رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کم شدن در امد NG

ارسال‌های توصیه شده

در 10 ساعت قبل، Supervisor گفته است:

بله قبول دارم حرفتو داداش، یادمه خیلی از ممبرا تا روز میتینگ درگیر یک وانتدکیل بودن، ولی خب از حق نگذریم بخاطر مبلغی که BankPatrol میداد باز هم وضعیت بهتری نسبت PD و FBI داشتن

حق

Kazem.png

S3mtex.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 155
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

• توسعه دهنده

عرض ادب خدمت بچه های عزیز و ضابطین زحمت کش سرور.

نظرات شما دوستان رو با وجود وقت بسیار کم خیلی سریع مرور کردم و مثل اینکه سیل عظیمی از درخواست ها برای ورود به گاردملی راه افتاده (بنا به گفته های شما عزیزان) اون هم با وجود حقوق نسبتاً بالا. 

- اولاً  اینکه می فرمائید هیچکس بد خودش رو نمیخواد، این حرف منطقیه اما در حدود قانونی اساسی نداره.

- دوماً باید سناریوچینی کرد و نظرات افراد رو دونست اینطور نمیشه هرکسی یک پست داخل این تاپیک ارسال کنه و بگه باید اینجور بشه و پشت بند اون چند نفر دیگه یا مسخره کنن یا بگن والا منم جای اعضای این فکشن بودم قطعاً اجازه نمیدادم از حقوقم کم کنن یا شرایط به ضرر ما تموم بشه!

من شخصاً فکر میکنم یا بایستی حقوق فکشن ها به اندازه گاردملی افزایش پیدا کنه (یعنی به نسبت درآمد بالاتر - زحمت زیاد) یا باید حقوق گاردملی بیاد پائین که با این شرایطی که گفته میشه و این حجم از کار فکر نکنم عملی بشه. از طرفی باید به همه موارد رسیدگی کرد نه اینکه طبق گفته @ZombieRanger که از پیشکسوتای این حوزه هستن، وانتدا از دست خارج بشه. مثل PD.

از اینکه تگ کردید ممنونم ولی باید اینو بگم که مدت خیلی زیادی هست که من از اوضاع و احوال سرور خبر ندارم و سرم به کار مشغوله بنابر این عذرتقصیر هم از شما عزیزان دارم.

اگر فکر میکنید در این تاپیک به تفاهم نمی رسید، بهتر هست یک تاپیک نظرسنجی با مشورت لیدر اقلیت خودتون و مسئول لیدرها ارسال کنید.
@Semtex

* نظر من در رابطه با این تاپیک، هم ارز با نظرات اعضای دسته ویژه و تصمیم مدیریت است.

rsz_31emam-hosein-12_filr.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، AmirMahdi گفته است:

من شخصاً فکر میکنم یا بایستی حقوق فکشن ها به اندازه گاردملی افزایش پیدا کنه (یعنی به نسبت درآمد بالاتر - زحمت زیاد)

کاملا موافقم برای همینه که پیشنهاد بازبینی قوانین Ticket رو دادم: 

اگر قوانین تخلفات مربوط به مجوز ها بروز رسانی و با اقتصاد فعلی سرور تطبیق داده بشه PD با زحمت زیاد میتونه درآمد خودش رو افزایش بده. بخاطر سنگینی و حجم زیاد مدارکی که باید از جرایم داشته باشیم از عبارت "زحمت زیاد" استفاده می کنم. علاوه بر اون پس از مشترک شدن وانتدها با FBI پس از 5 دقیقه رسیدگی نکردن اون بالانسی که میخوایم بین هر سه سازمان ویژه برقرار خواهد شد.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

کاملا موافقم برای همینه که پیشنهاد بازبینی قوانین Ticket رو دادم: 

اگر قوانین تخلفات مربوط به مجوز ها بروز رسانی و با اقتصاد فعلی سرور تطبیق داده بشه PD با زحمت زیاد میتونه درآمد خودش رو افزایش بده. بخاطر سنگینی و حجم زیاد مدارکی که باید از جرایم داشته باشیم از عبارت "زحمت زیاد" استفاده می کنم. علاوه بر اون پس از مشترک شدن وانتدها با FBI پس از 5 دقیقه رسیدگی نکردن اون بالانسی که میخوایم بین هر سه سازمان ویژه برقرار خواهد شد.

در مورد اشتراکی شدن وانتد بیز راب لطفا به تایپیک بیز دو نفره سر بزنید و اگر نظری در این خصوص دارید بیان کنید با سپاس فراوان 

https://forum.arsacia.ir/topic/32402-بیز-راب-دو-نفره/

لینک به دیدگاه

نصف wanted kill هایه NG رو من تامین میکنم امید وارم Abuse حساب نکنین :(

در در ۱۴۰۲/۶/۱۵ در 17:53، faty1 گفته است:

در مورد اشتراکی شدن وانتد بیز راب لطفا به تایپیک بیز دو نفره سر بزنید و اگر نظری در این خصوص دارید بیان کنید با سپاس فراوان 

https://forum.arsacia.ir/topic/32402-بیز-راب-دو-نفره/

خب نصف نصف وانتد میگیرن چی گیر اون یکی میاد . یکمی از پول اونی که راب میزنه و اصلا انصاف نیست

ما یِ نَسلِ #غمگین با صورتایِ #شادیم.

?? ??? ??? #??? ?????????? ???? #????? ????? ??

ForCes.png

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

جهت بررسی منتقل شد.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny قفل شد و باز شد در موضوع

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...