رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

حذف Buff از War های اجباری

Fayez

حذف Buff از War های اجباری  

46 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا موافقید که Buff فقط War های اجباری حذف بشه؟

• حذف بشه بهتره
      29
    • نه وضع Mafia همینطوری بمونه بهتره
      17

این نظرسنجی برای ارسال رای های جدید بسته شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 2 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

اینکه لگ شدن باعث لیز خوردن کاراکتر ها می‌شود در AG:SAMP برطرف شده، در AG:SAMP لگ کردن خودتان در واقع شما را در همان نقطه نگه می‌دارد.

خب مشکل اینه AG:SAMP هنوز منتشر نشده و کلا نمیشه وار داد

به نظرم برای درست کردن مید لول به جا 2000 تا 5000 تا بشه

LoVerBoy.png

Latino.png

آنکـہ راخوبےکنیم هارےنگیرבآرزوستـ

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 10 دقیقه قبل، Holly گفته است:

ارو تو هوا داره تیر میزنه 2 نفر کیل میشن

من همین دیروز یکی مشابه همین دیدم :|

در 28 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

با شرکت در مسابقاتی همچون Boss Event و جمع‌آوری BSMats توانستید باف های زیادی کسب کنید و می‌توانید Buff بزنید.

وقتی در  هر   Boss Event
50 نفر شرکت میکنن مقام دار شدن  خیلی سخته
بهتره جایزه Boss event افزایش بدین که تا رنک 15 یا 20 جایزه اهدا کنه

?
        ?ArAsh.png?       

Multi Account        

?[DeaDShoT.png]?
           سرم تو لاکه ولی بیاد بیرون دهن خیلیا به فاکه....×                                                      
                                                                                                                                                                                                            ?                       

Pishro              ↻  ㅤㅤㅤ❚❚ㅤ ㅤ                

لینک به دیدگاه

@ArSaCiA

با سلام و احترام، 

به نظر بنده شما می بایست ابتدا و اول از همه نظرات بازیکنان سرور رو مد نظر داشته باشید.

طبق چیزی که من الان از صحبت شما فهمیدم، شما سیستم باف رو نوشتید با این سیاست که بازیکنی که از باف استفاده میکنه بتونه بر بازیکنی که از چیت استفاده میکنه غلبه کنه، اینکار غیر ممکن هست و نتیجش رو از نظرات مخالف پلیر ها میشه فهمید، همین الان هم درون سرور افرادی وجود دارند که با لانچر از چیت استفاده میکنن قبل از بروزرسانی باف ها کسی که یک پلیر حرفه ای بود خیلی راحت میتونست از نحوه برخورد تیر در وار متوجه این بشه که چه شخصی داره از چیت استفاده میکنه در نهایت شخص شناسایی میشد و طبق قوانین باهاش مجازات میشد، در نتیجه خیلی کم اتفاق میوفتاد که شخصی در وار از چیت استفاده کنه شاید بیرون وار استفاده میشد ولی درون وار خیلی کم اتفاق میوفتاد، وار محیطی دوستانه و عادلانه ای بود.

حتی افرادی بودند که ادعا داشتن با تمرین کردن و زدن تیر برق های سرور گانر شدن.. همه هم میدونستن که طرف چیت میزنه و اجازه شرکت در وار رو بهش نمیدادن

هنوز هم هستن چنین افرادی به نظر بنده مهارت گانر شدن با تیربرق زدن به دست نمیاد تمامی عوامل شامل دقت بالا و موس هستن که باعث برتری دیگر بازیکنان میشن.

بنده میدونم شما برای سیستم باف زحماتی کشیدید اما خب باید راحتی و خواسته ی  پلیرهارو هم در نظر گرفت، سیستم قدیمی آرساکیا خیلی جذاب تر و واقعی تر از سیستم فعلی بود

در نتیجه اینکه چیتر ها الان بهانه خوبی به نام باف دارند که میگن مهارت ما از باف رشته میگیره و اینکه تشخیص دادن کسی که داره چیت میزنه مثل سابق اونقدر راحت نیست.

پیاده کردن تمامی سیاست ها گاها باعث ضرر به سرور میشن.

موفق باشید.

بدرود.

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، BraveGod گفته است:

با سلام و درود 

دسته متوسط اصلا دیگه حال نمیده گفتم یه پیشناهاد بدم که طرفین به توافق برسه

باف حذف نمیشه و از دسته متوسط هم از بین نمیره فقط وار های اجباری توش باف زدن ممنوع میشه که حداقل بازیکنان یک جایی برابر باشند و حال کنند

وار توافقی برایه تو باف بزن

وار تمرینی برای تو باف بزن

دسته ویژه برای تو باف بزن

FTP برای تو باف بزن

وای حداقل این قسمت رو خراب نکنید بزارید حداقل بازیکنان یک جایی به طور عادلانه حال کنند

@VisuaL @Rony @Hydra @FeaRLeSS @TabahKar @RudeKid @PedarKhande @SajAli @Supervisor @iKiYAN @SOBHAN @MaGRaL @DrDep @AghaSiBiL @Jamaica @AToMiX @SkuiL @Exit @iKamyar @Pixar @Lynch @Seyedalii @Coronel @Rasputin @MuhaMMaD @CyberDyne 

@Arm1N @TRuMP @OldEvil @iAmirreza @James @NesT 

@Aone @Asir @SinaHarD @Elastic

طرف باف میزنه با hp 2k میاد جلوت نه میتونی بزنی نه چیزی فقط میزنه و اونیم که نمیتونه بی اس جمع کنه حوصله نداره اذیت میشه و اینکه اره واقعا عادلانه نیست باف بعد اینکه طرف فول باف میکشه نمیشه اصلا دیدش فقط بافاش قابل دیده 

??

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، MrViper گفته است:

الان باف حذف بشه نصف بازیکنا فلج میشن 

باف نباشه چیت که هست :)))))

در 5 ساعت قبل، MrViper گفته است:

الان باف حذف بشه نصف بازیکنا فلج میشن 

باف نباشه چیت که هست :)))))

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

🥸🫵Wolf.png                               

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

هدف اصلی ساخت Buff ها برای War ها بود. قبل از اینکه Launcher و آنتی‌چیت آن برای War ها اجباری شود، تمامی اعضای دسته متوسط باید از War های خود فیلم می‌گرفتند و آپلود می‌کردند و این فیلم ها باید نظارت میشد تا کسی Cheat نزند، حتی با ارائه فیلم برخی Cheater ها این شرایط را دور می‌زدند.

حتی الان هم با آنتی‌چیت Launcher باز هم گاهی اوقات Cheat هایی ارائه می‌شوند که کار می‌کند که بعد از کوتاه ترین زمان ممکن از کار می‌افتند و از آنها جلوگیری می‌شود اما متأسفانه حقیقت تلخ بازی های رقابتی آنلاین این است که جلوگیری از Cheat یک کار غیر ممکن می‌باشد و هیچ بازی در دنیا وجود ندارد که بتواند جلوی همه‌ی Cheat ها را بگیرد، حتی بازی های کنسولی هم در آنها Cheat زده می‌شود (با اینکه سطح محافظت سخت افزاری دارند)

معمولاً شخصی که Aiming خوبی دارد، از آنجا که تیر اندازی داخل این بازی با تمامی بازی های دیگر فرق دارد به دلیل اینکه نشانه وسط صفحه نیست، دو حالت دارد:

1. در آرساکیا گیم توانسته مهارت Aiming خود را افزایش دهد.

2. از خارج از آرساکیا گیم توانسته مهارت Aiming خود را افزایش دهد.

در گزینه اول، شما هنگام تمرین بر روی Aiming خود، با شرکت در مسابقاتی همچون Boss Event و جمع‌آوری BSMats توانستید باف های زیادی کسب کنید و می‌توانید Buff بزنید.

در گزینه دوم، شما باید کمی وقت صرف کنید تا میزان Buff خود را به دیگران که زحمت کشیده‌اند برسانید.

افراد در گزینه اول، احتمال کمتری وجود دارد که بخواهند زحمات خود را به خطر بیاندازند و از Cheatای استفاده کنند اما افراد در گزینه دوم، به نسبت افراد گزینه اول هنگام محرومیت چیز های کمتری را از دست می‌دهند، در نتیجه افراد در گزینه اول می‌توانند با Buff های که دارند با Cheat های احتمالی هم مبارزه کنند.

همه‌ی بازیکنان در شرایط یکسان و عادلانه Buff جمع‌آوری می‌کنند، باف ها حذف نمی‌شوند اما حاضر هستیم که برخی باف ها را حذف کنیم یا برخی باف ها را اضافه کنیم.

پ.ن. به زودی امکان برگزاری War ها بدون باف با رأی گیری و هماهنگی ممکن خواهد بود.

با سلام خدمت مؤسس عزیز 

این سیستم سال هاست که معترضین داره و مردم رو زده میکنه و شما اگه بیینید 50% بازیکنان راضی هستند نمیشه اون قسمت 50% دیگر رو ول کنی بهشون اهمیت ندی چون اونا هستند که از بازی دارن خسته میشن و زده میشن 

من خودم Aiming  خوبی داشتم و در سطح بازیکنایی بود چیت میزدن ولی نتونستم زیاد بمونم، چرا؟

۱ حریف همیشه بافر هستش

۲ بدون باف لیدر اجازه ورود به نبرد نمیده

خودتون قشنگ لیدر های دسته متوسط رو میشناسید نیاز به توضیح نیست و هر ممبر اونجا با توجه به سطح گانریش برسی نمیشه بلکه با توجه به باف هایی که داره

در مورد چیت هم متأسفانه خیلی راحت راضی شدید که اینقدر چیت میزنن تو رقابت ها و اینکار اشتباهه 

باید چیت رو تمرکز اصلی قرار بدید نه پروژه ها 

حالا  AG:SAMP  نیاد هیچ الان سال هاست منتظریم نیومده و حتی اگه ۱ماه دیگه هم قرار باشه بیاد وقتی که بازی چیت داره فرقی نمیکنه

پیش پیاد طرف ادمین بود ، هلپر ، میره دسته متوسط هم باف داره هم چیت ۱ سال بیشتر دسته متوسطرو خراب کرده نا عدالتی در رقابت ها به وجود اورده بعدش بن شده و خودتون دقیق میدونید منظورم کی هستش

در مورد جمع اوری باف از این طرف بگم در یک دوره ای خودم دسته متوسط بودم و فقط عشقم به دسته متوسط میکشید

صبح تا شب دنبال Boss بودم ولی به دلیل تعداد زیاد بازیکنان همین Rank 10 م نصیبم نمیشد

تنها راه یا روزهای پنجشنبه که بازیکنان دسته متوسط وار دارن بریم از وقت استفاده کنیم و بزنیم یا اول صبح ها بود که تعداد کمی بازیکن هستند بریم Boss بزن و هردو خیلی موذی هستند

و روش سوم هم میدونید از یه ساختمان بریم ساختمان دیگه که خودش نه فقط سببی کافی برایه خسته شدن از Mafia بلکه زده شدن هستش

پیشناهاد من اینه که این سیستم که داره به بازی ضرر میرسونه به کل تغییر کنه یا این سیستم رأی گیری هرچه زودتر انجام شه ولی اگه هم 40% بازیکنان برای حذف رای منفی دادن امیدارم زود از این 60% دست نکشید

در کل چند تا پیشناهاد عرض میکنم به فایده شما باشه

۱ تمرکز اصلی خود را روی چیتر ها بزارید نه پروژه ها

۲ سعی کنید همیشه طرفین راضی باشند نه اینکه گروهی معترض و گروهی دیگر راضی باشند

امیدوارم به نظر بنده نیز توجه کنید و اقداماتی صورت بگیره

با تشکر بابت تمامی زحمات شما?

لینک به دیدگاه

• مؤسس

متأسفانه اطلاعات غلط و بی اساسی توسط برخی از افراد ارائه شده و پست من کامل توسط برخی خوانده نشده.

این پیشنهاد به شکل اضافه شدن هماهنگی به زودی اجرا خواهد شد و شرکت کنندگان War تصمیم خواهند گرفت که آیا استفاده از Buff در آن War ممکن باشد یا خیر.

همچنین تعداد برندگان Boss Event به 30 نفر افزایش خواهد کرد که 20 نفر اضافه شده جایزه نفر 10 اُم را دریافت خواهند کرد.

بسته شد.

• دوست دارم که 2
  • مرسی 2

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...