رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سوپروایزر و چند مورد دیگر!!!!

ارسال‌های توصیه شده

در 18 ساعت قبل، Count گفته است:

3- ایده یارانه

به نظر من ماهانه باید حداقل مبلغ 100000$ دلار به حساب بانکی تمام پلیر ها(اونایی که بالای 30 ساعت تایم زده باشن) واریز بشه تا کمک حال پلیر ها باشه و از بار سختی ها و گرونی ها کاسته شه.

این پیشنهاد عالی بود ?

? ?ℕ ??? ℕ??? ?? 90'S ℍ?ℙ-ℍ?ℙ

Universe.png                                                                

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 11 ساعت قبل، Count گفته است:

طبق صحبتی که قبلا با آقای SFC داشتم سوپروایزر میتونه قانون گذار باشه،به نظر شما قانون گذاری ربطی به پلیر ها نداره؟

سوپروایزر بدون هماهنگی با علی و ملی گوتو هم نمیکنه

شاید اصلا مثلا یکی با علی پارتی داشته باشه بخواد بشه سوپروایزر

به ما ربطی نداره، ببین شما داری این قضیه رو با کشور خودمون مقایسه میکنی، ایران برای ملت و دولته اما سرور فقط برای موسس هست و هر طور بخواد مدیریت میکنه (خودش هم میدونه اگه اشتباه کنه پلیر هاشو از دست میده پس نمیخواد نگران این باشیم)  هر کس سوپروایزر بشه در عمل یه اتفاق میوفته و هیچ فرقی نداره

مثلا پول به ملی بده که بشه سوپروایزر.

چنین چیزی ممکن نیست

در ضمن یه رفراندوم هم وجود داره، بین ادمین های 4 و 5 معمولا رای گیری میشه (فقط توسط تیم ادمین ها یا نهایتا تیم استف)

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Count گفته است:

1- سوپروایزری سرور نباید فقط به انتخاب علی و ملی باشه.

بنده رسما تقاضای رفراندوم در انتخاب سوپروایزر دارم،سوپروایزر نقش همه کاره سرور و حلال مشکلات در سرور هست،یعنی ما نباید انتخاب کنیم چه کسی باید سوپروایزر باشه؟یعنی ما این حق رو نداریم که خودمون نظر بدیم درباره سوپروایزر؟ اگه بخوام خیلی ساده توضیح بدم سوپروایزر در واقع حکم رئیس جمهور رو داره.و رئیس جمهور رو که رهبر انتخاب نمیکنه!!!

سرور استبدادیه مشروطه نی?(البته از نظر انتخابات)

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

با قالب پیشنهادت موافقم

ساخت و ادیت انواع ماشین های سناندرز به پذیرفته میشود

ساخت و طراحی داخل ماشین. و اموزش تمامی این موارد

• DARTH_HOOMAN.png
لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۳/۱۵ در 19:54، Count گفته است:

- سوپروایزری سرور نباید فقط به انتخاب علی و ملی باشه.

?

چرا باید مبلغ کمک به افراد لول پایین تقریبا 400$ باشه؟

???

- ایده یارانه

....

─────────· · · · · · ⌞?⌝ · · · · · ·─────────

???? ?????? ????

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۳/۱۶ در 02:12، Alireza گفته است:

3)پیشنهاد سوم خوبه اما به لول +60 داده نشه چون ماها به اندازه کافی پول داریم.

Dada pool mede

کاش یکم برف بیاد آدم بسازیم ...

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت تمامی دوستان و پلیر های عزیز سرور

اومدم امروز چند پیشنهاد بدم که البته لای این پیشنهادات چند تا انتقاد هم هست

بنده رسما تقاضای رفراندوم در انتخاب سوپروایزر دارم،سوپروایزر نقش همه کاره سرور و حلال مشکلات در سرور هست،یعنی ما نباید انتخاب کنیم چه کسی باید سوپروایزر باشه؟یعنی ما این حق رو نداریم که خودمون نظر بدیم درباره سوپروایزر؟ اگه بخوام خیلی ساده توضیح بدم سوپروایزر در واقع حکم رئیس جمهور رو داره.و رئیس جمهور رو که رهبر انتخاب نمیکنه!!!

2- شهردار سرور

همه تقریبا با کار شهردار تو سرور آشنا هستیم، چرا باید مبلغ کمک به افراد لول پایین تقریبا 400$ باشه؟آدم دو بار بخواد گوشیش رو شارژ کنه میشه 440$،الان یه عده میان میگن که خب کسی کمک نمیکنه یا کم کمک میکنن،طبق اون چیزی که بنده متوجه شدم حدود 150 میل پول غیرقابل دسترسی در خزانه سرور یا یه همچین چیزی وجود داره که فقط ملی و علی بهشون دسترسی داره.چرا اجازه دسترسی به این پول رو به شهردار نمیدن که شهردار بتونه مبلغ بیشتری رو به افراد تازه وارد کمک کنه؟

3- ایده یارانه

به نظر من ماهانه باید حداقل مبلغ 100000$ دلار به حساب بانکی تمام پلیر ها(اونایی که بالای 30 ساعت تایم زده باشن) واریز بشه تا کمک حال پلیر ها باشه و از بار سختی ها و گرونی ها کاسته شه.

خیلی خوب بود ?

سلامتی اون پدری ک 

ساقی نبود اما هر روز عرق ریختو

ما خوردیم هی پیر تر شد و ما مردیم.!

لینک به دیدگاه

سوپروایزری سرور نباید فقط به انتخاب علی و ملی باشه.

اینجا باید  بگم انتخابات سرور اگع بیاد اوکیه و خوبه ولی رئس جمهور رو رهبر انتخاب میکنع تو ایران داوش عزیز

ایده یارانه

این عالیع

ویرایش شده توسط bidock

FIRDOK.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در ۱۴۰۰/۳/۱۵ در 19:54، Himmler گفته است:

با سلام خدمت تمامی دوستان و پلیر های عزیز سرور

اومدم امروز چند پیشنهاد بدم که البته لای این پیشنهادات چند تا انتقاد هم هست

2- شهردار سرور

همه تقریبا با کار شهردار تو سرور آشنا هستیم، چرا باید مبلغ کمک به افراد لول پایین تقریبا 400$ باشه؟آدم دو بار بخواد گوشیش رو شارژ کنه میشه 440$،الان یه عده میان میگن که خب کسی کمک نمیکنه یا کم کمک میکنن،طبق اون چیزی که بنده متوجه شدم حدود 150 میل پول غیرقابل دسترسی در خزانه سرور یا یه همچین چیزی وجود داره که فقط ملی و علی بهشون دسترسی داره.چرا اجازه دسترسی به این پول رو به شهردار نمیدن که شهردار بتونه مبلغ بیشتری رو به افراد تازه وارد کمک کنه؟

3- ایده یارانه

و همچنین @Ali و یا @Meli  باید به این تاپیک بنده پاسخگو باشند.

از شما دوستان هم دعوت میکنم نظر خودتون رو بگید.

@Universe @Owner @EBi @SFC @iDesTinY @EnDWaY @OmidGH @HolyKniGhT @ZombieRanger @Dux @ScaRe @Esalat @Dani @SajAli @NoThinG @Sweet @Salar @JanGi @J0KeR @Eminem @Olden @RoseRain 

و...

خوبه ولی مسعولیت اکانت هم مهمه که هر احمقی نره اکانت بدزده

در در ۱۴۰۰/۳/۱۷ در 01:17، RoseRain گفته است:

چرا باید مبلغ کمک به افراد لول پایین تقریبا 400$ باشه؟

اره راست میگه چرا باید 400$ باشه خب افراد لول بالا هم یه روزی پولشون به 100$   میرسه چون سر افراد لول بالا بیشتر کلاه میره لطفا هم به افراد لول بالا هم با افراد لول پایین 60k بدید.

در در ۱۴۰۰/۳/۲۷ در 08:57، bidock گفته است:

ایده یارانه

راست میگه الان نگاه کن گلد چقدر هست تازه هر پلیری اگر پول نخواد گلد میخواد

خمینی کبیر: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت شما نرسد.         

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۳/۱۵ در 20:13، Sweet گفته است:

100,000 که دردی دوا نمیکنه ? اما خوب بازهم نظر خوب و جالبی بود??

در در ۱۴۰۰/۳/۱۵ در 20:16، ZombieRanger گفته است:

به نظر من بهتره قدرت شهردار بیشتر بشه و کنگره و فرماندار اضافه بشه.

سلام برادران، من در حدی نیستم که روی حرف شما بزرگان حرفی بزنم ولی، در جواب شما آقای Sweet بگم که شاید برای شما که صاحب اموال زیادی هستید دردی دوا نمیکنه ولی برای من که همش در تلاش برای فیلم سازی از gta هستم به دردم بخوره و بتونه باری رو از روی دوشم برداره. 

همینطور کسانی مانند من که وقت نمیکنند خرید و فروش و یا ماهیگیری کنند خیلی شاید کمک کند.( نا گفته نماند که یارانه در دنیای واقعی دردی را دوا نمی‌کند. )

در جواب شما آقای ZombieRanger نظر خوبیست( با اینکه نمی‌دانم فرماندار و کنگره در سرور چه کاری می‌کند )ولی موافقم چون حدس می‌زنم که می‌تواند تحولاتی در بازی ایجاد کند و بازی از یکروند بودن خارج می‌شود و به این دلیل با شما موافق هستم. 

ویرایش شده توسط Claude
غلط املایی

صبر و ظفر هر دو دوست یکدیگرند

بعد صبر نوبت ظفر آید.

لینک به دیدگاه

ZomBiERanger  خوب نیست اگر سوپروایزر شد فقط برای دوستاش کار انجام میده نه برای ما و تمام سرور  پر فحش میشه

SFC هم که هیچ?

در در ۱۴۰۰/۳/۱۶ در 00:54، Shxyan گفته است:

شمایی که یه پلیر عادی هستی از کجا و چطور فعالیت های ادمینارو میبینی؟ از کجا میدونی کدوم لایقه؟ 

اون دیده من هم دیدم که ادمینا گاو هستن

خمینی کبیر: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت شما نرسد.         

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

لول 5 الان اینفرنوس داره کسی از بی پولی رنج نمیبره.

عید من اون روزیه که بفهمین اینا اکانت مولتین?

screenshot_(216)_-_copy_qrou.png

tercepin2.png

لینک به دیدگاه

سوپروایزر رو به نظرم خود موسس انتخاب کنه خوبه

چون ما به  کسی که خوبه رای نمیدیم!

شاید ما بدونیم دوستمون شخص بدی واسه سوپروایزر هست ولی از سر ناچاری به اون رای میدیم.

هر چقدر هم پول شهرداری اضافه شه به تعداد ماشین های اونا اضافه میشه!

رایانه خوبه ولی بنظرم باید از یه سطحی به یه سطحی داده بشه

مثلا بین لول 15 تا 40

savaki.png

لینک به دیدگاه

یارانه رو خیلی موافقم!

افتخر بعروبتی .... فانا          

عربی

#الاحواز_عربیه                                                                                 

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

با قالب پیشنهادت موافقم *

نظرم + هست

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۳/۱۶ در 01:54، Owner گفته است:

با 3 تا پیشنهاد شما موافقم، بی ادبی نباشه الان شهردار نقش هویج رو داره تو سرور

واقعا راست میگی الان شهردار جز هویج خیار بودن هیچ کاری نداره که انجام بده 

لول 5 الان اینفرنوس داره کسی از بی پولی رنج نمیبره.

پس چرا من لولم نزدیکه ۱۲ هستش ولی faggio رو بزور دارم؟ ?

لینک به دیدگاه

موافقم فرماندار هم بشه رییس کله اعضایه اقلیت دسته ویژه البته یه ادم درست حسابی بیادش بشه نه هرکسی 

لینک به دیدگاه

نظرم - هست.

مشحصه کسی میاد که بکس بزرگ تری داره

2- شهردار سرور

نظرم + هست.

- ایده یارانه

نظرم + هست. اما 30 ساعت کم هست.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • سرپرست کارکنان

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد - می باشد.

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد + می باشد.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...