رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Kamyab

LiN

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

LiN.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Kamyab.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: 

با سلام و احترام

بنا بر بی عدالتی مدریت ادامه روند شکایت رو پیش میگیرم تا شاید به گوش موسس عزیز @ArSaCiA برسه

این شکایت رو شما بررسی میکنید @Meli و میدونم حرف هایی که کامیاب جان زدند از جانب شماست و رد خواهد شد اما پروسه رو با این حال طی میکنم شاید صدام به جایی برسه

دلایلی که کامیاب جان عدم صلاحیت بنده رو گفتن مانند حرف های شما @Meli جان ضد و نقیض هستش، چرا؟ چون شما به هر کس که دوست داشته باشید لیدری های فکشن های مهم رو میدید و اصلا سابقه براتون مهم نیست، در صورتی که میدونم این شکایتو میخواید رد کنید و به فرد مد نظر خودتون که صلاحیتش از من کمتره لیدری بدید اما در صورتی که شکایت رو رد کنید روند شکایتم رو با موسس سرور @ArSaCiA بررسی خواهم کردم

دلایلی که عرض کردند کامیاب جان:

نقل قول

- آخرین باری که شما لیدر بودید، حداقل زمان ممکن را صرف رسیدگی به اقلیت می‌کردید و این موضوع برای شرایط حال حاضر اقلیت هیتمن قابل قبول نیست

و اما جواب، در زمان لیدری FBI بنده تمام وقتم رو با این که زمان امتحانات بود زمان حد نصاب رو میذاشتم و چه از کار های انجمن گرفته تا مشکلات فکشن و جلسات و مدیریت فکشن رو به نحو احسنت انجام میدادم (انجمن در این باره گواه هست) حتی من در خصوص مشکلات اعضای FBI برای آپدیت های این اقلیت چندین بار پیام داخل برنامه Matrix ارسال و پیام ها و پیگیری های مکرر من در شخصی علی جان موجود و داخل انجمن تیکت باز کردم بنده زمان Staff بودنم روزی 10 ساعت میزدم خانم محترم و باید اینو خاطر نشان کنم که فعالیت ها در هر بازه زمانی تغییر میکند اگر اینگونه نبود که زمان فعالیت (SAR/) رو زمان امتحانات نمی بایست تغییر دهدند موسس؟

اعضای که از زمان مدیریت بنده هنوز حضور دارند میدونند که من چه جوری اقلیت رو مدریت کردم من به دلیل نظم تمامی ارگان های دولتی چندین دفعه اقدام به برگزاری جلسه همگانی پلیس کردم اما مدریت آن زمان به دلیل زمان امتحانات با درخواست من مخالفت کردند

مسئولین وقت اگر خاطرشون باشه شهادت میدهند:

@SajjiLey @Omid @EnDWaY @Capsule

پس بدونید که لیدری نبودم که فقط بخوام یه تایمی بگذره برم وقتمو گذاشتم!

تیکت بنده هنوز هم هستش:

(مشکلات و نا برابری اقلیت Federal #2203)

نقل قول

- با توجه به شرایط موجود در این اقلیت، به کم حاشیه‌ترین لیدر ممکن نیازمندیم

منظورتون از حاشیه رو میتونید دقیق تر بگید؟ اگر منظورتون کلن هستش شما نترسید کسی بکس کشی نمیکنه و کسی رو به نا حق وارد جایی نمیکنه، اگر ببخشید ها ولی بحث پیچوندن بنده باشه و بخواید به اصطلاح منو تو دیوار کنید اونجوری میشه گفت حرفتون منطقیه، با بچه که حرف نمیزنید منم تو روند کار بودم بالاخره و دیدم با بعضی بازیکنان چطوری برخورد می کردند مسئولین که طرف بیخیال بشه و دیگه ول کن قضیه بشه اما ایندفعه فرق میکنه من تا جواب درست با استدلال و مدرک نگیرم تا صحبت با علی جان پیش میرم!

نقل قول

همانطور که خودتون مستحضر هستید و بهتون اعلام شده تصمیمی مانند انتخاب لیدر اقلیتی مانند هیتمن، به عهده‌ی یک فرد خاص نیست

بله تصمیم این بود که شما رد صلاحیت شوید

جسارتا  اگر بخواهیم دلایل رد صلاحیت هر فرد به وی توضیح داده شود، باید مدیریت را رها کرده و کل زمان را به توضیح بگذرانیم

اگر اینجوری باشه که شما میفرمایید جسارتا شما اگر این همه وقت برای مدریت میزارید وقتی یک بازیکن میخواد به یک مقام برسه بهش بگی تو صلاحیت نداری دلیلش هم نگی طرف رو مات و مبهوت بزاری طرف از سرور میزاره میره وقتی ببینه مدریت شما اینجوریه اما شما وقتی یک توضیح محکمه پسند ارائه کنی طرف مطمئنن چیزی دیگه برای گفتن نداره و میپذیره!

نقل قول

- در حال حاضر اقلیت به مدیریت مسئولین لیدر درآمده است هر مقدار که نیاز باشد منتظر مناسب‌ترین کاندیدا خواهیم بود

مشکلی نداره بنده هم تا گرفتن حقم و برقراری عدالت صبر میکنم تا شکایتم به درستی بررسی و جواب های مقامات بالا رو بشنوم!

• مدارک (فیلم یا عکس):

https://forum.arsacia.ir/topic/32184-شکایت-از-javad/

• دوست دارم که 4
  • هاها 1
  • ناراحت 2

LiN.png

NumberOne Family

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 2 ساعت قبل، LiN گفته است:

جلسه همگانی پلیس کردم اما مدریت آن زمان به دلیل زمان امتحانات با درخواست من مخالفت کردند

مسئولین وقت اگر خاطرشون باشه شهادت میدهند:

@SajjiLey @Omid @EnDWaY @Capsule

خب اول از همه سلام عرض می کنم خدمت مهدی جان عزیز.

دوم از اینکه در جریان هستم شما جلسه همگانی پلیس هارو می خواستید برگزار کنید با هماهنگی مسئولین

سوم از اینکه لیدری اقلیت هیتمن هم اکنون به شدت به دست اوردنش سخت شده و برای اینکه انتخاب کنیم حتما و حتما باید با مدیریت هماهنگ شه تا بعضی از شرایط رو بررسی کنیم و اگر صلاحیت بود انتخاب کنیم و به مقام رهبر هیتمن برسه و الان متاسفانه شما توسط تیم مدیریتی آرساکیا گیم رد صلاحیت شدید زیرا که مشکلاتی داشتید که مدیریت تصمیم گرفته اَست که شمارو رده صلاحیت کنه.

ادامۀ صحبت رو منیجر عزیز برای رد شدن صلاحیت شما توضیح می دهند: @Meli

EnDWaY.png 

𝙸𝚝 𝚒𝚜 𝚎𝚗𝚘𝚞𝚐𝚑 𝚝𝚑𝚊𝚝 𝚠𝚎 𝚍𝚒𝚍 𝚗𝚘𝚝𝚕𝚒𝚟𝚎, 𝚠𝚎 𝚊𝚛𝚎 𝚗𝚘𝚝 𝚊𝚏𝚛𝚊𝚒𝚍 𝚘𝚏 𝚍𝚢𝚒𝚗𝚐

لینک به دیدگاه

• مدیریت

درود و وقت بخیر

════════════════════════

در در ۱۴۰۲/۶/۷ در 22:18، LiN گفته است:

اگر اینجوری باشه که شما میفرمایید جسارتا شما اگر این همه وقت برای مدریت میزارید وقتی یک بازیکن میخواد به یک مقام برسه بهش بگی تو صلاحیت نداری دلیلش هم نگی طرف رو مات و مبهوت بزاری طرف از سرور میزاره میره وقتی ببینه مدریت شما اینجوریه اما شما وقتی یک توضیح محکمه پسند ارائه کنی طرف مطمئنن چیزی دیگه برای گفتن نداره و میپذیره!

به همین دلیل از واژه‌ی «جسارتا» استفاده کردم

«شما در هر حال و در هر زمان مجاز به انتقاد نسبت به سیاست‌ها و همچنین مدیران و سرپرستان هستید و ما نیز پاسخ دادن به انتقادات شما را وظیفه خود می دانیم.»

در در ۱۴۰۲/۶/۷ در 22:18، LiN گفته است:

منظورتون از حاشیه رو میتونید دقیق تر بگید؟ اگر منظورتون کلن هستش شما نترسید کسی بکس کشی نمیکنه و کسی رو به نا حق وارد جایی نمیکنه، اگر ببخشید ها ولی بحث پیچوندن بنده باشه و بخواید به اصطلاح منو تو دیوار کنید اونجوری میشه گفت حرفتون منطقیه، با بچه که حرف نمیزنید منم تو روند کار بودم بالاخره و دیدم با بعضی بازیکنان چطوری برخورد می کردند مسئولین که طرف بیخیال بشه و دیگه ول کن قضیه بشه اما ایندفعه فرق میکنه من تا جواب درست با استدلال و مدرک نگیرم تا صحبت با علی جان پیش میرم!

به همین دلیل عرض کردم بسیاری از مسائل ممکن است از خارج تیم کارکنان جوری دیگر به نظر برسند

«با توجه به شرایط موجود در اقلیت» یعنی شرایط اقلیت درگیر این موضوع شده

نه اینکه شما قراره چنین کاری بکنید

شما از بنده دلیل خواستید بنده نیز به درخواست شما دلایل را توضیح دادم

حال اگر دلایل برای شما قانع کننده نبوده، حق با شماست و باید شاکی باشید

انشاالله که اگر بندی، جمله‌ای، کلمه‌ای و یا حرفی از قوانین توسط بنده زیر پا گذاشته شده، مدیریت مجازات لازم را اعمال خواهد کرد

════════════════════════

پیروز باشید

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم @LiN
شکایت شما رد شد.

شما برای ما یک فرد ارزشمند می باشید، چراکه در خانواده آرساکیا گیم حضور داشته اید و فعالیت های مثبت و قابل تحسینی از سوی شما صورت گرفته است، قطعا ما قدردان تمامی زحمات شما هستیم.
لازم به ذکر است که ما دلبخواهی کسی را به مقام لیدر ارتقا نمی دهیم و تمامی نقاط قوت و ضعف ها را تک تک بررسی، سنجش و در نهایت انتخاب می کنیم.
متاسفانه به دلیل اتفاقات ناگواری که برای این اقلیت مهم پیش آمده است قادر به انتخاب شما نبودیم  (سابقه همکاری و پارتی بازی در همین اقلیت)
شما در تاریخ 30-04-2023 به عنوان لیدرِ FBI انتخاب شدید، چند روز ابتدایی فعالیت خوبی داشتید اما 2 ماه پایانی فعالیت شما به صفر رسیده است، اگر سابقه و ارزش شما در نظر گرفته نمی شد فکشن به این مهمی در طی این زمان به شما سپرده نمیشد.
از شما درخواست دارم با لحنی مودبانه مشکلات خود را بیان کنید، امیدوارم که صحبت های اینجانب را متوجه شده باشید و شکایتی بی مورد ارسال نفرمایید.
از گزارش و انتقادات شما سپاس گزارم.

• بسته شد •

• دوست دارم که 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...