رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

چند پیشنهاد نسبتا مفید !

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

دوستان چند تا مورد بود ک میخواستم بگم همرو جمع کردم در قالب یک تاپیک

1.متاسفانه بعضی از دوستان خیلی حتی توی دسته ویژه دست از ازار و اذیت برنمیدارن و برای مثال موقع رانندگی تیراندازی میکنن به سمت ماشین و از اونجا که توی اقلیت ویژه ان حتی /Call هم نمیاد و هیچ مجازاتی هم صورت نمیگیره. در این موضوع پیشنهادم اینه ک اگه کسی وانتد نداشته باشه و بدون دلیل بهش تیراندازی بشه ی سیستم مثل /Call باشه ک مثلا وارنش برای رنک های بالاترش بره و جوابگو باشه یا حتی  در صورت امکان خوده پلیس هم به زندان بره ( قانون برای همه یکسان است )

2.بعضی از دوستان با Monster یا ماشین های Farmer و ... میان و Non-RP میکنن بیمه میپرونن و دلشون خوش میشه با اینچیزا و درصورت مدرک جمع کردن طرف نهایتش Ajail میشه و این ضرر طرف مقابل رو جبران نمیکنه پیشنهاد من اینه ک درصورت اثبات 2-3 برابر بیمه ماشین رو به فرد اسیب دیده پرداخت کنه و بعد از زندان ازاد بشه یا زمان زندانش خیلی طولانی تر بشه (امنیت نداریم بمولا ?)

3.این اصلا معقول نیست که ما هم جاب مکانیک داریم و هم فکشن مکانیک و اینکه توی واقعیت هم ادم یک شبه نمیتونه مکانیکی یاد بگیره . همونطور ک همه میدونین اقلیت TTC خیلی کم میرن و جذابیت خاصی هم نداره هر لیدری هم ک میاد اد میزنه اقلیت Tow Track Company عضو فعال +5 میپذیرد در صورتی ک بقیه فکشن ها اصلا نیازی ندارن به این چیزا . پیشنهاد میکنم ک برای مکانیک شدن مثلا حداقل رنک 3 اقلیت TTC رو پلیر داشته باشه تا بتونه مکانیک بشه و اگه رنک 4 داشت بتونه ماشین خودش هم تعمیر کنه ( فقط /Repair ) و برای اینکه پلیر ها برن سراغ جاب مکانیک و کشیده بشن به سمت این فکشن پول دریافتی جاب هم بیشتر بشه.

پ.ن : من خودم توی TTC نیستم پیشنهادم فقط برای بهتر شدن سروره

4.یک چیزی درباره هیتمن هم بگم وقتی یکیو /Contract میکنی معلوم نمیشه کدوم هیتمن قراره بره سراغش و اگه اصلا نره هم قابل پیگیری نیس یکی از لذت های /Contract کردن اینه ک مرگ طرف رو ببینی حالا اگه میشد ی عکس بفرستن خیلی باحال بود ولی خب امکانات نیست

حداقل ی وارنی بیاد که فلان پلیر توسط فلان هیتمن به قتل رسید

من چند بار /Contract کردم کنار طرف وایستادم چند دقیقه ولی کسی نیومده اصلا

5.من دیدم حتی توی دسته ملایم میگن مولتی نیارید و شاید براش قانونی نباشه ولی کلا مناسب نیست این حرکت بعد بعضی از دوستان با 2-3 تا اکانت توی دسته ویژه ان. حداقل پیگیری کنید ک مولتی توی دسته ویژه نیارن

6.توی فروم وقتی پستی میذاری که نیاز به تاییده و رد میشه هیچ اعلانی نمیگیری که این چرا تایید نشد مشکلش چی بود و ...

از مدیریت خواهشمندم این هم یک فکری ب حالش بکنن که بفهمیم مشکل چیه !

@Ali @Meli @OmidGH @SFC @RealSlimShady @MeTii @AliAgent @Taaj @Rony @RIPMOHAMMAD @Angelips @Farab @MHYR1384 @iErfaN @SajAli @alitnt @Soli @LeoNarD @Reyhne @mohhamadhadi @Lazyboy @ORTEGA @Reduce @EGOSHAN @PriNcesS @PioNeEr @llPrincessll @Awsl @SlimShady @djamer @anita @Kiyarash @Mistress @Roblox @Tiory @Alireza @Mohana @Owner @VARTOLU @EBi @LeytoM @iLeytoM @Olden @Monty @Deadly @ARIAflasher @Forget @Elnaz @BADMAN @Shxyan @Soul @JohnnyDepp @seyDiliY @AMOOPARSA @mmder1384e @Scorpro @Original @iDeaTH @PabloEscobar @Cake @Elham @Nicholas @AlmaSS @SaLiOne @arshiya و... بقیه دوستانی ک تگ نشدن . نظر لطفا

ویرایش شده توسط N0B0DY

کاش یکم برف بیاد آدم بسازیم ...

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و ممنون بابت دعوت در نظرسنجی?

با مورد ۱ خیلی موافقم(یاس:قانون گذار بی قانون)

موافقم که مجازات drive-by خیلی نسبت به ضرری که به شخص میرسه کمه و با زندونی شدن طرف چیزی به اون مال باخته ی بدبخت نمیرسه.

با موارد ۴ و ۵ و ۶ هم موافقم خصوصا ۶،وقتی از یه افسر یا هر شخص دیگری شکایت میکنی لیدر میگه طبق مدارک ارسالی کار ایشون درست بوده،خب کدوم مدارک؟ما از کجا بدونیم شما رفیق نیستید و دست به یکی نکردید؟لطفا قانونی اعمال بشه که لیدر مدارک فرد خوانده شده رو زیر تاپیک قرار بده

نظری راجع به مورد سوم ندارم

ویرایش شده توسط MHYR1384

شب فراق نداند که تا سحر چند است
مگر کسی که به زندان عشق در بند است

لینک به دیدگاه

سلام و از دعوت به نظرسنجی ممنونم.

در 55 دقیقه قبل، N0B0DY گفته است:

1.متاسفانه بعضی از دوستان خیلی حتی توی دسته ویژه دست از ازار و اذیت برنمیدارن و برای مثال موقع رانندگی تیراندازی میکنن به سمت ماشین و از اونجا که توی اقلیت ویژه ان حتی /Call هم نمیاد

با تهیه فیلم از صحنه شخص مجازات میشه.

بعضی از دوستان با 2-3 تا اکانت توی دسته ویژه ان

در صورتی که اثبات شه اکانت های مولتی FP0 میشن

4.یک چیزی درباره هیتمن هم بگم وقتی یکیو /Contract میکنی معلوم نمیشه کدوم هیتمن قراره بره سراغش و اگه اصلا نره هم قابل پیگیری نیس

مثل وقتی که شما نامه که پست میکنی خبر داری که کدوم پستچی داره نامه رو میبره؟همینو برای هیتمن در نظر بگیر

توی فروم وقتی پستی میذاری که نیاز به تاییده و رد میشه هیچ اعلانی نمیگیری که این چرا تایید نشد مشکلش چی بود و ...

یه جایی هست که دلایل عمده رد شدن پست هارو گفته مطالعه کن حتما

https://forum.arsacia.ir/announcement/3-عمده-دلایل-رد-شدن-پست-های-ارسالی-کاربران-اگر-پست-شما-رد-می-شود-بخوانید-?/

در 27 دقیقه قبل، MHYR1384 گفته است:

قتی از یه افسر یا هر شخص دیگری شکایت میکنی لیدر میگه طبق مدارک ارسالی کار ایشون درست بوده

مدارک شکایات اکثرا  توسط لیدر و ادمین لیدر ها بررسی میشه و هیچ پارتی بازی ای در کار نیست اگه فکر میکنید شکایت به اشتباه رد شده میتونید فروم شکایت کنید تا خود ادمین لیدر ها مدارک رو بررسی کنه

در 27 دقیقه قبل، MHYR1384 گفته است:

طفا قانونی اعمال بشه که لیدر مدارک فرد خوانده شده رو زیر تاپیک قرار بده

اینجوری ممکنه چت اقلیت منتشر شه و هرزنامه توی تاپیک گزارش اعضا به وجود میاد.

ویرایش شده توسط OmidGH

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، N0B0DY گفته است:

با سلام

1.متاسفانه بعضی از دوستان خیلی حتی توی دسته ویژه دست از ازار و اذیت برنمیدارن و برای مثال موقع رانندگی تیراندازی میکنن به سمت ماشین و از اونجا که توی اقلیت ویژه ان حتی /Call هم نمیاد و هیچ مجازاتی هم صورت نمیگیره. در این موضوع پیشنهادم اینه ک اگه کسی وانتد نداشته باشه و بدون دلیل بهش تیراندازی بشه ی سیستم مثل /Call باشه ک مثلا وارنش برای رنک های بالاترش بره و جوابگو باشه یا حتی  در صورت امکان خوده پلیس هم به زندان بره ( قانون برای همه یکسان است )

2.بعضی از دوستان با Monster یا ماشین های Farmer و ... میان و Non-RP میکنن بیمه میپرونن و دلشون خوش میشه با اینچیزا و درصورت مدرک جمع کردن طرف نهایتش Ajail میشه و این ضرر طرف مقابل رو جبران نمیکنه پیشنهاد من اینه ک درصورت اثبات 2-3 برابر بیمه ماشین رو به فرد اسیب دیده پرداخت کنه و بعد از زندان ازاد بشه یا زمان زندانش خیلی طولانی تر بشه (امنیت نداریم بمولا ?)

3.این اصلا معقول نیست که ما هم جاب مکانیک داریم و هم فکشن مکانیک و اینکه توی واقعیت هم ادم یک شبه نمیتونه مکانیکی یاد بگیره . همونطور ک همه میدونین اقلیت TTC خیلی کم میرن و جذابیت خاصی هم نداره هر لیدری هم ک میاد اد میزنه اقلیت Tow Track Company عضو فعال +5 میپذیرد در صورتی ک بقیه فکشن ها اصلا نیازی ندارن به این چیزا . پیشنهاد میکنم ک برای مکانیک شدن مثلا حداقل رنک 3 اقلیت TTC رو پلیر داشته باشه تا بتونه مکانیک بشه و اگه رنک 4 داشت بتونه ماشین خودش هم تعمیر کنه ( فقط /Repair ) و برای اینکه پلیر ها برن سراغ جاب مکانیک و کشیده بشن به سمت این فکشن پول دریافتی جاب هم بیشتر بشه.

4.یک چیزی درباره هیتمن هم بگم وقتی یکیو /Contract میکنی معلوم نمیشه کدوم هیتمن قراره بره سراغش و اگه اصلا نره هم قابل پیگیری نیس یکی از لذت های /Contract کردن اینه ک مرگ طرف رو ببینی حالا اگه میشد ی عکس بفرستن خیلی باحال بود ولی خب امکانات نیست

5.من دیدم حتی توی دسته ملایم میگن مولتی نیارید و شاید براش قانونی نباشه ولی کلا مناسب نیست این حرکت بعد بعضی از دوستان با 2-3 تا اکانت توی دسته ویژه ان. حداقل پیگیری کنید ک مولتی توی دسته ویژه نیارن

6.توی فروم وقتی پستی میذاری که نیاز به تاییده و رد میشه هیچ اعلانی نمیگیری که این چرا تایید نشد مشکلش چی بود و ...

@Ali @Meli @OmidGH @SFC @RealSlimShady @MeTii @AliAgent @Taaj @Rony @RIPMOHAMMAD @Angelips @Farab @MHYR1384 @iErfaN @SajAli @alitnt @Soli @LeoNarD @Reyhne @mohhamadhadi @Lazyboy @ORTEGA @Reduce @EGOSHAN @PriNcesS @PioNeEr @llPrincessll @Awsl @SlimShady @djamer @anita @Kiyarash @Mistress @Roblox @Tiory @Alireza @Mohana @Owner @VARTOLU @EBi @LeytoM @iLeytoM @Olden @Monty @Deadly @ARIAflasher @Forget @Elnaz @BADMAN @Shxyan @Soul @JohnnyDepp @seyDiliY @AMOOPARSA @mmder1384e @Scorpro @Original @iDeaTH @PabloEscobar @Cake @Elham @Nicholas @AlmaSS @SaLiOne @arshiya و... بقیه دوستانی ک تگ نشدن . نظر لطفا

Nice

Avalanche.png

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

با تهیه فیلم از صحنه شخص مجازات میشه.

نمیشه ک ادم همیشه درحال فیلم گرفتن باشه

در 13 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

در صورتی که اثبات شه اکانت های مولتی FP0 میشن

خب یکی باید نظارت داشته باشه

در 14 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

مثل وقتی که شما نامه که پست میکنی خبر داری که کدوم پستچی داره نامه رو میبره؟همینو برای هیتمن در نظر بگیر

خب طرف اصلا شاید نره سراغش از کجا بفهمیم ؟

بعدم پست فرق میکنه

ادم به هیتمن پول میده که دشمنش رو از بین ببره

در 15 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

خوندم قبلا

بعضی اوقات هم قبول میشه باز پاک میشه !(پارتی های پشت پرده)

در 15 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

اینجوری ممکنه چت اقلیت منتشر شه و هرزنامه توی تاپیک گزارش اعضا به وجود میاد.

من روی این موضوع خیلی انتقاد دارم مگه چت اقلیت یا حتی چت ادمین ها چیه ؟ مذاکرات هسته ای ک نیست

نهایتش ی راب فکشن میخواد لو بره ک اونم توی اطلاعیه ها اعلام میشه دیگه چ چیز مخفی ای داره چت اقلیت ها ؟

در 57 دقیقه قبل، Farab گفته است:

موافقم ?

♥️

در 49 دقیقه قبل، Tiory گفته است:

Nice

?

در 40 دقیقه قبل، MHYR1384 گفته است:

سلام و ممنون بابت دعوت در نظرسنجی

سلام فدات

در 40 دقیقه قبل، MHYR1384 گفته است:

وقتی از یه افسر یا هر شخص دیگری شکایت میکنی لیدر میگه طبق مدارک ارسالی کار ایشون درست بوده،خب کدوم مدارک؟ما از کجا بدونیم شما رفیق نیستید و دست به یکی نکردید؟لطفا قانونی اعمال بشه که لیدر مدارک فرد خوانده شده رو زیر تاپیک قرار بده

اره اینکه چت اقلیت منتشر میشه رو بهانه میکنن بعضی از دوستان

خیلی اوقات مسلما پارتی ها پشت پرده اینکارا رو انجام میدن و لاپوشونی میکنن کارای رفیقاشونو

در 6 دقیقه قبل، RIPMOHAMMAD گفته است:

Nice

?

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

?

زندگی مِثلِ تاس میمونه اِمروز حکم میکنی فردا اِلتماس. :ph34r:

⚫ Death..png ⚫

⭕

⚫ Ruger.png ⚫

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

اااااا پشماااااام =))

Avalanche.png

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

اگه فکر میکنید شکایت به اشتباه رد شده میتونید فروم شکایت کنید تا خود ادمین لیدر ها مدارک رو بررسی کنه

اتفاقا در شکایت از لیدر ها شکایت های این چنینی دیدم.و ادمین مسئول گفتن:((طبق مدارک ارسالی لیدر مربوطه کار ایشون صحیح بوده))

معلوم نیست عدالت رعایت میشه یا نه ولی قطعا با افشاگری همه چیز معلوم میشه

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، N0B0DY گفته است:

نمیشه ک ادم همیشه درحال فیلم گرفتن باشه

ادمین شدی منظورمو میفهمی

در 12 دقیقه قبل، N0B0DY گفته است:

خب طرف اصلا شاید نره سراغش از کجا بفهمیم ؟

هیتمن در اکتیویتیش کانترکت های گرفته شده و کانترکت های کشته شده دااره اگه اختلاف اینا از 5 بیشتر شه ازش درخواست مدرک میکنن که چرا 5 تا کانترکتتو نزدی اگه مدارکش معتبر نباشه مجازات میشه.

در 13 دقیقه قبل، N0B0DY گفته است:

بعضی اوقات هم قبول میشه باز پاک میشه !(پارتی های پشت پرده)

در قوانین ناظم فروم گفته شده شما به محتوی کار نگیر فقط مطمئن شو که فرم پر شده مگه اینکه توهین توی مطلب باشه.

علت بعضی پاک شدنا هم پرحاشیه بودن تاپیک یا توهین آمیز بودنش یا کشف عیب بعد قبول شدنه.

در 15 دقیقه قبل، N0B0DY گفته است:

من روی این موضوع خیلی انتقاد دارم مگه چت اقلیت یا حتی چت ادمین ها چیه ؟ مذاکرات هسته ای ک نیست

نهایتش ی راب فکشن میخواد لو بره ک اونم توی اطلاعیه ها اعلام میشه دیگه چ چیز مخفی ای داره چت اقلیت ها ؟

مث این میمونه که شما بگی چرا من اجازه ندارم وارد اسلحه خانه ی پلیس بشم مگه جز اسلحه چی توشه؟

چت R/ (Radio) مثل بیسیم میمونه در کشور خودمون هم  قرار دادن بیسیم پلیس در اختیار افراد غیر متفرقه ممنوع هستش.

در 18 دقیقه قبل، N0B0DY گفته است:

خب یکی باید نظارت داشته باشه

شما اگه شک داری کسی مولتیه میتونی با Report/ خبر بدی در ضمن بردن مولتی به 2 فکشن مختلف دسته ویژه مورد نداره ولی 2 اکانت داخل یه فکشن مورد داره.

در 19 دقیقه قبل، N0B0DY گفته است:

ادم به هیتمن پول میده که دشمنش رو از بین ببره

تو هم به پستچی پول میدی تا نامه رو ببره

در 6 دقیقه قبل، MHYR1384 گفته است:

اتفاقا در شکایت از لیدر ها شکایت های این چنینی دیدم.و ادمین مسئول گفتن:((طبق مدارک ارسالی لیدر مربوطه کار ایشون صحیح بوده))

اگه قرار بود اینجوری باشه که تاپیک شکایتی به وجود نمیومد باز هم اگه از ادمین مسئول شکایتی هست میشه تو بخش ادمین ها شکایت کرد.اما افشای مدارک ممکن نیست.

از من یکبار به دلیل Ajail بی مورد شکایت شد مدارک رو منتقل کردم و در تاپیک نوشته شد شکایت شما رد شد ادمین مربوطه به درستی اعمال قانون کردند.

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

ادمین مسئول شکایتی هست میشه تو بخش ادمین ها شکایت کرد

هرجا از هر کسی شکایت کنیم به دلیل مدارک ارسالی اون عزیز رد میشه.حداقل کاری که میشه باهاش وجود عدالت رو نشون داد اینه که فرد شاکی بتونه مدارک رو ببینه

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، MHYR1384 گفته است:

معلوم نیست عدالت رعایت میشه یا نه ولی قطعا با افشاگری همه چیز معلوم میشه

نه به پنهان کاری

در 8 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

ادمین شدی منظورمو میفهمی

ما هاردمون جا نداره بچه فقیر و چ ب هارد 2 ترا

در 9 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

هیتمن در اکتیویتیش کانترکت های گرفته شده و کانترکت های کشته شده دااره اگه اختلاف اینا از 5 بیشتر شه ازش درخواست مدرک میکنن که چرا 5 تا کانترکتتو نزدی اگه مدارکش معتبر نباشه مجازات میشه.

او یس

بازم دل ادم خنک نمیشه حاجی

در 10 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

در قوانین ناظم فروم گفته شده شما به محتوی کار نگیر فقط مطمئن شو که فرم پر شده مگه اینکه توهین توی مطلب باشه.

علت بعضی پاک شدنا هم پرحاشیه بودن تاپیک یا توهین آمیز بودنش یا کشف عیب بعد قبول شدنه.

اهان

مث این میمونه که شما بگی چرا من اجازه ندارم وارد اسلحه خانه ی پلیس بشم مگه جز اسلحه چی توشه؟

چت R/ (Radio) مثل بیسیم میمونه در کشور خودمون هم  قرار دادن بیسیم پلیس در اختیار افراد غیر متفرقه ممنوع هستش.

میدونم دلیل و شبیه سازی به زندگی واقعی اینارو ولی ادم ک از کسی شکایت میکنه حق داره ببینه مدارک چی بوده و چرا شکایتش رد شده

در 11 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

شما اگه شک داری کسی مولتیه میتونی با Report/ خبر بدی در ضمن بردن مولتی به 2 فکشن مختلف دسته ویژه مورد نداره ولی 2 اکانت داخل یه فکشن مورد داره.

برای کسایی ک پارتی دارن موردی نداره خیلی ها چند ماهه توی صفن

در 11 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

تو هم به پستچی پول میدی تا نامه رو ببره

ناموسا داری ادم کشی رو با پستچی مقایسه میکنی

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، N0B0DY گفته است:

اره اینکه چت اقلیت منتشر میشه رو بهانه میکنن بعضی از دوستان

خیلی اوقات مسلما پارتی ها پشت پرده اینکارا رو انجام میدن و لاپوشونی میکنن کارای رفیقاشونو

شما در این بازی یک شهروند عادی هستی و نباید محتوی چت بیسیم پلیس رو مگر اینکه پلیس باشی پس بهانه نیستش

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

در مدارکی که شکایت ربطی به چت های اقلیت نداده فرد میتونه این چت ها رو سانسور کنه مثل شکایات.این بهونس که بگیم عمدتا به دلیل جلوگیری از انتشار چت اقلیت مدارک منتشر نمیشه

ویرایش شده توسط MHYR1384

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، N0B0DY گفته است:

ما هاردمون جا نداره بچه فقیر و چ ب هارد 2 ترا

هارد خود من یک تراست

در 8 دقیقه قبل، N0B0DY گفته است:

برای کسایی ک پارتی دارن موردی نداره خیلی ها چند ماهه توی صفن

اینکه پارتی داره و فلان دیگه تموم شده چون قانونی اومده که فقط و فقط و فقط لول برای ورود به دسته ویژه ملاکه حتی منی که 6 ماه FBI بودم ولی یکی با لول بالاتر پست میده اولیت تست با اونه نه من من خودم سر همین قانون از HM با FP0 کیک شدم

در 9 دقیقه قبل، N0B0DY گفته است:

میدونم دلیل و شبیه سازی به زندگی واقعی اینارو ولی ادم ک از کسی شکایت میکنه حق داره ببینه مدارک چی بوده و چرا شکایتش رد شده

شاید جواب شما در میان چت اقلیت نهفته باشد

در 10 دقیقه قبل، N0B0DY گفته است:

او یس

بازم دل ادم خنک نمیشه حاجی

از FP80 چی بالاتره؟

در 8 دقیقه قبل، MHYR1384 گفته است:

در مدارکی که شکایت ربطی به چت های اقلیت نداده فرد میتونه این چت ها رو سانسور کنه مثل شکایات.این بهونس که بگیم عمدتا به دلیل جلوگیری از انتشار چت اقلیت مدارک منتشر نمیشه

یادتون نره فقط چت اقلیت نیستش جلوگیری از هرزنامه هم هستش

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

یادتون نره فقط چت اقلیت نیستش جلوگیری از هرزنامه هم هستش

ما به دیدن همون قسمتی که نشون میده کارشون درست بوده هم خیلی راضی هستیم

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

هارد خود من یک تراست

خو من هاردم 500ه پرم هس

در 7 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

اینکه پارتی داره و فلان دیگه تموم شده چون قانونی اومده که فقط و فقط و فقط لول برای ورود به دسته ویژه ملاکه حتی منی که 6 ماه FBI بودم ولی یکی با لول بالاتر پست میده اولیت تست با اونه نه من من خودم سر همین قانون از HM با FP0 کیک شدم

داداش قانون فقط برای بستن دهن ادم های عادیه

در 7 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

از FP80 چی بالاتره؟

FP81

منظورم برای هیتمن نیست میگم وقتی وارنش بیاد مثلا دل ادم خنک میشه

یا اصلا اسمشون رو نگه فقط بگه فلانی توسط اقلیت هیتمن به قتل رسید

چه تو واقعیت چه توی بازی

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

@N0B0DY 

سلام

در خصوص Non-RP با Monster من انجام دادم که 3 دفعه از سوی AdmBot اخطار دریافت میکنید و اگر به کار خودتون ادامه بدید Kick میشید (نمیدونم  این کار رو کردم و اخطارش اومد)

در رابطه با Mechanic مخالفم.

و برای Contract خیلی خوب بود با اون پیشنهادت موافقم.

برای پست فروم هم اینها موارد مهمی هست که رنک ناظم داشته باشید علت آنرا می توانید بفهمید و در غیر اینصورت شما قادر به مشاهده دلایل پنهان شدن پست ها نمی باشید.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

♅ ???? ???? ??????? ?????? ✤  

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، N0B0DY گفته است:

داداش قانون فقط برای بستن دهن ادم های عادیه

دیگه وقتی نمیخوای قبول کنی دیگه حرفی نمیمونه

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Soli گفته است:

سلام

درود

در 11 دقیقه قبل، Soli گفته است:

در خصوص Non-RP با Monster من انجام دادم که 3 دفعه از سوی AdmBot اخطار دریافت میکنید و اگر به کار خودتون ادامه بدید Kick میشید (نمیدونم  این کار رو کردم و اخطارش اومد)

از شما بعیده لیدر مملکت !

دیگه وقتی نمیخوای قبول کنی دیگه حرفی نمیمونه

یعنی قبول نداری ک قانون برای همه یکسان نیست ؟!

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، N0B0DY گفته است:

با سلام

حرفا خیلی خوب زدی؛ ولی انقد سرور مشکل های دیگه داره ک ب اینا نمیرسن؛ ن اینکه نخوان؛ وقتش ندارن یا و.....؛ من الان چند روزه الکی بن شدم پیگیری نمیگنن چه برسه ب اینا?.

ایشالله این پیشنهاداتم قبول میشه.

ᎷᏋᏖᎥ     
  ➖?••?? ????? ?? ???? 
ғɪɴғʟ ʀɪs

MeeTi.png

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، N0B0DY گفته است:

یعنی قبول نداری ک قانون برای همه یکسان نیست ؟!

حتما یکسان بوده که دارم میگم

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، MeTii گفته است:

حرفا خیلی خوب زدی؛ ولی انقد سرور مشکل های دیگه داره ک ب اینا نمیرسن؛ ن اینکه نخوان؛ وقتش ندارن یا و.....؛ من الان چند روزه الکی بن شدم پیگیری نمیگنن چه برسه ب اینا?.

ایشالله این پیشنهاداتم قبول میشه.

سلامتی بن شده های بی آنبنی

منم اکانتم 1 ماهه بن شده به هرکی شکایت میکنم رسیدگی نمیکنه

در 9 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

حتما یکسان بوده که دارم میگم

نمیدونم چی بگم برای تو اگه اعمال شده مطمئن باش دلیل دیگه ای داشته

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...