رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

افزودن ماشین های جدید و تغییر اسکین برخی ماشین ها

ارسال‌های توصیه شده

با سلام 

میخواستم درمورد ماشین های بازی صحبت کنم که به نظر من باید یه تغییراتی و افزودن هایی در این بخش صورت بگیرد:

۱_افزودن ماشین: به نظر من یکی از مهمترین کاراهایی که باید انجام شه افزودن ماشین های بهتر به بازی هست که حالا میتونن ماشین های ایرانی باشن یا مثلا مثل ماشین های بنز یا لامبورگینی که اضافه کردید خارجی باشند. آخه واقعا ماشین های تو بازی خیلی قدیمی و مسخره هستن به نظر من ماشین باید به بازی اضافه بشه یا مثلا اگه بشه از هر برند چند ماشین باشه که دیگه خیلی بهتره مثلا از بنز ۲ یا ۳ نوع ماشین باشه.

۲_تغییر بعضی از اپشن های ماشین ها: یکی دیگر از مشکلات بازی این هس که مثلا ماشین بنز که تو دنیای واقعی برندی بسیار شاخ برای خودش است ولی در این گیم سرعت ۱۸۵ فول را دارد که واقعا خیلی مسخره است. به نظر من یک سری تغییر سرعت باید تو بعضی ماشین ها مثل بنز صورت بگیرد. ولی مثلا ماشینی مثل لامبورگینی عالی و خوب طراحی شده

۳_افزودن برخی از آپشن ها به ماشین ها:یکی دیگر از چیز هایی که به نظرم با حال است اسن است که اپشن هایی مثل دنس دزدگیر و پایین اوردن شیشه و چراغ های رنگی و.. به بازی اضافه بشه که تجربه بازی بالاتر بره.

در کل خواستم بگم که بحث ماشین در سرور یه بحث مهم است که باید واقعا بیشتر روش کار بشه و این ماشین های بدرد نخور سرور عوض بشند و ماشین های بهتر به بازی اضافه شوند.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 5 ساعت قبل، alimaleki گفته است:

میخواستم درمورد ماشین های بازی صحبت کنم که به نظر من باید یه تغییراتی و افزودن هایی در این بخش صورت بگیرد:

۱_افزودن ماشین: به نظر من یکی از مهمترین کاراهایی که باید انجام شه افزودن ماشین های بهتر به بازی هست که حالا میتونن ماشین های ایرانی باشن یا مثلا مثل ماشین های بنز یا لامبورگینی که اضافه کردید خارجی باشند. آخه واقعا ماشین های تو بازی خیلی قدیمی و مسخره هستن به نظر من ماشین باید به بازی اضافه بشه یا مثلا اگه بشه از هر برند چند ماشین باشه که دیگه خیلی بهتره مثلا از بنز ۲ یا ۳ نوع ماشین باشه

افزودن ماشین باعث لگ و افت  FPS برای بعضی بازیکنان میشود به خاطر همین اضافه نمیشه زیاد

در 5 ساعت قبل، alimaleki گفته است:

_تغییر بعضی از اپشن های ماشین ها: یکی دیگر از مشکلات بازی این هس که مثلا ماشین بنز که تو دنیای واقعی برندی بسیار شاخ برای خودش است ولی در این گیم سرعت ۱۸۵ فول را دارد که واقعا خیلی مسخره است. به نظر من یک سری تغییر سرعت باید تو بعضی ماشین ها مثل بنز صورت بگیرد. ولی مثلا ماشینی مثل لامبورگینی عالی و خوب طراحی شده

بنز همینطوری جایگاهش خوبه و خریداران زیادی داره و نباید از ماشین هایی مانند Infernus  و Bullet که از سریع ترین ماشین ها با دسترسی اسان هستند جلو بزه

پیشنهاد ۳ هم امکان عملی شدنش در سمپ ممکن نیست.

بدرود

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، alimaleki گفته است:

ماشین های تو بازی خیلی قدیمی و مسخره هستن

داستان گیم مربطه به دهه 90 میلادی هستش و گیم حالت نوستالژی داره، اینجا MTA نیست که سر تا پای گیم پر مود کنن و طبیعیه ماشیناشم قدیمی باشه

از خوبی های سمپ اینه هیچ کدوم از سروراشون مود ندارن و خوبی این سرورم اینه قابلیتی گذاشته برای حذف مودایی که خودشون اد کردن

Ne mutlu Türküm diyen

Spid3r.png

SlAVASH.png

Mamad | Siavash

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، BraveGod گفته است:

افزودن ماشین باعث لگ و افت  FPS برای بعضی بازیکنان میشود به خاطر همین اضافه نمیشه زیاد

کاملا موافقم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در ۱۴۰۲/۱/۱۹ در 18:54، alimaleki گفته است:

مثلا ماشین بنز که تو دنیای واقعی برندی بسیار شاخ برای خودش است ولی در این گیم سرعت ۱۸۵ فول را دارد که واقعا خیلی مسخره است

به نظرم باید سرعت سلطان رو از بنز بیشتر کنن

ee1d11_241707667010869.png

Cartoon.png

𝙼𝚢 𝙱𝚛𝚘𝚜:

Cappuccino.png

Automat.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۱/۱۹ در 17:54، alimaleki گفته است:

با سلام 

۱_افزودن ماشین: به نظر من یکی از مهمترین کاراهایی که باید انجام شه افزودن ماشین های بهتر به بازی هست که حالا میتونن ماشین های ایرانی باشن یا مثلا مثل ماشین های بنز یا لامبورگینی که اضافه کردید خارجی باشند. آخه واقعا ماشین های تو بازی خیلی قدیمی و مسخره هستن به نظر من ماشین باید به بازی اضافه بشه یا مثلا اگه بشه از هر برند چند ماشین باشه که دیگه خیلی بهتره مثلا از بنز ۲ یا ۳ نوع ماشین باشه.

۲_تغییر بعضی از اپشن های ماشین ها: یکی دیگر از مشکلات بازی این هس که مثلا ماشین بنز که تو دنیای واقعی برندی بسیار شاخ برای خودش است ولی در این گیم سرعت ۱۸۵ فول را دارد که واقعا خیلی مسخره است. به نظر من یک سری تغییر سرعت باید تو بعضی ماشین ها مثل بنز صورت بگیرد. ولی مثلا ماشینی مثل لامبورگینی عالی و خوب طراحی شده

۳_افزودن برخی از آپشن ها به ماشین ها:یکی دیگر از چیز هایی که به نظرم با حال است اسن است که اپشن هایی مثل دنس دزدگیر و پایین اوردن شیشه و چراغ های رنگی و.. به بازی اضافه بشه که تجربه بازی بالاتر بره.

در کل خواستم بگم که بحث ماشین در سرور یه بحث مهم است که باید واقعا بیشتر روش کار بشه و این ماشین های بدرد نخور سرور عوض بشند و ماشین های بهتر به بازی اضافه شوند.

پیشنهاد جالبیه ولی همونطور که دوستان گفتم باعث کاهش fps میشه و کلا گیم با همین ماشیناش سان اندرس شده حالا روی بعضی ماشینای واقعا بدردنخور میشه مود گذاشت که بهتر بشن

سرعت بنز بنظرم به اندازس ولی داخل اندروید داخل چرخ هاش انگار یه کاغذ میچرخه و اعصاب خورد کنه اگه بشه این اوکی شه عالیه

@ArSaCiA

در ضمن اگر از تکراری بودن ماشینا اذیت میشین میتونین خودتون روی لانچر مود های مجاز ماشین بریزید هر ماشینی که مایلید...!

@alimaleki

060624_241708724167864.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، AMir11 گفته است:

به نظرم باید سرعت سلطان رو از بنز بیشتر کنن

یا اینکه سرعت بنز بیارن پایین

سرعت سلطان استاندارد گیمه 

اما سرعت بنز لمیت کردن بخاطر مودش سرعت اصلیش این نیست.

Ne mutlu Türküm diyen

Spid3r.png

SlAVASH.png

Mamad | Siavash

لینک به دیدگاه

آقای @BraveGod درست میگویند اما خب در کل اضافه کردن دو سه ماشین با افت فریم کم (مثل لامبورگینی و بنز) فکر نکنم مشکل آفرین باشد.

آقای @Spid3R هم حرفشان منطقیست اما آرساکیا برای توجیه این مورد میتوانست به جای لامبرگینی اونتادور که در سال های اخیر ساخته شده. از مدل مورسیه لاگو و یا گالاردو یا دیابلو که سال ساختشان با سال ساخت جی تی ای سان اندرس تقریبا در یک دهه است استفاده کند و به جای استفاده از بنز اس 500. از مدل کلاس ای دبلیو 211 یا دبلیو 140 که سال ساختش با سال ساخت این بازی تقریبا در یک دهه است استفاده کند. 
و در حال حاضر هم میتواند از ماشین های 15 سال پیش برای این بازی استفاده کند.

در کنار این بنظرم باید فکری برای infernus بشود. بیش از 50 درصد بازیکنان از این ماشین استفاده میکنند غیر این متمایز بودن جنس این ماشین با سایر ماشین ها باعث وجود اختلافه
سرور پره از infernus! یک قطب این ماشینه یک قطب هم بقیه ی ماشینا!
شاید با افزودن دو سه ماشین این مشکل تا حدودی حل شه تا تنوعی بین ماشینا به وجود بیاد.

ویرایش شده توسط DrNiNjA
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Spid3R گفته است:

یا اینکه سرعت بنز بیارن پایین

سرعت سلطان استاندارد گیمه 

اما سرعت بنز لمیت کردن بخاطر مودش سرعت اصلیش این نیست.

اره سرعت سلطان، استاندارد gta هست

ولی من میگم سرعت Willard(بنز) و Fortune (لامبورگینی) رو که تونستن ببرن بالا

واسه سلطان هم همینطوری ببرن بالا منتها به اسکین سلطان دست نزنن

ee1d11_241707667010869.png

Cartoon.png

𝙼𝚢 𝙱𝚛𝚘𝚜:

Cappuccino.png

Automat.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۲/۲ در 08:41، AMir11 گفته است:

اره سرعت سلطان، استاندارد gta هست

ولی من میگم سرعت Willard(بنز) و Fortune (لامبورگینی) رو که تونستن ببرن بالا

واسه سلطان هم همینطوری ببرن بالا منتها به اسکین سلطان دست نزنن

350kگلد میدن میخرن سرعت زیادی هم نداره

لینک به دیدگاه

اگه قرار بوده که ماشین جدید اضافه نشه که داستان بازی برای دهه 90 میلادی هستش پس این دو تا ماشین بنز و لامبورگینی تو ذوق میزنه واقعا ? میتونستن یک بنز قدیمی بیارن ولی حالا که اومده عیبی نداره سه چهار تا ماشین جدید هم بیاد . مثله بنز G class _ رویز رویس فانتوم _ Bmw i8 _ تسلا X _ البته برای اینکه باز همه سرور نرن دنبال این ماشین ها باید چند تا ماشین کلاسیک خوب هم اضافه کرد. که حجم سنگینی هم نداشته باشن که مشکلی پیش بیاد . 

! inattention is better than revenge

👑Mizox.png👑

34a505_24a13614-24AdmBoT-Cover.gif

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۲/۴ در 19:19، Mizox گفته است:

اگه قرار بوده که ماشین جدید اضافه نشه که داستان بازی برای دهه 90 میلادی هستش پس این دو تا ماشین بنز و لامبورگینی تو ذوق میزنه واقعا ? میتونستن یک بنز قدیمی بیارن ولی حالا که اومده عیبی نداره سه چهار تا ماشین جدید هم بیاد . مثله بنز G class _ رویز رویس فانتوم _ Bmw i8 _ تسلا X _ البته برای اینکه باز همه سرور نرن دنبال این ماشین ها باید چند تا ماشین کلاسیک خوب هم اضافه کرد. که حجم سنگینی هم نداشته باشن که مشکلی پیش بیاد . 

موافقم اگه یسری مود کلاسیک اضافه کنن که کنار مودای لامبورگینی و بنز خودی نشون بدن و البته که گلدی نباشن همشون ولی خب میشه قیمت رو بالا برد 

ماشینای لامبورگینی و بنز رو هم اگه نسخه های  قدیمی ش رو اضافه میکردن بهتر بود 

060624_241708724167864.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود بر شما، ممنون بابت پیشنهاد خوبتون.

پیشنهاد شما تکراری است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...