رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نامردی لیدر

Ehsan031

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BE%5DhsanNoPo.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Amir%5Br%5D%5Bz%5D.png  %5BM%5Dohamma%5BD%5D.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: اعضای تاکسی همه بچه ها میدونن

• توضیحات:  با سلام این لیدر با توجه به لجی که از من داشتند من در فروم پست استعفا  گذاشته بودم بعد ایشون فقط به من گفتند احسان حرف اخرتون بعد گفتم وایسید خیلی سریع منو کیک کردن از فکشن در صورتی که نمیخواستم برم در ضمن اسم اون ساب لیدری که میبینید مولتی ایشون هستند در میتینگ امروز که ساب لیدر ایشون شدند هم حق من ضایع شده بود چون 15دقیقهه نبود ایشون اومدند فکشن که ساب لیدر شدند! اونوقت من که عمرمو گذاشتم پا تاکسی هیچی از بچه های فکشن نظر سنجی کرد اکثریت گفتند من ساب بشم اما لیدر محمدو ساب کرد.نمیدونم داداششه یا مولتیشه اما حق من ضایع شد.تو عکس هم قبل اینکه کرش شم به لیدر گفتم استفا نمیدم!

والا دیگه خسته شدم امیدوارم این پارتی بازیا دیگه تموم شه

• مدارک (فیلم یا عکس): AG_SA_0036.jpg

AG_SA_0040.jpg

Just Life

Best

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام ادمین هم که بگه من به شما گفتم که نمیخوام استعفا بدم اما شما بدون اینکه حرفی بزنم خیلی سریع گفتید"Bye" و کیکم کردید!

با تشکر

Just Life

Best

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام؛

@Ehsan031 متاسفانه لیدر مربوطه دیگر در جایگاه خود قرار ندارد، فلذا شکایت شما رد شد.

در در ۱۳۹۸/۳/۳۱ در 18:24، Ehsan031 گفته است:

در ضمن اسم اون ساب لیدری که میبینید مولتی ایشون هستند در میتینگ امروز که ساب لیدر ایشون شدند هم حق من ضایع شده بود چون 15دقیقهه نبود ایشون اومدند فکشن که ساب لیدر شدند! اونوقت من که عمرمو گذاشتم پا تاکسی هیچی از بچه های فکشن نظر سنجی کرد اکثریت گفتند من ساب بشم اما لیدر محمدو ساب کرد.

انتصاب ساب لیدر در اختیار شخص لیدر و با توجه به سیاست هایش صورت میگیرد، ما آزادی عمل در این زمینه را در اختیار لیدرها قرار داده ایم اما هرگونه اشتباه از طرف ساب لیدر به پای خودشان نوشته خواهد شد.

در در ۱۳۹۸/۳/۳۱ در 18:24، Ehsan031 گفته است:

با سلام این لیدر با توجه به لجی که از من داشتند من در فروم پست استعفا  گذاشته بودم بعد ایشون فقط به من گفتند احسان حرف اخرتون بعد گفتم وایسید خیلی سریع منو کیک کردن از فکشن در صورتی که نمیخواستم برم

با توجه به مشهودات، اخراج شدن شما برحق نبوده و در صورت تمایل میتوانید با مقام قبلی به تاکسی برگردید، در بازی با من ارتباط برقرار کنید.

پوزش بابت تاخیر در پاسخگویی.

- بسته شد.

Roozbeh%5Bmc%5D.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...