رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بهبود سیستم دسته متوسط و وار

AlligatoR

ارسال‌های توصیه شده

در 2 ساعت قبل، mahdi13851 گفته است:

کیل خودی خیلی بده

این فکشنی که الان هستم حالا اسم نمیبرم

حتی خود لیدرش خودی کیل میکنه

من سر همین 9تا اسکور منفی خوردم

کاش بشه کاری کرد که خودی کیل نشه

تو اسم نبری هم بقیه میدونن کیو میگی

@Biggie

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 16 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

پروفت بالای 60 سال بود فکر کردم یه بنده خداییه که لایک رو فهش میدونه، میخواستی وقتی نمیشناسم طرفو و از پروفش میخوره همسن بابابزرگم باشه چی بگم

بعد از اینکه بلاک کردی از دنیا سیر شدم ?

داش قــل ببلبم اون من نیسم و لایک رو فهش هم نمیدونم در زمن اون بابابزرگمه کاری داشتعی بگو؟

منم از دنیا پیاز شدم :|

اگه میخوای این بــحص رو ادامه بدی دایرکت بده فوروم

در ضمن این کارت بد بود که منو جلو چن نفر خراب کردی که من پروف بابابزرگم رو گذاشتعم @AliAgent

BB

انسان به گریه و عشق احتیاج داشت ؛

خداوند حسین ‹ع› را آفرید:)

لینک به دیدگاه

الان ما داریم در مورد دسته متوسط و وار صحبت می کنیم یا بابا بزرگ؟

• دوست دارم که 1
  • هاها 1

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Reduce گفته است:

الان ما داریم در مورد دسته متوسط و وار صحبت می کنیم یا بابا بزرگ؟

والا من ک بــحص رو راه نیداختم

دیدی که گفتم!

نقل قول

اگه میخوای این بــحص رو ادامه بدی دایرکت بده فوروم

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، seprooz123 گفته است:

تو اسم نبری هم بقیه میدونن کیو میگی

@Biggie

میتونستی تگشم نکنی 

Mahdi13851.png

انسان سه راه دارد:

راه اول از اندیشه می‌گذرد، این والاترین راه اسـت

راه دوم از تقلید می‌گذرد، این آسان‌ترین راه اسـت

و راه سوم از تجربه می‌گذرد، این تلخ‌ترین راه اسـت

..Mahdi13851...png

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، llErrorsll گفته است:

والا من ک بــحص رو راه نیداختم

دیدی که گفتم!

خیلی تو فازیا گل پسر

من اینجا فهمیدم اون بنده خدا کی بود بعد تو بحث را ننداختی؟ هنوزم بحثی وجود نداره دنبال چیو گرفتی تو فروم راجع به اینستا حرف میزنی اصلا تبلیغ حساب میشه، پست خودتو ریپورت کن هاید کنن تو تمام تاپیکا هم اهل اسپمی ماشالا، فروم یعنی انجمن بحث قرار نیست جدا از موضوع باشه (موضوع هم سروره و به قسمت های مختلف تقسیم میشه بر اساس اسم تاپیک)

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Reduce گفته است:

باسلام و درود خدمت تمام کسانی که این تاپیک رو میبینند.

چند تا پیشنهاد خیلی خوب و عالی برای دسته متوسط دارم که اگر عملی بشه علاقه مندان به دسته متوسط افزایش پیدا می کنه.

1. مشکلی که خیلی اذیت می کنه اینه که خیلی وقتا Crew جا برای همه Member ها نداره و باعث میشه که خودی Kill بدتش یا اینکه بره به دسته متوسط مقابل Feed بده که خیلی بده به نظرم اگر بشه که سیستم وار طوری باشه که لازم نباشه از Crew استفاده کرد و هر کس نتونه به اعضای دسته متوسطیی که درش حضور داره Damage بده عالی میشه.
  2. پیشنهاد دومم در مورد Spawnkill هست که وقتی در Turf HQ وار هست این اتفاق میوفته, خب من به نظرم یه حلقه دور در HQ ظاهر بشه که نشه Damge داد و وقتی از حلقه بیرون اومد حلقه براش پنهان بشه تا وقتی HP اش کم شد دوباره نیاد داخل حلقه و Damge نشه و Abuse کنه.
  3. پیشنهاد سوم که خودم خیلی دوستش دارم اینه که وقتی یک نفرو Kill می کنیم Gun هایی که دسته فرد بوده ازش بیوفته با 20 یا 30$ با قلب که خیلی جذاب هست.

خب دعوت میکنم از دوستان تا نظراتشون رو بدن.

@Shxyan @SFC @Ali @Meli @Snow @NighTy @NoThinG @AliAgent @Lazyboy @Monty @RiPMoHammaD @iNViSiBIe @iErfaN @SiLVeR @Gang @WilsonRGR @EMiliX @LynCh @Shahrooz @iKian @EBi @LeoNarD @Hiner @MHI @Esalat @iAriyaN @Mahi @HamidRezaK @OmidGH @AsTroNauT @Biggie @Fadaei @Hashish @Luciano @Noghte @Mehrab @MiladME @SpiriT @Pishro @Timothy @Legacy @ORTEGA

ببخشید اگر کسی رو جا انداختم.

موافقم پیشنهاد عالی بود عملی بشه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AliAgent گفته است:

اهل اسپمی ماشالا

خب؟ من خوشم میاد که اسپم کنم بـه تو  ربط داره؟

• هاها 1

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۷/۳ در 15:06، Reduce گفته است:

چند تا پیشنهاد خیلی خوب و عالی برای دسته متوسط دارم که اگر عملی بشه علاقه مندان به دسته متوسط افزایش پیدا می کنه.

1. مشکلی که خیلی اذیت می کنه اینه که خیلی وقتا Crew جا برای همه Member ها نداره و باعث میشه که خودی Kill بدتش یا اینکه بره به دسته متوسط مقابل Feed بده که خیلی بده به نظرم اگر بشه که سیستم وار طوری باشه که لازم نباشه از Crew استفاده کرد و هر کس نتونه به اعضای دسته متوسطیی که درش حضور داره Damage بده عالی میشه.
  2. پیشنهاد دومم در مورد Spawnkill هست که وقتی در Turf HQ وار هست این اتفاق میوفته, خب من به نظرم یه حلقه دور در HQ ظاهر بشه که نشه Damge داد و وقتی از حلقه بیرون اومد حلقه براش پنهان بشه تا وقتی HP اش کم شد دوباره نیاد داخل حلقه و Damge نشه و Abuse کنه.
  3. پیشنهاد سوم که خودم خیلی دوستش دارم اینه که وقتی یک نفرو Kill می کنیم Gun هایی که دسته فرد بوده ازش بیوفته با 20 یا 30$ با قلب که خیلی جذاب هست.

@Shxyan @SFC @Ali @Meli @Snow @NighTy @NoThinG @AliAgent @Lazyboy @Monty @RiPMoHammaD @iNViSiBIe @iErfaN @SiLVeR @Gang @WilsonRGR @EMiliX @LynCh @Shahrooz @iKian @EBi @LeoNarD @Hiner @MHI @Esalat @iAriyaN @Mahi @HamidRezaK @OmidGH @AsTroNauT @Biggie @Fadaei @Hashish @Luciano @Noghte @Mehrab @MiladME @SpiriT @Pishro @Timothy @Legacy @ORTEGA

هر 3 عالی بود  پیشنهاد 1 خیلی لازمه 

𝑀𝓎 𝒷𝓇𝑜𝓉𝒽𝑒𝓇                          

Daggers.png

لینک به دیدگاه

اگه بشه خوبه اما...

افتخر بعروبتی .... فانا          

عربی

#الاحواز_عربیه                                                                                 

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...

@Ali علی جان حالا که مشغول رسیدگی به سرور هستید لطفاً این پیشنهاد رو نیز مطالعه کنید

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۷/۳ در 15:06، Nigritude گفته است:

بحترین حرکته که میشه برا وار زد خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
در در ۱۴۰۰/۷/۳ در 15:06، Ghadimi گفته است:
  • مشکلی که خیلی اذیت می کنه اینه که خیلی وقتا Crew جا برای همه Member ها نداره و باعث میشه که خودی Kill بدتش یا اینکه بره به دسته متوسط مقابل Feed بده که خیلی بده به نظرم اگر بشه که سیستم وار طوری باشه که لازم نباشه از Crew استفاده کرد و هر کس نتونه به اعضای دسته متوسطیی که درش حضور داره Damage بده عالی میشه.
  • پیشنهاد دومم در مورد Spawnkill هست که وقتی در Turf HQ وار هست این اتفاق میوفته, خب من به نظرم یه حلقه دور در HQ ظاهر بشه که نشه Damge داد و وقتی از حلقه بیرون اومد حلقه براش پنهان بشه تا وقتی HP اش کم شد دوباره نیاد داخل حلقه و Damge نشه و Abuse کنه.

مشکل رفع شده نظرم + هست

در در ۱۴۰۰/۷/۳ در 15:06، Ghadimi گفته است:

پیشنهاد سوم که خودم خیلی دوستش دارم اینه که وقتی یک نفرو Kill می کنیم Gun هایی که دسته فرد بوده ازش بیوفته با 20 یا 30$ با قلب که خیلی جذاب هست.

نظرم + هست.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

الان ۲ تا از این پیشنهاد ها عملی شده، فقط گزینه ۳ مونده. @ArSaCiA

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد خوبتون.

مورد 1 و 2 بروزرسانی شده.

مورد 3 نیز تکراری است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...