رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

TacTic نا عدالتی

SoltanMaMad

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SOLTANMOHAMMAD.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TacTic.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: mehrdad_joker.png

• توضیحات: با سلام و عرض احترام 

بنده از لیدر گلمون شکایت دارم 

ایشون به هردلیلی طرف ساب لیدرشونو گرفت و حقو و نا حق کرد در حالی ک باید ساب لیدر FP80 میشد و بنده هیچ مجازاتی نداشتم

به هردومون FW داد

ایشون برای اینکه من از شکایتم صرف نظر کنم منو تهدید کرد که یا بیخیال شم یا هردومون FW میگیریم که منم دلیلی برای FW نداشتم

توضیحات بیشتر در عکس ها

• مدارک (فیلم یا عکس): rns5_sa-mp-263.png

o181_sa-mp-264.png

af83_sa-mp-265.png

7v4_sa-mp-266.png

uiua_sa-mp-267.png

rs3q_sa-mp-268.png

s3dh_sa-mp-269.png

xexa_sa-mp-270.png

8lj0_sa-mp-271.png

tqkt_sa-mp-272.png

ویرایش شده توسط SoltanMaMad
  • هاها 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با عرض سلام و احترام خدمت شاکی محترم

با عرض پوزش بابت تاخیر در بررسی شکایت

با توجه به مدارک شما مجازات اعمال شده توسط لیدر صحیح بوده و شکایت شما رد شد.

توضیحات:

با توجه به اینکه لیدر چند بار Chat off دادند اما شما به صحبت خودتون ادامه دادید اخطار اقلیت دریافت کردید. چنانچه تخلفی از رنک بالاتر مشاهده شد نیازی به بحث در چت اقلیت نمیباشد تنها مدارک را جمع آوری کرده و به لیدر مربوطه PM کنید و یا با تخلف لیدر و یا رسیدگی نکردن وی به شکایت در انجمن شکایت کنید.  

نقل قول

اعضایی که به حرف افراد با رنک بالاتر از خود گوش ندهند مشمول مجازات خواهند شد (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP)

سابلیدر هم به دلیل تمسخر شما و ادامه آن اخطار اقلیت دریافت کردند که صحیح بوده.

نقل قول

- تمسخر، بی احترامی و موارد این چنینی (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn)

+ بسته شد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...