رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ایجا مزاحمت

HaKaN

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .HaKaN.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: God.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ......

• توضیحات: تو عکس هست یگه من چرا بگم.

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s9.picofile.com/file/8356866292/AG_SA_0042.jpg

ویرایش شده توسط HaKaN
  • چی چی 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت شاکی محترم @HaKaN

باید خدمتتون عرض کنم داخل فروم گفته شده چه زمان هایی ایجاد مزاحمت حساب میشه ولی بازم بنده برای اینکه شما راحت تر باشید اینجا براتون ذکر میکنم

شما مجاز به ایجاد مزاحمت برای بازیکنان هنگام کار کردن، انجام فعالیت، دزدی از بانک، امتحانات مجوزها، مسابقات و ادمین‌ها در حال انجام وظیفه نیستید

بنده که مشاهده نمیکنم در این زمان در حال انجام کار و یا فعالیت خاصی باشید Boss هم که کشته شده. 
باید خدمتتون عرض کنم فقط در این شرایط شما میتونید بگید ایجاد مزاحمت در غیر این صورت میتونید از دستور Call 110 استفاده کنید فکر میکنم به همین دلیل این اضافه شده و برای زیبایی نیست :)

لطفا قوانین رو قشنگ مطالعه کنید تا دیگه با شکایت های بی دلیل وقت بنده و مدیریت رو هدر ندید.

بدرود.

• دوست دارم که 1

Snow.png

لینک به دیدگاه

این که شما میخواستید چیکار کنید به بنده مربوط نمیشه و به خودتون ربط داره.

سرور قانون داره و گفته شده چه چیز هایی ایجاد مزاحمت هست .

اگه شما در حال انجام یکی از اون کار ها بودید بنده خوشحال میشم مدرک رو بفرستید چون جز اینکه ایستاده باشید چیزی نمیبینم و ایجاد مزاحمت نیست حالا اگه دوست داشته باشید میتونید Call بدید و یا ندید 

شما در تیم کارکنان حضور داشتید ولی قوانین رو نمیدونین :)

شاکی محترم اگه مدرکی مبنی بر اینکه در حال انجام فعالیت خاصی بودید بفرستید در غیر این صورت صبور باشید مدیریت تصمیم بگیرن.

بدرود.

• دوست دارم که 2

Snow.png

لینک به دیدگاه

به هیچ کسی مربوط نیست من میخوام چیکار کنم.

بعد من نباس کارای خودمو بگم ولی نباس Kill  میدادید ،بعدش اگه هم میخواستم انجام بدم چطوری انجام بدم تو بهم بگو بعد kill چی کیشه کرد؟؟؟؟؟

شما میخوای این 32 حرف اینقد جلو ،عقب کنی که فرار کنی نه حاجی ، شما داخل این عکس چی میبینی اونو بگو kill بی ارزش ولی شکایتش عالیه.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت هلپر دموت شده ?

واسه اطلاعات بیشتر بزن اینجا

خواستم اینو یادآوری کنم.

دوم اینکه @NoLaN پس از تمام شدن اونت باس داشتت بنده رو میکشتن که spawn بشم و خیلی هم طبیعی بود و شما هم اونجا مثل بقیه حضور داشتی.

شکایت اتوماتیک رد میشه 

چون توی اونت باس همه افراد حضور دارن و این طبیعیه که به هم دیگه شلیک میکنن و طبق دستورات موجود در بازی Call 110 که پس از کشته شدن توسط کسی میشه ازش استفاده کرد!‌

PyRo.png

.Amir_Abbas
"Life" is simple "game"

Easy to start, but hard to finish

:)

لینک به دیدگاه

@AMIRabbas بله ممنون که یاد اوری کردید دیموت شده البته ایشون دوباره وارد تیم کارکنان شدن که توسط بنده اجراج و برای همیشه محروم شدن. احتمالا کینه به دل گرفتن ولی چیز مهمی نیست ایشون قوانین سرور رو نمیدونن و البته به همین دلیل هم هست که صلاحیت کافی نداشتن و اخراج شدن 

امیدوارم جناب آقای @HaKaN قوانین سرور رو دوباره مطالعه کنن و برای شکایت بهتر عمل کنن بلکه شاید بتونن موفق بشن.

دوست عزیز بنده بهتون یاد آوری کردم چه زمانی ایجاد مزاحمت حساب میشه لطفا بیشتر دقت کنید
بدرود.

ویرایش شده توسط NoLaN

Snow.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱/۲۳ در 10:35، AMIRabbas گفته است:

سلام خدمت هلپر دموت شده ?

واسه اطلاعات بیشتر بزن اینجا

خواستم اینو یادآوری کنم.

دوم اینکه @NoLaN پس از تمام شدن اونت باس داشتت بنده رو میکشتن که spawn بشم و خیلی هم طبیعی بود و شما هم اونجا مثل بقیه حضور داشتی.

شکایت اتوماتیک رد میشه 

چون توی اونت باس همه افراد حضور دارن و این طبیعیه که به هم دیگه شلیک میکنن و طبق دستورات موجود در بازی Call 110 که پس از کشته شدن توسط کسی میشه ازش استفاده کرد!‌

ضمیمه این حرفم اینو بگم که

رفیق وقتی کم میاری چرا میایی Pm میدی؟??

ببینین???

http://s9.picofile.com/file/8357375776/Screenshot_20190413_223639_Samsung_Internet.jpg

• هاها 1
  • ناراحت 1

PyRo.png

.Amir_Abbas
"Life" is simple "game"

لینک به دیدگاه

با سلام.

@hakan شما باید اول قانون رو بدونید بعد شکایت کنید.

وقتی boss event تمام میشه ادمین ها یا هلپر ها میاین کسانی که اونجا بودن رو kill میدن تا از فرودگاه به house خود منتقل بشن.

راستی یک چیزی هست به نام call 110 شما اگر خیلی به خاطر کشته شدن ناراحتی call بده.

الکی وقت کسی هم نگیر.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز.
این آقای @HaKaN یه روز اومده بودن به تیم اسپیک مجموعه و فحاشی کردند و دوست عزیزم
@AmirGod ایشون رو بن کردند.
حالا این آقا با
شکایت های الکی میخواد جبران کنه.
دست بردار حاجی?
با
زیرکشی کسی به جایی نمیرسه?

• دوست دارم که 1
  • هاها 2

DifferentBoy.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت @DifferentBoy و @AMIRabbas و @mahyar7122

اسمی از شما برده نشده است لطفا در شکایت دخالت نکنید !

@AmirGod ایشون در حال راه رفتن بودن و این فعالیت شخصی به حساب میاد

و همونطور که در چت مشخصه شما از اینکه ایشون Champion شدن فشاری شده بودین و داشتین ایشون رو کیل میکردین !

بنده شاهد این قضیه بودم!

@DifferentBoy لطفا هر چیزی را به چیزه دیگری ربط ندهید!

@AMIRabbas شما هم به جای دفاع کردن از دوستانه خود به مبینات جواب بده ! هنوز منتظره

@mahyar7122 شما به جایه این کارا خودت بشین قوانین رو بخون تا بفهمی برای چی شکایت کرده !

گلریز نباشیم

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوست عزیز @RuffiaN 

همنجور که شما به بقیه گفتید بنده هم به شما میگم، دوست عزیزی که از بنده شکایت کرده اسمی از شما به عنوان شاهد نبرده پس شما شاهد حساب نمیشید و دارید داخل شکایت دخالت میکنید. شما در اون لحظه شاهد بودید؟ بنده که شمارو داخل عکس نمیبینم. باید بهتون یاد آوری کنم قوانین رو مطالعه کنید دوست عزیز، ما دستور Call 110 داریم و ایشون میتونن استفاده کنن، اینکه بنده ایشون رو به چه دلیل کشتم به خودم مربوطه و طبق چیزی که داخل عکس دارم مشاهده میکنم ایشون فقط ایستاده بودن و کار خاصی نمیکردن پس ایجاد مزاحمت حساب نمیشه، لطفا قبل از اینکه نظر بدید قوانین سرور رو مطالعه و سطح خودتون رو ارتقاع بدید تا باعث خنده دیگران و رفتن آبروی خودتون نشید. 

بدرود

Snow.png

لینک به دیدگاه

@God 

یک سوال بنده ازتون دارم

شما مدرکی دارید از اینکه ایشون ساکن ایستاده بودن ؟

اگر ندارید همش نگید طبقِ این عکس طبقِ اون عکس

اگر مدرک دارید بسم الله 

رو کنید بگید ایشون ثابت بود و من کشتمش و ایشون میتونست Call 110 بده

شما هم میگید که ایشون منو در شکایت به عنوان شاهد نزده درسته ولی بنده با ایشون کار داشتم و اومدم سراغشون دیدم در Boss هستن منتظر موندم که Boss تموم شه 

وقتی که اومد بیرون خواستم بیام باهاش حرف بزنم شما ایشون رو کشتین. ایشون داشت راه میرفت که سواره ماشینش بشه که من دیدم کشتیشون!

در ضمن جنابه آقای زرنگ به جایه اینکه بگی رفیقات بیان زیره پستی که ازت شکایت شده کمکت کنن برو توبه کن که این کارا آخر عاقبت نداره

دو سه سال دیگه بزرگ میشی میفهمی چرا یه همچین حرفی رو زدم

به جایه اینکه بگی پست هایه شاکی رو پاک کنن بزار Show بشه همه ببینن

طبقه صحبتی هم که با شاکی داشتم گفتن که این شکایت بخاطر هیچ عقده یا فشار نیست فقط بخاطر اینه که بفهمی وقتی که Admin هستی نمیتونی هر کاری دلت خواست بکنی

@DifferentBoy شما هم در حرفتون گفتید که دوسته عزیزم ! این در اصل دفاع کردن از دوستتونه لطفا اینقدر دفاع نکنید از هم دیگه !

@God منتظر میمونم تا جوابه همه ی حرف هامو بدی ! در ضمن بنده بیشتر از شما قوانین سرور رو بلدم فکر کنم بنده 4-3 ساله دارم بازی میکنم ولی شما 7-6 ماهه دارید بازی میکنید!

باشد تا عاقل و رستگار شویم

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، RuffiaN گفته است:

با سلام خدمت @DifferentBoy و @AMIRabbas و @mahyar7122

اسمی از شما برده نشده است لطفا در شکایت دخالت نکنید !

صحیح! تو دیگه کی هستی از کجا پیدات شد؟

اگه شکایت به من ربط نداره که داره چون شاهد هستم (با دلیل) پس به شما هم هیچ مانند سایرین ربطی نداره دوست عزیز.

در 7 ساعت قبل، RuffiaN گفته است:

@AMIRabbas شما هم به جای دفاع کردن از دوستانه خود به مبینات جواب بده ! هنوز منتظره

به شما و از شما بزرگترش هم هیچ ربطی نداره این داستان

به جای رسیدگی به زندگی شخصی دیگران تو زندگی خودتون باشین. باتشکر.

*نکته پایانی: شما اگر برای Spam کردن در زیر همین تاپیک قصد داری تا خودتو نشون بدی و بگی منم هستم و از این حرفا بهتره بری سر کار خودت باشی.

ما هیچگونه دشمنی با کسی نداریم!

بنده در اون زمان حضور داشتم و ادمین مربوطه هیچگونه مزاحمتی ایجاد نکردن و به قصد فان این کار رو کرد و حتی بنده رو کشت و من هم میتونستم Call بدم اما ندادم و این امر اختیاری هست!

در صورت Spam مجدد شما بی مورد و بی مربوط فقط جهت خودنمایی به مدیریت سپرده میشه تا باهاتون برخورد کنند. @Pedram

یاعلی!

• هاها 2

PyRo.png

.Amir_Abbas
"Life" is simple "game"

لینک به دیدگاه

@Ruffian اول اینکه شما در عکس نیستید دوم اینکه ب جای اینکه به من بگید برو قوانین رو بخوان باید بگم ک شما قوانین رو بدون بعد ب بقیه بگو قوانین رو بخونن :/

ویرایش شده توسط mahyar7122
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم:

طبق قوانینی که برای ایجاد مزاحمت گفته شده است در صورتی ایجاد مزاحمت حساب میشود که فرد در حال انجام فعالیت مهمی باشد مانند زمانی که فرد در حال تست گرفتن یا تست دادن باشد و  چند مورد مشابه  و در زمانی که فرد در حال انجام فعالیت مهمی نمیباشد فرد مورد نظر میتواند از دستور Call 110 استفاده نماید.

شکایت شما رد شد.

+بسته شد.

• مرسی 1
  • هاها 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...