رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

انتقاد از وضع کنونی سرور RPG

CyberDyne

ارسال‌های توصیه شده

با سلام میخواستم مطلبی ذکر کنم

@Ali راجع به بروزرسانی های اخیر, مثل هرچیز هم بدی هایی داشت هم خوبی هایی. برای مثال با این بروزسانی ها مسلما کنار رفتن اکثر بازیکنان از /fish بود که پلیر ها در شهر ها رفتند و /jobs اقدام کردند که شهر ها شلوغ شد و این بهترین عملکرد بود. و شما حقوق ها را بالا بردید. و حتی ذکر کردید که قیمت ها را پایین خواهید اورد. و این کار را هم کردید و یعنی میخوام بگم شما هر قولی که دادید عمل کردید! جای تشکر دارد.

اما رفته رفته اتفاقاتی افتاد که وضع سرور از قبل بروزرسانی /fish کمی سخت تر و قیمت ها بالا تر رفت

برای مثال موقعی که شما وعده پایین اوردن قیمت ها را کردید ماشن Infernus قیمت حول و حوش 3.900.000$ داشت. و کردید حول و حوش 3.600.000$. اما الان چک میکنیم رفته 4.370.000$. این عکس ها را چک کنید %D8%A7%DB%8C%D9%86%D9%81%D8%B1%D9%86%D9%capture_fqok.png

این قیمت در wiki.arsacia.ir هم اکنون است. یعنی میخوام بگم من قیمت Infernus 3.600.000 رو گفتم اما wiki از این هم کم تر میگه. حتی Hotring که الان نزدیک به 18.000.000$ است. شما بروزرسانی رو بزارید کنار. این همه تفاوت قیمت برای خانه و ماشین برای چیست؟ شما در اخرین show گفتید اقتصاد سرور. و یک چیز دیگه ای عرض کردید که رضایت پلیر از هرچیز مهم تر هست, برای همین قیمت hustr بالا رفت, چون بیشترین شکایت پلیر ها از هاستر ها بود.

شما قول دادید قیمت ها پایین بره اما بعد از 2 هفته بد تر کردید. میگویید حقوق job رفته بالا. این درست است. اما با این وضع شما اگر Permium نباشید حقوق آنچنانی دریافت نمیکنید, درصورتی که در ورژن های قبل حقوق بازیکن عادی و ویژه اختلاف کم تری داشت.

الان یک بازیکن جدید به سرور میاد چطور میخواد با حقوق account عادی کار کنه. Helper ها که فقط /exam رو اموزش میدن و دیگه میرن. اون لحظه نه پولی داره یک هفته پرمیوم کنه. برای رفتن به فکشن باید سطح 5 باشید. یعنی پلیری که نمیدونه اصلا forum, ucp, faction چی هست همینطور بعد از /exam سردرگم هست. /helpme میده  (از news های NR) و اصلا نمیدونه که باید با /hl صحبت کنه و چند تا دلیل دیگه که از سرور لفت میده. چند نفر که میان کسی اون ها رو سرور اورده و نیازی به هلپر نداشتن.

من بیشتر اعتراض به قیمت های سرور داشتم و به شرایط helper ها. من به عنوان یک پلیر نمیخوام شکایت کنم. خواهان پایین اوردن قیمت ها هستم و تنها هم نیستمو از همه پلیر هایی که این topic رو میبینن میخوام نظرشون رو بگن و اگر موافق هستید تایید اسال کنید که فقط این درخواست واسه من نیست. 

با تشک از شما یک پلیر. Aliherfei

• دوست دارم که 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 71
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

مشکلی در قیمت های الان نمیبینم اما بازم اینکه زیاد شده قیمت میشه گفت قبول دارم حرفت رو

𝓲 𝓕𝓪𝓻 𝓫𝓪𝓬𝓴 𝓪𝓼 𝓲 𝓬𝓪𝓷 𝓻𝓮𝓶𝓮𝓶𝓫𝓮𝓻  𝓪𝓵𝔀𝓪𝔂𝓼 𝔀𝓪𝓷𝓽𝓮𝓭 𝓽𝓸 𝓫𝓮 𝓰𝓪𝓷𝓰𝓼𝓽𝓮𝓻 𝓽𝓸 𝓶𝓮 𝓫𝓮𝓲𝓷𝓰 𝓪 𝓰𝓪𝓷𝓰𝓼𝓽𝓮𝓻 𝔀𝓪𝓼 𝓫𝓮𝓽𝓽𝓮𝓻 𝓽𝓱𝓪𝓷 𝓫𝓮𝓲𝓷𝓰 𝓹𝓻𝓮𝓼𝓲𝓭𝓮𝓷𝓽 𝓸𝓯 𝓽𝓱𝓮 𝓤𝓷𝓲𝓽𝓮𝓭 𝓢𝓽𝓪𝓽𝓮𝓼

:Me

Americano.png

لینک به دیدگاه

چنین چیزی که میگویید باهاش موافق نیستم و نخواهم بود! زیرا شما در آخرین Show علی نبوده اید و انگار ندیده اید که چه حرف هایی گفته اند، زمانی که AG:SAMP منتشر شود، ماشین های جدید و زیادی افزوده میشود، پس عجله نکنید و صبور باشید تا برنامۀ AG:SAMP به اتمام برسد و پس از آن کار های Wiki انجام خواهد شد.

کلمه "ماشن" غلط است و "ماشین" صحیح است.

باقی متن ها هم نخوانده ام، روز خوش.

• مرسی 1

? You'Ve Never Had A FrienD Like Me

.Never Surrender
.Surround yourself with people that challenge how you think. Not people that nod their head and act like they agree

-------------------------------  I'd rather be alone, I am not good in crowds --------------------------

Nate.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

بله چک کردم کیبورد بنده موقع تایپ گیر داشت که متوجه نشدم. نظر شما هم عالی هست عرفان جان احترام میزارم. البته بنده در show بودم و کسانی مثل fcpocker و بقیه دوستان بالا تر از لول 70 که اومدن و دیدم چی گفتن. اونا هم بیشتر حرف دل من رو زدن. قصد من برقراری انصاف بود. چون واقعا شدت بالا رفتن این حد ماشین ها بی انصافی هست.واسه ما که استف نیستم و گلد نمیگیریم واقعا سخته عرفان جان. علاوه بر اینا قیمت خونه رفته بالا و دلال های گلد ممکنه خیلی رو قیمت گلد بزنن بالا. این رو نا رضایتی بیشتر پلیر ها تاثیر میزاره. جدی میگم شما تصور کن الان حقوق استف نداری واقعا با چی میخوای زندگی کنی؟ البته نون شب رو قطع نکردن درسته این همه شغل. تازه حقوق رفته بالا بهتر شده. ولی بی انصافی روی بالا رفتن قسمت اجناس و خونه ها شده. 

لینک به دیدگاه

طرف لول 30 هست ماشینش cadrona هست. یکی دیگه هست لولش 8 هست 2 تا infernus داره با سلطان. بعد به ریش  لول 30 عه میخنده. من در واقع میخوام انصاف برقرار باشه. همه چیز رایگان هست؟ این درست. اما شما خودتون مگه رضایت پلیر ها حرف اول نمیزنه؟ همون پلیر هایی که داره روزی با job 500 k در میارن دادشون هوا هست بازم. اخه بی انصافی هست @Ali وعده پایین اوردن قیمت میده بعد برعکس از قبلش وحشتناک تر میشه.

قربون شکل ماهتون برم، درسته همش انتقاد میکنم اما این حرف دل من نیست من قبل از درست کردن این topic به همه دوستام و رفیقام گفتم شما که ناراحتین چرا نمیرین پیشنهاد بدین؟ میترسن که بن بشن!!! من نتونستم طاقت بیارم این topic درست کردم تا همه نظرشون بگن دیگه. روند سرور کاهشی شده بابا خب همینطور پیش بره دیگه همه بای میدن.

ویرایش شده توسط aliherfei
چند کلمه جا گذاشتم
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، HurtHeart گفته است:

چنین چیزی که میگویید باهاش موافق نیستم و نخواهم بود! زیرا شما در آخرین Show علی نبوده اید و انگار ندیده اید که چه حرف هایی گفته اند، زمانی که AG:SAMP منتشر شود، ماشین های جدید و زیادی افزوده میشود، پس عجله نکنید و صبور باشید تا برنامۀ AG:SAMP به اتمام برسد و پس از آن کار های Wiki انجام خواهد شد.

Nice

معلم ادبیات?

افتخر بعروبتی .... فانا          

عربی

#الاحواز_عربیه                                                                                 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، aliherfei گفته است:

طرف لول 30 هست ماشینش cadrona هست. یکی دیگه هست لولش 8 هست 2 تا infernus داره با سلطان. بعد به ریش  لول 30 عه میخنده. من در واقع میخوام انصاف برقرار باشه. همه چیز رایگان هست؟ این درست. اما شما خودتون مگه رضایت پلیر ها حرف اول نمیزنه؟ همون پلیر هایی که داره روزی با job 500 k در میارن دادشون هوا هست بازم. اخه بی انصافی هست @Ali وعده پایین اوردن قیمت میده بعد برعکس از قبلش وحشتناک تر میشه.

قربون شکل ماهتون برم، درسته همش انتقاد میکنم اما این حرف دل من نیست من قبل از درست کردن این topic به همه دوستام و رفیقام گفتم شما که ناراحتین چرا نمیرین پیشنهاد بدین؟ میترسن که بن بشن!!! من نتونستم طاقت بیارم این topic درست کردم تا همه نظرشون بگن دیگه. روند سرور کاهشی شده بابا خب همینطور پیش بره دیگه همه بای میدن.

حرف دل خیلی از بازیکنان رو زدی ......

𝓲 𝓕𝓪𝓻 𝓫𝓪𝓬𝓴 𝓪𝓼 𝓲 𝓬𝓪𝓷 𝓻𝓮𝓶𝓮𝓶𝓫𝓮𝓻  𝓪𝓵𝔀𝓪𝔂𝓼 𝔀𝓪𝓷𝓽𝓮𝓭 𝓽𝓸 𝓫𝓮 𝓰𝓪𝓷𝓰𝓼𝓽𝓮𝓻 𝓽𝓸 𝓶𝓮 𝓫𝓮𝓲𝓷𝓰 𝓪 𝓰𝓪𝓷𝓰𝓼𝓽𝓮𝓻 𝔀𝓪𝓼 𝓫𝓮𝓽𝓽𝓮𝓻 𝓽𝓱𝓪𝓷 𝓫𝓮𝓲𝓷𝓰 𝓹𝓻𝓮𝓼𝓲𝓭𝓮𝓷𝓽 𝓸𝓯 𝓽𝓱𝓮 𝓤𝓷𝓲𝓽𝓮𝓭 𝓢𝓽𝓪𝓽𝓮𝓼

Americano.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس

با سلام.

این وضع کنونی سرور نیست بلکه وضعیت کنونی اقتصاد است.

زمانی که خرید و فروش به مقدار بالا باشد قیمت ها افزایش پیدا می کنند. بعد از افزایش قیمت ها بعد از دوره ای درامد ها افزایش پیدا می کنند.

شما افزایش بسیار زیاد درامد ها نسبت به قیمت را هم در نظر بگیرید.

در 12 ساعت قبل، aliherfei گفته است:

درصورتی که در ورژن های قبل حقوق بازیکن عادی و ویژه اختلاف کم تری داشت

از 7 سال پیش اکانت های ویژه دو برابر در شغل ها پول جمع آوری می کنند و الان که دیگر Fish هم اکثراً نمی گیرند.

در 12 ساعت قبل، aliherfei گفته است:

چطور میخواد با حقوق account عادی کار کنه.

حقوق عادی نیست بلکه کاملاً برای افراد تازه وارد به بازی مناسب و حتی زیاد می باشد. هر کسی به اندازه تلاش خود می تواند پیشرفت کند.

در ضمن رشد قیمت در صورت کمتر شدن گردش اقتصادی در بازی ممکن است ریزشی هم بشود.

در 8 ساعت قبل، aliherfei گفته است:

همون پلیر هایی که داره روزی با job 500 k در میارن دادشون هوا هست بازم. اخه بی انصافی هست

بازیکنانی که روزی 500k در بیاورند در عرض یک هفته صاحب Infernus می شوند. بازی طوری طراحی نشده که بعد از 1 ماه به بالاترین سطح ممکن برسید.

• دوست دارم که 1
  • مرسی 3

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، aliherfei گفته است:

لان یک بازیکن جدید به سرور میاد چطور میخواد با حقوق account عادی کار کنه. Helper ها که فقط /exam رو اموزش میدن و دیگه میرن. اون لحظه نه پولی داره یک هفته پرمیوم کنه. برای رفتن به فکشن باید سطح 5 باشید. یعنی پلیری که نمیدونه اصلا forum, ucp, faction چی هست همینطور بعد از /exam سردرگم هست. /helpme میده  (از news های NR) و اصلا نمیدونه که باید با /hl صحبت کنه و چند تا دلیل دیگه که از سرور لفت میده. چند نفر که میان کسی اون ها رو سرور اورده و نیازی به هلپر نداشتن.

هلپر ها فقط /Exam رو اموزش نمیدن! اگر قرار بود کار هلپر ها اموزش Exam میبود Bot میزاشتیم واسه Exam
هلپر ها بازی رو یاد میدن UCP, Forum, Wiki و چطور Skin عوض کنه چطور کار کنه
لطفا اشتباه نکنید شاید 1 هلپر اینطور باشه ولی بقیه ی هلپر ها کاملا بازی رو یاد میدن

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Farab گفته است:

هلپر ها فقط /Exam رو اموزش نمیدن! اگر قرار بود کار هلپر ها اموزش Exam میبود Bot میزاشتیم واسه Exam
هلپر ها بازی رو یاد میدن UCP, Forum, Wiki و چطور Skin عوض کنه چطور کار کنه
لطفا اشتباه نکنید شاید 1 هلپر اینطور باشه ولی بقیه ی هلپر ها کاملا بازی رو یاد میدن

شاید شما بگید توهین باشه ولی دوستای هلپرم واسه گلدش هلپر شدن نه علاقه به اموزش بازیکنان. خب وقتی علاقه نیست مسلما کیفیت پایین میاد.

در 1 ساعت قبل، Ali گفته است:

با سلام.

زمانی که خرید و فروش به مقدار بالا باشد قیمت ها افزایش پیدا می کنند. بعد از افزایش قیمت ها بعد از دوره ای درامد ها افزایش پیدا می کنند.

از 7 سال پیش اکانت های ویژه دو برابر در شغل ها پول جمع آوری می کنند و الان که دیگر Fish هم اکثراً نمی گیرند.

حقوق عادی نیست بلکه کاملاً برای افراد تازه وارد به بازی مناسب و حتی زیاد می باشد. هر کسی به اندازه تلاش خود می تواند پیشرفت کند.

بازیکنانی که روزی 500k در بیاورند در عرض یک هفته صاحب Infernus می شوند. بازی طوری طراحی نشده که بعد از 1 ماه به بالاترین سطح ممکن برسید.

هی هرچی میخوام یه جوابی به این حرفت بدم چیزی به ذهنم نمیاد. حق با شماست. بدرود.

+بسته شد ?

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، aliherfei گفته است:

برای مثال موقعی که شما وعده پایین اوردن قیمت ها را کردید ماشن Infernus قیمت حول و حوش 3.900.000$ داشت. و کردید حول و حوش 3.600.000$. اما الان چک

این قیمت تازه خیلی ارزونه

حالت بازی باید طوری باشه که بازیکن حداقل حداقلش +30lvl داشته باشه تا بتونه به اینفرنوس برسه نه اینکه هنوز لول 10 نرسیده!

چرا مثل قدیم ماشین های ساده میون پلیرا نباشه؟

سرور نرمال نیستاز این لحاظ، هرکی باید سوار ماشینای مختلف و معمولی باشه، نه ماشینی که مسافتش از شهر مبداً به شهر مقصد 1دقیقه زمان بر باشه!

والا از جاده باید لذت ببرن نه فرتی بیان اینورو اونور؛ اونوقت میگید چرا سرور جذابیت نداره؟؟

خودتون دارید نابودش میکنین طبق گفته ی علی جان:

در 2 ساعت قبل، Ali گفته است:

سن اندریاس حالت گنگی داره، شهرتش تو ماشینای Savanna, Voodoo, Tahoma, Buccaneer, Premier و بقیه ماشینای سادست! 

سر هر کوچه و خیابونی لول پایین های فشاری که سوار اینفرنوسن، به خاطر رانندگی اشتباه هم مجازات میشن هم به خاطر HP ماشین بیمش میره میان کل سرورو به خاک میکشونن سر ی بیمه، اخه مرد حسابی شما این همه پول جمع کردی واسه این ماشین زپرتی به خاطر اشتباه خودت میای دعوا راه میندازی؟

اگه اینطور باشه که تو ایران و واقعیت خودمون همه باید بنز زیر پاشون باشه! نه پراید، پیکان، پژو های 405 و پارس و 206 و...

برای مثال؛ با این جمعیت میلیونی تعداد اندک کمی بنز دارن، بقیه ساده و فقط برا رفت و آمد خودشون

اگه کل پلیرای کنونی سرور رو 10هزار نفر در نظر بگیریم از 500پلیر انلاین 5نفر فقط اینفرنوس دستش باشه واقعا دیگه کی هست شاکی باشه؟ بقیه هم ماشینای معمولی و قشنگ و گنگی سرور

به والله چه بازیکنان تازه وارد چه قدیمی اگه میخواین سرور از لحاظ اقتصاد و داشتن ماشین جَو جدیدی پیدا کنه روی حالت رول پلی و ساده و سخت بازی کنیم، با ماشینای معمولی دور سرور بچرخیم هرطور که خودتون میدونید تا طبقات پلیرا هم میزون بشن نه اینکه زیر پای همه اینفرنوس

@Ali لطفا در همین موردایی که عرض کردم آیا پیشنهادی دارید برای عموم مطرح کنید.

• دوست دارم که 1

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، iErfaN گفته است:

حالت بازی باید طوری باشه که بازیکن حداقل حداقلش +30lvl داشته باشه تا بتونه به اینفرنوس برسه نه اینکه هنوز لول 10 نرسیده!

سرور نرمال نیستاز این لحاظ، هرکی باید سوار ماشینای مختلف و معمولی باشه، نه ماشینی که مسافتش از شهر مبداً به شهر مقصد 1دقیقه زمان بر باشه!

والا از جاده باید لذت ببرن نه فرتی بیان اینورو اونور؛ اونوقت میگید چرا سرور جذابیت نداره؟؟

سن اندریاس حالت گنگی داره، شهرتش تو ماشینای Savanna, Voodoo, Tahoma, Buccaneer, Premier و بقیه ماشینای سادست! 

سر هر کوچه و خیابونی لول پایین های فشاری که سوار اینفرنوسن، به خاطر رانندگی اشتباه هم مجازات میشن هم به خاطر HP ماشین بیمش میره میان کل سرورو به خاک میکشونن سر ی بیمه، اخه مرد حسابی شما این همه پول جمع کردی واسه این ماشین زپرتی به خاطر اشتباه خودت میای دعوا راه میندازی؟

اگه اینطور باشه که تو ایران و واقعیت خودمون همه باید بنز زیر پاشون باشه! نه پراید، پیکان، پژو های 405 و پارس و 206 و...

برای مثال؛ با این جمعیت میلیونی تعداد اندک کمی بنز دارن، بقیه ساده و فقط برا رفت و آمد خودشون

اگه کل پلیرای کنونی سرور رو 10هزار نفر در نظر بگیریم از 500پلیر انلاین 5نفر فقط اینفرنوس دستش باشه واقعا دیگه کی هست شاکی باشه؟ بقیه هم ماشینای معمولی و قشنگ و گنگی سرور

به والله چه بازیکنان تازه وارد چه قدیمی اگه میخواین سرور از لحاظ اقتصاد و داشتن ماشین جَو جدیدی پیدا کنه روی حالت رول پلی و ساده و سخت بازی کنیم، با ماشینای معمولی دور سرور بچرخیم هرطور که خودتون میدونید تا طبقات پلیرا هم میزون بشن نه اینکه زیر پای همه اینفرنوس

باور کن درد من همینه میگم اینا با پول بیرون بازی میان لولشونم پایینه ولی صد برابر ثروتش بیشتر من هست منم هیچی ندارم. من کاری به اونایی که با جاب کار میکنن ندارم اما اونایی که پول بیرون بازی میدن خداشاهده با یه دکمه *پرداخت* پول بازی در میارن. منظورمو که میفهمی؟ من میخوام همه مثل هم انصاف داشته باشیم اکثرا پول بیرون بازی هست که ثروتمند شدن

ویرایش شده توسط aliherfei
اشتباه تایپی
لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، iErfaN گفته است:

ولا خودم Bf injection دارم که اونم دکور بالای خونمه . خودم سوار Phoenix Free پیش خونم میشم 

Americano.png

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، HurtHeart گفته است:

ماشین جدید میاد ولی واسه پولدارا!

در 3 ساعت قبل، Ali گفته است:

با سلام.

بعد یه ماه چیه آقا علی؟!

یه ساله تو سرورم یدونه اینف دارم فقط :(

تازه اینم اون موقعی خریدم که فیش 14.000$ بود!

ولی خوب اونایی که ریجستر 2021 هستن سه چهار تا هاترینگ و اسکین دارن

به طور کلی بگم کارت کشیدن و سرور رو خریدن 

الان دیگه فکر نکنم با jobs/ و یا فکشن بشه کاری کرد!

اصلا تقصیر ماست که میاییم انتقاد میکنیم 

دوچرخه هم خوبه 

به قول @N0B0DY نه میترکه نه بیمه کم میکنه سرعت خوبی هم داره

تازه هوارو هم آلوده نمیکنه 

• دوست دارم که 2
  • هاها 1

savaki.png

لینک به دیدگاه

بهترین کار اینکه job های بیشتری اضافه کنید

در 29 دقیقه قبل، 0STAD گفته است:

همه بای دادن عزیزم به جز سه چهار تا از اوناییه که کارت کشیدن!

اوایل که میومدم سرور اینقدر دوست داشتم که وقت کم میوردم واس تفریح باهاشون

ولی الان از وقتی میام تا وقتی که q/ میکنم فقط جلو PB با دوچرخه بالا پایین میپرم

عزیزم اینجوری که واسه منو تو بد میشه

منو تویی که یکی دو ساله داریم جر میخوریم و هنوز با دوچرخه این ور اون ور میکنیم

یه لول ۵ میاد کارت میکشه یه هاترینگ میخره بعد از پشت میزنه ما زمین میوفتیم

تازه موقع رفتن یدونه هم بوق میزنه

دیروز یه لول ۱۰ nrg داشت اون وقت من حتی پول ندارم nrg اجاره کنم یدونه faggio دارک که فقط پارکه

Americano.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 2 ساعت قبل، aliherfei گفته است:

من میخوام همه مثل هم انصاف داشته باشیم اکثرا پول بیرون بازی هست که ثروتمند شدن

شما الان با قیمت ها مشکل دارید یا با فروشگاه بازی؟ اولاً که بازی پول مستقیم نمی فروشد و قیمت پول مستقیم بسیار بالا هست. بنده خودم با خرید و فروش GiftCard هم مخالف بودم دقیقاً به همین دلیل که افراد با پول واقعی به سرعت به پول بازی میرسند. تنها دلیلی که سیستم خرید و فروش GiftCard را قرار دادم فشار های زیاد خود بازیکنان بود که برخی رمز اکانت خود را به دیگران می دادند تا برایشان طلا تهیه شود و بازی آشوبی بود. یک دلیل مهم دیگر که این سیستم قرار دارد این است که سرور در خرید و فروش GiftCard تولید پول نمی کند بلکه پول یک بازیکن به جیب یک بازیکن دیگر می رود و پول جدیدی به گردش اقتصاد وارد نمی شود. نقدینگی بازی همچنان فقط توسط شغل ها و اقلیت ها (و یک سری Event های ویژه) می باشد و بازی با پول ریال مبلغ چندانی به نقدینگی اضافه نمی کند.

در 1 ساعت قبل، 0STAD گفته است:

بعد یه ماه چیه آقا علی؟!

یه ساله تو سرورم یدونه اینف دارم فقط :(

تازه اینم اون موقعی خریدم که فیش 14.000$ بود!

ولی خوب اونایی که ریجستر 2021 هستن سه چهار تا هاترینگ و اسکین دارن

به طور کلی بگم کارت کشیدن و سرور رو خریدن 

الان دیگه فکر نکنم با jobs/ و یا فکشن بشه کاری کرد!

برادر خودم بعد از 2 هفته با حقوق اقلیت Tow Truck Company توانست Turismo خریداری کند (در سطح 13). این چیزی بود که جلوی چشم خودم دیدم. خودم هم خیلی زیاد کار کردم و محاسبات انجام دادم. درامد ها الان زیاد هم هست و قیمت ها پایین تر از چیزی که باید باشد.

لطفاً خارج از موضوع ارسال پست نکنید. موارد اضافه ارسال نکنید. قوانین انجمن را رعایت کنید. تا اینجا 2 نفر به دلیل توهین در تاپیک به همدیگر اخطار دریافت کردند.

لینک به دیدگاه

قیمت ماشین الان بدک نیست ولی خب بالاتر نره بهتره

من میگم یه جوری برنامه ریزی کنید که راه یه کم برایه لول هایه -10 هموار تر باشه 

نه این که فقط لول بالا ها حال کنن

ویرایش شده توسط hoseyfi

سلامتی اون پدری ک 

ساقی نبود اما هر روز عرق ریختو

ما خوردیم هی پیر تر شد و ما مردیم.!

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ali گفته است:

لطفاً خارج از موضوع ارسال پست نکنید. موارد اضافه ارسال نکنید. قوانین انجمن را رعایت کنید. تا اینجا 2 نفر به دلیل توهین در تاپیک به همدیگر اخطار دریافت کردند.

شرمنده علی جان من نمیخواستم اینطور بشه فقط خواستم خودم یه انتقاد کنم?

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، GMG گفته است:

ولا خودم Bf injection دارم که اونم دکور بالای خونمه . خودم سوار Phoenix Free پیش خونم میشم 

خوشم اومد دا

در ۱ ساعت قبل، Ali گفته است:

برادر خودم بعد از 2 هفته با حقوق اقلیت Tow Truck Company توانست Turismo خریداری کند (در سطح 13). این چیزی بود که جلوی چشم خودم دیدم. خودم هم خیلی زیاد کار کردم و محاسبات انجام دادم. درامد ها الان زیاد هم هست و قیمت ها پایین تر از چیزی که باید باشد.

ولی کاش اینطور چیزی نبود و سختگیرانه تر بود و قیمتا بالاتر بود!

این درآمد حاضر مثل http://agsa.arsacia.ir/stats/economy/ نیست چندبرابر بیشتر هستش انگار! چون پلیرا فقط درصد خیلی خیلی کمی خرج میکنن برای مثال 500کا در روز درمیارن 10کا خرج میکنن!

پیشنهاد میدم مخارج در حدی اجباری شوند تا به جا 10کا خرج مقدار بالاتری تو انواع کار هایی که انجام میدن یا درآمدشونه ازشون خرج بشه

اونقدری که اینجا تو روز پس انداز میشه تو واقعیت نیست چون نصف درآمد روزانه اکثر مردم خرج خوراک و پوشاک و دیگر مسائل مادی میشه

مثلاً فقط یک مورد بگم براتون:

Fee بیزینس ها؛ شاید برای افرادی که تازه وارد هستن خیلی زیاد باشه اما +10لول اصلاً براش مهم نیست چقدر برای ورودی میده چون خیلیبراش ناچیزه

یک پیشنهاد ساده : به رو آوردن لول در بیزینس، مانند Buylevel(10%... چیزی که قبلا ذکر شده بود) یا جمع کردن وانتد که بر حسب لول هست (فکر کنم برای وانتدای یک ستاره حق تسلیم {تقریبی} لول 1تا 5(50$) 6تا 10(150$) 11تا 30(500$) +30($1000) و بقیه مبالغ) سطح بندی همانند داشتن وانتد باشه برای مثال:

لول 1تا 5 برای هر ورودی: 50$

لول 6تا 10 برای هر ورودی: 200$ 

لول 10تا 20 برای هر ورودی: 500$

لول 20تا 30 برای هر ورودی: 750$ 

لول +30 برای هر ورودی: 1000$

و اما برای بی ارزش نشدن [Cmd [/Bizfee:

دارای 5سطح باشد که هرکدام 10% به Fee میافزاید و اینطوری انجام پذیر باشد: 

/Bizfee 1 (Normal)
/Bizfee 2 (+%10)
/Bizfee 3 (+%20)
...

بقیه چیز هایی که بنظرم خوبه با داشتن لول تعیین مبلغ بشن: Insurance-DMV-/Buy-/Fill-Tax-Renthouse تعداد درصد افزایشی هم بر عهده مؤسس که بیشتر میدونه. 

یا ی چیز دیگه: اگر بازیکنی ماشین های free یا جاب های بازی رو بترکونه بر اساس لولش مقدار جریمه از فرد به Mayor پرداخت بشه تا به عنوان مضرات مشاغل محسوب بشه

البته این فقط پیشنهاده و فکر کنم بدلیل متغیر بودن fee یا هرچیز دیگه در سیستم هرشخص احتمال لگ در سرور وجود داره که راه حل مناسبی نیست درسته @Ali؟

اصلاح:

در 6 دقیقه قبل، iErfaN گفته است:

فکر کنم بدلیل متغیر بودن fee یا هرچیز دیگه که در سیستم هرشخص فرق خواهد داشت احتمال لگ در سرور وجود داره

ویرایش شده توسط iErfaN
  • دوست دارم که 1

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...