رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پیشنهادی در بهبود زنده بودن فکشن‌ها

Fail

ارسال‌های توصیه شده

با سلام دوباره خدمت همگی

خب نمی‌دونم بار چندمه دارم پیشنهاد مینویسم، ولی خب @ArSaCiA اهمیت نمیده

تصمیم گرفتم اینبار اگه دیگه جوابی نده، پیشنهادی ندم راجب سرور..چون فقط یه وقتیه که دارم سر تایپ کردن، حرومش میکنم، به جایی نمی‌رسه!!

خب شروع میکنم..

باتوجه به:

صحبت کردیم، که اکثرا فکشن ها تقریبا پر شده از اکانت های مولتی، و افراد زیادی هستند که Civilian هستند و توانایی های لازم و انگیزه برای ورود به فکشن و Active بودن رو دارن و میتونن خیلی آنلاین باشن و...

ولی خب، به دلیل وجود مشکلی به نام «پر بودن فکشن»، نمیتونن وارد فکشن بشن..(اگه هم بشن با زور و خوش‌شانسی و کلی دنگ و فنگه)

گفتیم این مشکل با زیاد شدن اسلات فکشنها درست نمیشه، چون اگه اسلات زیاد بشه، خب اونایی که کله گُندن، بازی رو بهتر بلدن، می‌دونن چه وقتی پست درخواست عضویت بزارن، اکثرا پارتی دارن، خب دوباره مولتی ها اون اسلات های اضافی رو پر میکنن، خب پس این راه‌حل کارسازی نیست!!

من چندتا راه‌حل دارم که به نظر خودم یکم کارسازن..

1-اینو یبارم گفته بودم که میشه اینکار رو کرد..

در بحث «درخواست عضویت»، اون اکانت هایی که اصلی هستند، نسبت به اکانت های مولتی، در اولویت بالایی قرار بگیرن برای بررسی درخواست های عضویت..

و اولویت اکانت های اصلی، بیشتر از مولتی ها باشه..

2- هلپرا باید "روزانه" یه مقدار تایم مشخصی رو Active باشن تا اکتیویتی‌شون سبز بشه یعنی یک روز برای سبز کردن اون اکتیویتی، مهلت دارن، اما اعضای فکشن ها برای سبز کردن اکتیویتی، حدودا یک هفته مهلت دارن..

خب سیستم اکتیویتی فکشنا رو مثل هلپرا کنیم که طرف "مجبور باشه" که روزانه آنلاین بشه و یه حجم حالا نسبتا کمی، اکتیویتی بزنه و فردا و پس‌فرداش هم به همین صورت..

اینجوری فکر کنم پایداری مولتی ها در فکشن ها کم میشه و ضعیف تر میشن و کسانی که ضعیف هستن، از قافله، حذف میشن و بجاش یه نفر دیگه به فکشن، اضافه میشه...

اینکار حتی از آنلاین نبودن هیچ Memberi از یه فکشن در ساعات روز، حدوداً جلوگیری میکنه

اگه بازم نظر دارید، خوشحال میشم درمیون بذارید

باتشکر.

@ArSaCiA @RealSlimShady @Meli @Empty @Toofan

ویرایش شده توسط Cartoon

7e9912_24InShot-%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B4

OlldBoY.png

Cartoon.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 15 دقیقه قبل، Cartoon گفته است:

تصمیم گرفتم اینبار اگه دیگه جوابی نده، پیشنهادی ندم راجب سرور..چون فقط یه وقتیه که دارم سر تایپ کردن، حرومش میکنم، به جایی نمی‌رسه!!

خب شروع میکنم..

باتوجه به:

منم تصمیم گرفتم اگه ارساکیا به یکی چیزایی که گفتم اگه جواب نده بای میدم جواب نده بای میدم.

راجب تمامی موارد (+).

امیدوارم وقتی ساعتی شد هر چی ساعت آنلاین بودن بیشتر بود حقوق هم بیشتر باشه.

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، vartoluYT گفته است:

منم تصمیم گرفتم اگه ارساکیا به یکی چیزایی که گفتم اگه جواب نده بای میدم جواب نده بای میدم.

راجب تمامی موارد (+).

امیدوارم وقتی ساعتی شد هر چی ساعت آنلاین بودن بیشتر بود حقوق هم بیشتر باشه.

من بخاطر همین موضوع از سرورای دیگه اومدم اینجا وگرنه که ...

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، faty1 گفته است:

من بخاطر همین موضوع از سرورای دیگه اومدم اینجا وگرنه که ...

منظور شیفت بندی نیس.

مثلا در روز ۱.۵ ساعت دیوتی

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Cartoon گفته است:

با سلام دوباره خدمت همگی

خب نمی‌دونم بار چندمه دارم پیشنهاد مینویسم، ولی خب @ArSaCiA اهمیت نمیده

خب شروع میکنم..

باتوجه به:

صحبت کردیم، که اکثرا فکشن ها تقریبا پر شده از اکانت های مولتی، و افراد زیادی هستند که Civilian هستند و توانایی های لازم و انگیزه برای ورود به فکشن و Active بودن رو دارن و میتونن خیلی آنلاین باشن و...

ولی خب، به دلیل وجود مشکلی به نام «پر بودن فکشن»، نمیتونن وارد فکشن بشن..(اگه هم بشن با زور و خوش‌شانسی و کلی دنگ و فنگه)

گفتیم این مشکل با زیاد شدن اسلات فکشنها درست نمیشه، چون اگه اسلات زیاد بشه، خب اونایی که کله گُندن، بازی رو بهتر بلدن، می‌دونن چه وقتی پست درخواست عضویت بزارن، اکثرا پارتی دارن، خب دوباره مولتی ها اون اسلات های اضافی رو پر میکنن، خب پس این راه‌حل کارسازی نیست!!

من چندتا راه‌حل دارم که به نظر خودم یکم کارسازن..

در بحث «درخواست عضویت»، اون اکانت هایی که اصلی هستند، نسبت به اکانت های مولتی، در اولویت بالایی قرار بگیرن برای بررسی درخواست های عضویت..

2- هلپرا باید "روزانه" یه مقدار تایم مشخصی رو Active باشن تا اکتیویتی‌شون سبز بشه یعنی یک روز برای سبز کردن اون اکتیویتی، مهلت دارن، اما اعضای فکشن ها برای سبز کردن اکتیویتی، حدودا یک هفته مهلت دارن..

خب سیستم اکتیویتی فکشنا رو مثل هلپرا کنیم که طرف "مجبور باشه" که روزانه آنلاین بشه و یه حجم حالا نسبتا کمی، اکتیویتی بزنه و فردا و پس‌فرداش هم به همین صورت..

اینجوری فکر کنم پایداری مولتی ها در فکشن ها کم میشه و ضعیف تر میشن و کسانی که ضعیف هستن، از قافله، حذف میشن و بجاش یه نفر دیگه به فکشن، اضافه میشه...

اینکار حتی از آنلاین نبودن هیچ Memberi از یه فکشن در ساعات روز، حدوداً جلوگیری میکنه

باتشکر.

@ArSaCiA @RealSlimShady @Meli @Empty @Toofan

راجبه مورد دوم تایم فکشن ها مثل تایم هلپر ها شه خب یه پلیری که داخل فکشنه شاید نتونه بعضی از روز هارو تو سرور بگذرونه اون موقعه تکلیف چیه 

حتی اگه قراره به اینصورت باشه کسایی که مشغول به کارن و میخوان تایمی رو برای زندگی واقعی خودشون بگذرونن ازشون گرفته میشه 

یا شاید طرف اصن اون روز حس بازی کردن نداشته باشه نمیتونیم طرف بزور بگیم 24 ایی رو گیم باش 

تنها راهش این هست نظر بنده  حداکثر داشتن 1 مولتی و اکانت اصلی برای ورود به فکشن 

چه بسا خیلی از عزیزان چند تا مولتی وارد فکشن میکنن 

اضافه شدن فکشن های جدید و اموزش هایی بصورت فیلم یا مقاله برای پلیر های جدید که بدونن چطور وارد فکشن بشن و قانون اینا چطوریاس 

Vince.png

Tezcas Family

Vince

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Vince گفته است:

اون موقعه تکلیف چیه

مرخصی داوشم

خودت گفتی "بعضی" از روز ها رو..

یا شاید طرف اصن اون روز حس بازی کردن نداشته باشه

مرخصی مرخصی..

نمیتونیم طرف بزور بگیم

حاجی به زور چیه؟ نمیتونه؟ زوری در کار نیست، می‌تونه لفت بده

خیلی ها شاکی‌ان که سرویس میدن، کسی Active نیست که قبول کنه، به اونا هم نگاه کن

سرور باید زنده باشه

24 ایی رو گیم باش 

نهایتا یکی دو ساعت میخواد بیاد دیگه 

نهایتا مثلاً روزانه 4تا accept taxi یا accept medic یا...

بعضی روز ها رو نتونست؟ مرخصی بزاره

چند روز نتونست؟ استعفا بزاره البته بازم می‌تونه مرخصی بزاره..

کسایی که با اکانت اصلی هستند، به احتمال زیاد میتونن مثلا روزانه چندتا acc service رو انجام بدن، زیاد دوشواری نداره

دیگه بنظرم بهترین راهکار همینه، شما راهکار بهتری داری؟

داشتن 1 مولتی

خودم داشتم، اصلا نمیشد باهاش درست و حسابی Active باشم..

اونایی که با PC پلی میدن باز اینکار رو اگه بکنن، اونقدرا اتفاقی نمیفته

اموزش هایی بصورت فیلم یا مقاله برای پلیر های جدید که بدونن چطور وارد فکشن بشن و قانون اینا چطوریاس 

خوبه ولی مشکل اینجاس که اکثر کسایی که وارد سرور میشن، نمی‌دونن باید کجا برن تا این فیلم ها رو مشاهده کنن

ویرایش شده توسط Cartoon

OlldBoY.png

Cartoon.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

درود , نمیتوان هر روز برای مشکلات مرخصی گذاشت , پیشنهاد تکراری , اینطوری باعث میشه دوستان از فکشن و سرور سرد شن و پلیر ها ریزش می کنه. نظرم ( - ) است.

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

درود

در 13 ساعت قبل، Cartoon گفته است:

درباره این موردی که شما عرض کردید باید بهتون بگم...

لیدر های مجموعه دسترسی ندارند که بتوانند حساب های مولتی/اصلی را از هم تشخیص بدن به همین دلیل این موضوع شدنی نیست.

و در مورد موضوع اخری که گفتید نظر بدی نیست و پیشنهادتان اگر در یک مدت محدود به صورت تست عملی شود شاید یک تحولی ایجاد کند.

درکل هر موضوع و تحولی، خوبی و بدی های خودشو داره و به همراه خوبی هاش بدی هایی هم با خودش میاره.

「 !...ᴵ ᵂᵒᵘˡᵈ ᴿᵃᵗʰᵉʳ ˢᵖᵉⁿᵈ ᴱᵛᵉʳʸ ᴹᵒᵐᵉⁿᵗ ᴵⁿ ᴬᵍᵒⁿʸ ᵀʰᵃⁿ ᴱʳᵃˢᵉ ᵀʰᵉ ᴹᵉᵐᵒʳʸ ᴼᶠ ʸᵒᵘ 

𝙳𝚊𝚖𝚘𝚗 𝚂𝚊𝚕𝚟𝚊𝚝𝚘𝚛𝚎 -

2a60-ca%C3%ADn-damon-salvatore.gif

2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

AmirHosseiN.png

2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، TheExpert گفته است:

نمیتوان هر روز برای مشکلات مرخصی گذاشت

خب اگه نمیتوانه؟ لفت بده..

در 7 ساعت قبل، TheExpert گفته است:

اینطوری باعث میشه دوستان از فکشن و سرور سرد شن و پلیر ها ریزش می کنه. نظرم ( - ) است.

اگه شما راهکار بهتری دارید، میشنویم..

در 58 دقیقه قبل، Empty گفته است:

لیدر های مجموعه دسترسی ندارند که بتوانند حساب های مولتی/اصلی را از هم تشخیص بدن به همین دلیل این موضوع شدنی نیست.

درسته 

حالا من به صورت کلی عرض کردم..

برای این قسمتش میشه مثلا ادمینا وارد عمل بشن یا قانونی وجود داشته باشه که از طرف خواسته بشه بگه مولتیه یا اصلیه، اگه بعداً فهمیدن که دروغ گفته، Fp80 بشه یا سیستمی طراحی بشه که لیدرا بتونن ببینن اونی که درخواست عضویت داده، وضعیتش چطوره!؟

و یا...

باتشکر از دیدگاه‌ها

OlldBoY.png

Cartoon.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Cartoon گفته است:

دقیقا همین منم همین نظر رو دارم که باید افرادی اگر واقعا فعال هستند بیشتر به پست خودشون رسیدگی کنن به طور مثال یک فرد هم ادمینه و هلپر اگه واقعا توانایی بودن در این مقام رو داشته باشه باید نسبت به پلیر دیگه بیشتر خودشو نشون بده و اکثر فعالیت روزانه رو این افراد در فکشن ها انجام بدن تا الگویی بشن برای بقیه ممبرا و گرنه که ... 

در ضمن باید نسبت به حقوق فکشن ها رسیدگی بشه چرا مولتی میارن برا اینکه براشون نمی صرفه و میرن جای بقیه رو اشغال می کنن تا شاید سود بیشتری ببرن ریشه مشکلات فکر کنم از اینجاست 

لینک به دیدگاه

سلام این پیشنهاد منه که اقای سازنده یا ادمین های که ازمون میگرین ببینید من خیلی دوس دارم مکانیک شم ارزوم ولی باید حفظ کنیم اخه ساخت یک خاط دوتا نیست اگر میشه اینو از بین ببرید یک چیز اسون بزارین که ادم های بدبخت مثل من بتونن راحت مکانیک شن ??????

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

پیشنهاد مورد نظر تایید شده.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...