رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

انتقاد از وضع کنونی سرور RPG

CyberDyne

ارسال‌های توصیه شده

• پاسخ 71
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

در در ۱۴۰۰/۶/۱۶ در 10:55، AliAgent گفته است:

پشمام انصافا :| اون زمان مدیریت تو کار امر به معروف و نهی از منکر و زندگی به شیوه ی پیامبرا بودن :|

اوووف عکس پروف??

♛ ??? ♛

انسان به گریه و عشق احتیاج داشت ؛

خداوند حسین ‹ع› را آفرید:)

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Asir.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Pirouzi.png

0bcb04_24InShot-20240405-013411587.gif

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در ۱۴۰۰/۶/۱۲ در 22:51، Aliherfei گفته است:

ین قیمت در wiki.arsacia.ir هم اکنون است.

با عرض سلام

ویکی خیلی وقته اپدیت نشده یه سری چیزا توش هست یه سری چیزا توش نیست باید اضافه/حذف بشه

لان یک بازیکن جدید به سرور میاد چطور میخواد با حقوق account عادی کار کنه. Helper ها که فقط /exam رو اموزش میدن و دیگه میرن. اون لحظه نه پولی داره یک هفته پرمیوم کنه. برای رفتن به فکشن باید سطح 5 باشید. یعنی پلیری که نمیدونه اصلا forum, ucp, faction چی هست همینطور بعد از /exam سردرگم هست. /helpme میده  (از news های NR) و اصلا نمیدونه که باید با /hl صحبت کنه و چند تا دلیل دیگه که از سرور لفت میده. چند نفر که میان کسی اون ها رو سرور اورده و نیازی به هلپر نداشتن.

راجع به این مورد بگم که زمانی که بنده در استف بودم تمامی Berif ها چک میشد و به بهترین نحو به پلیر طی 10 دقیقه یاد داده میشد و تمام Faction/Wiki/UCP/Forum و.... کاملا توضیح داده میشد

برای همین قیمت hustr بالا رفت

Hoster*

راجع به هاستری هم عرض کنم که این به این دلیل بود که یه سری از هاسترا جنبه هاستری ندارن و خیلی از پلیرا اذیت شدن بخاطر هاسترها

و این موضوع ربطی به اقتصاد سرور نداره

من بیشتر اعتراض به قیمت های سرور داشتم و به شرایط helper ها. من به عنوان یک پلیر نمیخوام شکایت کنم.

بنظرم قیمت های سرور رو جوری تنظیم کرده @Ali که واقعا مناسبه 

الان رفیق خودم توی TTC کار میکنه و در عرض 5 هقته 1میل تقریبا دراورده با اینکه Best Activity هفته شده (رنک 1 و رنک 2)

شما /Jobs بزنی بری Farmer هم کار کنی در عرض 1 هفته اینفرنوس داری پس نمیشه ناعادلانه گرفت 

@Ali از شما تقضا دارم برای اینکه یه Berif درستو حسابی صورت بگیره مثل زدن Rob و... که در کانال اموزش های ارساکیا ریکورد گداشتید توی YouTube برای هلپر ها هم یک ریکورد اماده کنید که تمام موارد زیر رو پوشش بده:

Wiki

UCP

Forum

Locations

HQS

Factions & Level 

Jobs

Skill 

Licenses 

Mic Level

/Ad

اینا موارد مهم بودن که گقته شدن و در عرض 10 دقیقه قرد هلپر میتونه با چت Berif بده بنده زمانی که هلپر بودم انجام دادم تمام این موارد رو

Omid.png

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، djamer گفته است:

Hoster*

?Really

در 35 دقیقه قبل، djamer گفته است:

Berif

Berif

Berif

Brief***

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، AliAgent گفته است:

?Really

Brief***

بله بله حق با شماست 

انتقاد پذیر هستیم 

متاسفانه زیاد تایم نداریم چون سریع چت کردیم چون کارای مهم تری داریم 

موفق باشید

• دوست دارم که 1

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

دوشواری نداریم خیلی هم عالی ما که راضی ایم 

یه پیام دارم واسه علی گرامی عزیز: خداوکیلی خیلی دوستت دارم

https://s4.uupload.ir/files/picsart_09-15-04.19.05_10fj.jpg

!Washup/

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید @Aliبنده یک سالی شده که توی استف حضور دارم و شما سال پیش قول درست کردن اسکین برای تیم استف و طبقه بندی جایزه های /buylevel

مثلا: لول 15=40گلد لول 30=50گلد الان بنده با لول 70 چه دلیلی داره که 120kپول بدم تا برم به لول 71؟

خب نسبت به پولی که برای /buylevel میدیم چرا جایزه نگیریم؟

خداروشکر سیستم وار رو عوض کردین چیزی که بنده سال پیش گفتم و در جواب همه خندیدن 

پ ن: کم کردن وار ها در اخر هفته

لطفا به نظرات پلیر هایی مثل من اهمیت بدین ما الکی حرف نمیزنیم با 7 سال بازی کردن توی این سرور قطعا نظرات خوبی میدیم

بنده با گرون شدن استاندارد ماشین ها مشکلی ندارم و کاملا بجاس و هدف شماهم میدونم 

از نظر من هدف شما از گرون کردن استاندارد ماشین ها تلاش بیشتر بازیکنان برای رسیدن به اهداف بالاتره و این باعث میشه پلیر زود از بازی خسته نشه

بنده یک نظر در رابطه با قیمت گلد داشتم که دوست دارم تو میتینگ استف در حضور خودتون مطرح کنم اگر مایل بودین حضور پیدا کنین

Bogota.png

Shooter.png

ویرایش شده توسط TheMachine
اشتباه
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

وضع سرور الان عالیه?

هم درآمد ها خوبه هم اینکه همه شغل ها باهم برابره عالی شده

قیمت های استاندارد هم حرف نداره 

خودم این چند روزی که اومدم تو سرور خیلی ماشین های مختلف دیدم مخصوصا tampaخیلی زیاد شده که همین تنوع باعث زیباتر شدن فضای بازی میشه

و پلیر گام به گام پیش میره و به هدفش میرسه همین باعث میشه که مدت زمان بیشتری تو سرور بمونه برای رسیدن به چیزی که میخوان واقعا تلاش میکنند و زود از بازی زده نمیشن

قبلاً که فیش بود همون اول پلیر هدفشو میزاشت رو خرید اینفرنیوس ولی الان از ماشینهای ارزون شروع میکنه کم کم میره بالا

سیستم ظرفیت برای اجاره کردن خونه خیلی خوب شده که اضافه کردید همین باعث میشه که اکثر خونه های سرور رو بخرند و دیگه مثل قدیم همه نمیریزن خونه های چهارراه

اینکه باید ۲۰ساعت تایم پلی داشته باشی تا اموالت تیک نشه خیلی معقولانه و خوبه

شکایت اعضا رو که میبینم اونایی که مربوط به کلاهبرداری رو خیلی بهتر نسبت به قبل رسیدگی میکنید و واقعا پیگیرید حتی با وجود مدارک ناقص

دمتون گرم خسته نباشید?

@Ali, @Meli , @SFC و بقیه دوستانی که تو این اتفاقات نقش داشته اند

• دوست دارم که 2

!Washup/

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۶/۱۳ در 02:31، HurtHeart گفته است:

چنین چیزی که میگویید باهاش موافق نیستم و نخواهم بود! زیرا شما در آخرین Show علی نبوده اید و انگار ندیده اید که چه حرف هایی گفته اند، زمانی که AG:SAMP منتشر شود، ماشین های جدید و زیادی افزوده میشود، پس عجله نکنید و صبور باشید تا برنامۀ AG:SAMP به اتمام برسد و پس از آن کار های Wiki انجام خواهد شد.

کلمه "ماشن" غلط است و "ماشین" صحیح است.

باقی متن ها هم نخوانده ام، روز خوش.

صحیح

LoVerBoy.png

Latino.png

آنکـہ راخوبےکنیم هارےنگیرבآرزوستـ

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۶/۱۳ در 16:57، Ali گفته است:

برادر خودم بعد از 2 هفته با حقوق اقلیت Tow Truck Company توانست Turismo خریداری کند (در سطح 13).

بعله دوست عزیز منم با ۴ هفته TAXI DRIVERS تونستم اینفرنوس بخرم ????

چی میگی باو اصلا تو مغز نمیگنجه 

توریسمو 2.6 MIL اصلا با ۱ سال TTC در نمیاد 

باو تو حتما حوصله نکشیده Givemony کردی 

اصلا با مغز جور در نمیاد ?? 

Sometimes, the strongest people in the morning, are those who cried all night

666.png

?⚰️

Bnjamin.png

✝️?

ZakhareAsli.png

??

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۶/۱۳ در 18:14، iErfaN گفته است:

پیشنهاد میدم مخارج در حدی اجباری شوند تا به جا 10کا خرج مقدار بالاتری تو انواع کار هایی که انجام میدن یا درآمدشونه ازشون خرج بشه

اونقدری که اینجا تو روز پس انداز میشه تو واقعیت نیست چون نصف درآمد روزانه اکثر مردم خرج خوراک و پوشاک و دیگر مسائل مادی میشه

می دونی این جوری میشه تورم میشه ایران خودمون نمی خوام بگم بده ولی در کنار اون قیمت خیلی چیزای دیگه میره بالا

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه

چنین چیزی که میگویید باهاش موافق نیستم و نخواهم بود! زیرا شما در آخرین Show علی نبوده اید و انگار ندیده اید که چه حرف هایی گفته اند، زمانی که AG:SAMP منتشر شود، ماشین های جدید و زیادی افزوده میشود، پس عجله نکنید و صبور باشید تا برنامۀ AG:SAMP به اتمام برسد و پس از آن کار های Wiki انجام خواهد شد.

تو فقط درست بگو 

(خدا همیشه پشت همه هست به کارت ادامه بده)?

لینک به دیدگاه

با سلام میخواستم مطلبی ذکر کنم

@Ali راجع به بروزرسانی های اخیر, مثل هرچیز هم بدی هایی داشت هم خوبی هایی. برای مثال با این بروزسانی ها مسلما کنار رفتن اکثر بازیکنان از /fish بود که پلیر ها در شهر ها رفتند و /jobs اقدام کردند که شهر ها شلوغ شد و این بهترین عملکرد بود. و شما حقوق ها را بالا بردید. و حتی ذکر کردید که قیمت ها را پایین خواهید اورد. و این کار را هم کردید و یعنی میخوام بگم شما هر قولی که دادید عمل کردید! جای تشکر دارد.

اما رفته رفته اتفاقاتی افتاد که وضع سرور از قبل بروزرسانی /fish کمی سخت تر و قیمت ها بالا تر رفت

برای مثال موقعی که شما وعده پایین اوردن قیمت ها را کردید ماشن Infernus قیمت حول و حوش 3.900.000$ داشت. و کردید حول و حوش 3.600.000$. اما الان چک میکنیم رفته 4.370.000$. این عکس ها را چک کنید %D8%A7%DB%8C%D9%86%D9%81%D8%B1%D9%86%D9%capture_fqok.png

این قیمت در wiki.arsacia.ir هم اکنون است. یعنی میخوام بگم من قیمت Infernus 3.600.000 رو گفتم اما wiki از این هم کم تر میگه. حتی Hotring که الان نزدیک به 18.000.000$ است. شما بروزرسانی رو بزارید کنار. این همه تفاوت قیمت برای خانه و ماشین برای چیست؟ شما در اخرین show گفتید اقتصاد سرور. و یک چیز دیگه ای عرض کردید که رضایت پلیر از هرچیز مهم تر هست, برای همین قیمت hustr بالا رفت, چون بیشترین شکایت پلیر ها از هاستر ها بود.

شما قول دادید قیمت ها پایین بره اما بعد از 2 هفته بد تر کردید. میگویید حقوق job رفته بالا. این درست است. اما با این وضع شما اگر Permium نباشید حقوق آنچنانی دریافت نمیکنید, درصورتی که در ورژن های قبل حقوق بازیکن عادی و ویژه اختلاف کم تری داشت.

الان یک بازیکن جدید به سرور میاد چطور میخواد با حقوق account عادی کار کنه. Helper ها که فقط /exam رو اموزش میدن و دیگه میرن. اون لحظه نه پولی داره یک هفته پرمیوم کنه. برای رفتن به فکشن باید سطح 5 باشید. یعنی پلیری که نمیدونه اصلا forum, ucp, faction چی هست همینطور بعد از /exam سردرگم هست. /helpme میده  (از news های NR) و اصلا نمیدونه که باید با /hl صحبت کنه و چند تا دلیل دیگه که از سرور لفت میده. چند نفر که میان کسی اون ها رو سرور اورده و نیازی به هلپر نداشتن.

من بیشتر اعتراض به قیمت های سرور داشتم و به شرایط helper ها. من به عنوان یک پلیر نمیخوام شکایت کنم. خواهان پایین اوردن قیمت ها هستم و تنها هم نیستمو از همه پلیر هایی که این topic رو میبینن میخوام نظرشون رو بگن و اگر موافق هستید تایید اسال کنید که فقط این درخواست واسه من نیست. 

با تشک از شما یک پلیر. Aliherfei

به قول خودت اره قبلا یادمه لول 6 بود یارو اینف داشت?. اون موقع یادمه اینف اودو 30 دونه نعون زرد بیمه فول خریدم 2,8?و گذاشتم کنار بش اهمیت ندادم استن کشید بالا و سلش دادم 3,2 . خلاصه اینکه هم خوب شد هم بد شد یهویی بد شد . میتونست با شدت ملایم تری بره بالا

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

درست نمیکنن الکی دل خوش نکنین 

در در ۱۴۰۰/۷/۳۰ در 14:48، DeanBnjamin گفته است:

بعله دوست عزیز منم با ۴ هفته TAXI DRIVERS تونستم اینفرنوس بخرم ????

چی میگی باو اصلا تو مغز نمیگنجه 

توریسمو 2.6 MIL اصلا با ۱ سال TTC در نمیاد 

باو تو حتما حوصله نکشیده Givemony کردی 

اصلا با مغز جور در نمیاد ?? 

دقیقا

Avalanche.png

لینک به دیدگاه

? ? 

• هاها 1

download_preview_rev_1_7m21.png               screenshot_(216)_-_copy_qrou.png               download_(2)_preview_rev_1_tba9.png

◗━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

Nw

????????                 

━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

پاسخ ها و بررسی های مربوطه انجام شد.

لطفا در صورت پا بر جا بودن پیشنهاد/انتقاد شما آن را دوباره ارائه کنید.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...