رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

چند پیشنهاد نسبتا مفید !

ارسال‌های توصیه شده

نظرم + هست

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در ۱۴۰۰/۱/۲۵ در 16:22، N0B0DY گفته است:

توی فروم وقتی پستی میذاری که نیاز به تاییده و رد میشه هیچ اعلانی نمیگیری که این چرا تایید نشد مشکلش چی بود و ...

از مدیریت خواهشمندم این هم یک فکری ب حالش بکنن که بفهمیم مشکل چی

نظرم + هست

بقیه موارد - یا برطرف شده.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

1.متاسفانه بعضی از دوستان خیلی حتی توی دسته ویژه دست از ازار و اذیت برنمیدارن و برای مثال موقع رانندگی تیراندازی میکنن به سمت ماشین و از اونجا که توی اقلیت ویژه ان حتی /Call هم نمیاد و هیچ مجازاتی هم صورت نمیگیره. در این موضوع پیشنهادم اینه ک اگه کسی وانتد نداشته باشه و بدون دلیل بهش تیراندازی بشه ی سیستم مثل /Call باشه ک مثلا وارنش برای رنک های بالاترش بره و جوابگو باشه یا حتی  در صورت امکان خوده پلیس هم به زندان بره ( قانون برای همه یکسان است )

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد + می باشد.

2.بعضی از دوستان با Monster یا ماشین های Farmer و ... میان و Non-RP میکنن بیمه میپرونن و دلشون خوش میشه با اینچیزا و درصورت مدرک جمع کردن طرف نهایتش Ajail میشه و این ضرر طرف مقابل رو جبران نمیکنه پیشنهاد من اینه ک درصورت اثبات 2-3 برابر بیمه ماشین رو به فرد اسیب دیده پرداخت کنه و بعد از زندان ازاد بشه یا زمان زندانش خیلی طولانی تر بشه (امنیت نداریم بمولا

3.این اصلا معقول نیست که ما هم جاب مکانیک داریم و هم فکشن مکانیک و اینکه توی واقعیت هم ادم یک شبه نمیتونه مکانیکی یاد بگیره . همونطور ک همه میدونین اقلیت TTC خیلی کم میرن و جذابیت خاصی هم نداره هر لیدری هم ک میاد اد میزنه اقلیت Tow Track Company عضو فعال +5 میپذیرد در صورتی ک بقیه فکشن ها اصلا نیازی ندارن به این چیزا . پیشنهاد میکنم ک برای مکانیک شدن مثلا حداقل رنک 3 اقلیت TTC رو پلیر داشته باشه تا بتونه مکانیک بشه و اگه رنک 4 داشت بتونه ماشین خودش هم تعمیر کنه ( فقط /Repair ) و برای اینکه پلیر ها برن سراغ جاب مکانیک و کشیده بشن به سمت این فکشن پول دریافتی جاب هم بیشتر بشه.

پ.ن : من خودم توی TTC نیستم پیشنهادم فقط برای بهتر شدن سروره

سیستم فعالیت اقلیت باید تغیر کند

4.یک چیزی درباره هیتمن هم بگم وقتی یکیو /Contract میکنی معلوم نمیشه کدوم هیتمن قراره بره سراغش و اگه اصلا نره هم قابل پیگیری نیس یکی از لذت های /Contract کردن اینه ک مرگ طرف رو ببینی حالا اگه میشد ی عکس بفرستن خیلی باحال بود ولی خب امکانات نیست

حداقل ی وارنی بیاد که فلان پلیر توسط فلان هیتمن به قتل رسید

من چند بار /Contract کردم کنار طرف وایستادم چند دقیقه ولی کسی نیومده اصلا

انجام شده است

5.من دیدم حتی توی دسته ملایم میگن مولتی نیارید و شاید براش قانونی نباشه ولی کلا مناسب نیست این حرکت بعد بعضی از دوستان با 2-3 تا اکانت توی دسته ویژه ان. حداقل پیگیری کنید ک مولتی توی دسته ویژه نیارن

6.توی فروم وقتی پستی میذاری که نیاز به تاییده و رد میشه هیچ اعلانی نمیگیری که این چرا تایید نشد مشکلش چی بود و ...

از مدیریت خواهشمندم این هم یک فکری ب حالش بکنن که بفهمیم مشکل چیه !

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

درود دوست عزیز:

با پیشنهاد شما موافق ام, ممنون بابت وقتی که برای Topic گذاشتید.

نظر شخصی (دیدگاه) بنده در مورد پیشنهاد شما (+) میباشد.

تشکر فراوان بابت پیشنهادتون!

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد خوبتون.

این مورد برای بررسی و تائید نهایی به بخش مربوطه منتقل شد.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...