رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

خداحافظی من از آرساکیا گیم (+دلایل)

Universe

ارسال‌های توصیه شده

• پاسخ 184
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

در در ۱۴۰۱/۴/۱۳ در 11:53، Noghte گفته است:

ارساکیا در سال 2020 خیلی پیشرفت داشت میکرد ولی خوب از اخرای سال 2020 رو به افت شد و این ادامه داره تا وقتی که AG:Samp بیاد که اگه اپدیت های خوبی داشته باشه رو به پیشرفت میره.

بابا زیر ۸۰۰ پلیر نمیشد حتی ساعت ۳ بامداد پلی الان صبح بالای ۴۰۰ نمیشه یعنی نصف ادما رفتن و سرور حال و هوایه قبلو نداره ادم زده میشه از سرور

??

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

علی همیشه بعد از سکوت طولانی یه آپدیت خفن میداد ولی الان تایمش بیش از حد طولانی شده و واقعیت اینه که از پلیر های قدیمی سرور فقط 10 درصد شون شاید مونده باشن. چند بار باهاش صحبت کردم ولی خب جواب قاطعی نمیده و بنظرم کاره درستی نیست. 

ایشالا اگه اون آپدیتی که قولشو داده بود اومد دوباره همدیگه رو توی 4 راه LS میبینیم نه پینت بال / موفق باشی ❤

ویرایش شده توسط Alpachino
.

<body>

115_s0tz.png

Alpachino.png

<body/>

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hide گفته است:

بابا زیر ۸۰۰ پلیر نمیشد حتی ساعت ۳ بامداد پلی الان صبح بالای ۴۰۰ نمیشه یعنی نصف ادما رفتن و سرور حال و هوایه قبلو نداره ادم زده میشه از سرور

فکر نکنم کسی که هفته پیش ریجستر کرده بتونه همچین نظری بده لطفا از خاطراتی که براتون تعریف کردن اصکی نرین بای 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان وقتشه یک حرفه ای یاد بگیریم و از بازی کردن دست برداریم این فقط یک بازیه و وقتی جایی سرمایه میزارید که جواب نمیگیرید بدیهی هست که شما باید جای دیگه سرمایه و وقتتون رو بزارید کاری حرفه ای هنری اصلا یوتیوب این وقتو میذاشتیم باهم همه با هم پول دار بودیم.
هرچیزی یک عمری داره و اینکه موسس سرور نمیخواد آپدیت بده شما نباید اعصاب خودتون رو به هم بریزید.
گیم های جدید زیادی هم هست برای دوستانی که سیستمشون میکشه.
خاطرات هست،من 4 سال عمرمو گذاشتم پا این بازی بعد الان میبینم یه سری همچین بیخیال پولشونم که به راهه و آره.
@Universe داداش با ریاضیاتت حال کردم ولی منم دیگه نمیخوام پلی بدم خدافظ.

صبر و ظفر هر دو دوست یکدیگرند

بعد صبر نوبت ظفر آید.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۴/۱۳ در 22:46، ElmiraKamrani58 گفته است:

هرکی دوس نداره میتونه جمع کنه بره!! حرفی آشنا!!

با سلام در این مورد نیز باید بگم که اگر کمی توجه به خرج بدید می فهمید که منظور من اعضای استف هست 
نه پلیر عادی که داره بازی خودش رو انجام میده 
هر حرفی پلیر عادی بزنه به احتمال و دلایل زیاد درسته و بنده منکر این موضوع نیستم 
اما اعضای استف قوانین متفاوتی نسبت به دیگران دارند که باید طبق اونها عمل کنند اگر توان اینکار رو ندارند مثل پلیر عادی بازی کنند

لینک به دیدگاه

علی دقیقا یک سال پیش یه اپدیت داد که هر کی بیشتر پلی بده میتونه بره کاپ(دسته ویژه) ولی از علی یک سوال دارم یک نفر بیاد سرور چیکار کنه تنها سوال من اینه بیاد چیکار کنه؟ فیش که نیست چهار راه که نیست هیچ ماموریتی هم که نیست دسته متوسطه هم که هفته ای 3 روز واره اونم روزی یک وار یه نفر یه وار میده دستش گرم میشه وار تموم میشه! 3 روز هم وقتش تلف میشه هیچ کاری دیگه ای نمیتونه انجام بده اگه بخواد بره تفریح نمی تونه اومدی گفتی لول 24 به بالا تو فکشن باشه نمیتونه با سمپ بیاد خوب اون مگه گناه کرده اومده دسته متوسطه؟ یعنی بیاد از تفریحش بگذره بیاد بشینه پایه پی سی واسه یک ساعت وار در هفته؟ خوب از سرور میره میره گیم های بهتر مثل Dota 2 Csgo و خیلی گیم های دیگه 

Oppenheimer.png

Bradley.png

تنها یک چراغ است که مرا هدایت می‌کند و آن چراغ تجربه است.

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، SiahSefid گفته است:

تاپیک برای ارائه ی مشکلات هست. با جمع کنید از اینجا برید که کار درست نمیشه.

این بحث خیلی داغ شده بین بازیکنان که چون تیم کارکنان بده و به فکر Days هستند سرور رو به افته.

نه به این شکل نیست...

تیم کارکنان به هیچ وجه نمیتونه بازیکن رو به سرور بکشه و از سرور فراری بره. این تیم صرفا توسط یکسری قوانین از پیش تعیین شده توسط چند نفر مدیریت میشه و مدیریت تمامی سرپرست ها هم زیر ذربین قانون و بازیکنان می باشد. نمی گم هیچ تخلفی از تیم کارکنان صورت نمیگیره. چرا اتفاقا گاهی اوقات یکسری مشکلات و قانون شکنی ها از موسس مجموعه تا هلپر و لیدر صورت میگیره که خوب خوشایند نیست ولی باید در نظر گرفت که هیچ مجموعه ای چه در دنیای واقعی چه در بستره فضای مجازی آرمانی نیست و یکسری مشکلات همیشه وجود داره.

شاید بعضی ها بگن نه فلانه خیلی راحت میشه با تغیر قانون جلوی فلان کارو گرفت یا با تغییر مسعولین پیشگیری کرد که باید در جواب این عزیزان هم بگم باتوجه به اینکه قبلا این مسعولیت رو داشتم خیلی از کار هایی که شما فکر میکنید عملا به خواطر یکسری سیاست ها نمیشه بهشون عمل کرد

بحث بنده این نیست که شما هم از سرور خداحافظی کن و برو من میگم کسی اگر استف هست و نمی تونه با این شرایط کنار بیاد مثل پلیر عادی باشه چه اشکالی داره
تاپیک هم میدونم برای حل مشکلات هست 
ولی خود شما تا همین الان که بازی می کنید چند تاپیک مثل همین تشکیل شده که آقا بیا سرور اینجوره اینجاش خرابه این قانون مشکل داره و هزار تا چیز دیگه
چند تا از این موارد بررسی و حل شده ؟
پس وقتی توجه و پیگیری نیست شما هر روز یه تاپیک بزن با هزار تا نظر زیرش و تگ کردن اون بنده خدا ولی وقتی نمیخواد کاری رو از پیش ببره نمی بره حرف بنده این هست که آقا شما
وقتی استف هستید از هرکس به ایشون نزدیک تر ممکنه باشید ولی وقتی به حرف های شما توجه نمیشه به روال پلیر عادی برگردید تا با کمبود اعضا استف مواجه بشن تا شاید اون موقع به فکر بیوفتن

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Dihan گفته است:

کسی از شما نظر خواست ؟ کسی به شما گفت که بیای نظر بدی؟

ما که با هم دشمنی نداریم تاپیک آزاده و طرف صحبت من کسانی دیگر هستند منظور بنده اعضای استف بود
اگر باز هم باعث شد که به شما بر بخوره معذرت میخوام ولی ببینید خود شما هم با استدلال و دلیل نمیایی به من بگی چرا اینو میگی فقط از طریق ایجاد دشمنی میخوایید همه چیز رو حل کنید

لینک به دیدگاه

من هفت ساله پلیر این مجموعه ام و این مجموعه به غیر از چند تا بازه خاص جذابیتی برای من نداشته و نداره فقط ماه های اولی که وارد میشی حال میده الانم فقط اخر ماه میام تایم میزنم اموالم نپره اونم برا یادگاری وگرنه هیچی نداره. و این بازی جوری شده که مقدار حالی که میکنی با مقدار گلدی که میخری رابطه مستقیم داره...

زمانی که یکی از قوی ترین دسته متوسط های تاریخ سرور رو تشکیل دادم اومدن سر قوانین الکی و بکس کشی و این داستانا  منو 

گذاشتن لیدر یه جای دیگه و بچه هام دونه دونه رفتن از این سرور و کلا من از اون موقع دیگه نخواستم پاکار این سرور باشم.

بگذریم از دیموت و بن هایی که شدیم و پارتی بازی هایی که سوپروایزر ها و ادمینا سر دسته متوسط ها انجام میدادن...

موفق باشی سینا جان.

:)...Death Family

@Universe

• مرسی 2

منم یه شیر مهربون تنومند 

یادت باشه احترام بزار میای پهلو من

OWJ.png

لینک به دیدگاه

بنظرم من با تاپیک زدن چیزی درست نمیشه 

اینهمه تاپیک زدیم چی شد؟

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

@ArSaCiA شرمنده اما من باز نگرانت شدم زنده ای؟ 

download_preview_rev_1_7m21.png               screenshot_(216)_-_copy_qrou.png               download_(2)_preview_rev_1_tba9.png

◗━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

Nw

????????                 

━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

لینک به دیدگاه

الان جوری شده که پلیرها

همین خوده شما میاید گلد میزنید و علی رو حمایت میکنید علی هم با خودش میگه حتما سرور هنوزم براشون جذاب هست که پول خرج میکنن 

حالا راحل چیه؟

اول از اینکه هیچ کس نباید گلد بزنه..!

و علی رو هوشیار کنید 

علی هم نمیتونه بیاد به زور به شما بگه گلد بخرید که 

پس میاد چکار میکنه..؟

میاد چند تا اپدیت میده که سرور یکم جذاب تر بشه و پلیر ها جذب سرور بشن 

و تحریک بشن به گلد زدن

• مرسی 1
  • هاها 1

༄??????? ?????? ??? ????????? , ????? ? ????? ????? ??? ???????✯

Kentish.png

Metatron.png

Monty.png

༄??????? ?????? ??? ????????? , ????? ? ????? ????? ??? ???????✯

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Soldier گفته است:

فکر نکنم کسی که هفته پیش ریجستر کرده بتونه همچین نظری بده لطفا از خاطراتی که براتون تعریف کردن اصکی نرین بای 

و شخص خود شما که 2 هفته پیش ریجستر کردید هم لطفا مارا از نظرات بسیارر زیبای خودتون غافل کنید، با تشکر

• دوست دارم که 1
  • مرسی 3

download_preview_rev_1_7m21.png               screenshot_(216)_-_copy_qrou.png               download_(2)_preview_rev_1_tba9.png

Nw

????????                 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Asli گفته است:

و شخص خود شما که 2 هفته پیش ریجستر کردید هم لطفا مارا از نظرات بسیارر زیبای خودتون غافل کنید، با تشکر

بزار بحث کنن می‌خندیم.

screenshot_(216)_-_copy_qrou.png

tercepin2.png

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، 404 گفته است:

بزار بحث کنن می‌خندیم.

?

Nw

????????                 

لینک به دیدگاه

متاسفانه دوستانی دیده میشن که دارن یقه ی هم رو در نظرات میگیرن که شما چرا نظر دادی و شما تازه ریجستر کردی و ...(شاید یقه ما رو هم بگیرن)

این تاپیک آزاده دوستان ولی هر چی مثل این تاپیک زده بشه فایده ای نداره وقتی من نخوام کاریو بکنم نمیکنم،حالا شما تاپیک بزن یا پاشو بیا در خونه ی من

شب فراق نداند که تا سحر چند است
مگر کسی که به زندان عشق در بند است

لینک به دیدگاه

من که بعید میدونم ابدیت جدیدی ام به این زودیا بیاد!

1سال بعد..

????? ???? ?? ??? ??? ???, ??? ??? ????! ???????? ?? ??? ???? ????????? ????????g?

?⃟○━ ⌞ ?? ?'? ?????, ?'?? ????? ????⌝ ━─⇆

ᴬᴸᴼᴺᴱ ᴮᵁᵀ ˢᴱᴸᶠ-ᴹᴬᴰᴱ

───• · · · ⌞?⌝ · · · •──

sabber.png

───• · · · ⌞?⌝ · · · •───

ویرایش شده توسط Sabriel
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Kentish گفته است:

الان جوری شده که پلیرها

همین خوده شما میاید گلد میزنید و علی رو حمایت میکنید علی هم با خودش میگه حتما سرور هنوزم براشون جذاب هست که پول خرج میکنن 

حالا راحل چیه؟

اول از اینکه هیچ کس نباید گلد بزنه..!

و علی رو هوشیار کنید 

علی هم نمیتونه بیاد به زور به شما بگه گلد بخرید که 

پس میاد چکار میکنه..؟

میاد چند تا اپدیت میده که سرور یکم جذاب تر بشه و پلیر ها جذب سرور بشن 

و تحریک بشن به گلد زدن

مشکل میدونی کجاست

پلیر قدیمی‌ نمیاد گولد بخره ولی پلیر هایی که جدید میان صد در صد یک چیزی میخرن برای اینکه جذابه براشون

سرور و قوانین سرور هم یکجوری شده ک فقط پلیر جدید بیاد و اصلا قدیمی های سرور مهم نیستن چرا؟

چون جذابیت نداره و خرج نمیکنن.

از جمله قوانین  فکشن گارد ملی ک کلا این فکشن رو نابود کرد 

و حتی خیلی از قوانین دیگ ک خودت در جریانی....

گروه تبلیغات رو نگاه کنی میفهمی که سرور فقط براش این مهمه که یک پلیر جدید بیاد یکم پلی بده خرج کنه دلشو زد مهم نیس باز یک نفر جدید.

?? ???'? ???? ??? ???????, ???? ??????? ??? ?? ???? ????

ما دوستامونو از دست نمیدیم، فقط یاد میگیریم کیا واقعی ترن

لینک به دیدگاه

@ArSaCiA

لاقل یه جوابی بده

یه تاریخی بده که آپدیت میاد حتمی

یا اصلا بگو قراره آپدیت رو ندیم و Ag:Samp رو انتشار نمیدیم

بعدشم شما میگین برین فکشن ها درآمدتون رو از اونجا دربیارین

دسته ملایم به عنوان مثال News reporter و فک کنم پر درآمد ترین فکشن اینه

خود NR هفتگی 51k پول میده

وبا جمع News/ ها میشه 150k

عذر میخوام ولی این 150k کجامونو میخواد بگیره اونم هفتگی

" به خط اخر رسیدم هیچی ندارم هعی میگم Gold بگیرم ولی خوشبختانه جلومو میگیرم"

هدف شما اینه?

بهتره رسیدگی شه دیگه یا اگه سرور رو به فاقد اهمیتت میگری بهتره با همین وضعیت بره جلو

"یه جواب کوتاه بدی برا همه بسشونه"

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

برای فراتر رفتن بنده پروژه AG:SAMP را تقریباً 98% تکمیل کردم و خیلی زود این پروژه وارد حالت Open-Beta می شود یعنی شما می توانید نسخه بتا را دانلود و با گوشی اندروید خود یا کامپیوتر وارد بازی شوید و بر خلاف Client های دیگر بدون هیچ باگ و کم و کسری از بازی لذت ببرید.

اون 2درصد دیگه چقدر زمان می بره خب؟

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در هم اکنون، iKamyar گفته است:

اون 2درصد دیگه چقدر زمان می بره خب؟

متأسفانه زمان دقیق وجود ندارد، "خیلی زود"

(زمانی که قول نمی دهم: حداقل یک هفته | حداکثر تا آخر تابستان)

• مرسی 1

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

لازم به ذکر هست که آرساکیا گیم بدون تلاش ها و زحمت های تیم استف و علاقه شما به کمک کردن به بازی وجود نخواهد داشت بنابراین از

@Alireza @Markeloff @Meli @SaLiOne @Nate @ORTEGA @BourBoN @RoseRain @Feu @Elijah @LiN @illiya @Forrest @Omid @iArash @Forget @Nietzsche @RudeKid @PabloEscobar @Shayawn

@Iranian @iAziz @Olden @SeVen @Farab @Palycity @JvDAdler @HerBan @mha5717 @Proofessor @Nikootine @Qaribe @And @Wagner @GerdBad @Holyevil @MaSiH @gameramin @MaghruR @Wilsent @Elastic @Guardian @Rezamrd 

@Danir @Kentish @Rasputin @Roya @Blade @MILADemon @Life @iKamyar @MrFaRZaD @TheProPheT @Hoody @Aone @TOR @Radan @UnBreakable

و صد ها نفر دیگر که در گذشته در استف فعالیت داشتند و آرساکیا گیم را به این نقطه هدایت کردند تشکر فراوان می کنم.

❤️?

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

[1?️Aone.png [1?️]

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

?م̴ن̴ ̴س̴ق̴و̴ط̴ ̴ک̴ر̴د̴م̴ ̴و̴ ̴ه̴م̴ه̴ ̴س̴ک̴و̴ت̴ ̴ک̴ر̴د̴ن̴?

?م̴ن̴ ̴چ̴ه̴ ̴س̴و̴خ̴ت̴ ̴ق̴ل̴ب̴م̴و̴ ̴ه̴م̴ه̴ ̴چ̴ه̴ ̴س̴و̴د̴ ̴ک̴ر̴د̴ن̴?

?

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...