رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

زمان - کارکنان (ارزش خوندن داره)

ارسال‌های توصیه شده

سلام!

من نمیدونم قراره بعد از ارسال این پست چه اتفاقی بیوفته برام اما اطمینان دارم که هر چی که بشه از زمان گران بهای ما با ارزشتر نیست!

الان مطمئنا برای کسی که توی تیم کارکنان نیست و این پست رو میخونه سوال میشه که چرا یک لیدر از یک قضیه شاکیه.

اصلا برام مهم نیست کسی که مسئول قسمت مشکلات هست میخونه حتی اینا رو یا نه ولی یک سری حرف ها باید به صورت عمومی گفته شه, قرار نیست بی اهمیت بودن Founder نسبت به بازیکنان تا ابد ادامه پیدا کنه.

میخوام بدونم دلیل این همه قطعی های پی در پی سرور که در آخر به ضرر همه ی اعضای سرور و بیشتر از همه کارکنانی که خیلی بیشتر از بنده ی حقیر فعال هستند میشه چیه؟

اگر قراره سرور رو آف کنید از همین الان انجام بدید که بیشتر از این زمان با ارزشمون رو اینجا تلف نکنیم!

اگر قراره صرفا پول بازیکنان خرج بشه و هیچ تاثیری در بهبود سرور نبینیم بگید تا بیشتر از این زمان با ارزشمون رو اینجا تلف نکنیم!

شمایی که میخونید و فکر میکنید کارکنان حق اعتراض ندارند! دقیقا خود ما کارکنان هستیم که باید اعتراض کنیم, بازیکن Level 1 چه دسترسی و چه توانایی ای داره که اعتراض کنه؟ فوقش یه بن میشه دیگه نه؟

به قول خودتون با بالای 4:30 زمان 1 روز به رنک آپ نزدیک میشیم دیگه؟! کجاست پس؟! در تاریخ 2019/01/06 من 16 روز فعال در تیم کارکنان داشتم پس بعد روز 2019/01/07 باید میشد 18!

الان میخوام بدونم جواب زمان فعال از دست رفته ی من و 30-40 نفر عضو تیم کارکنان در روز 2019/01/07 رو کسی هست بده یا نه؟!

فقط امیدورام وقتی تاپیک مشکلات رو ایجاد کردید, ظرفیت انتقاد هم در خود ایجاد کرده باشید و بعد از خوندن چنین مطلب منطقی ای سریعا دست به Command نبرید چون مشخصا اگه این کار رو کنید معلوم میشه که مشکل از کجاست!

شما عضور تیم کارکنانی که اینو خوندی, اگر برای زمانت ارزش قائل هستی و بهت بر میخوره که اینطور بازیچه ی دست قطعی های سرور بشی, به این پست جواب بده...

ممنون...

gta_sa_2019_01_08_09_23_27_658.bmp

• دوست دارم که 5
  • مرسی 1

Reality is wrong, Dreams are for Real

Sajjadᶳᵘᵡᶤᴹᵘ

PicsArt_12_19_02_45_51.jpg

SuXiMu.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منم با نظر دوستان موافقم و به عنوان یک پلیری که 3.5 سgi دارم اینجا بازی میکنم به صراحت میتونم بگم که پلیر ها روز به روز در حال کم شدنه و پلیر ها حتی به تعداد 200 تا هم نمیرسه، یکیش اینه که دیگه جذابیتی نداره یکیم اینه که جذابیتو ازش گرفتن با اضافه کردن چیزهایی مانند Extra Hp - Boss - Buff که فکر نمیکنم چیزی به جز خسته کنندگی داشته باشه، حتی قرار بود باس رو در مناطق دیگر شهر LS و LV ظاهر کنید ولی خب این اپدیت که به فنا رفت

قرار بود اخر تابستون AGSA بیاد بعد حدوده 3 سال و دیگه چیت نشه زد توش و کلی امکاناتو این حرفا داشت، قرار بود گسترده بشه با پلیر های بالا، ولی اونم که دادید معلوم شد چیت میشه زد توش

به شکایت پلیر ها که رسیدگی نمیشه، اگرم رسیدگی بشه رسیدگی که باید و شایدو صورت نمیدن

و اینکه سوپر وایزر گرامی اصلا به سرور رسیدگی نمیکنن و اصلا زمان نمیزارن، نمیگم Amir Hitler خیلی بهتر بود از الان ولی حداقل هم پاسخگویی سریعی میکرد هم شکایتارو سریعا جواب میداد درسته بازم یه اشکالاتی داشت که پلیر ها در جریانن

کلا به نظرم یه سری عیب ها داره سرور که روز به روز در حال افزایشه ، و با این وجود فک نکنم تا اخر سال پلیری باقی بمونه، اوناییم که پلی میدن نصفشون که اسلیپ هستن ، اون چندتای دیگه هم لیدرای تازه وارد هستن که واسشون بازی لذت بخشه

تیم کارکنان میاد 6 ساعت تایم اکتیویتی میزاره ولی هیچ رنک اپی دریافت نمیکنه، اونوقت یک ادمینی که اسمشم نمیارم طی 2 هفته 3 رنک ادمینی بهش اضافه شده که دلیلش رو خدا داند

امیدوارم پولی که خرج میکنیم در اخر صرف هیچ و پوچ نشه

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

@MaRia دقیقا مشکل از همینجا شروع میشه که خیلی از افراد بدون داشتن دانش کافی در زمینه چگونگی Rank-UP و رسیدگی به کارکنان صحبت های بیهوده میکنند.

درسته که موضوع هایی که پیش کشیده شد مرتبط به موضوع @SajjadSXM نیست.

اما در جواب به شما @SaSaNDevil در مورد پاسخ نگرفتن شکایات بازیکنان, ممکنه به صورت کامل مطلع نباشید اما دقت کنید در این قسمت موضوعی بدون پاسخ میبینید؟

در مورد گفته دیگه شما که باز هم از روی نداشتن دانش کافی در اون زمینه هست به وجود آمده در مورد Rank-UP هست, که مطمئنا منظور شما با بنده هست, چون ادمین دیگری به این صورت Rank-UP نگرفته.

خب در جواب شما باید عرض کنم خدمتتون شما که به قول خودتون خیلی خرج سرور میکنید اگر یک سر به فروشگاه مجموعه بزنید متوجه میشید که سیستم معرفی از طریق Referral اضافه شده, به این صورت که اگر یک فرد طلا خریداری کنه و در آخر Referral فرد مورد نظر رو وارد کنه (در تیم کارکنان باشه) به مقدار طلای خریداری شده به اون فرد Rank-UP داده میشه.

و همینطور که بازم از روی نداشتن دانش کافی در این زمینه حرفی زدید, باید بدونید که Rank-UP ادمین دیگر توسط CMD نیست که بشه گفت Supervisor یا خود Ali بیاد و کسی رو Rank-UP کنه.

پس به این نتیجه میرسیم: هر Level ادمین نیازمنده بودن در تیم ادمین به مدت 90 روز میباشد پس به نظرم دیگه در این مورد بتونید حساب کنید که 5x90 میشه چقدر, و وقتی حساب کردید این تصویر هم چک کنید فکر میکنم پاسختون رو میگیرید!

sa_mp_534.png

Cingulomania

Najm.png

Thug 4 Life

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Root گفته است:

@MaRia دقیقا مشکل از همینجا شروع میشه که خیلی از افراد بدون داشتن دانش کافی در زمینه چگونگی Rank-UP و رسیدگی به کارکنان صحبت های بیهوده میکنند.

درسته که موضوع هایی که پیش کشیده شد مرتبط به موضوع @SajjadSXM نیست.

اما در جواب به شما @SaSaNDevil در مورد پاسخ نگرفتن شکایات بازیکنان, ممکنه به صورت کامل مطلع نباشید اما دقت کنید در این قسمت موضوعی بدون پاسخ میبینید؟

در مورد گفته دیگه شما که باز هم از روی نداشتن دانش کافی در اون زمینه هست به وجود آمده در مورد Rank-UP هست, که مطمئنا منظور شما با بنده هست, چون ادمین دیگری به این صورت Rank-UP نگرفته.

خب در جواب شما باید عرض کنم خدمتتون شما که به قول خودتون خیلی خرج سرور میکنید اگر یک سر به فروشگاه مجموعه بزنید متوجه میشید که سیستم معرفی از طریق Referral اضافه شده, به این صورت که اگر یک فرد طلا خریداری کنه و در آخر Referral فرد مورد نظر رو وارد کنه (در تیم کارکنان باشه) به مقدار طلای خریداری شده به اون فرد Rank-UP داده میشه.

و همینطور که بازم از روی نداشتن دانش کافی در این زمینه حرفی زدید, باید بدونید که Rank-UP ادمین دیگر توسط CMD نیست که بشه گفت Supervisor یا خود Ali بیاد و کسی رو Rank-UP کنه.

پس به این نتیجه میرسیم: هر Level ادمین نیازمنده بودن در تیم ادمین به مدت 90 روز میباشد پس به نظرم دیگه در این مورد بتونید حساب کنید که 5x90 میشه چقدر, و وقتی حساب کردید این تصویر هم چک کنید فکر میکنم پاسختون رو میگیرید!

sa_mp_534.png

صحبت هایی که کردیو نخوندم فقط اون قسمت Daysinstaff رو خودم میدونستم و من با شما نبودم با شخص دیگری بودم نمیدونم چرا به خودتون گرفتید

اگر سو تفاهم پیش اومده که پستمو پاک میکنم ! منظور من یه ادمین دیگه بود که الانم دیموت شده  و همه هم میشناسنش ، داغ تر آش نکنید خودتونو ، همچنین قاعدتا دانش من خیلی از شما بالاتره و شما هنوز 4 ماهم نشده دارید پلی میدید

ممنون.

ویرایش شده توسط SaSaNDevil
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MaRia گفته است:

@SaSaNDevil تا حدودی با نظرات شما موافقم ولی همه ی اینهارو نمیشه به پای سوپروایزر گذاشت... همونطور که میدونید سوپروایزر هم مثل همه ی ما یک بازیکن به حساب میاد که زیر دست فاندر سرور، مسئول تیم استف (لیدر، هلپر و ادمین) هستند که برای هر بخش هم یک عضو رو مسئول گذاشتن که به امور اون بخش رسیدگی کنند. خودشون هم انجمن حضور دارن و شکایت هایی که از کارکنان تیم استف میشه رو رسیدگی میکنند. 

حتی آقای امیر هیتلر هم به شکایات بازیکن ها در این بخش رسیدگی نمیکردن.

پولی که بازیکن ها برای سرور خرج میکنند توی جیب سوپروایزر نمیره اما با این حال ایشون وظیفه خودشون رو تمام و کمال در اندازه خودشون انجام میدن و به حق و حقوق پلیر احترام میذارند که خدایی ناکرده حق پلیر توسط تیم استف ضایع نشه.

کسی که مسئول رسیدگی به مشکلات بازیکن هاست فاندر سرور هستند که در قبال هزینه ای که پلیر براشون میکنه باید بهشون به نحو احسنت سرویس بدن که متأسفانه رسیدگی ای دیده نمیشه.

من نصف صحبت هام با فاندر مجموعه بود و اون قسمتی که تایم کمی اختصاص میده رو با سوپر وایزر بودم که همه هم میدونن دیگه بالاخره یکی که مسئولیتی قبول میکنه تا وقتی سر اون پُست عه میاد به وظیفش عمل میکنه ، اگرم دقت کنید من اون تیکه اخر گفتم که " پولمون امیدوارم هیچ و پوچ نشه و طبیعتا سوپروایزر هیچ حقوقی دریافت نمیکنه که من با شایان بوده باشم "

بازم پستی که زدم ظاهرا خیلی ها میخوان خودشونو بچسبونن به ما ، ولی خب میزارمش که اونایی که باید ببینن ببینن که شاید رسیدگی کنن !!!

خیلی ممنون و دس خوش به لیدرا و ادمینای عزیز که تلاشه بعضیاشون قابل تقدیره .

ویرایش شده توسط SaSaNDevil
لینک به دیدگاه

دوستان و همکاران به جون همدیگه نیفتین، هممون یک مشکل مشترک که ریشه ی همه ی مشکلات شما به اون برمیگرده داریم و اون: رسیدگی نکردن فاندر مجموعه به قسمت مشکلات هست! اول اینو باید حل کنیم!

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در در 1/9/2019 در 16:41، MaRia گفته است:

در رابطه با رنک آپ هم باید بگم شنیدن کی بُوَد مانند دیدن؟ رنک آپ خودکار توسط سرور داده میشه و حتی سوپروایزر هم روش کنترلی نداره!

گرچه من با رنک آپ از روی تایم موافق نیستم چون تایم یک کارکن نشان دهنده لیاقت اون نیست. و باز هم در صورت نداشتن لیاقت خیلی زود پایین کشیده میشه. یکبار جناب شایان در اوایل لیدری من حرف خوبی زدن و اون این بود که کسی که لیدر خوبیه قرار نیست ادمین خوبی باشه یا اگر هلپر خوبیه لیدر خوبی میشه. من همیشه به این موضوع فکر کردم و سرمشق زندگیم قرار دادم برای پیشرفت کردن. تمام هلپر ها بخاطر باری که روی دوششونه دوست دارن لیدر بشن اما اگه همه بخوان لیدر بشن کی هلپر باشه؟ تا به حال ندیدم کسی واقعاً بخاطر هلپر بودن هلپر بشه از هرکسی پرسیدم چرا هلپر شدی گفت ادمین بشم!

انسان ها حریص هستند و هیچوقت به چیزی که دارند قانع نیستند برای همینه که وقتی یک نفر سریع به ادمینی میرسه سریع هم به پایین کشیده میشه. 

سلام 

خیلی نصیحت های پند امیزی بود 

یاد یه فیلمی افتادم خیلی قبل پخش میشد خیلی فیلمای خوبی هم بودن xD 

به اسم کلید اسرار حالا جریان ما هم همین شده

این قسمت ماریا 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • مؤسس

با عرض سلام و وقت بخیر.

انتقادات شما موجب اخراج شما از تیم استف میشد در صورتی که هنوز در تیم استف بودید نه به دلیل اینکه انتقادی صورت گرفته بلکه به عنوان یک عضو از کارکنان باید اطلاعات کامل از فضای اینترنت و اتصالات داشته باشید.

https://en.wikipedia.org/wiki/Downtime

نه تنها اینجا، بلکه بزرگترین کمپانی ها، وبسایت ها و حتی سرویس پروایدر های گوشی موبایل هم دچار Downtime های مکرر در تاریخ شدند.

هاستینگ سرور به حرفه ای ترین شکل ممکن (به روز) در ایران انجام می شود و هزینه گزافی برای آن پرداخت می شود تا بیشترین Uptime را برای شما فراهم کند.

برخی از وبسایت های بزرگ هستند که هیچوقت Downtime ندارند و آن وبسایت ها تنها دارای 1 سرور نیستند. مجموعه ما آنقدر بزرگ نشده که بخواهیم دیتاسنتری برای آن ایجاد کنیم و حتی اگر هم می خواستیم بودجه لازم را نداشتیم!

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...