رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

EtorPhinE-Abuse/Cheats

ZombieRanger

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ZombieRanger.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: EtorPhinE.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: درود

همونطوری که در فیلم میبینید شریک جرم های EtorPhinE با وجود اینکه نزدیکشونم نمیدونن که من اینجام یا حداقلش واکنشی نشون نمیدن.

اما ایشون یدفه پیداش میشه و دقیقا جایی که هستمو با تیر میزنه که یکمش هم بهم اصابت میکنه!

من از اخبار ادمین ها اطلاعی ندارم اما یه جوری میدونم که دستور WH/ هست همچنین مود/چیت وال هک هم هست.

میتونید مدرک رو بررسی کنید وقضاوت با خودتون هست.

یا حق

• مدارک (فیلم یا عکس): http://uupload.ir/view/wx_etorphine.mp4/

• دوست دارم که 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام،

احتمال استفاده از شغل Detective توسط ادمین در آن لحظه وجود دارد.

ادمین Etorphine، شما 24 ساعت فرصت پاسخگویی را خواهید داشت.

• مرسی 1

skin3.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکیه محترم.

شما وقتی که با هلیکوپتر نشستی روی ساختمون هم خود شمارو هم هلیتونو دیدم و اونقدری چشمام  کم سو و ضعیف نیست که شمارو نبینم.

همونطور که در فیلم هم مشخصه اسم بنده بالای سرم نوشته شده و شما منو میبینید و همچنین منم قادر به این هستم که اسم شمارو ببینم.

بجز شما چند نفر دیگه هم بودن که شریک جرم های من با اونا درگیری داشتن و توجهی به شما نداشتن.

ویرایش شده توسط EdwarD

Etorphine 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، EdwarD گفته است:

همونطور که در فیلم هم مشخصه اسم بنده بالای سرم نوشته شده و شما منو میبینید و همچنین منم قادر به این هستم که اسم شمارو ببینم.

من میتونستم اسم شما رو ببینم اما شما نمیتونستید اسم منو ببینید در ثابت کردن این حرف حتی ازمایش هم انجام دادم!

مدرک آزمایش: http://uupload.ir/view/nzqk_testing.mp4/

توضیح: همونطور میبینید که هربار در حالت Die/ بود اسمش مشخص نبود خصوصا برای شما که یدفه از پشت اون خونه اومدید!

در 2 ساعت قبل، EdwarD گفته است:

بجز شما چند نفر دیگه هم بودن که شریک جرم های من با اونا درگیری داشتن و توجهی به شما نداشتن.

همونطوری که در مدرک من مشخص هست بقیه ای در کار نبود بجز Sajjad اونم موقعی اومد که همه ی شما داشتین به من تیراندازی میکردین! 

• مرسی 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

من میتونستم اسم شما رو ببینم اما شما نمیتونستید اسم منو ببینید در ثابت کردن این حرف حتی ازمایش هم انجام دادم!

مدرک آزمایش: http://uupload.ir/view/nzqk_testing.mp4/

توضیح: همونطور میبینید که هربار در حالت Die/ بود اسمش مشخص نبود خصوصا برای شما که یدفه از پشت اون خونه اومدید!

همونطوری که در مدرک من مشخص هست بقیه ای در کار نبود بجز Sajjad اونم موقعی اومد که همه ی شما داشتین به من تیراندازی میکردین! 

شما وقتی که با هلی نشستی من دیدمتون و شروع کردم به تیر زدن به اون منطقه و این چیزیه که اگه توی دسته متوسط بوده باشید مطمعنا باید بلد باشید.

من یهو از پشته خونه در فیلم شما ظاهر نشدم، شما وقتی رفتید بالای خونه داشتید به شریک جرم های من تیر اندازی میکردید و شریک جرم های منم متوجه شما شدن و ازتون فاصله گرفتن که کشته نشن و بعده این که من داشتم میدوییدم دیدم که دارید تیر اندازی میکنید و شروع به کشتنتون کردم.

Etorphine 

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، EdwarD گفته است:

شما وقتی رفتید بالای خونه داشتید به شریک جرم های من تیر اندازی میکردید و شریک جرم های منم متوجه شما شدن و ازتون فاصله گرفتن که کشته نشن و بعده این که من داشتم میدوییدم دیدم که دارید تیر اندازی میکنید و شروع به کشتنتون کردم.

اینا همش حرفه من از موقعی که اومدم بالای اون ساختمون همونجا خیلی سریع با Die/ قایم شدم.

سبک بازی من داخل فیلم که همش پشت ساختمونا قایم میشم این حرفمو ثابت میکنه اما شما مدرکی برای اثبات حرفتون دارید؟

در ضمن شما دروغ هم گفتید:

در 14 ساعت قبل، EdwarD گفته است:

همچنین منم قادر به این هستم که اسم شمارو ببینم.

در 14 ساعت قبل، EdwarD گفته است:

در 44 دقیقه قبل، EdwarD گفته است:

شما وقتی رفتید بالای خونه داشتید به شریک جرم های من تیر اندازی میکردید و شریک جرم های منم متوجه شما شدن و ازتون فاصله گرفتن که کشته نشن و بعده این که من داشتم میدوییدم دیدم که دارید تیر اندازی میکنید و شروع به کشتنتون کردم.

• مرسی 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

اینا همش حرفه من از موقعی که اومدم بالای اون ساختمون همونجا خیلی سریع با Die/ قایم شدم.

سبک بازی من داخل فیلم که همش پشت ساختمونا قایم میشم این حرفمو ثابت میکنه اما شما مدرکی برای اثبات حرفتون دارید؟

در ضمن شما دروغ هم گفتید:

واقعا فکر میکنید من نابینا هستم و اون هلی به اون بزرگی که جفتم نشسته بود رو ندیدم؟! جالبه!

درمورد Die/ هم گفتم که من همیشه مکانی که مشکوک باشه رو مورده تیر اندازی قرار میدم. هرچند اونجایی که نشستید مشکوک نبودم، مطمئن بودم که اونجا هستید و قایم شدید.

راجب این که گفتم منم قتدر به دیدن اسم شما هستم منظوره کلی داشتم.

با این حال بنده به شکایته بچگانه ی شما که خیلی معمولی کشته شدید پاسخ دادم و منتظر تصمیم مدیریت میمونم.

خوش باشید!

• دوست دارم که 1

Etorphine 

لینک به دیدگاه

منم منتظر تصمیم عادلانه مدیریتم.

واقعا خیلی جالبه ایشون کاملا تصادفی اومده دقیقا جایی که من هستمو تیراندازی کرده تیرشم از دیوار رد شده به دروغ هم میگه که اسمم از بالا مشخص بوده و بعدش حرفشو عوض میکنه.

واقعا تو دروغ گفتن خوب نیستید.

در ضمن اینا همش حرفه و مدرکی هم ازشون ندارید، هرکسی میتونست بهتر از اینم دروغ بگه!

یا حق!

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

دفاعیه ادمین به اندازه کافی منطفی بوده و با توجه به اینکه شما با Maverick به محل اومدید، میتوان جای شما را حدث زد.

شکایت شما رد شد.

skin3.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...