رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Javad

LiN

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

LiN.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Javad.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: 

با سلام و احترام

این شکایت صرفا جهت شکایت از مقامات بالاتر بوده و ادمین مربوطه از بالا دستور گرفته اند ( همچنین مدارکی از صحبت های Manager عزیز هست که در صورتی که این شکایت به جایی نرسید در شکایت های بعد برای موسس عزیز @ArSaCiA ارسال خواهد شد)

بنده درخواست لیدری هیتمن رو دارم که با توجه به سوابقم در این سرور تا حالا به بهترین شکل تایم گذاشتم و بهترین مدریت رو انجام دادم حالا به بنده از سوی ادمین محترم اعلام شده که مدریت گفتند شما صلاحیت ندارید، آیا نتیجه زحمت کشیدن توی این سرور اینه که در آخر باهات اینجوری برخورد کنند؟ مگه من ادمین این سرور نبودم؟ مگه من برای این سرور وقتمو زندگیمو نذاشتم؟ حال اینجوری باید با هام برخورد بشه؟ پس موندن توی این سرور چه فایده ای داره اگر پیشرفت فقط برای نور چشمی ها و کسانی باشه که به اصطلاح پارتی دارند؟

این توضیحات هم میتونستم داخل پیام بگم ولی میخوام سوالمو آشکار بپرسم و جوابم هم آشکار و شفاف داده بشه!

• مدارک (فیلم یا عکس):

Staff Note

• دوست دارم که 2
  • مرسی 2

LiN.png

NumberOne Family

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت

درود و وقت بخیر

════════════════════════

همانطور که خودتون مستحضر هستید و بهتون اعلام شده تصمیمی مانند انتخاب لیدر اقلیتی مانند هیتمن، به عهده‌ی یک فرد خاص نیست

بله تصمیم این بود که شما رد صلاحیت شوید

جسارتا  اگر بخواهیم دلایل رد صلاحیت هر فرد به وی توضیح داده شود، باید مدیریت را رها کرده و کل زمان را به توضیح بگذرانیم

با این حال، دلایل ما به صورت خلاصه:

- آخرین باری که شما لیدر بودید، حداقل زمان ممکن را صرف رسیدگی به اقلیت می‌کردید و این موضوع برای شرایط حال حاضر اقلیت هیتمن قابل قبول نیست

- با توجه به شرایط موجود در این اقلیت، به کم حاشیه‌ترین لیدر ممکن نیازمندیم

- در حال حاضر اقلیت به مدیریت مسئولین لیدر درآمده است هر مقدار که نیاز باشد منتظر مناسب‌ترین کاندیدا خواهیم بود

════════════════════════

خطایی از ادمین مربوطه سر نزده است

شکایت شما رد شد

بسته شد

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...