم زمان خالی روزمو پر کنم و فکر میکنم وقتی به داخل این فکشن بیام این موضوع برام اتقاق میوفته در کل هم پسر اروم و خوش اخلاقی و بامرامی هستم و یه زمان هایی از زندگیمم کتاب میخونم به جز کتاب خوندم عاشقه سفرم و خیلی پر تلاشم و علاقه مند به بازی ویدیویی هستم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 23:00 - 18:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برم پلیس شم.

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون پلیس شدن جزو علایق شخصی و بسیار خاص من هستش این فکشن بسیار نیرو های عالی و پر کاری داره و حس میکنم بسیار فکشنه خوبی میتونه برای من باشه و هست و خلق خو مناسبی برای من داره و دوست دارم شهر رو از خلاف پاک کنم و خلاف کار هارو زندان بندازم جلوی دزدی از مردم رو بگیرم جلوی سرعت غیر مجاز رو بگیرم جلوی دزدی از بانک رو بگیرم و نزارم اتفاق بیفته و ارامش و صلح رو به این شهر زیبا برگردونم و مطمین هستم که این کار رو حتما میتونم انجام بدم و سابقه عضویت در این فکشن رو دارم از پسش خوب بر میام.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون خلاف کار ها را بگیرم.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 37 بار

💢 Silence is the most powerful Scream 💢

💫

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Digger.png
• سن واقعی: 15
• اسم واقعی: علیرضا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: پر تلاش و فعال و شوخ
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 16:00 تا 00:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:برای اومدن به این فکشن 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): برای علاقه و کسب تجربه و کمی هم پول در آوردن
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون بهش علاقه زیادی دازم و دس به گانم هم خوبه 
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 4 

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Robah.png
• سن واقعی: 21
• اسم واقعی: سینا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: کنجکاو
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 2ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 2تا 5
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: بیام اینجا
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ پلیس خوبه
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 100بار

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Safar.png
• سن واقعی: 21
• اسم واقعی: سینا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: کنجکاو
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 2ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 2تا 5
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: بیام اینجا
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): عشق
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ پلیس خوبه
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 100بار

!Washup/

لینک به دیدگاه

ItsHitller.png

سن واقعی: 15
• اسم واقعی: یزدان

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فردی عادل و وظیفه شناس - فردی سر به راه و آماده به کار
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 6 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟  (مثلا 08:00 - 12:00): 20:00 - 14:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: فکشنی نبودم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): برای خدمت به سرور - برای علاقم به فکشن و حفاظت از شهروندان
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ برای اینکه من فرد وظیفه شناسی هستم و از پس این کار بر میایم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ تقریبا ۵ بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .stylish..boy..png

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: هرکاری دلم میخواستو کردم من

هرکاری که میگفت درسته مغزم

از هیچکی هیچ موقع دستوری نگرفتم

من خودم میگم که چی بشه ته قصم

خودم میدونم که چی خوبه چی بد

خودم از هر کسی خودمو میکوبه بیشتر

وقتی داغونم حسابی و خرابه حالم

به جز خودم با هیشکی میزون نمیشم

کتاب میخونم تا بفهمم که بیشتر نمیدونم

خیلی وقته سنگه هیشکیو به سینم نمیکوبم

موقعی شروع میشه همه زمین خوردنام

که گم بشم توو خودم و خودمو بی رقیب بدونم

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ((16:00_23:00))

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: 80FP

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): همیشه برام شیرین بوده مزه تلخِ باخت

آدما با کاراشون میفتن یه دفعه از چشام

تا حالا، نشده جایی برم پایین باشه سَرم

من یاد نگرفتم که از کسی معذرت بخوام

هیچموقع تووی سَرم خبری از رویای پوچ نیس

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ گان می‌گه هفت تیر گنده

گان می‌گه شنبه و جمعه

گان می‌گه تو دعوا بکشیم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟2

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Kasebq.png
• سن واقعی: 20
• اسم واقعی: محمد
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: بی ادب  - پر رو - یکم کم صبر و بچه کاری هستم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 18 تا 20 - 12:30 تا 3 - 4
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: یادم نمیاد اکانت دست خودم نبوده
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): عاشق تعقیب و گریز و تیر اندازیم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ سال 2018 توش بودم خاطرات خوبی دارم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 3

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Alzheimer.png
• سن واقعی: ۱۷
• اسم واقعی: امین
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون، صادق، با ادب، خوش اخلاق، متعهد، صبور، اجتماعی، با مرام، با معرفت، آشنا با کار تیمی. تمام تلاشم رو برای بهتر شدن در هر چیزی که انجامش میدم میکنم. با هیچ کسی مشکل و دشمنی ندارم. کاملا پایبند به قوانین هستم. مسئولیت‌ پذیر نسبت به انجام کار ها. سریع و پر سرعت در انجام فعالیت های مربوطه. کاری به کار کسی ندارم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۲ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ۰۹:۰۰ الی ۲۲:۰۰
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه دارم و تجربه دارم.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 7 الی 9 بار

-------------------------------------------------------------------------

Sped.png
• سن واقعی: ۱۷
• اسم واقعی: حیدر
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون، صادق، با هیچ کسی مشکل و دشمنی ندارم. کاملا پایبند به قوانین هستم. مسئولیت‌ پذیر نسبت به انجام کار ها. سریع و پر سرعت در انجام فعالیت های مربوطه. کاری به کار کسی ندارم. با ادب، خوش اخلاق، متعهد، صبور، اجتماعی، با مرام، با معرفت، آشنا با کار تیمی. تمام تلاشم رو برای بهتر شدن در هر چیزی که انجامش میدم میکنم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۴ ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ۱۲:۰۰ ۲۴:۰۰
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): تجربه کردن دسته ویژه. لیدر خوب. مبارزه با تبهکاران. علاقه به اجرای نظم در سرور.علاقه شدید، سرگرم کننده و جذاب. دارای فعالیت های متفاوت و متغیر بودن. ارتباط با پلیر ها. فکشن خوب. وقت گذرانی.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه دارم.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۴ الی ۵ بار در روز

Gods Team

Alzheimer.png

Joy.png

Areno.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: mr_jx.png
• سن واقعی: 17
• اسم واقعی: امیرعلی
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: جذاب با عشق بی استرس دارای روحیه شاد و فعال
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 8 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 1تا24
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:به دلیل داشتن رنک دو و fp80
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): فکر میکنم بازی خوبی دارم و میتوانم در دستگیری افراد به بازی کمک کنم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون دل من یک هوس کرده وعاشق این فکشن شده
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟20 الی 100

𝑚𝑦 𝑎𝑐𝑐𝑜𝑢𝑛𝑡𝑠:

grand_god.png

awmir_turk.png

𝑚𝑦 𝑓𝑟𝑖𝑒𝑛𝑑𝑠:

Meli.png

Ali.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: seyed_mohamad1.png

• سن واقعی: 16

• اسم واقعی: محــــــمد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: آدم خوبی ام

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ حداکثر 6 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13:00 الی 20:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خوب نبود

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): برای گذران عمر بهتر

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ فضایی آرام و آسان در این فکشن نهاده شده

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ حداکثر 3 مرتبه

4f6927_24BackgroundEraser-%DB%B2%DB%B0%D

Tygr.pngPoetry.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: iMahan.png
• سن واقعی: ماهان
• اسم واقعی: 22
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوب ، با تجربه
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 2 الی 3 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 21:00 - 00:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: بازی نکردم 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): قبلا اینجا بودم، فکشن خوبیه 
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ تجربه دارم، قبلا اینجا بودم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 3 - 2 

لینک به دیدگاه

%28.ERFAN.%29.png

• سن واقعی: عرفان

• اسم واقعی: ۱۷

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: پسر اوکی ملایم

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۸یا ۱۰

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 11:00 - 02:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: پلیس شغل خوبیه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): پلیس بودن بهتر از از شغل ها

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون سخت کوشم بازی زیاد می کنم 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۱۰

لینک به دیدگاه

• SFC موضوع را قفل کرد
  • SFC موضوع را باز کرد

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...