رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

برای NewsReporter

Ador

ارسال‌های توصیه شده

با سلام!

من یه چندتا پیشنهاد داشتم برا اقلیت خبرنگار که گفتم شاید بهتر باشه او بدرد بخوره!

1. بنظرم اگه اسکیل آپ کردنو سخت تر کنید و به ویزگی های اسکیل 5 اضافه کنید مثلا پوله بیشتری بده برای نیوز یا تایم نیوزو کمتر کنه مثلا الان هر نیوز 1ک و تایمش 3 دقیقه است ولی اسکیل 5 و +R3 بتونه 2ک بگیره و با 1 دقیقه بزاری.
  2. یک اینکه اگه بشه برای نیوز ماشین های یخورده سرعتشون بالا تر باشه بزارین یا HQ اقلیت رو بیارید نزدیک Ls اینطوری بنظرم بهتره.
  3. و اینکه وقتی کسانی در Live هستن اگه سواره خودرو یا پیاده هستن هم خودشون و هم خودروشون به صورت GodMod باشه.

@3epeR @KINGBATMAN @Seyedalii @capitanamir @Much666 @TiTawN @mmob @Mohana @Flame @DrDep @hamidreza1234 @Sina837333333 @Gibson @Wanderer @T800 @HarleyQuinn @SkeletBoy @FindMyName @OsTaDFaRaZ 

• دوست دارم که 2

?? ?? ?? ???? ?????? ???????

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 7 ساعت قبل، AbolSanG گفته است:

با سلام!

من یه چندتا پیشنهاد داشتم برا اقلیت خبرنگار که گفتم شاید بهتر باشه او بدرد بخوره!

1. بنظرم اگه اسکیل آپ کردنو سخت تر کنید و به ویزگی های اسکیل 5 اضافه کنید مثلا پوله بیشتری بده برای نیوز یا تایم نیوزو کمتر کنه مثلا الان هر نیوز 1ک و تایمش 3 دقیقه است ولی اسکیل 5 و +R3 بتونه 2ک بگیره و با 1 دقیقه بزاری.
  2. یک اینکه اگه بشه برای نیوز ماشین های یخورده سرعتشون بالا تر باشه بزارین یا HQ اقلیت رو بیارید نزدیک Ls اینطوری بنظرم بهتره.
  3. و اینکه وقتی کسانی در Live هستن اگه سواره خودرو یا پیاده هستن هم خودشون و هم خودروشون به صورت GodMod باشه.

@3epeR @KINGBATMAN @Seyedalii @capitanamir @Much666 @TiTawN @mmob @Mohana @Flame @DrDep @hamidreza1234 @Sina837333333 @Gibson @Wanderer @T800 @HarleyQuinn @SkeletBoy @FindMyName @OsTaDFaRaZ 

اضافه شده به پست: 

• مثلا برای نیوز بشهبرا فکشن ها زد مثله: .Eghliyate "X" ozv'e fa'al ba sathe X pazira mibashad: [/Forum]

?? ?? ?? ???? ?????? ???????

لینک به دیدگاه

با اضافه شدن یک HQ یا پارکینگی که دارای ماشین های ون نیوز باشه به شدت موافقم در مورد افزایش درامد در صورتی که اسکیل نیوز به 5 برسه هم ایده ی بدی نیست واقعا هیچ تاثیری در روند نیوز دادن ما نداره میتونه اینطوری باشه که 2K و هر 2 دقیقه یا 1.5K با همون 2 دقیقه در مورد بقیه پیشنهادات نظری ندارم.

ویرایش شده توسط HarleyQuinn

?ezgif.com-gif-maker_dr8a.gif?

لینک به دیدگاه

حرفت درسته چون الان تفاوت خاصی برای اسکیل 1 و 5 وجود نداره ولی اگر بخاد پولش بیشتر بشه دیگه خیلی شلوغ میشه اقلیت خبرنگار چون همینجورش طرفداره زیادی داره 

--روزای بدیه ولی امیدم به روزای بعدیه--

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، AbolSanG گفته است:

اسکیل 5 و +R3 بتونه 2ک بگیره و با 1 دقیقه بزاری.

به نظر من 2ک 2 دقیقه ایده بهتری میتونه باشه. در مورد اینکه یه HQ دیگه نزدیک LS داشته باشیم هم ایده خوبیه اینطوری برا ما هم خیلی راحت تره رفتو آمد به LS. 

لینک به دیدگاه

بنظرم اگه اسکیل آپ کردنو سخت تر کنید و به ویزگی های اسکیل 5 اضافه کنید مثلا پوله بیشتری بده برای نیوز یا تایم نیوزو کمتر کنه مثلا الان هر نیوز 1ک و تایمش 3 دقیقه است ولی اسکیل 5 و +R3 بتونه 2ک بگیره و با 1 دقیقه بزاری.

این مورد که باعث نا عدالتی میشه و موافق نیستم

HQ اقلیت رو بیارید نزدیک Ls اینطوری بنظرم بهتره

با این موافقم

و اینکه وقتی کسانی در Live هستن اگه سواره خودرو یا پیاده هستن هم خودشون و هم خودروشون به صورت GodMod باشه

با این مورد هم مخالفم

?????????????????

SepeR.png

لینک به دیدگاه

مدتی قبل که HQ خبرنگار داخل شهر LS بود خیلی سهولت کار بهتری داشتیم و با شهروند ها بهتر میشد مراوده داشت؛ ولی این ایده که HQ خبرنگار به بیابون انتقال داده شد، به نظر من هیچ توجیهی نمیتونه داشته باشه، یا یک SideHQ مثل بیمارستان LS برای اعضای Medic بزنن برای ممبر های خبرنگار تا بتونن به سهولت کار خبرنگاریشونو انجام بدن !

▂▃▄▅▆▇█▓▒░SᴀɪɴTs Fᴀᴍɪʟʏ░▒▓█▇▆▅▄▃▂

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
در در ۱۴۰۱/۹/۲۴ در 11:42، Abol4azl گفته است:
  • بنظرم اگه اسکیل آپ کردنو سخت تر کنید و به ویزگی های اسکیل 5 اضافه کنید مثلا پوله بیشتری بده برای نیوز یا تایم نیوزو کمتر کنه مثلا الان هر نیوز 1ک و تایمش 3 دقیقه است ولی اسکیل 5 و +R3 بتونه 2ک بگیره و با 1 دقیقه بزاری.
  • یک اینکه اگه بشه برای نیوز ماشین های یخورده سرعتشون بالا تر باشه بزارین یا HQ اقلیت رو بیارید نزدیک Ls اینطوری بنظرم بهتره.
  • و اینکه وقتی کسانی در Live هستن اگه سواره خودرو یا پیاده هستن هم خودشون و هم خودروشون به صورت GodMod باشه.

نظرم + هست

یکم پلیرای جدید اذیت شن??

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

سلام عزیزم، ممنون بابت پیشنهادتون.

مورد 1: تکراری است.

مورد 2: بروز رسانی شده.

مورد 3: رد شد.

مشتاق پیشنهادات و انتقادات شما در آینده نیز، هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...