رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تغییرات سرور - چه بلایی سر سرور اومده؟

Sepehr

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت تمامی دوستانی که این پست رو میخونن

در تغییراتی که در سرور ایجاد شده خیلی از دوستان ناراضی بودند و با زدن پست توی فروم مشکل بصورت جدی بررسی نمیشه  

این بروزرسانی برای افرادی که در اکانت های مولتی بیز و خونه دارند میتونه خیلی ضرر برسونه

بیشتر پلیر های ارساکیا afk یا sleep یا روی vps هستند که اگه این روند ادامه پیدا کنه در هفته های اینده باعث ریزش پلیر میشه

من با چند نفر که صحبت کردم تصمیم گرفتیم که اگه تعداد افراد زیادی از این وضع سرور ناراضی بودند مشکل رو بصورت دیگری (داخل بازی) حل کنیم

حالا شما نظراتتون رو بگید که اگه افراد ناراضی زیاد بودند بهتون بگم چیکار کنیم

پ.ن: هدف من بی احترامی به افراد رنک بالا و بهم ریختن سرور نیست پس لطفا جوّ ندید

پ.ن: همچنین ادمین هایی که نمیتونند اکانتشون رو روی vps بزارند سعی نکنند با این کار vps رو از ما هم بگیرند

نظر بدید

@SFC @OmidGH @Farab @xHosein @ORTEGA @NeverDie @SaLiOne @EBi @arshiya @Sweet @SajAli @NOBODY @Owner 

@Meli

@Ali

و بقیه افراد...

• دوست دارم که 2

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 12 دقیقه قبل، xSepehr گفته است:

یشتر پلیر های ارساکیا afk یا sleep یا روی vps هستند که اگه این روند ادامه پیدا کنه در هفته های اینده باعث ریزش پلیر میشه

دقیقا

لینک به دیدگاه

خیلی ها مولتی هاشون رو میزاشتن رو VPS تا پول بگیرن و همونطور که میدونید این کار مثل بیتکوین در Real هست شما زحمت نمیکشی کار نمیکنی پول میگیری و سود زیاد میکنی. با بعضی از اپدیت ها موافقم و با بعضی ها به شدت مخالف

• هاها 1

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Farab گفته است:

خیلی ها مولتی هاشون رو میزاشتن رو VPS تا پول بگیرن و همونطور که میدونید این کار مثل بیتکوین در Real هست شما زحمت نمیکشی کار نمیکنی پول میگیری و سود زیاد میکنی. با بعضی از اپدیت ها موافقم و با بعضی ها به شدت مخالف

در رابطه با نظر اولت موافقم و باید ادمین ها با افرادی که با این کار abuse میکنند برخورد بشه، نه با پلیر هایی که فقط ۱یا ۲ تا از اکانتاشون روی vps میزارن

نظر خوبی بود، ممنون?❤️

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

سلام.

من مدتی هست که فعالیت ندارم اما تا جایی که شنیدم برای دریافت رسپکت و تایم پلی باید 32 دقیقه در ساعت آنلاین بود، اگه به این صورته که مثلا از XX:00 تا XX:45 انلاین باشی بعد کرش بشی و بیای رسپکت رو نمیگیری که واقعا بده، اما اگه سیستم طوری طراحی شده که فقط لازمه شخص 32 دقیقه در ساعت رو آنلاین باشه (حالا چ کرش بشه چه نشه) سر جمع در ساعت 32 دقیقه آنلاین باشه رسپکت میگیره (مثلا من XX:00 آنلاین میشم و تا 15 دقیقه تایم میزنم آف میشم، دوباره بد از 20 دقیقه آنلاین میشم و 17 دقیقه دیگه تایم میزنم، با این کار باید رسپکت رو گرفت، اگه میده ک خوبه اگه نه باید اصلاح بشه)

در رابطه با بیز و ... :

شما زحمت کشیدی یک بیز تک و خاص توی کل سرور رو خریدی و تا نخوای دست هیچکس بهش نمیرسه (مثلا هاسپیتال الان بیشتر از 2 ساله دست یک نفره)، چیز بزرگیه و برای حفظش باید تلاش کنی، قرار نیست خیلی راحت بیز (یا خانه) رو خریدیو یا علی مدد

سرور روز به روز داره پلیر های جدید بهش اضافه میشه خیلیا دارن فعالیتشون رو در خیلی زمینه ها میبرن بالا تا پول جمع کنن

طرف ی اکانت هیتمن میبره مرتب کانترکت میزنه و ی اکانت هم نیوز ریپورتر میبره اونم مرتب چک میکنه و نیوز میده، تازه بازم تو تایم خالی میره ماهی گیری، این شخص برای داشتن بیز و خانه های خاص لایق تره یا اونی که با گلد (یا حتی با پول بازی) ی چیزی خریده و کلا آفلاینه هر بار xx:58 میاد سریع تایمو میگیره و میره؟

به نظر من خیلی وقته سرور به این سیستم نیاز داره، قصد توهین ندارم اما اگه زره ای عاقلانه به این مسئله نگاه کنید موافقید (از نگاه شخصی بررسی نکنید که ای آقا من نمیتونم مولتیارو لول بدم خیلی چرت شده/ای بابا بیزم میپره نمیتونم تایم بزنم و...!)

در کل اگه با قلبتون فکر کنید اکثرتون ناراضی میشید اما اگه با مغزتون فکر کنید این جمله به سرتون میزنه: "چه عجب بالاخره علی این سیستمو اورد، بالاخره بخش مهم و اصلی تجارت و اقتصاد عادلانه شد"

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

فقط لازمه شخص 32 دقیقه در ساعت رو آنلاین باشه (حالا چ کرش بشه چه نشه) سر جمع در ساعت 32 دقیقه آنلاین باشه رسپکت میگیره (مثلا من XX:00 آنلاین میشم و تا 15 دقیقه تایم میزنم آف میشم، دوباره بد از 20 دقیقه آنلاین میشم و 17 دقیقه دیگه تایم میزنم، با این کار باید رسپکت رو گرفت، اگه میده ک خوبه اگه نه باید اصلاح بشه)

فکر کنم اینطوریه

در 26 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

در کل اگه با قلبتون فکر کنید اکثرتون ناراضی میشید اما اگه با مغزتون فکر کنید این جمله به سرتون میزنه: "چه عجب بالاخره علی این سیستمو اورد، بالاخره بخش مهم و اصلی تجارت و اقتصاد عادلانه شد"

حرف تو درسته ولی نظر اصلی من اینه که کنار این اپدیت، اپدیت های دیگری هم صورت بگیره، چرا یک نفر برای نگه داشتن بیز یا خونه توی اکانت مولتیش باید نزدیک به ۲۰ساعت توی اکانت مولتیش بازی کنه؟

یا کسی که برای نمایش ماشین هاش میاد اکانتشو روی sleep میزاره چرا نباید پی چک دریافت کنه؟

باید قابلیت افزایش تعداد ماشین، خونه و بیز هرچه زودتر اضافه بشه که بتونیم با این اپدیت کنار بیایم

در کل ممنون که نظر دادی>3 مفید بود >3

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان
در 36 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

سلام.

من مدتی هست که فعالیت ندارم اما تا جایی که شنیدم برای دریافت رسپکت و تایم پلی باید 32 دقیقه در ساعت آنلاین بود، اگه به این صورته که مثلا از XX:00 تا XX:45 انلاین باشی بعد کرش بشی و بیای رسپکت رو نمیگیری که واقعا بده، اما اگه سیستم طوری طراحی شده که فقط لازمه شخص 32 دقیقه در ساعت رو آنلاین باشه (حالا چ کرش بشه چه نشه) سر جمع در ساعت 32 دقیقه آنلاین باشه رسپکت میگیره (مثلا من XX:00 آنلاین میشم و تا 15 دقیقه تایم میزنم آف میشم، دوباره بد از 20 دقیقه آنلاین میشم و 17 دقیقه دیگه تایم میزنم، با این کار باید رسپکت رو گرفت، اگه میده ک خوبه اگه نه باید اصلاح بشه)

در رابطه با بیز و ... :

شما زحمت کشیدی یک بیز تک و خاص توی کل سرور رو خریدی و تا نخوای دست هیچکس بهش نمیرسه (مثلا هاسپیتال الان بیشتر از 2 ساله دست یک نفره)، چیز بزرگیه و برای حفظش باید تلاش کنی، قرار نیست خیلی راحت بیز (یا خانه) رو خریدیو یا علی مدد

سرور روز به روز داره پلیر های جدید بهش اضافه میشه خیلیا دارن فعالیتشون رو در خیلی زمینه ها میبرن بالا تا پول جمع کنن

طرف ی اکانت هیتمن میبره مرتب کانترکت میزنه و ی اکانت هم نیوز ریپورتر میبره اونم مرتب چک میکنه و نیوز میده، تازه بازم تو تایم خالی میره ماهی گیری، این شخص برای داشتن بیز و خانه های خاص لایق تره یا اونی که با گلد (یا حتی با پول بازی) ی چیزی خریده و کلا آفلاینه هر بار xx:58 میاد سریع تایمو میگیره و میره؟

به نظر من خیلی وقته سرور به این سیستم نیاز داره، قصد توهین ندارم اما اگه زره ای عاقلانه به این مسئله نگاه کنید موافقید (از نگاه شخصی بررسی نکنید که ای آقا من نمیتونم مولتیارو لول بدم خیلی چرت شده/ای بابا بیزم میپره نمیتونم تایم بزنم و...!)

به شدت موافقم

کل نظر منو علی جان زحمتشو کشیده بود

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، SFC گفته است:

به شدت موافقم

کل نظر منو علی جان زحمتشو کشیده بود

مولتی اکانت ها حذف بشن باید به یدونه خونه یا بیز یا ۲تا ماشین قانع باشیم؟!

درکل ممنون که نظر دادی❤️

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، AliAgent گفته است:

خیر , تو 1 ساعت باید 32 مین آن باشی حی اگه تو XX:50 هم کرش شی پی چک رو میده.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

الکی جو ندید به مردم mellow.png

ویرایش شده توسط iSalaR
  • دوست دارم که 1

admin3.png   helper.png

NeverDie.png

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، iSalaR گفته است:

خیر , تو 1 ساعت باید 32 مین آن باشی حی اگه تو XX:50 هم کرش شی پی چک رو میده.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

الکی جو ندید به مردم mellow.png

ezgif-2-7dbc803e2a-1_jgfz.gif

ویرایش شده توسط xSepehr
  • هاها 1

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، xSepehr گفته است:

بیشتر پلیر های ارساکیا afk یا sleep یا روی vps هستند که اگه این روند ادامه پیدا کنه در هفته های اینده باعث ریزش پلیر میشه

کسانی که اکانت هاشون رو VPS هست یا کلاً Sleep هستن ضررهاشون برای سرور تا نفعشون بیشتره، کلاً نباشن بهتره.

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، iLeytoM گفته است:

کسانی که اکانت هاشون رو VPS هست یا کلاً Sleep هستن ضررهاشون برای سرور تا نفعشون بیشتره، کلاً نباشن بهتره.

آره 

آپدیت خوبه ولی حداقل بعد این کار اسلات ماشین و خونه و تجارت رو واس یه اکانت یکم بیشتر کنید.

ولی من با تغیر قیمتی تو شاپ دیدم  کاملا مخالفم :|

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان
در 21 ساعت قبل، xSepehr گفته است:

مولتی اکانت ها حذف بشن باید به یدونه خونه یا بیز یا ۲تا ماشین قانع باشیم؟!

قراره تو بروزرسانی های آینده اسلات ماشین زیاد شه 

• دوست دارم که 1

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، SFC گفته است:

مرسی❤️

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، SFC گفته است:

خیلی آپدیت ها قراره بیاد?? تا بیاد ما پیر شدیم ?

نمونش همون سمپ موبایل 

یه چیز دیگه هم بود متاسفانه حضور ذهن ندارم 

بقول میثاق Mojrem میگه که:

علی هنوز باگ هارو فیکس نکرده چطور میخواد بیاد agsamp رو بده?

خلاصه اینا همش حرفه 

علیم گفت تا اخر خرداد 00 agsamp میاد دیگه کم کم داریم میریم تو شهریور یه 20 روز دیگه ??

من خودم به شدت با VPS مخالفم اما در حق ماهم ظلم شده بخاطر یه paycheck کلی زجر باید بکشیم فرق کاپ رنک 1 و 3 چیه؟ (بجز Veh) فرقی ندارند چون رنک 1 جون میکنه بیاد رنک 3 شه بعد  با این آپدیت متوجه میشه هیچ فرقی با رنک یکی که بوده نداره فقط میتونه bullet و Infernus برداره همین  

بجای اینکه یه کاری کنی vps از بین بره کاری کردی که paycheck هم نگیریم

@Ali @Meli

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، djamer گفته است:

خیلی آپدیت ها قراره بیاد?? تا بیاد ما پیر شدیم ?

نمونش همون سمپ موبایل 

یه چیز دیگه هم بود متاسفانه حضور ذهن ندارم 

بقول میثاق Mojrem میگه که:

علی هنوز باگ هارو فیکس نکرده چطور میخواد بیاد agsamp رو بده?

خلاصه اینا همش حرفه 

علیم گفت تا اخر خرداد 00 agsamp میاد دیگه کم کم داریم میریم تو شهریور یه 20 روز دیگه ??

من خودم به شدت با VPS مخالفم اما در حق ماهم ظلم شده بخاطر یه paycheck کلی زجر باید بکشیم فرق کاپ رنک 1 و 3 چیه؟ (بجز Veh) فرقی ندارند چون رنک 1 جون میکنه بیاد رنک 3 شه بعد  با این آپدیت متوجه میشه هیچ فرقی با رنک یکی که بوده نداره فقط میتونه bullet و Infernus برداره همین  

بجای اینکه یه کاری کنی vps از بین بره کاری کردی که paycheck هم نگیریم

با نظرت کاملا موافقم

دمت گرم❤️

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

بله من هم مخالف اینگونه افراد هستم که با استفاده از سرور مجازی یا همان VPS موجب آزار بازیکنان میشوند، به طور مثال فرد A دارای 10 اکانت و 20 وسیله نقلیه است و وقتی میخواد تمام اکانت هاش رو با VPS روی حالت AFK بزاره تمام خودرو هاش هم توی سرور و جلوی خونه اش قرار دارند و باعث میشود وقتی دیگر بازیکنان از آن منطقه عبور میکنند دچار لگ شوند

تا وقتی برات کم نزارن، تا وقتی احتیاج نداشته باشی که به گدایی نمیوفتی!
گدایی کردن عیب هست اما نه عیب اونی که گدایی میکنه، عیب اونیه که باعث شده به گدایی بیوفتی ۷۸
من نگویم که مرا از قفس آزاد کنید...
قفسم برده به باغی و درش باز کنید!
خودم میرم ۷۸ :)

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، KARLO گفته است:

بله من هم مخالف اینگونه افراد هستم که با استفاده از سرور مجازی یا همان VPS موجب آزار بازیکنان میشوند، به طور مثال فرد A دارای 10 اکانت و 20 وسیله نقلیه است و وقتی میخواد تمام اکانت هاش رو با VPS روی حالت AFK بزاره تمام خودرو هاش هم توی سرور و جلوی خونه اش قرار دارند و باعث میشود وقتی دیگر بازیکنان از آن منطقه عبور میکنند دچار لگ شوند

?

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

داستان چیه؟ دقیقه آخر تایم نمیشه زد دیگه؟ پس من 20 ساعت این ماه رو میزنم و خونمو میفروشم و خداحافظه همگی.

• ناراحت 1

Father.png

Don't Underestimate The Machine's Powe 

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...