رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست رفع محرومیت (Unban)

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: sesradi.png

• توضیحات: سلام و عرض خسته نباشید خدمت تیم استف سرور آرساکیا گیم

بنده در بازی یک اکانت با پول خود بازی (یعنی دلار در بازی) خریداری کردم

بعد صاحب این اکانت بابت گلد های داخل بازی به من پیشنهادی داد

که 2k گلد رو به قیمت 25000 تومان از ایشان خریداری کنم ولی هیچکس نباید بفهمه

بنده که متوجه شدم ایشون میخواد با پول واقعی خرید و فروش کنه به ادمین های گیم

اطلاع دادم اما ادمین Kamyab علاوه بر تمام اکانت های ایشان از جمله اکانت که بنده خریداری

کرده بودم, اکانت اصلی بنده با نام sesradi رو هم بن دائم کردند . علت این کار هم فکر میکنم این بوده

که شخصی که من از ایشون اکانت رو خریداری کرده بودم وارد اکانت من یعنی sesradi شده بود.

در ضمن اکانت اصلی این شخص داخل بازی benelli این ایدی هست.

بنده درخواست آنبن اکانت sesradi و puffin (که خریداری کرده بودم) رو دارم.

اگه برای آنبن مقدار گلد هم در نظر گرفته می شود, بنده پرداخت میکنم.

با تشکر از تیم استف و کارکنان آرساکیا گیم

sesradi

ویرایش شده توسط Sesradi2
نذاشتن لینک از UCP
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ali55555.png

• توضیحات:  سلام وقت بخیر .
این اکانت ali55555 چند سال پیش بن شده و بعد از آن یه ابدیت ارساکیا میده که  شماره مشترک بن شن  و باعث شد این ابدیت چند تا اکانت که شماره مشترک داشتم هم از دست بدم .
Ali55555 قبل از این ای ابدیت بن شده

* اگر شما برای مدت زمان مشخصی محروم شده اید به صورت خودکار Unban خواهید شد. نیازی به درخواست رفع محرومیت نیست.

موارد قابل توجه:
- پاسخ گویی به درخواست شما ممکن است از 1 تا 48 ساعت زمان ببرد!
- درخواست Unban خود را به صورت صحیح بنویسید و به ادمین ها یا AdmBot بی احترامی نکنید.
- اسپم ندهید، دوباره پست ندهید. برای Unban شدن صبر کنید.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: GanDi.png

• توضیحات:  اقا یه عرضی داشتم این اکانت خیلی وفته تلیق شده و برا من ادمیرال داخلش ارزش بسیار بالایی داره اگه بشه ان بن کنین اینو بعد هرچی داره تیک شه بجز ادمیرالش اگه میشه یه حرکتی بزنین روش دمت گرم به مولا

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MeHrZaD_KiLLeRS.png

• توضیحات: درود, این اکانت نزدیک به 4 سال پیش توسط یکی از به ظاهر دوستان بن شد(به دلیل حضور در دسته متوسط در صورتی که از دسته متوسط محروم شده بوده اکانت اصلی طرف)

این اکانت و 4-5 اکانت با همون ایپی تعلیق شدن و من حتی یوزر نیم و پسوردشونو یادم نیست فقط یوزر نیم همین اکانت رو یادمه ,اگر امکانش هست انبن و رفع تعلیق بشه اکانت ها و بریم برای مرحله بازیابی پسوردش

باتشکر.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AbolKhan.png

• توضیحات: من با این اکانت اخرین‌ بار توی PC رفیقم لاگین کردم بعد سیو میمونه روش

بعد اون قصد فروش اکانت خودشو داره

اکانت خودشو ازش گرفتن بقیه اکانتاش بن شدن
این یدونه اکانت مال منه دستش بود
اشتباه بن شده من هیچ دخالتی تو خرید و فروش نداشتم

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: momojaja.png

• توضیحات:

با سلام و احترام

مشخص هست که من مدت هاست که به عنوان یک عضو تیم کارکنان دارم کار میکنم و این یک افتخار است. اما من همیشه بعد مدتی از بازی خدافظی کردم که خب دلیلش رسیدگی به زندگی هستش، اما بخواطر علاقه به کمک به سرور همیشه وقتی باز می گشتم به تیم کارکنان وارد شدم. من همیشه آدم صادقی بودم و الان هم با نهایت صداقت صحبت می کنم. بعد از 4 سال سابقه بازی کردن و این که 2 بار نیازمند Check PC شدم و با موفقیت آن را به اتمام رساندم دوباره نیاز به CheckPC پیدا کردم، دلیلش رو نمیدانم اما به نظر ادمین ها احترام میزام، شاید بخواطر این هستش که من و دوستانم درحال [Duel/] تمرینی برای این که میخواستم به اقلیت آژانس هیتمن برم، بودیم. مشخص هستش که تمامی محرومیت های من به دلیل کم بود اطلاعات از قوانین بوده اما این محرومیت را من با افتخار پذیرفتم و راجب این قانون اطلاعات کافی را داشتم، دلیل آن این بود که من از بعد از لیدرم که خدافظی کردم، با دختری آشنا شدم که برام از هر چیزی با ارزش تر بوده و هست. عکس های ما (عکس بدی نبود، اما من حساسم) در درایوی که فولدر بازی من در آن بود حضور داشت و من توانایی همکاری با Check PC نداشتم. اما خودم، دوستانم، ادمین های دقیمی که من را مورد Check PC قرار دادن ضمانت می کنند که من حتا کوچک ترین Mod مجاز هم نصب نداشتم. همیشه از لانچر سرور تعریف کردم و گفتم که این عالی است که امکان استفاده از تغلب ها در آن ناممکن هستش و خودمم همیشه از لانچر هستفاده کردم و خواهم کرد. قطعا من اگر من عکس ها را به درایوی دیگر انتقال بدم میتونم با Check PC موافقت کنم اما خارج از این که ادمین عزیز NeverDie به من این اجازه را ندادند، من نمیتونم و مشکلی هم با محرومیت آن ندارم. اما حتا اگر لازم باشه تعداد بیشتری دلیل برای این که ثابت کنه من حتا کوچک ترین Mod روی بازیم نصب نیست میتوانم بگویم اما امیدوارم که با وجود این همه مدت خدمت به تیم کارکنان و آموزش بازیکنان تازه وارد این بار شما به من لطفی بکنید و بگذارید که هم دیگر محروم نباشم و هم بتونم به کارم به عنوان Helper 2 با همان مقدار... موردی که نمیشه اینجا اسمش را آورد به کارم ادامه بدم.

با تشکر.

momojaja.png

????? ??? ????? ??? ??? ?????? ??? ????

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود، اوقات به کام

@SenPai - @IGNOR - @Sesradi2 - @Busher58 - @SheGerD - @Killed - @MrAbol 
شما میتوانید با مراجعه به قسمت "پشتیبانی" در بخش فروشگاه برای رفع محرومیت خود پیگیر باشید.

@Momojaja عزیز، وضعیت اکانت شما هم اکنون فعال میباشد.

「 !...ᴵ ᵂᵒᵘˡᵈ ᴿᵃᵗʰᵉʳ ˢᵖᵉⁿᵈ ᴱᵛᵉʳʸ ᴹᵒᵐᵉⁿᵗ ᴵⁿ ᴬᵍᵒⁿʸ ᵀʰᵃⁿ ᴱʳᵃˢᵉ ᵀʰᵉ ᴹᵉᵐᵒʳʸ ᴼᶠ ʸᵒᵘ 

𝙳𝚊𝚖𝚘𝚗 𝚂𝚊𝚕𝚟𝚊𝚝𝚘𝚛𝚎 -

2a60-ca%C3%ADn-damon-salvatore.gif

2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

AmirHosseiN.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Empratur.png

• توضیحات: unban میخوام

Empratur.png

RyzenBoT.png

WildSon.png

❖ـــــــــــــــــ❖ ❖ـــــــــــــــــ❖❖ـــــــــــــــــ❖ ❖ـــــــــــــــــ❖❖ـــــــــــــــــ❖                                          

ما دوستامونو از دست نمیدیم، فقط یاد میگیریم کیا واقعی ترنacigar.gif

لینک به دیدگاه

درود، اوقات به کام

@Empratur عزیز، وضعیت اکانت شما هم اکنون فعال میباشد.

𝙳𝚊𝚖𝚘𝚗 𝚂𝚊𝚕𝚟𝚊𝚝𝚘𝚛𝚎 -

AmirHosseiN.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Shanks.png

• توضیحات:  

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت مدیریت مجموعه.‬‎

بنده صاحب اکانت Shanks، حدود یکسال و اندی پیش به دلیل همکاری با شخص شخیص NotNow جهت خرید و فروش با پول واقعی به تعلیق درآمدم.‬‎

پس از صحبت هایی که با تیم مدیریتی آن زمان انجام دادم، برخی از اکانت های بنده رفع تعلیق شد، اما این اکانت از آن لیست جا مانده است.‬‎

اگر امکان داره این مورد رو چک کنید و رفع محرومیت بشه‬‎

لینک به دیدگاه

فرم: رفع تعلیق

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ali_2002.png

• توضیحات: سلام من به اشتباه تعلیق شدم.

من وقتی نمی‌دونستم خرید و فروش با پول واقعی خلاف قوانین آرساکیا هست در مورد این بحث با کسی صحبت کردم و هیچ پول یا کالایی جا به جا نشد فقط در مورد این بحث صحبت کردم و اون کسی که داشتم باهاشون صحبت میکردم صحبت های من رو ضبط کرد و من و کلی از اکانت های دوستانم رو تعلیق کرد من درخواست دارم لطفا اکانت من و دوستانم رو از تعلیق در بیارید اگر هم کاری کرده باشم دوستانم هیچ کاری نکردن و اون ها نباید مجازات بشوند. 

خواهشمندم رسیدگی کنید.

لینک به دیدگاه

فرم: رفع تعلیق

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ali_2002.png

• توضیحات: سلام من به اشتباه تعلیق شدم.

من وقتی نمی‌دونستم خرید و فروش با پول واقعی خلاف قوانین آرساکیا هست در مورد این بحث با کسی صحبت کردم و هیچ پول یا کالایی جا به جا نشد فقط در مورد این بحث صحبت کردم و اون کسی که داشتم باهاشون صحبت میکردم صحبت های من رو ضبط کرد و من و کلی از اکانت های دوستانم رو تعلیق کرد من درخواست دارم لطفا اکانت من و دوستانم رو از تعلیق در بیارید اگر هم کاری کرده باشم دوستانم هیچ کاری نکردن و اون ها نباید مجازات بشوند. 

خواهشمندم رسیدگی کنید.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

mandi.mi.i.png

• توضیحات: با سلام و خسته نباشید خدمت تیم قویی و انجمن قوی تیم ارساکیا.

حقیقتا من خیلی وقت پیش ۲ یا ۳ سال پیش یا شاید بیشتر ی بچگی کردم و بن شدم اوم موقع میخواستم برم خدمت 

و وقعا الان میخوام ب یاد قبلا بیام و پلی بدم حتی یادم ۱ سال پیش درخواست دادم و رد شد و نتونستم جایی پیگیری کنم بخدا قسم هدفی ندارم از اونجایی خیلی ارساکیا پلی میدادم واقعا هدفم اینه بیام فقط پلی بدم چون خیلی خاطره ها دارم با این سرور خواهش میکنم ان بن کنید هر جور شده حتی گلد نیاز باشع میخرم تا نشون بدم هدفم هیچی نیست و به خاطر سرور پولم خرج میکنم فقط ان بن شم خیلی ممنون

MySelf

Mandi.png

لینک به دیدگاه

درود، اوقات به کام

@Joy عزیز، درخواست شما در حال بررسی می باشد.
@alifn - @SheGerD برای رفع محرومیت خود به قسمت فروشگاه، درخواست پشتیبانی ارسال کنید.
@Mandi عزیز، لینک اطلاعات کاربری شما نادرست میباشد.

𝙳𝚊𝚖𝚘𝚗 𝚂𝚊𝚕𝚟𝚊𝚝𝚘𝚛𝚎 -

AmirHosseiN.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
Pedramjan.png

• توضیحات: 

سلام وقت به خیر
اسم اکانت بنده Pedramjan هستش و بنده خیلی سال پیش gta sa بازی میکردم و همیشه در سرور شما بودم میخواستم لطفا بررسی کنید که چرا بن شدم واقعا نمیدونم  اخرین سالی که بلزی کردم یعنی سال ۲۰۱۷ که تو سایت زده
لطفا رسیدگی کنید
متشکرم

ویرایش شده توسط pedramjan
لینک به دیدگاه

درود، اوقات به کام

@pedramjan وضعیت حساب کاربری شما فعال می باشد.

شما لازم است فقط یکبار داخل سرور Login کنید.

𝙳𝚊𝚖𝚘𝚗 𝚂𝚊𝚕𝚟𝚊𝚝𝚘𝚛𝚎 -

AmirHosseiN.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .DoKi.png

توضیحات: با عرض خسته نباشید به کارکنان تیم سرور بنده چند شب پیش تو وار های کلن ی بحث و جدالی پیش اومد بین دو کلن بنده بخاطر نداشتن مایک چت میکنم و همیشه به ضرر بنده تموم میشه چون یک سری از افراد سرور ک عقده ای هستن مدرک میگیرن و اتفاقا همونایی ک از من شکایت کردن خودشون خیلی فحاشی کردن ولی چون بنده نه دنبال حاشیم نه بچه سالم و فقد میخام از سرگرمی توی گیم لذت ببرم نه شکایتی میکنم نه ریکوردی ولی با اینحال همیشه از من شکایت میشه بخاطر چارتا جواب و دفاع از خود اینبارم همینطور شد و اگر ممکنه لطفا از نظر خود برگردین چون بنده نمیخام سره ی اشتباه کوچیک از اقلیت کیک شم با تشکر

لینک به دیدگاه

درود، اوقات به کام

@Yasin281 زمانی که شما فحاشی میکنید طبق قوانین در هر قسمتی از شما شکایت کنند، در همان بخش هم مجازات خواهید شد.

𝙳𝚊𝚖𝚘𝚗 𝚂𝚊𝚕𝚟𝚊𝚝𝚘𝚛𝚎 -

AmirHosseiN.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: _HaMiD_.png

• توضیحات: با سلام بنده حواسم نبود و به اشتباه اسم یک سرور دیگه رو اوردم و الان درخواست رفع محرومیت دارم.

ویرایش شده توسط HaMiDGamer

The Killers

:My accounts

2aa528_24helper.png

RedDragon.png

Hamid_Gold.png

_HaMiD_%5B2%5D.png

:My Friends

Fayez.png

لینک به دیدگاه

درود، اوقات به کام

@HaMiDGamer شما میتوانید با خریدن طلا از فروشگاه حساب خود را از محرومیت خارج کنید.

توضیحات:
اول وارد بازی میشوید و از قیمت رفع محرومیت مطلع میشوید و سپس اقدام به خرید آن برای رفع محرومیت میکنید.

حتما برای حساب خود طلای بازی خریداری کنید و توجه داشته باشید شما نباید کارت هدیه خریداری کنید.

𝙳𝚊𝚖𝚘𝚗 𝚂𝚊𝚕𝚟𝚊𝚝𝚘𝚛𝚎 -

AmirHosseiN.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: its_Clown.png

• توضیحات: به @Empty و @Kamyab ارسال شده.

فدایی تانکِ بی پِلاکِه، لاتِ بی کِتابِه، یِه دینِ کامِل؛ 

EMaMSiZDaHoM.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

parsa..12.png

• توضیحات: سلام من به علت خرید و فروش اکانت بن همیشگی خوردم  و من میخواهم unban بشم و هزینه رو پرداخت میکنم نمیدونم باچی و چجوری پرداخت کنم که یاد میگیرم و برای مدارک هم بیاد برید به شکایات یکی به نام moji king از parsa..12شکایت کرده لطفا برسی بشه من خیلی به اون اکانت وابسته ام مرسی 

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: KALAFEH..png

• توضیحات: سلام خدمت کارکنان محترم آرساکیا گیم بنده تو بازی بودم که متوجه شدم اکانت دومم یعنی KABUS. به علت too much afk kick in day بن شده البته بگم که اون لحظه تو اکانت اصلی یعنی KALAFEH. بودم ک این اتفاق افتاد و بلافاصله اکانت اصلی هم به همین دلیل بن شد در حالی که اکانت اصلی من خیلی کم کیک میشه و از طرفی در ucp وقتی وضعیت اکانت KALAFEH. را میبینم فعال زده ولی KABUS. محروم شده درخواست unban دارم (البته نا گفته نماند که ظاهرا همه اکانت های من بن شده مانند $bardiya$ و مانند KALAFEH. زده فعال و فقط KABUS. رو زده غیر فعال)

با تشکر از مجموعه محترم آرساکیا گیم

مخفی کننده

تو روزگار من که نفس زندانیه 

لعنت به من اگه نجنگم یه ثانیه.      

KALAFEH..png

192e16_24IMG-20240216-234731-039.jpg

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

fadai.png

• توضیحات: سلام بنده هم Mic ban شدم هم تعلیق درخواست انبنی دارم ولی دو هفته میشه تیکت دادم به فروشگاه هنوز در حال بررسی میباشد لطفا رسیدگی کنید اماده پرداخت خسارت میباشم . یا حق

彡     و اونجاس کـہ  ✯   בاریوش میگـہ گرهم گلـہ اے  هست  ✯  פּ בگر حوصلـہ اے نیست    彡                                                                                                  

☠  ▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  TerroR  ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁ ☠

♛    ♛    ♛   Terror.png   ♛   ♛   ♛   

♛    ♛    ♛   AghaTerror.png   ♛   ♛   ♛     

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...