رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نقش تومان در اقتصاد سرور و توان خرید بسیار بالا با پرداخت مقدار کمی پول

Sepehr

ارسال‌های توصیه شده

سلام

همینطور که همتون میدونید برای گرفتن هفصد کا پول بازی با کار کردن و حقوق فکشن بیشتر از یک‌ هفته طول میکشه، تازه اگه خیلی تلاش کنیم و

یک‌ساعت سوار کامیون بشیم و دنده عوض کنیم در اخر ۵۰کا گیرمون میاد، توی فکشن باشیم حداکثر ۱۲۰کا گیرمون میاد ولی با ۱۵هزار تومن میشه این کارایی که توی یک یا چند هفته با بدبختی انجام میدیم رو‌ توی چند دقیقه جبران‌ کنیم

همه میدونن که ۱۵هزار تومن توی شرایط الان پوله ۲تا چیپس با یه بستی عروسکیه ولی در ارساکیا با این پول میشه زحمات یک یا چند هفته رو جبران کرد

در اخر حرف من اینه توی ارساکیا میشه زحمات چند هفته ای رو با پول کم خرید و بدتر از اون اینه که اگه بیشتر هزینه کنه میتونه پولی رو در بیاره که در روند عادی سرور ۶تا یک سال طول میکشه بدست بیاد (۲۲کا گلد)

ما میدونیم که با فروش گلد پولی به بازی اضافه نمیشه اما با فروش گلد راه رسیدن به خواسته ها خیلی خیلی راحت تر میشه و جذابیت سرور میره (شما اگه با ۲ماه کار کردن بتونی یه سلطان بخری خوشحال تری یا با چند دقیقه خرید یه گیفت کارت ۳کایی؟) مطمعنا بعد از چند هفته اون سلطان جذابیتی برات نداره اما اون سلطانی که توی چند ماه کار بدست اوردی رو وقتی سوارش میشی عشق میکنی

الان یه لول ۷ اسکین گلدی داره، یا من دیدم طرف لول ۱۰هست با اینفرنیوس میاد اد میزنه ۲کا گلد برای فروش

بعد رفیق خودم که بیشتر از یک سال داره بازی میکنه هنوز نتونسته یه اسکین گلدی بخره

چندتا راه حل میشه داد

۱ قیمت گیفت‌کارت رو بالا ببرید

۲ برای گلد قیمتی استاندارد تعریف کنید

۳ ارزش گلد رو پایین ببرید

نظر بدید @Ali @Meli و بقیه... (بجز سوپروایزر)

• هاها 1
  • چی چی 1
  • ناراحت 1

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نظری ندارم?

افتخر بعروبتی .... فانا          

عربی

#الاحواز_عربیه                                                                                 

لینک به دیدگاه

کجا ساعتی 70 هزار تا ؟؟؟؟

مگه چیکار میکنی تو

الان من تو دو روز 1 میل دراوردم @_@

چرا چرت و پرت سوار هم میکنین

@Ali

شما که همچین تاپیکی رو جدی نمیگیری انشااله؟؟؟؟

الان اقتصاد سرور با اکانت پرمیوم اگر فارم بی کاملا وضعیت گذشته رو تو جیبش مشکنه چند برابر 400 کیلو فیش 15000$ میده 

با کار کردن درست 4-5 ساعت در روز قشهگ یک هفته ای میشه اینفرنوس خرید 

الان من تو 4 روز یه هاستلر +200 عدد گلد + یک عدد وودوو + 800000$ پول بازی دارم 

خواهشا بگو علی قرار نیست همچینکاری کنی

تنها کار درستی که میشه کرد اینه که تراکنش های گفت کارد رو در UCP به نمایش بگذاریم تا معلم شه کی به کیه

ساخت و ادیت انواع ماشین های سناندرز به پذیرفته میشود

ساخت و طراحی داخل ماشین. و اموزش تمامی این موارد

• DARTH_HOOMAN.png
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

عالی

Do not post what you think

Don't do it 

Do not post emotional moments

Bilie Eliesh

هر چیزی که فکر میکنی رو پست نکن.

انجامش نده.

صحنه های احساسی رو پست نکن.

بیلی آیلیش 

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
  • توسعه دهنده

اینکه به کنترل پنل کاربری اشاره شده، اما موضوع در هاله ای از ابهام به سر می برد باعث سردرگمی می شود. نیازمند تعیین تکلیف از سوی مدیریت.

rsz_31emam-hosein-12_filr.jpg

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۷/۲۱ در 17:20، Sepehr گفته است:

سلام

همینطور که همتون میدونید برای گرفتن هفصد کا پول بازی با کار کردن و حقوق فکشن بیشتر از یک‌ هفته طول میکشه، تازه اگه خیلی تلاش کنیم و

یک‌ساعت سوار کامیون بشیم و دنده عوض کنیم در اخر ۵۰کا گیرمون میاد، توی فکشن باشیم حداکثر ۱۲۰کا گیرمون میاد ولی با ۱۵هزار تومن میشه این کارایی که توی یک یا چند هفته با بدبختی انجام میدیم رو‌ توی چند دقیقه جبران‌ کنیم

همه میدونن که ۱۵هزار تومن توی شرایط الان پوله ۲تا چیپس با یه بستی عروسکیه ولی در ارساکیا با این پول میشه زحمات یک یا چند هفته رو جبران کرد

در اخر حرف من اینه توی ارساکیا میشه زحمات چند هفته ای رو با پول کم خرید و بدتر از اون اینه که اگه بیشتر هزینه کنه میتونه پولی رو در بیاره که در روند عادی سرور ۶تا یک سال طول میکشه بدست بیاد (۲۲کا گلد)

ما میدونیم که با فروش گلد پولی به بازی اضافه نمیشه اما با فروش گلد راه رسیدن به خواسته ها خیلی خیلی راحت تر میشه و جذابیت سرور میره (شما اگه با ۲ماه کار کردن بتونی یه سلطان بخری خوشحال تری یا با چند دقیقه خرید یه گیفت کارت ۳کایی؟) مطمعنا بعد از چند هفته اون سلطان جذابیتی برات نداره اما اون سلطانی که توی چند ماه کار بدست اوردی رو وقتی سوارش میشی عشق میکنی

الان یه لول ۷ اسکین گلدی داره، یا من دیدم طرف لول ۱۰هست با اینفرنیوس میاد اد میزنه ۲کا گلد برای فروش

بعد رفیق خودم که بیشتر از یک سال داره بازی میکنه هنوز نتونسته یه اسکین گلدی بخره

چندتا راه حل میشه داد

داداش سرورم بالاخره خرج داره باید پول بدست بیاره ?

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

سلام

چندتا راه حل میشه داد

شما دلت نمیخواد خرج بکنی گناه مابقی پلیرها چی هست؟؟؟

لینک به دیدگاه

در حال حاضر این مشکل حل شده و درآمد فکشن ها و شغل ها بالا رفته و با سعی و تلاش درآمد زیادی میتونید داشته باشید‌.

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

همه میدونن که ۱۵هزار تومن توی شرایط الان پوله ۲تا چیپس با یه بستی عروسکیه

هعی یادش بخیر

• ناراحت 1
لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد خوبتون.

پیشنهاد شما رد شد.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...