رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اقلیت هایِ دسته ویژه

ارسال‌های توصیه شده

ضربه ای که این اپدیت ها به فکشن زد اگه هیتلر به شوروی میزد الان کل دنیا برای هیتلر بود.

چند مثال باهم مرور کنیم...

1- ورود به بانک در زمان راب با HP 15

2- سیستم جدید JB 

3- نداشتن ماشین مناسب در HQ 

انقد تگ کردیم که پیگیری کنید بهتره دیگه تگ نکنیم....

یا حق

✟ Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ ✟

Daddy.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 2 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

من کشک محسوب میشم دیگه ?؟

تو گُلی❤❤

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Forget گفته است:

اما نکته اینجاست، در حالِ حاضر که به خواسته دوستان عضویت در دسته ویژه بر اساسِ ساعات بازی کردن در ماه شده دسته ویژه پس رفت کرده یا پیش رفت؟!

ببین من این قانون رو میشه بگم تا حدودی باهاش موافقم میدونی چرا؟ چون اینو خودم درک کردم قبل از این خب بر اساس سابقه بود که حالا ما که نفهمیدیم یعنی این که با هر کسی که حال کنی یا نه مثلا بلد بوده

من 3 ماه یا حتی بیشتر پست میزاشتم برای هر سه فکشن و هیچ نتیجه ای نمیگرفتم میدونی چرا؟ چون همیشه یکی هست که سابقه اون از من بالا تر باشه

پس اونجوری سطح رفتن به دسته ویژه از 15 میرسه به حداقل 50 الی 60 مگر اینکه پارتی داشته باشی

به نظر من این قانون که بر اساس تایم در ماه میرن کاملا اوکیه ولی ایراداتی داره مثلا پلیر راحت میتونه اکانتشو خواب بزاره ساعت اخر بلند بشه و میبینی بله صدو چهل ساعت تایم پلی در هفت روز!

این خیلی ایرادات داره ولی خب دوستانی که میگن کامل ایراد داره چون من خودم ایده ای جز این به ذهنم نمیرسه ایده ها برای عضویت دسته ویژه باید خیلی متفاوت باشه اگه بخواد عوض بشه.

و در کل در مورد سیستم JB و Rob هم بخوام بگم واقعا وضعیت گارد ملی الان جوری شده که انگار 18 اسلات داره انگار فقط 5 یا 6 نفر کار های فکشن رو انجام میدن

که دیگه نگم بهتره که چقدر تاپیک باز شده در مورد گارد ملی من خودم سر همین دو هفته نشده از گارد ملی اومدم بیرون

ویرایش شده توسط Palycity
غلط املایی

خیلیا خوبن ولی

سلیقه ما نیستن

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Palycity.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Gulakh.png

b5f422_24ezgif-1-25ceb4aa0e.gif

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Palycity گفته است:

ببین من این قانون رو میشه بگم تا حدودی باهاش موافقم میدونی چرا؟ چون اینو خودم درک کردم قبل از این خب بر اساس سابقه بود که حالا ما که نفهمیدیم یعنی این که با هر کسی که حال کنی یا نه مثلا بلد بوده

من 3 ماه یا حتی بیشتر پست میزاشتم برای هر سه فکشن و هیچ نتیجه ای نمیگرفتم میدونی چرا؟ چون همیشه یکی هست که سابقه اون از من بالا تر باشه

خوب همینش خوب بود دیگه خیلی به سختی میشد واردِ دسته ویژه بشی هر کسی که تازه (Register) کرده نمی تونست اینقدر راحت بیاد دسته ویژه ارزش دسته ویژه قبلاََ به همینش بود و ممبر حتی برای اینکه از اقلیت اخراج نشه به خوبی به وظایفش رسیدگی میکرد از جمله اقلیت (Hitman Agency) اما حالا چی؟! بنده خدا (Register) به 2ماه نمیکشه میرسه به دسته ویژه، این درسته به نظر شما؟! دسته ویژه بالا ترین اقلیت هایی هستن که در سرور هستن وقتی طرف تویِ کمتر از 2ماه برسه دسته ویژه دیگه سرور براش بی اهمیت میشه و در اخر نتیجش همینی میشه که در حال حاضر داریم تماشا میکنیم!

بزرگترین اشتباه زندگیم اونجا بود که

فکر کردم اگه با بقیه کاری نداشته باشم

بقیه هم کاری با من ندارن 

AngeL.png

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Kentish گفته است:

موافقم

در 20 ساعت قبل، Forget گفته است:

بسم الله الرحمن الرحيم

سلام به تمامیه دوستان

چند ماه پیش به دلیلِ اینکه دوستان معترض شدن قرار بر این شد عضویت در اقلیت هایِ دسته ویژه بر اساسِ ساعات بازی کردن در ماه (Time) باشه.

و دلیل اعتراض دوستان این بود که عضویت در دسته ویژه بر اساس سابقه باعث شده دسته ویژه حضورشون کم رنگ باشه

اما نکته اینجاست، در حالِ حاضر که به خواسته دوستان عضویت در دسته ویژه بر اساسِ ساعات بازی کردن در ماه شده دسته ویژه پس رفت کرده یا پیش رفت؟!

بنده در این مدت که در دسته ویژه حضور داشتم و در حالِ حاضر به عنوان (Civillian) حضور دارم پس رف دیدم اما پیشرفت خیر :|

دلیل:

دسته ویژه به افرادی نیاز داره که هم سابقه داشته باشند و در بازی هم حضورشون پُررنگ باشه، اما در حال حاضر با اینکه عضویت در دسته ویژه بر اساس ساعات بازی کردن در ماه هست، اما حضور دسته ویژه در بازی کم رنگ تر شده که هیچ! زمانی هم که در بازی هستند افراد کمی دیدم که مفید باشن.

از همه مهم تر اقلیت (NG) ،از زمانی که عضویت در دسته ویژه بر اساسِ ساعات بازی در ماه شده این اقلیت کاملاََ فلج شده، اقلیت (NG) افرادی رو می خواد که در ساعات فرار از زندان (JailBreak) در زمانِ دزدی از بانک (Rob) امادگی کامل رو داشته باشند و قبلا بر اساسِ سابقه بوده به خوبی این اقلیت کنترل می شد، اما از زمانی که این اتفاق افتاده کار بازیکنان به راحتی از زندان فرار  (JailBreak) میکنن، چون اینکه دوستان تازه وارد هستند و زمانِ (JailBreak) دست و پاشونُ گُم میکنن; شاید بگید تایم دارن یا بگید با تست به اقلیت عضو میشن اما به راحتی می توانند با تماس به دوستانشون در زمانِ تست بهشون سوال هارو بگن، و اما ساعات بازی در ماه خیلی ها به راحتی در خانه (House) دور از صحفه کلید (AFK) می کنن و به راحتی نزدیکه 30دقیقه 2تا چت می کنن و دوباره (AFK) میکنند و به راحتی ساعات بازی در ماه به دست میاد و زمانی عضو میشن در اقلیت معلوم میشه چقدر بازی میکنند، برایِ اثبات: خودتون ساعات بازی در ماه اعضایِ دسته ویژه که یک ماه از عضو شدنشون در دسته ویژه گذشته باشه بررسی (Check) کنید متوجه میشید.

توجه: این یکی از دلایلی شده که بازیکنان در سرور کمتر هم بشن، چراکه زمانی قدرت (Department) کم باشه و بازیکن به راحتی از زندان فرار (JailBreak) کند یا از بانک بدون ترس از بانک دزدی کنند باعث میشه بازیکن از بازی زده شه.

همه کسانی که در اینجا بازی می کنند برای تفریح اومدن و تا زمانی بازی براشون هیجان انگیزِ که کاری که می خواهند انجام بدن به سختی امکان پذیر باشه مثلِ: (Rob)،(JailBreak) خریدِ ماشین و...

سیستم عضویت در دسته ویژه باید تصحیح شه! @Ali @Meli

مشتاقِ دیدنِ نظراتِ شما هم هستیم...

@ORTEGA @Alireza @SFC @PainT @Leox @ESALAT @Horny @EBi @RoseRain @CaKe @Omid @Gibson @imArash @MarSeL @EnDWaY @MwM @Rasputin @Olden @MILADemon @iErfaN @MashruB @Somyri @Reyhane @Refigh @SaLiOne @Christhand @Sweet @Markeloff @HosiDark @OverGrown @Sepehr @MaSiH @Owner @BiG @iMahDi @Palycity @HurtHeart @Kentish @LearninG @OstadFaraz @Toofan @Shxyan @WoW @Nikootine @Dihan @BaSiLY @AbbasMZ @Palycity @AlmaS @Mahi @Forrest و دیگر دوستان...

اخ شما خودتم از وقتی اومدی جی تی ای سابقه copداشتی ؟ اونایی که میخوان بیان چیکار کنن لطفا جوری پیشنهاد بدید که به نفع خود نباشد. 

اخ اونیم که باید سابقه داشته باشه باید بیاد چند مدت بمونه تا سابقه بشه

ویرایش شده توسط Deadly

??

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Deadly گفته است:

اخ اونیم که باید سابقه داشته باشه باید بیاد چند مدت بمونه تا سابقه بشه

نیازی نیس شما خارج از فکشن هم میتونی با NG همکاری داشته باشی,وقتایی که بیکاری بانک چک بدی ایدی رانر ایدی رابر در بیاری بدی دسته کاپ

خودم با اینکه NG نیستم ولی بیشتر وقتا که تو سرور بیکار میشم بانک چک میدم دونه دونه پلیر سرورو فایند میزنم

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

🥸🫵Wolf.png                               

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱۱/۷ در 18:50، Olden گفته است:

@Forget با نظراتت کاملا موافقم.

درسته که خود ما هم با سیستم قبلی (عضویت بر اساس سابقه) به سختی وارد Cop شدیم اما اقلیت های Cop قدرتشون خیلی بیشتر و پررنگ تر بود، به طوری که کسی حوصله ی FTP نداشت چون میدونست خیلی طول نمیکشه.

هر چند فکر نکنم سیستم قبلی رو بر گردونن اما حد اقل:

اول از همه باید کاری کنن که کسی نتونه با اکانت Multi وارد این فکشن ها بشه

دوم اینکه بحث تایم پلی جای خودش باشه اما سابقه هم در کنارش در نظر بگیرن.

و در آخر اکتیویتی این اقلیت ها مال زمانی هست که پلیرا خیلی کم بودن، الان که وضعیت سرور پیشرفت کرده و پلیرا تعدادشون زیاد تر شده باید اکتیویتی هم بیشتر کنن که لیدرا مجبور نشن برای اکتیو بودن ممبراشون تمرین های اکتیویتی سنگین بزارن که ممبر های خوب و با سابقه هم از بودن در اون اقلیت زده بشن و همچنین چون اقلیت های ویژه (PD, FBI, NG) مهمترین اقلیت ها در سرور  هستن باید حقوقشون هم طبیعتا بیشتر باشه نه اینکه از تمام فکشن ها کم تر باشه!!!

و همچنین در کنار حقوق بالا، کارشون هم یه کوچولو باید سخت تر بشه (اکتیویتی بیشتر بشه).

در کل بحث حقوق و اکتیویتی باید بالانس بشه.

با همه ی مواردی که گفتی کاملا موافقم، جز:

Share اکانت رو به کل ممنوع کنن (مگر موارد ضروری).  اوی??

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱۱/۷ در 16:48، Forget گفته است:

بسم الله الرحمن الرحيم

سلام به تمامیه دوستان

چند ماه پیش به دلیلِ اینکه دوستان معترض شدن قرار بر این شد عضویت در اقلیت هایِ دسته ویژه بر اساسِ ساعات بازی کردن در ماه (Time) باشه.

و دلیل اعتراض دوستان این بود که عضویت در دسته ویژه بر اساس سابقه باعث شده دسته ویژه حضورشون کم رنگ باشه

بنده در این مدت که در دسته ویژه حضور داشتم و در حالِ حاضر به عنوان (Civillian) حضور دارم پس رف دیدم اما پیشرفت خیر :|

دلیل:

دسته ویژه به افرادی نیاز داره که هم سابقه داشته باشند و در بازی هم حضورشون پُررنگ باشه، اما در حال حاضر با اینکه عضویت در دسته ویژه بر اساس ساعات بازی کردن در ماه هست، اما حضور دسته ویژه در بازی کم رنگ تر شده که هیچ! زمانی هم که در بازی هستند افراد کمی دیدم که مفید باشن.

از همه مهم تر اقلیت (NG) ،از زمانی که عضویت در دسته ویژه بر اساسِ ساعات بازی در ماه شده این اقلیت کاملاََ فلج شده، اقلیت (NG) افرادی رو می خواد که در ساعات فرار از زندان (JailBreak) در زمانِ دزدی از بانک (Rob) امادگی کامل رو داشته باشند و قبلا بر اساسِ سابقه بوده به خوبی این اقلیت کنترل می شد، اما از زمانی که این اتفاق افتاده کار بازیکنان به راحتی از زندان فرار  (JailBreak) میکنن، چون اینکه دوستان تازه وارد هستند و زمانِ (JailBreak) دست و پاشونُ گُم میکنن; شاید بگید تایم دارن یا بگید با تست به اقلیت عضو میشن اما به راحتی می توانند با تماس به دوستانشون در زمانِ تست بهشون سوال هارو بگن، و اما ساعات بازی در ماه خیلی ها به راحتی در خانه (House) دور از صحفه کلید (AFK) می کنن و به راحتی نزدیکه 30دقیقه 2تا چت می کنن و دوباره (AFK) میکنند و به راحتی ساعات بازی در ماه به دست میاد و زمانی عضو میشن در اقلیت معلوم میشه چقدر بازی میکنند، برایِ اثبات: خودتون ساعات بازی در ماه اعضایِ دسته ویژه که یک ماه از عضو شدنشون در دسته ویژه گذشته باشه بررسی (Check) کنید متوجه میشید.

توجه: این یکی از دلایلی شده که بازیکنان در سرور کمتر هم بشن، چراکه زمانی قدرت (Department) کم باشه و بازیکن به راحتی از زندان فرار (JailBreak) کند یا از بانک بدون ترس از بانک دزدی کنند باعث میشه بازیکن از بازی زده شه.

همه کسانی که در اینجا بازی می کنند برای تفریح اومدن و تا زمانی بازی براشون هیجان انگیزِ که کاری که می خواهند انجام بدن به سختی امکان پذیر باشه مثلِ: (Rob)،(JailBreak) خریدِ ماشین و...

@ORTEGA @Alireza @SFC @PainT @Leox @ESALAT @Horny @EBi @RoseRain @CaKe @Omid @Gibson @imArash @MarSeL @EnDWaY @MwM @Rasputin @Olden @MILADemon @iErfaN @MashruB @Somyri @Reyhane @Refigh @SaLiOne @Christhand @Sweet @Markeloff @HosiDark @OverGrown @Sepehr @MaSiH @Owner @BiG @iMahDi @Palycity @HurtHeart @Kentish @LearninG @OstadFaraz @Toofan @Shxyan @WoW @Nikootine @Dihan @BaSiLY @AbbasMZ @Palycity @AlmaS @Mahi @Forrest و دیگر دوستان...

خوبه

Avalanche.png

لینک به دیدگاه

کاملا موافقم اینو من از خیلیا شنیدم که کسی که قبلا سابقه داره میخواد بره داخل اقلیتی که علاقه داره ولی باید تایم بزنه و طرف کلا بیخیال میشه چون فرد باید حداقل 100 ساعت زمان بذاره برای اینکه یک نفر بیاد ازش تست بگیره.

در در ۱۴۰۰/۱۱/۷ در 18:22، Lazyboy گفته است:

داش از HM  الان فقط منم دارم تایم میزنم 

یعنی تنها کسی که با اکتیوتی 100 میره میتینگ منم بقیه همه فقط سبز کردن

شما قبل اینکه وارد این اقلیت بشید بنده خودم هر هفته این مقدار فعالیت که میگید رو میزدم میتونید از بقیه بپرسید مدارکشم هست مشکل اصلی اینه منی که میخوام یک نفرو بزنم و داخل منطقه امن هستش هیچکس رو ندارم که کمک بگیرم و در آخر فرد لفت میده و آخرش چی؟ کلی Leavehit اضافه میشه به فعالیت های من برای اینکه کسی نیست کمکم کنه و اینکه میخوام تاپ شم؟ خب نمیخوام تاپ شم. :)

????????????????????????????????????
faraz.png
ostadfaraz.png

Coach.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، OstadFaraz گفته است:

شما قبل اینکه وارد این اقلیت بشید بنده خودم هر هفته این مقدار فعالیت که میگید رو میزدم میتونید از بقیه بپرسید مدارکشم هست مشکل اصلی اینه منی که میخوام یک نفرو بزنم و داخل منطقه امن هستش هیچکس رو ندارم که کمک بگیرم و در آخر فرد لفت میده و آخرش چی؟ کلی Leavehit اضافه میشه به فعالیت های من برای اینکه کسی نیست کمکم کنه و اینکه میخوام تاپ شم؟ خب نمیخوام تاپ شم. :)

میدونم که میزدی ولی خوب دیگه فعلا که از موقعی که من امدم ندیدم بزنی

در مورد نکته دوم میتونی از لفت داد افراد مدرک بگیزی مثل من 

و اینکه تمام حرف هات درسته هیچکس نیست کمک کنه همه اسلیپ ان و باهات موافقم

لینک به دیدگاه

بسم الله الرحمن الرحيم

سلام به تمامیه دوستان

دلیل:

امیدوارم درست شه

EnDWaY.png 

𝙸𝚝 𝚒𝚜 𝚎𝚗𝚘𝚞𝚐𝚑 𝚝𝚑𝚊𝚝 𝚠𝚎 𝚍𝚒𝚍 𝚗𝚘𝚝𝚕𝚒𝚟𝚎, 𝚠𝚎 𝚊𝚛𝚎 𝚗𝚘𝚝 𝚊𝚏𝚛𝚊𝚒𝚍 𝚘𝚏 𝚍𝚢𝚒𝚗𝚐

لینک به دیدگاه

هرکاری کنن باز نمیشه همرو راضی نگه داشت?

من خودم هنوز نیومدم کاپ ولی مثلا بگن باید تو ۳تا دسته متوسط رنک دو بگیری تا بتونی بیای کاپ قانون تایم هم در کنارش باشه?

هم تو این زمان تجربش میره بالا هم گانریش بهتر میشه

ولی وقتی فقط یدونه R2 نیازه برای اومدن به کاپ هفته اول share میده ، هفته دوم مرخصی و بعد استفا

بعد مثه پشمک از همه میخوره چون گانری بلد نیس

@Ali

@AbbasMZ @ORTEGA @iMahDi @Forget @Olden

ویرایش شده توسط Rony

!Washup/

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Rony گفته است:

هرکاری کنن باز نمیشه همرو راضی نگه داشت?

من خودم هنوز نیومدم کاپ ولی مثلا بگن باید تو ۳تا دسته متوسط رنک دو بگیری تا بتونی بیای کاپ قانون تایم هم در کنارش باشه?

هم تو این زمان تجربش میره بالا هم گانریش بهتر میشه

ولی وقتی فقط یدونه R2 نیازه برای اومدن به کاپ هفته اول share میده ، هفته دوم مرخصی و بعد استفا

بعد مثه پشمک از همه میخوره چون گانری بلد نیس

@Ali

@AbbasMZ @ORTEGA @iMahDi @Forget @Olden

همه ی کاپ بستگی به گانری نداره چون اکثرا Cop ها با آرمور هستن میتونن بزنن و ۳ تا رنک ۲ یکم سخت میشه

لیدر دسته متوسطی شاید راه نده و کلی داستان دیگه تا رنک ۲

میشه تو اولویت بندی ها سابقه هم قرار داد که هرکی سابقه داشته باشه اولویت هم داشته باشه علاوه بر تایم

یا نظراتی که دوستان دیگر دادند

ویرایش شده توسط iMahDi

.Sometimes everything is in its place, but you are not in the place you must be

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱۱/۷ در 18:46، AbbasMZ گفته است:

بحث فقط NG نیست، مشکل اصلی قانون ها و سیستم هایی هست که گذاشتن، مثل سیستم جیل بریک، راب،... 

برای مثال یک ممبر NG چرا باید تایم جیل بریک جلو PB وایساده باشه؟ 

مشکل هایی که NG داره که در همین تاپیک مثال زده شد شاید نصفش از طرف خود ممبر باشه بقیش تقصیر مشکلات موجود در قوانین و سیستم ها هست 

بله نظر منم همینه

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱۱/۸ در 06:58، Palycity گفته است:

پس اونجوری سطح رفتن به دسته ویژه از 15 میرسه به حداقل 50 الی 60 مگر اینکه پارتی داشته باشی

به نظر من این قانون که بر اساس تایم در ماه میرن کاملا اوکیه ولی ایراداتی داره مثلا پلیر راحت میتونه اکانتشو خواب بزاره ساعت اخر بلند بشه و میبینی بله صدو چهل ساعت تایم پلی در هفت روز!

این خیلی ایرادات داره ولی خب دوستانی که میگن کامل ایراد داره چون من خودم ایده ای جز این به ذهنم نمیرسه ایده ها برای عضویت دسته ویژه باید خیلی متفاوت باشه اگه بخواد عوض بشه.

و در کل در مورد سیستم JB و Rob هم بخوام بگم واقعا وضعیت گارد ملی الان جوری شده که انگار 18 اسلات داره انگار فقط 5 یا 6 نفر کار های فکشن رو انجام میدن

که دیگه نگم بهتره که چقدر تاپیک باز شده در مورد گارد ملی من خودم سر همین دو هفته نشده از گارد ملی اومدم بیرون

نیما جون 

جا داره بگم همون 5 6 نفرم کار نمیکنن collab باز میکنن pd و fbi رسیدگی میکنه 

به شدت ng افت کرده 

Ng که من یادمه خیلی حواسش بود و کمتر رابی میشد win شه  امروز من پاشدم جا ng رفتم داخل بانک sample ریختم 

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

بسم الله الرحمن الرحيم

سلام به تمامیه دوستان

دلیل:

ببین درسته وضعیت گارد خیلی خراب شده و اینکه تایم رو راست میگی اره ولی خب بهتر از تایم زدن من چیزی به ذهنم نمیرسه و اینکه اون موقع که بر اساس Old بودن تو Cop بود هم خیلی بد بود چون میدونی چرا اونایی که Old بودن در نمیومدن از Cop اگه هم در میومدن FP هاشون که تموم میشد دوباره پست میزاشتن فست میرفتن اینجوری خب ما هم اصلا وقت نمیکردیم که سابقه جمع بکنیم سری بعدی که خواستیم بریم بتونیم و اینکه NG نمیدونم چرا اصلا Collab رو باز نمیکنه و با Collab مشکل داره مثلا هم Rob هست هم تایم JB هست بعد NG پا میشه میره دنبال Rob جیل هم به حال خودش ول میکنه بعضی وقتا دیدم که هواسشون به دوتاش هم هست

ایشالا یک روزی برسه که همه اینا حل بشه و ارساکیا کامل بشه

ᏞᝪᝪᏦ Ꮖᑎ Ꭹᝪᑌᖇ ᕼᗴᗩᖇᎢ

ᗰᏆᏀᕼᎢ ᗷᗴ Ꮖᑎ Ꭲᕼᗴᖇᗴ

زمان فعالیت در بازی: در روز های کاری تمام تایم ها به جزء ساعات 11 الی 19

:acigar:

The_Guardian.png

Drown.png

Strongest.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱۱/۸ در 20:04، LearninG گفته است:

خودم با اینکه NG نیستم ولی بیشتر وقتا که تو سرور بیکار میشم بانک چک میدم دونه دونه پلیر سرورو فایند میکنم

منم ?

download_preview_rev_1_7m21.png               screenshot_(216)_-_copy_qrou.png               download_(2)_preview_rev_1_tba9.png

◗━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

Nw

????????                 

━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Guardian گفته است:

ببین درسته وضعیت گارد خیلی خراب شده و اینکه تایم رو راست میگی اره ولی خب بهتر از تایم زدن من چیزی به ذهنم نمیرسه و اینکه اون موقع که بر اساس Old بودن تو Cop بود هم خیلی بد بود چون میدونی چرا اونایی که Old بودن در نمیومدن از Cop اگه هم در میومدن FP هاشون که تموم میشد دوباره پست میزاشتن فست میرفتن اینجوری خب ما هم اصلا وقت نمیکردیم که سابقه جمع بکنیم سری بعدی که خواستیم بریم بتونیم و اینکه NG نمیدونم چرا اصلا Collab رو باز نمیکنه و با Collab مشکل داره مثلا هم Rob هست هم تایم JB هست بعد NG پا میشه میره دنبال Rob جیل هم به حال خودش ول میکنه بعضی وقتا دیدم که هواسشون به دوتاش هم هست

ایشالا یک روزی برسه که همه اینا حل بشه و ارساکیا کامل بشه

کاپو بردارن اصلا

بریم خاله بازی

Avalanche.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، RiPMoHammaD گفته است:

کاپو بردارن اصلا

بریم خاله بازی

?

ᏞᝪᝪᏦ Ꮖᑎ Ꭹᝪᑌᖇ ᕼᗴᗩᖇᎢ

ᗰᏆᏀᕼᎢ ᗷᗴ Ꮖᑎ Ꭲᕼᗴᖇᗴ

زمان فعالیت در بازی: در روز های کاری تمام تایم ها به جزء ساعات 11 الی 19

:acigar:

The_Guardian.png

Drown.png

Strongest.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ در 21:26، Omid گفته است:

Ng که من یادمه خیلی حواسش بود و کمتر رابی میشد win شه  امروز من پاشدم جا ng رفتم داخل بانک sample ریختم 

از نظر من گارد بعد از اینکه @Umbrella234 رفت هیچوقت مثل قبل نشد زمانی که علی لیدر بود 24 ساعته ممبرای گارد حواسشون به بانک و زندان بود ولی الان خودتون میدونید وضعیتش چجوریه ...

faraz.png
ostadfaraz.png

Coach.png

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، OstadFaraz گفته است:

از نظر من گارد بعد از اینکه @Umbrella234 رفت هیچوقت مثل قبل نشد زمانی که علی لیدر بود 24 ساعته ممبرای گارد حواسشون به بانک و زندان بود ولی الان خودتون میدونید وضعیتش چجوریه ...

زمان Oddin که ما بودیم تو بهترین حالتش بود 2 هفته هیچ رابی Win نشد که اخرش علی گفت اینطوری کنید سیستم عوض میکنم که خوب شد ..

بعد Oddin که همه رفتیم NG  پوکید?

مگه اینکه ما قدیمی های NG  برگردیم وگرنه به این راحتی جم نمیشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...