رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مامور سابق اطلاعات

MiladME

ارسال‌های توصیه شده

یکی از دلایلی که فکشن اف بی ای ساخته شد این بود که افرادی که با خودشون سلاح و مواد حمل میکنن شناسایی و دستگیر بشن اما امروز قراره درمورد یه افسر صحبت کنیم که خودش از همه بیشتر دراگ مصرف میکرد و اون شخص کسی نبود جز @OmidGH ??? ?

udl6.png

اون شب فرمانده زامبی رنجر رو معرفی کردم که تایپیک خیلی جنجالی شد و حمایت بالا بود تصمیم گرفتم بین طنز ها ، مامور های قدیمی رو هم معرفی کنم و همین راه رو ادامه بدم 

udl6.png

قطعا خیلی هاتون OmidGH رو توی بازی دیدین ولی فکر نکنم خبر داشته باشین که توی این هفت هشت ماهی که توی کاپ بوده چیکارا کرده ?

من خودم حدودا یک ماه توی اف تی پی هایی که شکل میگرفت همراهیش میکردم و شاهد خیلی مسائل بودم . یکی از این موارد مصرف دراگ این مامور بود ? به دلیل گرون بودن قیمت rep همیشه دراگ همراهش بود و توی اف تی پی ها که معلوم نیس کی به کیه وسط اون شلوغی میرفت یه کناری دراگ مصرف میکرد دوباره میومد وسط میدان شروع میکرد به دعوا کردن البته قلق کار دستش بود و بعدش تند تند چت میکرد با رفیقاش تا پیام یوز دراگ بره اون بالاها کسی نبینه?????

اگه تایپیک پیشنهادات انتقادات ببینید اقای omidgh پیشنهاد داده دراگ هارو درجه یک یا دو کنید مثلا درجه یک هاش توی یک ثانیه کل HP طرف رو پر کنه ، کلا این پیشنهاد رو برای راحتی کار خودش داده بود ????

مورد بعدی اخلاق سفت و سختش بود مال زمانی که ساب لیدر بود به هیچکس رحم نمیکرد هرکی یک دقیقه تاخیر داشت تو جلسه راهش نمیداد

udl6.png

و اگه کسی از دستش فرار میکرد دیگه ولش نمیکرد

udl6.png

حالا جدای از اینها یکبار FP300  شد و با همکارای خودش همیشه جر و بحث داشت سر اینکه چرا گذاشتن یه وانتد فرار کنه?

udl6.png

امروز رفتم یه عکس باهاش گرفتم ، هم از خودش هم (بولت 53) ماشینی که امید هفتاد درصد عملیات هاشو با اون انجام میداده 

save_۲۰۲۱۰۸۰۶_۱۶۴۱۵۸_n722.jpg

it7k-gallery201_d3e02_yi40.jpg

@OmidGH @iMahDi @hoseyfi @Mahi @Darkman @SlayeR @Plato @HamedBhn @Hamed0 @Aralya @FcPoker @ZombieRanger @Umbrella234 @EnDWaY @SajAli @basily @SFC @Ali @Meli @Forrest @CaKe @RoseRain @Rose @Patrick @Useless @ADiNA @EBi @SaLiOne @SWAT @ShahiiN @MrRaBiN @9Hess @MUnique @SaeedAlpha @Anita @iErfaN @SamaN @Norvis @Scorpro @ORTEGA @Lazyboy @Rasputin @Olden @KARiM 

رفقای عزیز لطفا نظرات خودتون رو نسبت به OmidGH بگین ? قطعا همه میشناسنش

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

امید یکی از افرادی بود که خیلی برای فکشن FBI مفید بود

ایشالا از HM ام FP 300 بشه به حق پنج تن?

Broker.png

try2_gru1.png

Useless.png

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، SajAli گفته است:

??

MohammadMahan.png

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، SajAli گفته است:

هر کار از دستم بر اومده کردم ولی انگار اخلاق تندم باعث شده بهم بگن صلاحیت لیدری Cop نداری.

در 31 دقیقه قبل، SajAli گفته است:

Contract دیگه مثل Wanted kill نیست که فرار کنه یا کسی بپره ازت بقاپه،به قول خودم Wanted kill اکتیویتی صلواتیه نجنبی از کفت رفته.

در 56 دقیقه قبل، 2Eagle گفته است:

مورد بعدی اخلاق سفت و سختش بود مال زمانی که ساب لیدر بود به هیچکس رحم نمیکرد هرکی یک دقیقه تاخیر داشت تو جلسه راهش نمیداد

سر همین اخلاقم یکی FP80 شد و یکی Resign گذاشت.

یکی از این موارد مصرف دراگ این مامور بود ? به دلیل گرون بودن قیمت rep همیشه دراگ همراهش بود

دیگه ترجیح میدم یه AV بگیرم تا اینکه حدود 9 نفر بخاطر نزدن سمپل FW بگیرن.

حالا جدای از اینها یکبار FP300  شد و با همکارای خودش همیشه جر و بحث داشت سر اینکه چرا گذاشتن یه وانتد فرار کنه

خدایی اعصاب آدم خورد میشه وقتی Wanted های PD یکی یکی دارن پاک میشن ولی از رو لج نمیان Togcollab/ کنن و بهشون میگی اینجوره میان میگن برو سمپلتو بزن FW نگیری.

@EBi اون زمان لیدر ما بود اون دورانو خیلی خوب یادشه.

در 57 دقیقه قبل، 2Eagle گفته است:

طرف کافی بود Wanted اش پاک شه مدام Find بودم و پشت سر هم Mfrisk/ ?

@KARiM میدونه با این کار اشک چند نفر در اومده.

در 59 دقیقه قبل، 2Eagle گفته است:

قلق کار دستش بود و بعدش تند تند چت میکرد با رفیقاش تا پیام یوز دراگ بره اون بالاها کسی نبینه

از CMD های ادمینی مثل CCD/ هم نباید قافل شد?

در ۱ ساعت قبل، 2Eagle گفته است:

امروز رفتم یه عکس باهاش گرفتم ، هم از خودش هم (بولت 53) ماشینی که امید هفتاد درصد عملیات هاشو با اون انجام میداده 

این وسیله برای من چیزی فراتر از یه ماشینه،این وسیله رفیق و پشتیبان من تو 90 درصد کارهام بوده نه فقط مسائل اقلیت،کلی چیز دیگه.

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

امید یاقی ملقب به امید جی اچ

Death is the wish of some

The Relief of many

And the end of all

========================================================================

Desolator.png304.png

Frostmourne.png303.png     

=========================================================================

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

صلاحیت لیدری Cop نداری

توپ تانک فشفشه امید باید لیدر شه

البته وقتی از ادمینی کشید بیرون

در 1 ساعت قبل، 2Eagle گفته است:

اگه کسی از دستش فرار میکرد دیگه ولش نمیکرد

udl6.png

بله یه بار کنترکت بودم تا ته اس اف اومده بود دنبالم

شب فراق نداند که تا سحر چند است
مگر کسی که به زندان عشق در بند است

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، SajAli گفته است:

?

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، 2Eagle گفته است:

یکی از دلایلی که فکشن اف بی ای ساخته شد این بود که افرادی که با خودشون سلاح و مواد حمل میکنن شناسایی و دستگیر بشن اما امروز قراره درمورد یه افسر صحبت کنیم که خودش از همه بیشتر دراگ مصرف میکرد و اون شخص کسی نبود جز @OmidGH ????

udl6.png

اون شب فرمانده زامبی رنجر رو معرفی کردم که تایپیک خیلی جنجالی شد و حمایت بالا بود تصمیم گرفتم بین طنز ها ، مامور های قدیمی رو هم معرفی کنم و همین راه رو ادامه بدم 

udl6.png

قطعا خیلی هاتون OmidGH رو توی بازی دیدین ولی فکر نکنم خبر داشته باشین که توی این هفت هشت ماهی که توی کاپ بوده چیکارا کرده ?

من خودم حدودا یک ماه توی اف تی پی هایی که شکل میگرفت همراهیش میکردم و شاهد خیلی مسائل بودم . یکی از این موارد مصرف دراگ این مامور بود ? به دلیل گرون بودن قیمت rep همیشه دراگ همراهش بود و توی اف تی پی ها که معلوم نیس کی به کیه وسط اون شلوغی میرفت یه کناری دراگ مصرف میکرد دوباره میومد وسط میدان شروع میکرد به دعوا کردن البته قلق کار دستش بود و بعدش تند تند چت میکرد با رفیقاش تا پیام یوز دراگ بره اون بالاها کسی نبینه?????

اگه تایپیک پیشنهادات انتقادات ببینید اقای omidgh پیشنهاد داده دراگ هارو درجه یک یا دو کنید مثلا درجه یک هاش توی یک ثانیه کل HP طرف رو پر کنه ، کلا این پیشنهاد رو برای راحتی کار خودش داده بود ????

udl6.png

udl6.png

حالا جدای از اینها یکبار FP300  شد و با همکارای خودش همیشه جر و بحث داشت سر اینکه چرا گذاشتن یه وانتد فرار کنه?

udl6.png

@OmidGH @iMahDi @hoseyfi @Mahi @Darkman @SlayeR @Plato @HamedBhn @Hamed0 @Aralya @FcPoker @ZombieRanger @Umbrella234 @EnDWaY @SajAli @basily @SFC @Ali @Meli @Forrest @CaKe @RoseRain @Rose @Patrick @Useless @ADiNA @EBi @SaLiOne @SWAT @ShahiiN @MrRaBiN @9Hess @MUnique @SaeedAlpha @Anita @iErfaN @SamaN @Norvis @Scorpro @ORTEGA @Lazyboy @Rasputin @Olden @KARiM 

OmidGH خوبه ازش خوشم میاد شخصیته فانی داره.

Avalanche.png

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، 2Eagle گفته است:

وسط اون شلوغی میرفت یه کناری دراگ مصرف میکرد دوباره میومد وسط میدان شروع میکرد به دعوا کردن البته قلق کار دستش بود و بعدش تند تند چت میکرد با رفیقاش تا پیام یوز دراگ بره اون بالاها

????

─────────· · · · · · ⌞?⌝ · · · · · ·─────────

???? ?????? ????

لینک به دیدگاه

اره تو چند برخوردی که با omidgh  داشتم بچه باحال و کار بلدی بود ایشالله موفق باشه.

در 7 ساعت قبل، 2Eagle گفته است:

???

فیلما هم خوب بود دمت گرم???

سلامتی اون پدری ک 

ساقی نبود اما هر روز عرق ریختو

ما خوردیم هی پیر تر شد و ما مردیم.!

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، 2Eagle گفته است:

لطفا نظرات خودتون رو نسبت به OmidGH بگین

یکی از بهترین هاست

.Sometimes everything is in its place, but you are not in the place you must be

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، 2Eagle گفته است:

رفقای عزیز لطفا نظرات خودتون رو نسبت به OmidGH بگین

ی موتور داره شنیدم قراره جونشو بگیره???(صرفاً جهت خنده؛ ایشالله هرجا باشه سلامتیش)

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، iErfaN گفته است:

ی موتور داره شنیدم قراره جونشو بگیره???(صرفاً جهت خنده؛ ایشالله هرجا باشه سلامتیش)

اره دیدمش ????????????????

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، OmidGH گفته است:

دیگه ترجیح میدم یه AV بگیرم تا اینکه حدود 9 نفر بخاطر نزدن سمپل FW بگیرن

??

ᴛʜᴇ ʟᴀsᴛ ᴍᴀɴ sᴛᴀɴᴅɪɴɢ

rasputin.png

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ -------------------------------------------------------------------------------------------------------         

لینک به دیدگاه

نظر خواسی ندارم فقط دمش گرم
خودش گفت تو هر پست تگم کن تا بگم گلابی هالا بالا باش داش?

@OmidGH
+گلابی

EnDWaY.png 

𝙸𝚝 𝚒𝚜 𝚎𝚗𝚘𝚞𝚐𝚑 𝚝𝚑𝚊𝚝 𝚠𝚎 𝚍𝚒𝚍 𝚗𝚘𝚝𝚕𝚒𝚟𝚎, 𝚠𝚎 𝚊𝚛𝚎 𝚗𝚘𝚝 𝚊𝚏𝚛𝚊𝚒𝚍 𝚘𝚏 𝚍𝚢𝚒𝚗𝚐

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بنده یکی از پلیر های ارساکیا هستم که راب های بسیاری زدم ولی جدا از این ها باید اعتراف کنم که خیلی از راب هایی که فایل شده تقصیر این پلیر عزیز یعنی omidgh بوده

به نظر من شخص بسیار سرسختی هست و کاملا شایسته لیدری کاپ می‌باشد مخصوصا کاپی که هشت ماه پی در پی برای اون ضحمت کشیده و ساب لیدر همون کاپ هم بود

همونطور که همه می‌دونن این کاپ FBI هست و کاملا شایسته لیدری این کاپ رو دارن

لینک به دیدگاه

@OmidGH

دمش گرمه همیشه، به یه اسکین علاقه داره که خودش میدونه کدومو میگم ??

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

تنها شکایتی که تو عمرم کردم با مشورت از یه هلپر به نامهOmidGHبود?یادش بخیر اون موقع هلپر لول ۱ بود اون زمان یه گلابی کال بود هنوز نرسیده بود?

.We Can Have a Richly Life Without Anything Lie.

.Scorpro..png

Mr.English.png

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

@omidgh

راس میگه: )

:acigar:

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

d166442_Picsart_24-02-23_19-23-32-796.jp

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در ۱۴۰۰/۵/۱۵ در 17:00، MiladME گفته است:

یکی از دلایلی که فکشن اف بی ای ساخته شد این بود که افرادی که با خودشون سلاح و مواد حمل میکنن شناسایی و دستگیر بشن اما امروز قراره درمورد یه افسر صحبت کنیم که خودش از همه بیشتر دراگ مصرف میکرد و اون شخص کسی نبود جز @OmidGH ????

udl6.png

udl6.png

udl6.png

udl6.png

udl6.png

خیلی تو نقشتون فرو رفتین ناموسا?? 

Sometimes, the strongest people in the morning, are those who cried all night

666.png

?⚰️

Bnjamin.png

✝️?

ZakhareAsli.png

??

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...