رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اتفاق وحشتناک برای سجعلی

MiladME

ارسال‌های توصیه شده

خب میشه گفت که سرور به ... رفته 

و اینم بگم که اون دوست عزیز که میگن ایشون اکانت به اشتراک گذاشته باید بگم که خودتم رمزت لو رفت فقط بخاطر اینکه استف بودی نمیشد لاگین شد داخل گیم ولی خلاصه

قانونا سرور دیگه به درد نمیخوره همه جوره دارن دورشون میزنن و هیچ رسیدگی نمیشه و مطمعنم تا حدی پیش میره که دیگه سرور از دست صاحب اصلیش هم بیرون میاد

زمانی که آپدیت دادید برای اضافه کردن شماره به UCP باید همون موقع درخواست تایید کردن دوباره ایمیل رو هم می‌دادید که اگر پلیری قبلاً

ایمیلی رو زده و از اون ایمیل روی چند سیستم استفاده کرده و مونده برای شخص دیگه بتونه ایمیل دیگری رو وارد کنه

ولی همون طور که مشخصه کسی به فکر پلیر نیست

انشاالله سربازی خوش بگذره @Ali

بلکه بری اونجا مرد شی بفهمی دور و برت چه خبره

• هاها 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 156
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

در 1 ساعت قبل، OstadFaraz گفته است:

هعی این رسمش نبود این همه به این سرور کمک کنی به بازیکناش به کارکنانش به کل سرور بعد این بشه جواب خوبی هایی که کردی ...
هرچند داخل این بازی این تجربه هارو بدست بیاری بهتر از اینه که داخل واقعیت همچین اتفاقی بیوفته برات :(

@Ali @Meli @SFC @Alireza @ORTEGA @EBi

لطف کنید به سرور سراسامون بدین اوضا خیل خیلی داره خیط میشه?

@SajAli ستون انشاالله  کارا سری اوکی بشه برگردی به دوران اوجت

لینک به دیدگاه

امیدوارم این موضوع زودتر حل بشه و بهش رسیدگی کنند... غصه نخور داداش حل میشه ایشالا @SajAli ?

ممنون میشم به این مشکل رسیدگی کنید کم چیزی از دست نداده...@Ali  @SFC @Meli

بدست آوردن همچین اموالی آسون نیست...

* به هرکسی نگیم رفیق *

WarCry.png

از شکست نترسید، از تلاش نکردن بترسید!

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، SFC گفته است:

متصفانه کسی بدون دلیل محروم نیمشه هرکی بن میشه 100 درصد به کاری انجام داده

همان طور که میدونید ایشون حساب کاربری رو به اشتراک گذاشتن و این اتفاق واسشون پیش اومده

ما پیگیر این موارد هستیم ولی قول نمی دهیم که 100% در این کار موفق شیم

خب ما حکم رو این میزاریم طرف رفیقش باشه اینطور کرده باهاش 

شما پیگیری میکنید؟ یادتون میاد سر خودتون هم در اومد؟ چی شد؟ همه فهمیدن شما نبودین و دیگه صلوات فرستادین و به خوبی و خوشی تموم شد اب از اسیاب تکون نخورد(خدا شاهده اگر HW نبود معلوم نبود چه فاجعه ای میشد این فقط رفت یو سی پی) 

این بدبخت چی؟ نه هلپره نه ادمین هست

تیم استف هم میگه به ما مربوط نیست پس هرچی بوده تقصیر خودش بوده.

عدالت کجا رفت؟ 

تازه همه میگن @SajAli یکی رفته تو اکش نه رفیقش اینطوری کرده طوری که من شنیدما 

ویرایش شده توسط Aliherfei
لینک به دیدگاه

قضیه از این قراره که شخصی که علی اکانت رو ازشون خریدن اکانت رو برمیگردونن چون ایمیل این شخص ست بوده و عوض نکردن. اون فرد هم رفیق علی بوده که متاسفانه بدون دلیل تهمت به دزدیه سجاد میزنه و میگن شما اکانت علی رو دزدیدی و میخوان که خراب کاری کنن در نهایت خونه و بیز اکانت رو Sellback میدن و... بنا به گفته ی خود سجاد عزیز.

متاسفانه دیر به اطلاع بنده رسید, اکانت رو 14 روز بن کردم که حداقل ماشین های اکانت رو Sellback ندن تا شاید مقامات بالای سرور بتونن برای برگردوندن اکانت کاری انجام بدن.

متاسفانه ما دسترسی به چنین مواردی رو نداریم. منظور از "ما" ادمین لول 1 تا 5.

در 33 دقیقه قبل، Atomix گفته است:

لطف کنید به سرور سراسامون بدین اوضا خیل خیلی داره خیط میشه?

کم کاری از سوی ما صورت نگرفته که بخوایم سرو سامان بدیم عزیزم.

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ

Reza.png

لینک به دیدگاه

کی به کیه پس فردا از خواب بیدار میشی میبینی موسس سرور یکی دیگه هست XD

ویرایش شده توسط Mohammadhasan
  • چی چی 1

شب فراق نداند که تا سحر چند است
مگر کسی که به زندان عشق در بند است

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، Meliva گفته است:

بخدا برا من یکی اهمیتی نداره منو تگ نکن توروقرآن:/

حله بش گفتم
+
@SajAli امیدوارم دوباره به همون سطح قدیمت برسی داداش

EnDWaY.png 

𝙸𝚝 𝚒𝚜 𝚎𝚗𝚘𝚞𝚐𝚑 𝚝𝚑𝚊𝚝 𝚠𝚎 𝚍𝚒𝚍 𝚗𝚘𝚝𝚕𝚒𝚟𝚎, 𝚠𝚎 𝚊𝚛𝚎 𝚗𝚘𝚝 𝚊𝚏𝚛𝚊𝚒𝚍 𝚘𝚏 𝚍𝚢𝚒𝚗𝚐

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Mohammadhasan گفته است:

کی به کیه پس فردا از خواب بیدار میشی میبینی موسس سرور یکی دیگه هست XD

https://uupload.ir/view/سال_میلادس_jqir.mp4/ تنها واکنشی که داشتم برا این جمله حق شما 

• چی چی 1
لینک به دیدگاه

ههی??

من اینایی که شنیدم خیلی ناراحت شدم این جمع آخرین جمع نباشه ایشالا

درست میشه @SajAli?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Meliva گفته است:

img_20220109_015647_5daa.jpg

ویرایش شده توسط BaSiLY
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Meliva گفته است:

screenshot_20220109_015554_6jhe.jpg

و اما نیمه شبی من خواهم رفت

از دنیایی که مال من نیست , از زمینی که مرا بیهوده بدان بسته اند...

285.png                                                                                                               43_sw6.png 

AqA_HaMeD.png 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Moltaf گفته است:

کار به سرور ندارم چه خوبه چه بد

ولی خداییش چیه ربطی داره میگید سرور به چی رفته خب طرف Pw اکانتشو داده طرفم به قول معروف کشیده زیر اکانت دیگه چرا گوز رو به شقیقه ربط میدید؟?

اینجا ۲ ساعت دارن صحبت میکنن که طرف ایمیلو داشته طرف رمز رو پیدا کرده یهو یکی میاد میگه شیر اکانت کرده :/

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Mohammadhasan گفته است:

اینجا ۲ ساعت دارن صحبت میکنن که طرف ایمیلو داشته طرف رمز رو پیدا کرده یهو یکی میاد میگه شیر اکانت کرده :/

بازم مشکل از سرور هست یا خود طرف که pw ضعیف گذاشته؟

یکم فکر هم بد نیست

ویرایش شده توسط Moltaf

Every Thing is Black in My World

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Moltaf گفته است:

بارم مشکل از سرور هست یا خود طرف که pw ضعیف گذاشته؟

یکم فکر هم بد نیست

مگه شما پسوردش رو دیدی که میگی ضعیفه؟

ایناهاش کار خودشه XD

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Mohammadhasan گفته است:

مگه شما پسوردش رو دیدی که میگی ضعیفه؟

ایناهاش کار خودشه XD

داداش  شما یه مقداری گیجی یدف اومدیم فروم چار تا مث شما دیدیم رفتیم دو سال دیگه که امروز بود

بریم واس دو سال دیگه d:

Every Thing is Black in My World

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Moltaf گفته است:

داداش  شما یه مقداری گیجی یدف اومدیم فروم چار تا مث شما دیدیم رفتیم دو سال دیگه که امروز بود

بریم واس دو سال دیگه d:

موفق باشی ?

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Moltaf گفته است:

بازم مشکل از سرور هست یا خود طرف که pw ضعیف گذاشته؟

یکم فکر هم بد نیست

screenshot_20220109_015554_6jhe.jpg

و اما نیمه شبی من خواهم رفت

از دنیایی که مال من نیست , از زمینی که مرا بیهوده بدان بسته اند...

285.png                                                                                                               43_sw6.png 

AqA_HaMeD.png 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Moltaf گفته است:

بریم واس دو سال دیگه d:

داش نیاز به ۲ سال صبر و استقامت نبود جلو یه آینه رفتن کافی بود 

لینک به دیدگاه

اتفاقی که برای سجعلی افتاد 

مثله یک سیل اتفاق ناگوار بود  

که اعصاب هممونو بهم ریخت 

واقعا متاسفم که رسیدگی نمیشه به این جور موضوع ها آدم وقتی یک چیزی از خودش رو میکنه یکم که به چشم همه میاد خودش برای همه میگیره. 

خواننده معروف تی ام بکس با ۱ میل فالوور که داره هرموقع پی ام دادم جواب منو داده یا رفیقام بعد ما ۱ ماه تلگرام پی ام دادیم انگار نه  انگار 

#رسیدگی_نیست

خیلی تضمینی میگم تا چند وقت دیگه سرور از هم میپاشه و برای سمپ هیچ خرجی نکنید. 

این گیم پشتیبان نداره. 

#سجعلی_تو_تنها_نیستی♥️

@SajAli هرچی بشه ما پشتتیم نگران هیچ چیز نباش این همه سال زحمت کشیدی اینارو جمع کردی به اینجا رسیدی. همون طور که تو یه روز همش از دست رفت همشم تو یک روز بدست میاد. 

#سجعلی_تنهانیست 

مشتی بامعرفت 

لینک به دیدگاه

@SajAli امیدوارم حق تو یکی ضایع نشه!
یکی از محدود کسایی هستی که کمتر کسی ازت خاطره بد داره و همه میدونن چقد با مرامی
اتفاقی که برات افتاده واقعا بده و مدیرای ارساکیا وظیفشونه کمکت بکنن تا بتونی اموالتو برگردونی! کم زحمت نکشیدی اینجا❤️

@Ali @Meli @SFC

• دوست دارم که 3

??
تو غروبامون هم خورشید هم ماه و هم ستارس }}

--------------?---------------☀️------------?----------⭐------------
MILADemon.png

?---------------------------------------------------------------------------------------------------------☘️---------------------------------------------------------------------------------------------------------------♻️
بچهای‎‌کار - تردمیل - شب‌که‌میشه - BBC و ...

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، MiladME گفته است:

متاسفانه باخبر شدیم سجعلی یکی از رفقای با معرفت و اعضای گل سرور اکانتشون به تسلط یک شخصی دراومده که ایشون کل زندگیشون رو به باد داده. 

سجعلی پلیر قدیمی که عمرشو پای سرور گذاشته کلی خرج vps کرده و گلد خریده و کلی رفته باس و کار کرده که اخریا میخواست هایدرا بخره... 

متاسفانه صاحب cnn اس اف بود و هوس 987 هوس گیت دار معروف سرور به ارزش 80 میل. 

فکرشو بکن از 2018 بازی کنی یهو بیان تو اکانتت جلوی چشت هوست و بیزت رو سل بک بدن پولاتم آتیش بزنن و تو فقط تا تعجب نگاه کنی و اون چهار پنج سالی که جون کندی از جلو چشات رد شه... 

برای درک این موضوع زندگی خودمو میگم که داداشم چند شبه تصادف کرده و ضربه مغزی شده و افتاده کف خیابون (بیهوش) شاید باورتون نشه اما مردم به جای زنگ زدن به آورژانس و پلیس داشتن موتور داداشم و کفش داداشم و حتی قفل موتورش رو میدزدیدن و شخصی که ازش خون میرفته رو لخت میکردن...

مثل امام حسی لحظه ای که افتاده توی گودال ملت میومدن انگشت حضرت رو میبریدن تا انگشتر رو دربیارن... 

اینم وضعیت مشابه سجعلی

save_۲۰۲۲۰۱۰۸_۲۳۱۲۱۰_bwrh.jpg

save_۲۰۲۲۰۱۰۸_۲۳۱۲۰۰_ynyj.jpg

چقد این لحظه دردناکه?

تا الان این خبرها یه دستم رسیده... 

ملی هم چندین مدته توی تلگرام جواب هیچکسو نمیده الان وقتش نیست درمورد این مسئله حرف بزنم. 

سعی کنیم با زبان تلخ توی کامنت ها دل کسیو نشکنیم... 

@Ali @Meli @SFC @Alireza @Omid @OmidGH @Reyhane @WarCry @Mahi @Xline @HurtHeart @SentPower28 @BiG @AmBerat @Nikootine @sadman @TheHeRo @OverGrown @Sobi @SinAHarD @KianRy @MwM @depman @Olden @ORTEGA @WoW @Aone @Sami @Erfan @Owner @SaLiOne @DareDare @Amino @AlmaS @Panda @AmiN @SWAT @Rezaaa @RoseRain @CaKe @Harir @iErfaN @DarkHell @Sweet @iMatin @iSenatoR @Mohana @Lazyboy @iDark @RiPMoHammaD @Forget @Forrest @LastSurvivor @Mohana @Zack @JallaD @iSenatoR @Olden @Aliherfei @TigerMasteR @EBi @OstadFaraz @AbbasMZ @arshiya @Aarsalan @Gameric @Hazzard @MrRaBiN @Fadaei @Palycity @AminsVn @HosiDark @Shxyan @MILADemon @MaSiH @AmeriKKKasMostWanted @ArshiXo @Meliva @Amiiir @Payo @Pokers @FcPoker @Peep @OddiN @Guardian @Race @KimBerLy @Astroid 

خلاصه دل نبند که تهش تلخیه . با بچه مچه هم رفیق نشو . هردستی بدی همون دس پس میگیری 

@Ali @Meli @SFCپیگیر باشید لطفا!

واقعا حیف!

فقط در تعجبم ک چرا نزاشتین یه مدت بگذره شاید فرجی شد همه چی برگشت به خودش

مثل این هو لا رفتین خونه رو گرفتین ک چی بشه؟ الان گرفتی فک کردی زرنگی؟

فک کن این بلا سره خودت بیاد این کارو روت انجام بدن دوس داری؟(درک داشته باشید، بزرگ شید یکم این بچه بازیا چیه)

فردا بخوان همه چیو بهش برگدونن تو ضایع میشی این وسط !

زود شخصیت خودتونو نشون ندین حداقل!

به جا این کارا برید پیگیری کنید کی بوده طرف، چرا اینکارو کرده،اگه مشکل داره مجازات شه!

وقتی ادمین سرور این کارو میکنه دیگه چه توقعی از بازیکن عادی سرور داریم!

فقط جهت اطلاع!

این کارا فقط باعث میشه که رفته رفته کمو کم تر شیم!

سرور شلوغ باشه هم به نفع توعه هم به نفع بقیه!

#Sajali

@SajAli

@FcPoker

• دوست دارم که 1

Be a voice, not an echo

FcPoker.png

I am not a player…I’m the game

لینک به دیدگاه

@SajAli یکی از مهربون ترین ادمای سروره که همیشه تلاش میکنه حق هیچکس ضایع نشه، خیلی دردناکه وقتی تلاش میکنی به یجایی برسی چند نفر بجای اینکه پشتت باشن و بهت امید بدن سعی کنن زمین بزننت، حداقل کاری که ما میتونستیم کنیم این بود که بعد سل بک نیایم خونه رو بخریم، چند وقته پلیر ها کم شدن، دیگه جزیره ای توی سرور وجود نداره، هیچکس کنار هم دیگه ماهی نمیگیره، هاستر ها از ترس از دست دادن دیز زیاد توی شهر از cmd استفاده نمیکنن و...

من زیاد ادم مهمی توی سرور نیستم ولی هر کمکی از دست من براومد میتونین روم حساب کنین

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

@SajAli برای این اتفاق متاسفم منم این بلا سرم اومده  من اکانت تعلیق شد یکی اومده تو اکم هم دیموت شدم هم تعلیق ولی نصیحت همه چی تو یک اکانت نریز من الان پولام دسته دیگست

FaRZaD :)

KiNGDiDeBaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...